Liga mistrů (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  FCSB : Plzeň - 25. července 2017   19:30

FCSB
FCSB
37' Budescu  • 61' Teixeira
2:2
(1:1)
Plzeň
Plzeň
23' Krmenčík   • 53' Kopic
FCSB
Niță – Enache, Larie, Balasa, Momčilović – Pintilii (C), Morais – Teixeira, Budescu (66. Achim), Tănase (46. Amorim) – Alibec (C) (57. Gnohéré). Trenér: Viorel Tanase.
Stăncioiu – Gnohéré, Achim, Popescu, Grecu, Amorim, Man.
Alijar Aghajev – Zejnal Zejnalov, Rza Mammadov (všichni AZE)
Arena Naţională, Bukurešť
Plzeň
Bolek – Limberský, Řezník, Hájek, Havel – Živulić, Hrošovský – Petržela (69. Zeman), Kolář (C) (84. Řezníček), Kopic – Krmenčík (67. Bakoš (C)). Trenér: Pavel Vrba.
Hruška – Matějů, Hořava, Zeman, Bakoš, Ivanschitz, Řezníček

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:0. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 26:23.
Zápas je u konce a Viktoria Plzeň si do odvety odváží remízu 2:2. I po přestávce se hrál velice aktivní fotbal, oba týmy se snažily jít dopředu, byly šance a také góly. Hosté se podruhé dostali do vedení v 53. minutě, když Jan Kopic dorazil gólmanem vyraženou Kolářovu střelu. Náskok ale Plzni vydržel pouze osm minut, poté hlavou srovnal Filipe Teixeira. Rumunský tým poté přidal na tempu, snažil se strhnout výhru na svou stranu, dalšího gólu se už ale diváci nedočkali. Výsledek 2:2 je pro Plzeň určitě schůdný a do domácí odvety docela příjemný.
90+6'
90+5'
Okamžitě se pískalo, centrovaný míč opustil hrací plochu.
90+5'
Tak ještě jeden roh pro FCSB.
90+4'
Hosté už pouze odvracejí co nejdál od vlastní branky. Domácí naopak posílají dopředu ostré centry.
90+3'
Hra se ale velice rychle přesouvala půlku Plzně, obraně vypomohl Bolek rázným odkopem.
90+2'
Přímý kop pro hosty, Plzeň s rozehrávkou nikam nepospíchá.
90+1'
Zpoza pokutového území vyslal střelu Pintilii, skákavá rána skončila vedle Bolkovy brány.
90+1'
Žlutou kartu za faul u pomezní čáry dostal Jan Kopic.
90'
Rozhodčí nastaví čtyři minuty.
89'
Po rozehrávce nakrátko se míč odrazil k Hájkovi, jeho střelu doprostřed branky ale Niţă bez problémů chytil.
88'
Už se hraje na opačné polovině, Viktoria zahrává Přímý kop z levého křídla.
87'
Domácí tlačí, Teixeira posadil míč na Gnohérého nohu, jeho volej pak prolétl kousek nad Bolkovou brankou.
86'
O pár vteřin později hlavičkoval po Momčilovićově centru Gnohéré, nemířil ale přesně a sám pak skryl zklamáním hlavu v dlaních.
86'
Uprostřed vápna si na hlavičkové sklepnutí naběhl Teixeira, toho na poslední chvíli zablokoval Hájek.
85'
Bolek má míč ve svém držení, polapil centr z pravého křídla.
84'
Na lavičku míří Daniel Kolář, závěr utkání odehraje Jakub Řezníček.
84'
Trenér Vrba chystá poslední střídání.
83'
Domácí teď volí nakopávané míče, ty hostující obrana zvládá sbírat.
82'
FCSB vhazuje na vlastní polovině, hosté však dobře presují a nyní nepouští soupeře do akce.
81'
Tohle si Bolek se svými spoluhráči zvládl pohlídat a Plzeň se snaží jít do protiakce.
80'
Roh pro domácí tým.
79'
Harlem Gnohéré nakopl míč do Limberského, oba hráči se pak dostali do střetu a za nafilmovaný pád dostal domácí hráč žlutou kartu.
77'
Zemanův centr mířil na zadní tyč, kde byl Živulić, ten však vymyslel pouze neškodný oblouček, který skončil v rukavicích domácího brankáře.
76'
Faul na Bakoše, Viktoria bude rozehrávat od pomezní čáry.
75'
Plzeň na útočné polovině, po nepovedeném autovém vhazování se ale FCSB dostalo do protiakce.
74'
Gnohéré nepřešel přes přesilu hostující obrany, nakonec se sám dopustil útočného falu na Limberského.
72'
Zprava vystřelil Limberský, mířil na první tyč, Niţă tam byl ale včas.
