Liga mistrů - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sporting : Juventus - 31. října 2017   20:45

Sporting
Sporting
20' B. César (G. Martins)
1:1
(1:0)
Juventus
79' Higuaín  (Cuadrado)
Sporting
Patrício (C) – A. Pinto, Coates, Ristovski (90+1. Petrović), J. Silva – B. César (64. Palhinha), Battaglia – G. Martins, B. Fernandes, Acuňa – Dost (81. Doumbia).
Salin – Mattheus, Doumbia, Figueiredo, Palhinha, Petrović, Podence.
Turpin – Gringore, Debart
Estádio José Alvalade, Lisabon (kapacita: 50.466 diváků)
Juventus
Buffon (C) – De Sciglio (65. Costa), Barzagli, Chiellini, Sandro – Pjanić, S. Khedira (70. Matuidi) – Cuadrado, Dybala (83. Bernardeschi), Mandžukić – Higuaín.
Szczęsny – Asamoah, Bernardeschi, Costa, Marchisio, Matuidi, Rugani.

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a na shledanou.
Juventus byl ve druhé půli lepším i aktivnějším týmem, ale jeho snaha vedla nakonec jen ke srovnání. Na druhou stranu může být italský tým rád i za bod, neboť to dlouho vypadalo, že domácího gólmana a kapitána v jedné osobě nepřekonají, Patrício dnes podal vynikající výkon a má velkou zásluhu na tom, že jeho mužstvo bere bod.
90+5'
90+4'
Nyní se provinili faulem a domácí se postarají o možná poslední rozehrávku zápasu.
90+3'
Hosté si přihrávají na své polovině, vypadá to, že i oni jsou s bodem spokojeni.
90+2'
Domácí nadále drží míč daleko od své brány.
90+1'
Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Stefan Ristovski, přichází Radosav Petrović.
90+1'
Čtyři minuty se nastavují.
89'
Žlutou kartu dostává Juan Cuadrado (Juventus FC).
88'
Fernandes sebral míč, naběhl na střed a zkusil střelu ze zhruba třiceti metrů, pokus to nebyl špatný, chtělo to jen zamířit trochu níž.
87'
Centr před bránu Juventusu prodloužil Chiellini na rohový kop, kterému bude nyní jeho tým čelit.
85'
Ristovski si žádá ošetření a hra je znovu přerušena.
83'
Těsně, ale přeci jen zastavuje další útok Juventusu ofsajd.
83'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Federico Bernardeschi.
81'
Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Bas Dost, přichází Seydou Doumbia.
81'
Costa střílel z dálky, jeho střela vůbec nebyla špatná, míč proletěl kousek vedle levé tyče domácí brány.
80'
Žlutou kartu dostává Sebastián Coates (Sporting Lisabon).
79'
Juventus právě vstřelil branku!
Cuadrado načasoval parádní přihrávku pro svého spoluhráče, GONZALO HIGUAÍN naběhl před bránu a přehodil vyběhnuvšího domácího gólmana. Hráči Lisabonu signalizovali ofsajd, ale vše bylo dle mínění arbitrů v pořádku.
78'
Žlutou kartu dostává Marcos Acuňa (Sporting Lisabon).
76'
Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet Martins.
75'
Costa byl od míče čistě odstaven, rozehrávat od brány bude kapitán Sportingu.
73'
Po rohovém kopu hlavičkoval Chiellini mimo tři tyče.
72'
Tlak italskému mužstva se stupňuje, domácí nyní raději odvrátili míč do zámezí.
71'
Dybala střílel těsně před pokutovým územím k levé tyči domácí brány, tam byl však Patrício včas a míč nadvakrát zkrotil.
70'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Sami Khedira, přichází Blaise Matuidi.
69'
Juventus dostal soupeře pod tlak, po několika odrazech se míč dostal před bránu k volnému Higuaínovi, před kterým byla odkrytá brána, argentinský snajpr rychle hlavičkoval, ovšem Patrício vynikajícím zákrokem míč vyrazil. Díky němu jeho mužstvo nadále vede.
67'
Žlutou kartu dostává Bas Dost (Sporting Lisabon).
67'
A nejinak je tomu i po další akci, kdy letící míč zaplul vzduchem přímo do náruče vyběhnutého domácího brankáře.
66'
Domácí dobře zorganizovanou obranou nedovolují soupeři dostat se do šance, ten sice má míč více na kopačkách, držení míče je v tuto chvíli 43 % – 57 %, ovšem gólmana nedokáže ohrozit.
65'
Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mattia De Sciglio, přichází Douglas Costa.
64'
Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Bruno César, přichází Joao Palhinha.
62'
Fernandes poslal přihrávku z pravé strany před bránu, kam naběhl Dost, který zkoušel skluzem poslat míč za Buffona, ale o kousek na něj nedosáhl. Kdyby se mu to povedlo, nejspíš by skóroval.
61'
A zahrozilo na druhé straně, De Sciglio vystřelil mírně nad zemí, Patrício měl však dobrý výhled a míč se mu povedlo zkrotit.
60'
Domácí vyrazili do brejku, rozebrali hostující obranu a z dobré pozice střílel Cesar, trestuhodně mezi tři tyče nezamířil. Teď mohou hráči Lisabonu litovat.
58'
Mandžukić už byl připraven zakončit do odkryté brány, v poslední chvíli jeden z obránců odvrátil míč do zámezí.
58'
Rychlý přechod do útoku Juventusu nevyšel, přihrávka na Higuaína byla zastavena včas.
56'
Domácí se usadili na polovině soupeře a drží míč daleko od své brány.
54'
Znovu Cuadrado vypracoval pro spoluhráče dobrou možnost, tentokrát střílel z hranice pokutového území Pjanić, ale trestuhodně vysoko nad bránu.
