Liga mistrů - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tottenham : Real - 1. listopadu 2017   20:45

Tottenham
27' Alli (Trippier) • 56' Alli (Dier) • 65' Eriksen (Kane)
3:1
(1:0)
Real
80' Ronaldo  (Mayoral)
Tottenham
Lloris (C) – Alderweireld (24. Moussa Sissoko), D. Sánchez, Vertonghen – Trippier, Eriksen, Winks (66. M. Dembélé), Dier, Davies – Kane (79. F. Llorente), Alli.
Vorm – Rose, Heung-min, Moussa Sissoko, F. Llorente, M. Dembélé, Aurier.
Çakιr – Duran, Ongun
Wembley Stadium (Londýn)
Real
Casilla – Hakimi, Ramos (C), Nacho Fernández, Marcelo – Kroos, Casemiro, Modrić (81. Hernández) – Isco (73. Mayoral), Benzema (73. Asensio), Ronaldo.
Ramos – Vallejo, Hernández, L. Vázquez, Asensio, Mayoral, D. Ceballos.

Domácí to dokázali. Tottenham Hotspur podal proti Realu Madrid výborný výkon a po zásluze si do tabulky skupiny H připisuje tři body za výhru 3:1. Real Madrid dnes pouze potvrdil, že v posledních týdnech nemá forrmu. Spurs vedli v zápase již o tři góly, když se dvakrát prosadil Dele Alli a jednou Eriksen. Za hosty dokázal deset minut před koncem pouze snížit Cristiano Ronaldo.
90+3'
90+3'
Po rohu Kroose se odražený míč dostal daleko za vápna k Marcelovi, který střelu bez přípravy poslal zcela mimo.
90+1'
Sergio Ramos také dostává žlutou kartu, když na polovině hřiště fauloval Llorenteho a následně ironicky zatleskal směrem k rozhodčímu.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Dembélé nyní zbytečně dohrál Ramose a po tvrdém zákroku dostává žlutou kartu.
88'
Ramos fauloval Dele Alliho a domácí kopali přímý kop. Centr ale prolétl přes celou šířku velkého vápna, aniž by ho kdokoliv zasáhl.
87'
Ramos se dostal do křížku s Dembélém, po slušné strkanici nakonec ani jeden z hráčů ale kartu nedostal.
85'
Zpoza vápna to zkusil Ronaldo, opět ale zamířil jen doprostřed brány, kde byl připravený Lloris.
84'
U míče byl opět Casemiro, jeho střílený centr k ničemu ale nevedl.
83'
Hosté očividně pookřáli a do další palebné pozice se dostal Casemiro. Proti jeho střele zasáhl pozorný Lloris.
81'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Theo Hernández.
80'
Real Madrid právě vstřelil branku!
Hosté alespoň korigují výsledek. Marcelo od brankové čáry přihrál do vápna, kde Modrič nepovedenou hlavičkou prodloužil balon na střed, kde Mayoral lehkou tečí předložil míč CRISTIANU RONALDOVI, který ranou doprostřed brány snížil na 3:1!
79'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Fernando Llorente.
78'
Na druhé straně byl naopak blízko k hattricku Dele Alli. Ten nikým neatakovaný na malém vápně ale zakončil těsně mimo!
78'
Zatímco Asensio se snažil hýřit aktivitou, jeho spoluhráč Toni Kroos se naopak očividně nechce pouštět již do velkých věcí. Real tak o balon opět přišel, aniž by cokoliv vymyslel.
76'
Svůj špatný výkon dokumentoval nyní i Marcelo, který chtěl opět centrovat do vápna Spurs, míč ale poslal jen do zámezí.
75'
Dnes je o výsledku rozhodnuto. Hosté totiž zcela rezignovali na jakoukoliv snahu. Hráči působí doslova otráveným dojmem.
73'
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Marco Asensio.
Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Borja Mayoral.
72'
Domácí teď dlouhé vteřiny drží balon a hostům se nadaří napadání.
71'
Marcelo poslal dlouhý pas na pravou stranu na Achrafa Hakimiho, toho ale zradil druhý dotek s balonem a domácí tak lehko přišli k míči.
70'
Kroos posílal centr do vápna na Ronalda, ten ale na balon nedosáhl.
