To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který toho příliš nenabídl a nakonec jsme se branky nedočkali, takže Angers remizovalo s Ajacciem 0:0. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá, protože ani jeden celek nebyl lepší.
90+3
90+3
Už se nic nestane, duel skončí nerozhodně.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Ani jeden celek už nechce udělat zbytečnou chybu a troufám si tvrdit, že utkání skončí 0:0.
87
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Charles Diers.
85
Oba celky se ještě tlačí dopředu, ale ani jednomu se dnes nedaří podle představ.
83
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Louis Poggi, přichází Amine Chermiti.
81
Žlutou kartu dostává Issiaga Sylla (GFC Ajaccio).
79
Nyní to N´Doye vyzkoušel z obrovské dálky, ale po jeho dělovce skončil míč několik metrů vedle levé tyče.
77
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Gilles Sunu, přichází Saïd Benrahma.
75
Konec zápasu se pomalu, ale jistě blíží a vypadá to, že branky se dnes nedočkáme.
73
Domácí dlouho kombinovali, nakonec se vydali dopředu, ale jejich akci zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
71
Po delší době se dopředu vydali i hosté, ale po centru si pro míč skvěle došel pozorný Alexandre Letellier.
69
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Grégory Pujol, přichází John Tshibumbu.
67
Domácí jsou jasně aktivnější a stále se tlačí dopředu, ale Ajaccio stále odolává a drží cennou remízu.
65
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Mohamed Yattara.
63
Aktivní N´Doye se dostal k hlavičce, ale byl atakován a branku trefit nedokázal. Rozehrávat tak bude Clément Maury.
61
Je před námi posledních třicet minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne. Je jasné, že to bude hodně zajímavé, protože stav je stále nerozhodný.
59
Domácí ve druhém poločase přidali a je to znát. Celek Angers je nyní jasně lepší a stále se tlačí dopředu. Po střele z dálky musel zasahovat Maury, ale zvládl to.
57
Žlutou kartu dostává Louis Poggi (GFC Ajaccio).
55
Následnou akci hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
53
Domácí zahrávali zajímavou standardní situace z rohu velkého vápna, ale nebylo z toho vůbec nic.
52
Žlutou kartu dostává Amos Youga (GFC Ajaccio).
50
Na druhé straně skvěle zareagoval Clément Maury, který skvěle četl hru a nakonec vyběhl a sebral míč před dobíhajícím útočníkem Angers.
48
Nyní se dopředu dral Grégory Pujol, ale nezvládl kličku a míč se od něj odrazil do zámezí.
47
Hosté se hned prokombinovali do vápna domácích, ale ke střele se žádný z hráčů nedostal.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník, druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas je za námi a nutno dodat, že toho příliš nenabídl a branky jsme se nedočkali. Angers tak hraje s Ajacciem 0:0. Hosté byli o něco aktivnější, ale domácí velmi dobře bránili a ve druhém poločase tak bude stále o co hrát.
45+1
45+1
Rozhodčí přidal 60 sekund.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.
42
A po další akci je tu druhý rohový kop pro Angers.
40
Domácí se nakonec vydali dopředu a N´Doye se dostal až před velké vápna, kde byl ovšem skvělým skluzem zastaven.
38
Domácí se v pohodě ubránili, jsou u míče a trpělivě kombinují na své polovině.
37
Je tu už pátý rohový kop pro Ajaccio.
36
Po rohu se k hlavičce dostal Khalid Boutaïb, ale míč nakonec skončil těsně nad břevnem!
35
Hosté pokračují v dobrém výkonu a po další akci je tu opět rohový kop pro Ajaccio.
33
Ale i tentokrát to skončilo útočným faulem, takže na tahu jsou domácí fotbalisté.
32
Hosté vybojovali svůj třetí rohový kop.
31
Je za námi úvodních třicet minutek a branku jsme neviděli. Nutno dodat, že stále čekáme i na první větší šanci.
29
Hosté jsou nyní aktivnější a snaží se směrem dopředu něco vymyslet, ale domácí se v pohodě brání.
27
Na pravé straně se hezky uvolnil Khalid Boutaïb, ale jeho následný centr nebyl přesný.
25
Zatím to žádná ofenzivní show rozhodně není. K vidění je pouze mnoho nepřesností a také tvrdých osobních soubojů.
23
Ale tentokrát jeden z hostujících hráčů fauloval, takže ani z tohoto rohu se nic neurodilo.
22
Po zásahu domácího hráče je tu druhý rohový kop pro hosty.
21
První rohový kop pro hostující celek.
20
Po centru dostal jeden z domácích hráčů míč do sítě, ale branka nakonec kvůli útočnému faulu neplatí.
18
A po menší potyčce vyfasoval žlutou kartu i domácí Mangani.
18
Filippi se prezentoval hodně tvrdým skluzem a může být rád, že nevyfasoval červenou kartu.
17
A po zajímavém centru měl práci Clément Maury, který si ale skvěle poradil a kulatý nesmysl pohodlně sebral.
15
Z rohu ale nic nebylo a stav se tedy nemění, Angers hraje s Ajacciem stále bez branek.
14
Domácí ale získali míč a hned se vydali dopředu, nakonec vybojoval svůj první rohový kop.
12
A další snažení Angers skončilo útočným faulem, takže na tahu jsou hostující fotbalisté.
10
Na trávníku se nic zajímavého neděje. Oba celky se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se trápí a hraje se tak hlavně uprostřed hrací plochy a na úvodní šanci stále čekáme.
7
Na pravé straně se k míči dostával N´Doye, ale nakonec ho skvěle zastavil Issiaga Sylla.
5
Nakonec ale z toho byla jen hodně nepřesná přihrávka. K vidění je zatím opravdu hodně nepřesností.
4
Domácí drží míč a kombinují, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Clément Maury.
2
Dlouhý nákop domácího hráče k ničemu nevedla a následná akce hostů skončila nepřesnou přihrávkou, takže míč sebral Alexandre Letellier.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel mezi Angers a Ajacciem začne za malý okamžik.

Angers SCO: Letellier – Andreu, I. Traoré, Thomas, Bouka Moutou – N'Doye (C), Saïss, Mangani – Sunu, Ketkeophomphone, Capelle.
Náhradníci: Petrić – Bourillon, Angoula, Auriac, Yattara, Diers, Benrahma.

GFC Ajaccio: Maury – Sylla, Filippi, Bréchet, P. Martinez – Poggi (C), Mangane, Youga – Larbi – Pujol, Boutaïb.
Náhradníci: Goda – Le Moigne, Zoua, Touré, Đoković, Tshibumbu, Chermiti.

Rozhodčí: Miguelgorry – Gaillard, Mouysset.
Poslední vzájemné zápasy

Ajaccio – Angers 0:2
Ajaccio – Angers 1:0
Angers – Ajaccio 2:0
Angers – Ajaccio 1:0
Ajaccio – Angers 0:1
Angers SCO si jako nováček v této sezoně nevede vůbec špatně. Domácí mají na svém kontě 45 bodů a v tabulce jim patří deváté místo. Poslední dva zápasy navíc Angers zvládlo skvěle, dvakrát vyhrálo, když porazilo Lorient a Troyes.

GFC Ajaccio je na tom o něco hůře, protože zatím nasbíralo jen 33 bodů a je na sestupovém osmnáctém místě. Na sedmnáctém místě je Remeš, která má stejně bodů, takže hosté by dnes nutně potřebovali nějaký ten bodík.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu 33. kolo a my budeme sledovat duel mezi Angers a Ajacciem. Mírným favoritem je domácí mužstvo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.