71'
Slabá hlavička po centru z levé strany nemohla Bolka ohrozit, ten má míč ve svých rukavicích.
70'
Faul na Gnohérého, je tu další standardka pro FCSB.
70'
Na Teixeirův centr si nabíhal Achim, přihrávka byla ale příliš prudká a propadla až na druhou stranu.
69'
Série střídání pokračuje, na lavičku míří Milan Petržela, novou tváří bude Martin Zeman.
67'
Střídá i Plzeň, končí Michael Krmenčík, zahraje si Marek Bakoš.
66'
Je tu poslední střídání domácích, zraněného Constantina Budesca nahradil Vlad Achim.
65'
Amorim přecházel přes Limberského, dopustil se ale u toho útočného faulu.
64'
Budescu posouval na Mimčiloviće, ten rychlou přihrávku na hrací ploše nezastihl.
63'
Domácí v další šanci, po rohu střílel Enache a nemířil vůbec zle. Minul o kousek.
61'
Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
Je zase vyrovnáno. Na levé straně se uvolnil Momčilović, na přihrávku si naběhl FILIPE TEIXEIRA, přeskočil Řezníka a trefil volný prostor u první tyče.
60'
Na Hrošovského centr nikdo nedosáhl, domácí už pospíchají do rychlého protiútoku.
60'
rohový kop pro Plzeň, vybojoval jej Limberský.
58'
Pintiliiho centr prolétl pokutovým územím celá akce pak skončila šlapákem Budesca.
57'
Je tu už zmíněné střídání, končí Denis Alibec, zahraje si Harlem Gnohéré.
55'
Na lavičce FCSB se chystá druhá změna, čeká se na vhodný okamžik.
53'
Plzeň právě vstřelila branku!
Plzeň opět vede! Kolář zamířil zprava k brance, jeho střelu gólman Niţă pouze vyrazil před sebe a na dorážku JANA KOPICE už nedosáhl!
52'
Penalta se nepískala, žlutou kartu za protesty ale dostal Denis Alibec.
52'
Pintilii šel po souboji s Hájkem na zem, penalta se ale nepískala.
51'
Havlův nepovedený centr skončil zcela mimo.
50'
Morais a Kolář si teď vysvětlovali tvrdý střet, už ale oba míří do míst, kde poletí rozehrávka hostů.
49'
No, pokračuje nám docela tvrdě vedené utkání, faulů přibývá.
48'
Zprava tlačil míč do šestnáctky Budescu, nikoho ale nenašel. Trenér Vrba ale dal okamžitě najevo, že takhle si práci v obraně nepředstavuje.
47'
Žlutou kartu za loket na Krmenčíka dostal Mihai Pintilii.
46'
Domácí udělali do druhé půle jednu změnu, skončil Florin Tănase, nastoupil William Amorim.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:31.
Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme sledovali opravdu aktivní fotbal a to z obou stran. Plzeň se do soupeře pustila bez bázně a také se radovala z úvodního gólu. Ve 23. minutě si v pokutovém území zpracoval nákop Michal Krmenčík, zbavil se obránce a překonal i brankáře. Domácí se až poté pustili do většího útočení, ale docela dlouho jim trvalo, než našli recept na pozorného Bolka. Toho překonal až ve 37. minutě skvěle zahraným přímým kopem Constantin Budescu. V úplném závěru mohl vedení na stranu FCSB strhnout Alibec, svou ranou zpoza vápna ale těsně minul. Po půli tak panuje stav 1:1.
45+2'
45+1'
Sledujeme aktivní finiš poločasu. Za pokutovým územím napřáhl Alibec a jen těsně minul Bolkovu branku!
45+1'
Do protiútoku se hrnul Hrošovský, po kličce mu míč utekl až k brankáři.
45+1'
Bolek si zatím své vápno hlídá velice dobře, zvládl obsáhnout i tento centr.
45'
Bude se nastavovat jedna minuta.
45'
45'
Na centr z pravé strany si vyskočil Bolek a dokázal vyboxovat z vápna.
44'
Milan Havel fauloval Enacheho a za zákrok obdržel žlutou kartu.
43'
V dalším rychlém kontru domácích zvládl Řezník ubránit Tănaseho i Alibeca. Je po šanci.
42'
Rychlý brejk FCSB. Zprava se dopředu hrnul Enache, tlačil před Bolka přízemní centr, před gólmanem Plzně ale nikdo netečovat. Hra se už otáčí na druhou stranu.
41'