68'
O další velmi slabou střelu se postaral Isco, také tentokrát Lloris míč schoval do rukavic.
67'
Do dobré palebné pozice se dostal Ronaldo, gólman Lloris v pohodě zasáhl.
66'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Winks, přichází Moussa Sidi Yaya Dembélé.
65'
Tottenham právě vstřelil branku!
Na tohle nejsou fotbalisté Realu zvyklí. Už prohrávají o tři góly, když po rychlém protiútoku Harry Kane vyzval ke skórování CHRISTIANA ERIKSENA, který nabídkou nepohrdl a střelou podél brankáře zvýšil na 3:0!
63'
Po rohovém kopu došlo ve vápně Tottenhamu k obrovskému závaru, který vyvrcholil střelou Ramose. Ten z malého vápna ale napálil pouze Ronalda, který tak nedobrovolně zabránil téměř jistému gólu.
62'
Zpoza vápna pálil Toni Kroos, jeho tečovaná rána znamená roh pro Real. Devátý roh v zápase.
60'
Po faulu Sissoka budou ale u míče nyní hráči madridského týmu.
60'
Domácí nyní ve velké pohodě kombinují ve středu pole a nikam se neženou.
58'
Nyní to budou mít hosté již velmi těžké. Jejich výkon v dnešním zápase není takový, aby s výsledkem něco udělali.
56'
Po sérii chyb v defenzivně Realu je to rázem 2:0 pro Spurs! Začalo to laxním Casemirem, který se velmi pomalu vracel od brány a domácí si nemuseli dělat starosti s ofsajdem. Pak ani Kroos se nechtěl vracet s útočícím soupeřem, čehož využil DELE ALLI, který vystřelil z hranice vápna a po teči Ramose poslal míč do brány – 2:0!
54'
Hosté měli možnost kopat dva rohy. Ten druhý zahráli nakrátko a následně zkusil Marcelo nafilmovat pád vedle pokutového území. Rozhodčí Çakιr ale zůstal v klidu a následuje odkop.
53'
Marcelo nyní vnikl do vápna, kde si ale neporozuměl s Ronaldem. Ten mu v rozhodující chvíli udělal úkrok a Marcelo tak míč poslal jinam.
52'
Domácí poté následně darovali sportovně míč hostům, což se ale nelíbilo fanouškům, kteří lehce zabučeli.
51'
Kroosův přímý kop mířil na Ramose, přes kterého přepadl nekontrolovaně gólman Lloris. Faul se nepískal, přesto sudí Çakιr raději přerušil hru.
50'
Moussa Sissoko nyní poslal k zemi s balonem se otáčejícího Marcela a je pískáno. Standardka pro hosty.
50'
Isco sice s balonem přesprintoval půlku hřiště, následný pas do vápna na Benzemu byl ale nepovedený.
49'
Ronaldo posunul míč na Hakimiho, jehož centr do vápna domácí zblokovali.
47'
Real začal s pozměněným rozestavením, stále jsou to ale domácí, kteří hrají ve velkém klidu a jsou lepší.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
Hosté z Madridu ale dnes jinak pouze potvrzují, že nejsou v ideálním rozpoložení. Nedaří se tradičním oporám Marcelovi, Iscovi nebo Ronaldovi, málo je vidět také Modrič. Uvidíme, zda se po změně stran hráči Realu vzepřou a zapomenou na nevydařené zápasy posledních týdnů a nebo zda domácí fotbalisté Tottenhamu dokráčejí k výhře a postupu do jarních bojů.
Je za námi první poločas zápasu mezi Spurs a Los Blancos. Domácí dnes podávají velmi dobrý výkon a zcela po zásluze vedou 1:0, když se trefil ve 27. minutě Dele Alli. Jedinou kaňkou na gólu je pouze to, že přihrávající Trippier dostával pas do ofsajdu.
45'
45+1'
První poločas bude nastaven o jednu minutu.
45'
První poločas spěje ke svému konci a lépe jsou na tom stále domácí. Hosté po inkasovaném gólu sice zabrali, do vyložené šance se ale nedostali.
43'
Achraf Hakimi nyní předložil přízemním pasem míč do vápna Benzemovi, jehož povedenou ránu gólman Lloris zneškodnil.