53'
Cuadrado dlouho míchal s míčem mezi nohama, nakonec přihrál dobíhajícímu Dybalovi, jehož rána byla zblokována do zámezí.
52'
Dybala střílel z velké dálky příliš vysoko nad domácí svatyni.
51'
Hituaín na druhé straně nezpracoval míč v pokutovém území, navíc i on se chytil do ofsajdové pasti.
50'
Dost se sice rozčiluje poté, co po odpískaném ofsajdu nemohl pokračovat sám na brankáře, ale zbytečně. Ofsajd to byl.
48'
Juventus vybojoval roh, centrovaný míč se ale zakroutil přímo do rukavic Patricia.
47'
Buffon po malé domů odkopl míč daleko od své brány.
46'
Po prvním poločase vede domácí Sporting Lisabon nad Juventusem 1:0. O jedinou branku se zatím postaral César, který vyražený míč Buffonem napálil k tyči. Juventus mohl vyrovnat hned záhy, ale Khedirova hlavička šla jen těsně mimo domácí svatyni.
45'
45'
Mandžukič se dožadoval odpískání faulu na svoji osobu před vápnem, kde byl stažen rukou Coatese, francouzský rozhodčí však nechal hru plynout dále.
44'
První poločas se dohrává na polovině Sportingu, Sandro poslal míč od rohového praporku jen do náruče Patrícia.
43'
Dybala sice pronikal na branku Sportingu, ale byl zastaven pomezním rozhodčím, který signalizoval ofsajd.
40'
Nyní však Stará dámy vybojovala míč, když byl Chiellini faulovaný Acunou.
40'
Domácí hráči kombinují kolem středu hřiště, a moc nedovolují, aby se hosté dostali k míči.
38'
Higuain mazal s míčem na pravé straně až do pokutového území, kde vystřelil, ale nastřelil jen nohy dobře stínujícího obránce Lisabonu.
36'
Pjanič tak také udělal, ale balon letěl na jeho spoluhráče Chelliniho, který se snažil balon poslat mezi malé vápno a penaltu, ale to se mu nepodařilo.
35'
Fernandes fauloval pětatřicet metrů od branky Patrícia a Juventus bude moc poslal míč do šestnáctky.
33'
Na druhé staně také zahrával roh Juventus, ale ani hostující tým nedokázal si vytvořit ze standardní situace šanci.
32'
Fernandes nacentroval do pokutového území, ale žádné nebezpečí to pro branku Buffona neznamenalo.
31'
Bast Dost si naběhl na centr do šestnáctky a zakončoval hlavou, jeden z hostujících hráčů dokázal míč srazit na rohový kop.
29'
Postupně se dostal kombinačně na polovinu Sportingu. Chiellini však dlouhou přihrávkou Higuaína nenašel.
28'
Juventus rozjíždí útočnou akci od svého brankáře Buffona.
26'
Mario Mandžukič je prvním potrestaným mužem dnešního klání, když fauloval Ristovského.
24'
Ristovski dlouhým nákopem hledal vepředu svého spoluhráče, ale přihrávka nebyla přesná.
22'
Juventus po inkasovaného gólu mohl odpovědět, když po centru Cuadrada hlavičkoval Khedira na hranici malého vápna těsně vedle pravé tyče.
20'
Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
Martins pohybem rozhodil Chielliniho a vystřelil, Buffon jeho ránu vyrazil k BRUNO CESAROVI, jenž zamířil k tyči a prostřelil hostujícího gólmana.
16'
Z pravé stany od rohového praporku přilétnul centr, který obrana Juventusu odvrátila k Silvovi, který vystřelil, do jeho rány vložil hlavu Barzaglia a míč zblokoval, pro vybíhajícího Buffona už to byla lahůdka.
13'
Mandžukič si zpracoval dlouhý míč na prsa za obranou Sportingu, ale ten mu odskočil přiliš daleko a vybíhající Patrício u něj byl dříve, než hostující záložník.
11'
První zajímavá akce domácích. Dost sklepl míč před vápnem pro spoluhráče Cesara, který míč napálil na branku Buffona, ten ale nemusel zahovat, protože balon šel tak metr nad břevnem.
10'
Lisabon nyní převzal iniciativu a kombinuje na polovině Juventusu.
9'
Pjanič však nasměřoval míč ze standardní situace přímo do rukavic Patrícia.
9'
Také Juventus se rychle přesunul na polovinu Sportingu a ze své útočné snahy vytěžil rohový kop.
7'
Zeleno-bílí zahrávali první rohový kop Acunou, jenž hledal ve vápně Dosta, ale te ten se přes Khediru k hlavičce nedostal.
6'
Sporting zkoušel se dostat do vápna z pravé strany, ale Chiellini dobrým obranným skluzem zabránil nebezpečné situaci.
5'
Za obranou Sportingu číhal Huagín, ale v době přihrávky se nacházel v ofsajdu, a tím akce Juventusu musela skončit.
5'
To se ale domácím fotbalistům nepodařilo, protože Martin o balon přišel.
4'
Nyní je u míče Sporting, který se snaží přejít polovinu hřiště.
2'
Stará dáma vybojovala balon zpět, za obranu si nabíhal Khedira, ale přihrávka na něj byla nepřesná a míče se zhostil domácí gólman.
1'
Hostující hráči pomalu kombinují kolem středového kruhu. Poté se hra přesunula na levou stranu, ale Mandzukič nezastihl míč na hřišti.
1'
Sudí Turpin poprvé foukl do píšťalky a dal pokyn, aby hráči Juventusu uvedli míč do pohybu.
1'
-1'
Sporting bude hrát ve svých klasických pruhovaných zeleno – bílých dresech, Juventus zvolil žluté komplety.
-1'
Stadionem Estádio José Alvalade zní znělka Ligy mistrů.
-1'
Rozhodčí přivádí základní sestavy na skvěle připravený trávník.
-3'
Hráči jsou už připraveni v tunelu a navzájem se zdraví.

