To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Sudí Delerue ani nedodržel nastavený čas, místo tří minut ukončil tento "boj" o minutu dříve. A možná tím lépe pro všechny, kdo dnešní zápas sledovali. Bylo to více, jak devadesát minut, velké fotbalové trápení, velká fotbalová nuda, svou úrovní neodpovídající nejvyšší francouzské soutěži. Oba týmy se trápily hlavně sami se sebou, lze to přičíst úvodu sezóny, ale i tak dnes fotbal doslova plakal.
90+2
90+1
Sudí nastavil tři minuty, odkop od branky Nantes.
90
Probíhá poslední minuta dnešního utkání, v závěru zápasu se domácí konečně dostávají na dostřel branky Nantes, dočkáme se rozhodujícího gólu?
89
Ofsajdem končí útočné snažení hostů.
87
Další roh Angers, míč směřuje na bližší tyč, kde však obrana Nantes odvrací.
86
Závar ve vápně, jako poslední do míče kopl obránce Nantes, který poslal míč daleko od své vlastní šestnáctky.
85
Před pronikajícím Traorém musel bránící Djidji odehrát na roh, domácí rozehrají z levé strany.
84
Volný kop Angers snad ani nemohl skončit jinak, než nepřesným centrem do vápna Nantes.
81
Diváci bouří, Camara s míčem na pravém křídle, před ním jediný bránící hráč, útočník zkouší centr, ale trefuje právě do bránícího hráče.
79
Míč se vrací k brankáři Riouvi, který vykopl tak "ideálně", že míč skončil v autu.
78
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Férébory Dore.
76
Co vymyslí na pravé straně domácí Camara? Nic, míč si ukopl a skluzem ho odehrál vracející se obránce Nantes.
74
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Oswaldo Vizcarrondo.
73
Domácí kombinují na své polovině.
72
Statistika držení míče: 48% : 52%.
69
Není z toho žádné nebezpečí pro branku Angers, naopak domácí jdou do protiútoku.
68
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Billy Ketkeophomphone, přichází Jean-Pierre N'Samé.
68
Hosté budou rozehrávat volný kop na polovině Angers.
65
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Yacine Bammou, přichází Johan Audel.
63
Žlutou kartu dostává Adrien Thomasson (FC Nantes).
63
Míč směřuje na bližší tyč, kde bránící hráč Nantes odehrál do bezpečí.
62
Možná nyní se dočkáme nějakého náznaku šance, domácí mají po obranném zákroku Duboise rohový kop.
60
Je za námi hodina hry fotbalového utrpení v podání ligového nováčka Angers a hostujícího Nantes. Oba týmy se přetahují o každý míč, který, pokud ho pracně vybojují pro sebe, vzápětí hned lacino ztrácí...
58
A znovu, slibně se rozvíjející akce Nantes, Thomasson zkouší nákop dopředu, ale míč končí u Butelleho.
56
Nantes zůstává u míče, ale očekávat třeba přesný centr nebo nějakou přesnou přihrávku, to je nad očekávání, potvrdil to nyní Rongier, který nepřesně centruje z levé strany.
55
Volný kop hostů, Camara se blýskl dobrým obranným zákrokem.
53
Žlutou kartu dostává Romain Saïss (Angers SCO).
51
Již poněkolikáté – snaha o rozehrávku a přitom už ta první přihrávka je totálně nepřesná, tentokrát v podání Nantes.
50
Camara faulován na své polovině, Angers získává míč.
49
Rongier dává klid rozehrávce Nantes.
47
I v úvodu druhé půle nechávají hosté aktivitu domácím.
46
Oba týmy se vrací na trávník z kabin, druhý poločas za malý okamžik začne.
Druhý poločas začne přibližně v 21:01.
Sudí Delerue ukončil nezáživnou první půli, v níž oba týmy předvedly jedno velké nic... velké fotbalové nic. Nebylo na co dívat, žádná akce, žádná střela na branku, prostě jen samé souboje ve středu hřiště, spousta faulů, o čemž svědčí i počet udělených žlutých karet.
45
45
Poslední minuta první půle, již to vypadá, že první půle bude bezbranková.
43
Statistika držení míče: 50% : 50%.
42
Žlutou kartu dostává Billy Ketkeophomphone (Angers SCO).
40
Probíhá poslední pětiminutovka poněkud nervózní první půle, ligový nováček Angers se snaží, ale zatím je to málo.
36
Znovu sledujeme souboj o míč ve středu hřiště, hodně málo pěkných akcí zatím k vidění.
34
Žlutou kartu dostává Thomas Mangani (Angers SCO) za úder loktem v hlavičkovém souboji do tváře Deauxe.
32
Žlutou kartu dostává Birama Touré (FC Nantes).
32
Kde se Thomasson snaží odcentrovat z pravé strany, ale míč je zablokován.
31
Defenziva Nantes obstála a míč končí na polovině Angers.
30
Půl hodina hry za námi, domácí mají výhodu volného přímého kopu na polovině soupeře.
29
Odpískaným ofsajdem končí akce Nantes, kterému se směrem dopředu zatím vůbec nedaří.
27
Žlutou kartu dostává Valentin Rongier (FC Nantes).
25
Nepřesný pas hostů, míč končí v autu.
22
Žlutou kartu dostává Adryan (FC Nantes).
22
Zatím hodně nezáživný fotbal, hosté dobře brání, snaha domácích nikam stále nevede.
20
Volný kop Angers rozehraje na polovině Nantes Thomas Mangani.
19
Autové vhazování domácích, Thomas uvede míč do hry.
17
Hra se odvíjí opět ve středu hřiště, domácí mají míč na svých kopačkách.
15
Statistika držení míče: 54% : 46%.
13
Yoann Andreu pozorný v obraně při centru soupeře a domácí jdou do útoku.
12
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině Nantes.
10
Od Ketkeophomphoneho se míč odráží do autu, hosté tak budou vhazovat na své půli.
9
Obránce Veigneau posílá dopředu nepřesný pas, míč získávají domácí.
8
Centr na vzdálenější tyč, kde ale zasahuje bránící hráč Angers, nakonec je tu další centr, který ale bere ze vzduchu gólman Butelle.
7
První rohový kop zápasu, získávají ho hosté, kteří rozehrají z pravé strany.
6
Domácí kombinují na polovině soupeře, následuje nákop dopředu na Camaru, obránce Nantes si ale dokázal s tímto míčem poradit.
5
Hraje se ve středu hřiště, domácí zatím aktivnější v úvodních minutách.
3
Butelle vykopává od své branky, míč však získávají hosté.
2
Gólman Nantes Riou si poprvé sáhl na míč, před sprintujícím Camarou.
1