42'
Na druhé straně se po akci Benzemy dostával do zakončení Ronaldo. Jenže byl zblokovaný a vystřelit nezvládl.
41'
Moussa Sissoko byl ve velké šanci, avšak balon netrefil. Proto ho druhým dotekem poslal na levou stranu na Kanea, který ale trefil jen Ramose.
41'
Centr Kroose byl lehce tečovaný a následoval tak roh pro Bílý balet. Isco rozehrál nakrátko, což se nakonec neukázalo jako nejlepší řešení. Již jsou u míče opět domácí.
40'
Kroosův centr do vápna měl velmi zajímavé parametry a na zadní tyči chyběl Ramosovi jen krůček k tomu, aby míč uklidil do brány.
39'
Po faulu Winkse na Casemira je tu standardka pro hosty. Je to pozice na centr do pokutového území.
37'
Hosté se opět snaží natlačit k bráně soupeře. Defenziva Spurs je ale zatím dnes bezchybná.
35'
Dele Alli doslova nadhodil balon Harrymu Kaneovi, který levačkou pohotově vypálil. Kane dokázal balon dobře ze vzduchu trefit, avšak stejně dobře proti střele zasáhl Casilla.
33'
Další šance Ronalda. Hakimi předložil míč zpětným pasem přibližně na penaltový puntík, odkud Ronaldo z těžké pozice poslal míč přesně doprostřed brány, kde byl připravený Lloris.
32'
Po rohu Kroose se domácí ubránili a o malou chvilku později byl Ramosovi ve vápně Tottenhamu odmávaný a odpískaný ofsajd.
32'
Individuálně se nyní zkusil na levé straně hřiště prosadit Ronaldo, jeho ránu levačkou ale gólman Lloris vytěsnil na roh.
30'
Po rohu ale již hráči Realu bránu soupeře neohrozili.
29'
Hosté okamžitě zabrali a snaží se zareagovat. Po tlaku na domácí bránu vybojovali rohový kop.
28'
Gólu předcházela snaha Kanea, který na Nachovi vybojoval téměř ztracený balon. Domácí pak rychle vhodili aut, po kterém následoval gól. Gólu ale předcházel evidentní ofsajd Trippiera, což je velká škoda.
27'
Pas za obanu nyní dostal na pravé straně Kieran Trippier, jehož centr bez přípravy uklidil do brány ve skluzu DELE ALLI.
25'
Hosté sice vedou v percentuální statistice držení balonu, jenže opticky jsou aktivnější domácí.
24'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Toby Alderweireld, přichází Moussa Sissoko.
23'
Nepříjemnost pro domácí. Pravý bek Toby Alderweireld má po jednom ze sprinterských soubojů zdravotní problémy a vypadá to, že bude muset střídat.
22'
Hosty může mrzet právě skutečnost, že se v zápase k míči prakticky nedostal Cristiano Ronaldo. Ten v posledních týdnech není v ideální formě.
21'
Hosté s míčem na kopačkách nic nevymysleli. Nejprve nedoputoval balon k Ronaldovi a následně se Isco utopil v kličkách na hranici vápna.
20'
Harry Winks se prokličkoval až do vápna, kde z pravé strany zkoušel podobně jako Kane zakončit obloučkem. Ani jemu toto zakončení ale ideálně nevyšlo a míč skončil v rukavicích hostujícího gólmana.
19'
Domácí jsou v posledních minutách již jasně lepší a hosté naopak neví, kde jim hlava stojí.
17'
Trippier zkoušel na pravé straně poslat míč na Kanea, situaci ale zkušeně vyhodnotil Ramos, který domácího kanonýra k míči nepustil.
15'
Domácí začínají postupně přebírat otěže zápasu. Hraje se v jejich režii a hosté se musí bránit.
13'
Kieran Trippier nyní bez přípravy z pravé strany posílal centr do vápna Realu a byla z toho slušná šance. Hosté měli velké štěstí, že ve vápně nenabíhal na míč Harry Kane.
11'
Casemiro přišel na polovině hřiště o balon, ten okamžitě mířil na Kanea. Míč sice ve skluzu lehce zblokoval Nacho, jenže Kane se k míči znovu dostal a přes nedůrazného Ramose dokonce zakončil. Pokoušel se o oblouček, který byl ale nakonec snadným soustem pro Casillu.