Hrošovského pas do šestnáctky nebyl z nejpovedenějších, Plzeň však pokračuje autovým vhazováním.
40'
Faul tentokrát od domácích barev, takže standardka pro Plzeň.
38'
No a Michael Krmenčík byl potrestán žlutou kartou.
38'
Prakticky ihned se do protiakce hnal Krmenčík, šel do skluzu a docela tvrdě trefil domácího gólmana. Docela se nám přiostřuje...
37'
Přímý kop si nachystal CONSTANTIN BUDESCU, perfektně překonal zeď a gólman Bolek na tuto střelu vůbec nereagoval. Srovnáno na 1:1.
36'
Za faul na Alibeca dostal žlutou kartu Tomáš Hájek.
36'
Zleva rozehrál Budescu, zvolil přímou ránu a Bolek musel dávat velký pozor. Zvládl to a vyboxoval míč mimo vápno.
35'
Limberský fauloval, bude se rozehrávat přímý kop a sám hráč se chytil za zadní stehenní sval.
34'
Domácí rozehráli roh a po centru to vypadalo všelijak. Před Alibecem na poslední chvíli zachránil Bolek, ke kterému se odrazil míč.
33'
Kopicova střela byla po jeho hezkém průniku zblokována a skončila vedle branky. Hosté ještě reklamovali roh, koná se ale odkop od branky.
31'
Přímý kop si vzal na starost Budescu, trefil ale pouze Bolkem dobře postavenou zeď.
30'
Píská se proti Plzni, tohle bude hodně nebezpečná standardní situace.
29'
Obrana Plzně teď hodně zaváhala a pustila za sebe Teixeiru. Ten mohl přímo střílet, rozhodl se však si zaseknout a to Havlovi stačilo k tomu, aby čistým skluzem protivníka odzbrojil.
27'
Teixeira neudržel míč na hrací ploše, musí jej tak přenechat hostům. Od branky rozehrává Bolek.
26'
Je to tak, za skluz na Moraise byl žlutou kartou potrestán Milan Petržela.
25'
Další faul a nyní to už vypadá na žlutou kartu.
23'
Hosté jdou do vedení. Po dlouhém nákopu z vlastní poloviny se ve vápně dostal k míči MICHAEL KRMENČÍK, v osobním souboji se zbavil obránce a dokázal také prostřelit obránce – 0:1!
23'
Trochu se přiostřuje, nyní si musí kázání od sudího vyslechnout Denis Alibec.
22'
Kopic nyní u brankové čáry udržel takřka ztracený míč a dokázal tak rozvinout útok. Ten skončil neúspěšnými nůžkami.
20'
Petržela nyní v útočném vápně trefil Moraise, ten potřebuje lékařské ošetření.
19'
Alibec teď vypustil souboj o míč, Plzeň zahajuje další akci od gólmana Bolka.
17'
Rozehrál sám Kopic, Kolář na vysoký centr ve šrumci uvnitř vápna nedoskočil.
16'
Faul na Kopice, tohle bude zajímavý přímý kop z levého křídla.
15'
Hájek hledal Kopice, ten vysoký míč nezpracoval. Od vlastní branky rozehrává gólman Niţă.
14'
Rohový kop si dal i tým FCSB, cent ovšem přelétl celé pokutové území a skončil na druhé straně v zámezí.
12'
Od půlky postupoval na branku domácích Kolář, následná střela ale gólmana neohrozila. Niţă si připsal snadný zákrok.
10'
Nyní už ale FCSB, zprava se o centr pokoušel Enache, s míčem se však dostal těsně do zámezí.
9'
Plzeň hraje zatím velmi aktivně, chce to ještě zapracovat na koncovce.
8'
Bolek rozehrával od vlastní branky, u vápna soupeře se o průnik snažil bez úspěchu Kopic.
7'
Po několika vzdušných soubojích se domácí dokázali s míčem dostat do protiakce. Tănase centroval zprava, našel ale připraveného Bolka.
6'
Limberský se uvolnil na pravé straně a od brankové čáry tlačil přihrávku na Krmenčíka. Ten sice nevystřelil, Plzeň si však dá další roh.
5'
Roh na přední tyč zvládli domácí odvrátit, přechod FCSB zastavil Kopic nedovoleným zákrokem.
4'
Ten přišel právě teď, Havel vybojoval rohový kop.
4'
Plzeň nyní předvádí obléhání domácí branky, zatím je to bez centru.
3'
Malá domů na Bolka, ten se musel popasovat s nepříjemně skákavým míčem. Odkopl jej ale velice dobře.
2'
První nedovolený zákrok utkání, dopustili se jej plzeňští, na trávníku se ocitl Enache.
1'