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye, Mangani, Saïss – Ketkeophomphone, Sunu, Camara.
Náhradníci: Letellier – Diers, Dore, Angoula, N'Samé, Auriac, Capelle.

FC Nantes: Riou – Dubois, Deaux, Djidji, Veigneau – Rongier, B. Touré, Thomasson – Adryan – Bammou, Sigþórsson.
Náhradníci: Dupé – Audel, Kwateng, R. Gomis, Vizcarrondo, A. Touré, Iloki.

Rozhodčí: Delerue – Jouannaud, Leducq.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Amaury Delerue. Na čarách mu budou pomáhat Bertrand Jouannaud a Ludovic Leducq. Čtvrtým rozhodčím je Sylvain Palhies.
Vzájemné zápasy

Oba týmy se potkávaly hlavně v Ligue 2, kde se od roku 2011 daří vždy domácímu týmu. Naposledy vyhrálo Angers v roce 2009 v Nantes 2:1, pak vždy domácí tým.
FC NANTES

Také Nantes vstoupilo do nového ročníku Ligue 1 vítězně, když na svém stadionu zdolalo Guingamp 1:0. Gól padl až v 89. minutě a navíc si ho museli hosté vstřelit sami, nově složený útok Nantes toho nebyl schopen.
ANGERS SCO

Pro ligového nováčka nemohl nový ročník ve vybrané francouzské společnosti začít lépe. V 1. kole vyhrálo Angers 2:0 v Montpellieru! V "malém" derby s Nantes budou chtít domácí potvrdit body ze hřiště soupeře a minimálně bodovat.
Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí ANGERS SCO přivítá na stadionu Jeana-Bouina v Angers FC NANTES.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.