10'
Už se zdálo, že se do šance dostane Eriksen, na poslední chvíli mu míč na hranici vápna ukopl Sergio Ramos.
8'
Domácí fotbalisté nic moc nevymýšlejí a jakmile získají balon, dlouhým nákopem hledají důrazného Kanea. Ten je zatím ale dobře střežený.
7'
Hosté zbytečně zbrzdili rodící se brejk. Míč se na pravé straně dostal k Hakimimu, jehož centr byl ale hodně nepovedený.
7'
O pár vteřinek později si Ramos připsal dva brilantní defenzivní zákroky proti dvojici domácích útočníků. U míče je opět Real.
6'
První roh v zápase kopal hostující Isco, na přední tyči hlavičkující Ramos ale v tísni zakončil hodně nepřesně.
4'
Domácí začali velmi opatrně a více ze hry mají v úvodu fotbalisté Los Blancos.
3'
Zpoza vápna to zkusil levačkou Isco, jeho přízemní pokus gólman Lloris bez problémů lapil.
3'
První kombinace hostů k ničemu nevedla. Míč doputoval až k brankáři Llorisovi, který ve velké pohodě rozehrál na své obránce.
2'
Dnes nás rozhodně čeká taktická bitva. Oběma celkům jde ale o mnoho, protože kdo dnes vyhraje, postoupí s určitostí do jarních bojů.
1'
Vše je již nachystáno a zápas může začít!

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Alderweireld, D. Sánchez, Vertonghen – Trippier, Eriksen, Winks, Dier, Davies – Kane, Alli.
Náhradníci: Vorm – Rose, Heung-min, Moussa Sissoko, F. Llorente, M. Dembélé, Aurier.

Real Madrid CF: Casilla – Hakimi, Ramos (C), Nacho Fernández, Marcelo – Kroos, Casemiro, Modrić – Isco, Benzema, Ronaldo.
Náhradníci: Ramos – Vallejo, Hernández, L. Vázquez, Asensio, Mayoral, D. Ceballos.

Rozhodčí: Çakιr – Duran, Ongun.
Také postavení klubů ve svých ligách je vzácně téměř stejné. Oba kluby mají na za sebou deset ligových zápasů a oběma patří aktuálně třetí místo s dvaceti získanými body. Zatímco pro Tottenhem je toto postavení velmi slušný úspěch, v Madridu panuje zatím značná nespokojenost. Real totiž v lize prohrál s Realem Betis a minulý víkend dokonce i s nováčkem z Girony a osmibodová ztráta na rivala z Barcelony se zdá být po deseti kolech nedostihnutelná.
Real Madrid si v posledních letech v Lize mistrů počínal suverénně a za normálních okolnostech by byl i dnes velkým favoritem. Není ale tajemnstvím, že Realu se v posledních týdnech nedaří. Neslavné výkony a výsledky souvisí také s tím, že se střelecky nedaří Cristianu Ronaldovi. Ten zatím letos skóruje pouze v Lize mistrů, avšak ve španělské lize zaznamenal v šesti zápasech pouze jediný gól, což je na jeho poměry pochopitelně extrémně málo.
Oba týmy mají svého dnešního soupeře dobře přečteného. V polovině října se totiž v Madridu odehrál dlouho očekávaný souboj ve skupině H, který nakonec přinesl remízu 1:1. Byli to právě hosté z Londýna, kteří se v úvodu zápasu dostali do vedení, když si centr do vlastní brány před dotírajícím Harry Kanem srazil stoper Varane. Domácí se pak hodně snažili, na více než vyrovnání Ronaldem z pokutového kopu se ale nakonec nezmohli.
Hezký první listopadový večer všem fanouškům špičkového evropského fotbalu. V rámci čtvrtých zápasů základních skupin Ligy mistrů se mimo jiné odehraje v Londýně atraktivní souboj mezi domácím Tottenhamem Hotspur a hostujícím Realem Madrid. Oba celky jsou na tom po třech zápasech naprosto stojně. Na kontě mají sedm bodů za dvě výhry a vzájemnou remízu, která se před čtrnácti dny urodila na Estadion Santiago Bernábeu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.