Sporting Lisabon: Patrício (C) – A. Pinto, Coates, Ristovski, J. Silva – B. César, Battaglia – G. Martins, B. Fernandes, Acuňa – Dost.
Náhradníci: Salin – Mattheus, Doumbia, Figueiredo, Palhinha, Petrović, Podence.

Juventus FC: Buffon (C) – De Sciglio, Barzagli, Chiellini, Sandro – Pjanić, S. Khedira – Cuadrado, Dybala, Mandžukić – Higuaín.
Náhradníci: Szczęsny – Asamoah, Bernardeschi, Costa, Marchisio, Matuidi, Rugani.

Rozhodčí: Turpin – Gringore, Debart.
Dnešní duel bude řídit hlavní arbitr Clément Turpin, na čarách mu budou asistovat Cyril Gringore a Guillaume Debart. Jako čtvrtý sudí bude vypomáhat Hicham Zakrani. Dále tu máme také brankové rozhodčí, kterými jsou Ruddy Buquet a Nicolas Rainville. Všichni pánové jsou z Francie.
Sporting se potkal s Juventusem 18.10. v Itálii, kde na svého soupeře nestačil a podlehl mu 2:1. V dnešním odvetném duelu bude chtít tým z Portugalska uspět na plné čáře, ale ví, že to nebude nic jednoduchého, avšak pomoct by mu mohlo domácí prostředí. Italský celek by nerad zaváhal, ale už z minulého zápasu ví, že Sporting není zrovna příjemným soupeřem. Uvidíme, kdo se bude radovat s konečným hvizdem.
Ve skupině D bojuje o postup také Barcelona a Olympiakos. Barcelona ještě ani jednou neztratila, protože ve všech třech zápasech si pokaždé připsala 3 body za vítězství a v tabulce se nachází na 1. místě. Juventus dvakrát zvítězil a jedenkrát prohrál, v tabulce mu patří 2. příčka. Sporting zvítězil pouze jedenkrát a dvakrát ochutnal chuť hořké porážky, v tabulce je na pozici 3., no a poslední místo patří Olympiakosu, který stále čeká na první vítězství.
Příjemný večer všem fanouškům Ligy mistrů. Skupina D nám dnes nabídne 4. kolo zápasů a my si přiblížíme souboj Sportingu Lisabon s Juventusem FC. Veškeré dění se bude odehrávat na stadionu Estádio José Alvalade v Lisabonu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.