FCSB: Niță – Enache, Larie, Balasa, Momčilović – Pintilii, Morais – Teixeira, Budescu, Tănase – Alibec (C). Trenér: Viorel Tanase.
Náhradníci: Stăncioiu – Gmohéré, Achim, Popescu, Grecu, Amorim, Man.

FC Viktoria Plzeň: Bolek – Limberský, Řezník, Hájek, Havel – Živulić, Hrošovský – Petržela, Kolář (C), Kopic – Krmenčík. Trenér: Pavel Vrba.
Náhradníci: Hruška – Matějů, Hořava, Zeman, Bakoš, Ivanschitz, Řezníček

Rozhodčí: Alijar Aghajev – Zejnal Zejnalov, Rza Mammadov (všichni AZE).
Oba týmy již nastupují na hrací plochu, tribuny jsou velice slušně zaplněné.
Zápas na stadionu Arena Naţională začne v 19:30, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Alijar Aghajev, kterému budou na pomezí pomáhat Zejnal Zejnalov a Rza Mammadov. Čtvrtým rozhodčím byl nominován Orchan Mammadov. Všichni pánové jsou z Ázerbájdžánu.
FC Viktoria Plzeň

Plzeňský tým se po roce vrátil na stadion v Bukurešti, vždyť vloni zde sehrál utkání s Astrou Giurgiu, se kterou remizoval 1:1. Dnes na tým čeká první ostrý soutěžní zápas. Tým trenéra Pavla Vrby se v letní pauze nevěnoval obrovským nákupům, tak jako největší ligoví soupeři, Plzeň se chce spolehnout na sehranost a také charisma kouče, který se vrátil tam, kde sklidil úspěchy. Do dnešního utkání jde Viktoria s výsledkově nepovedenou generálkou v zádech, s Watfordem prohrála 0:1. Na to je ale dnes potřeba zapomenout a do důležitého dvojutkání vstoupit tou správnou nohou. Evropa volá!
FCSB

Rumunský tým se po roce vrací do kvalifikačních bojů o nejprestižnější evropskou trofej a po roce se také utká s českým zástupcem. Vloni se klub z Bukurešti střetl se Spartou a byl tím úspěšnějším mužstvem. Po remíze 1:1 v Praze pak na svém stadionu vyhrál 2:0 a mohl se radovat z postupu do další fáze. Dnes je klub sázkovými kancelářemi považován za mírného favorita utkání a určitě se bude moci spolehnout na bouřlivou kulisu a fanoušky v zádech.
Dobrý večer u úvodního utkání třetího předkola, ve kterém se utkají FCSB a FC Viktoria Plzeň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.