To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle.
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 6:7. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:14.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnané utkání, které rozhodla jediná branka. Tu vstřelil Ntibazonkiza a rozhodl tak o tom, že celek Caen porazil Rennes 1:0. Domácí získali cenné tři body, naopak hosté odjíždí s prázdnou.
90+5
90+5
Domácí drží míč, nic se už nestane.
90+5
Tak ještě roh pro Caen.
90+5
Hosté mají posledních šedesát sekund, tak uvidíme, ale domácí brání na jedničku.
90+3
Už se zřejmě nic nestane.
90+2
Domácí se stále v pohodě brání a kráčí za vítězstvím.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
88
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Nicolas Seube, přichází Jordan Leborgne.
86
Z následného rohu nic nebylo a stav se tedy nemění.
86
Saïdi Ntibazonkiza se dostal na hranici velkého vápna, ale s jeho přízemním pokusem si hostující brankář poradil, nutno dodat, že s vypětím všech sil!
85
Domácí se zatím v pohodě brání a drží těsné vedení. Hosté se snaží, ale v útočné fázi se trápí.
83
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Paul-Georges Ntep, přichází Jeremie Boga.
81
Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme a jak to celé nakonec dopadne.
79
Ani z jednoho rohu nic nebylo a na tahu jsou hosté, kterým se krátí čas.
78
A třetí roh v krátké době pro Caen.
78
A po snažení domácích je tu další rohový kop.
77
Rohový kop pro Caen.
76
Mbengué se dostal na hranici velkého vápna ke střele, ale hradbu těl nepropálil.
74
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Hervé Bazile, přichází Jordan Adéoti.
72
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Pedro Henrique, přichází Kamil Grosicki.
70
Je před námi posledních dvacet minutek a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé a můžeme se tak těšit na dramatický konec.
67
Z rohu ale nic nebylo a stav zápasu se nemění. Caen stále vede nad Rennes 1:0.
66
Na druhé straně byl k vidění zajímavý centr, po kterém míč proletěl vápnem a nakonec skončil těsně vedle tyče! Roh pro domácí.
64
Ousmane Dembèlé se parádně zbavil několika protihráčů a dostal se až na hranici velkého vápna, ale jeho ráně scházela pár decimetrů!
62
Ze svého druhého rohu ale hosté nic nevytěžili a stále tak prohrávají o jednu branku.
61
Rohový kop pro hosty.
60
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Yoann Gourcuff, přichází Sébastien Salles Lamonge.
58
Celek Rennes přidal, ale domácí dnes zatím velmi dobře brání a kráčí za vítězstvím.
56
Hosté se hned vydali dopředu a snažili se něco vymyslet, ale byla z toho jen další nepřesná přihrávka.
54
Caen právě vstřelilo branku!
A máme tu první branku tohoto zápasu! Nejdříve skvěle zasáhl Benoît Costil, ale po dalším centru se k míči dostal SAÏDI NTIBAZONKIZA, který parádním technickým pokusem už uspěl a celek Caen jde do vedení 1:0.
52
Armand to vyzkoušel ze standardní situace a míč skončil jen těsně vedle pravé tyče!
50
Domácí šli do přečíslení, ale Hervé Bazile to vzal na sebe, jenže jeho střela z dobrých dvaceti metrů byla velmi nepřesná.
48
Paul-Georges Ntep to vyzkoušel z úhlu, ale po jeho pokusu skončil míč vysoko nad brankou Caen.
47
Žlutou kartu dostává Andy Delort (SM Caen).
46
Hráči jsou zpět na trávníku, jdeme na druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
První poločas je za námi. Příliš nám toho nenabídl, téměř žádnou šanci, takže Caen hraje s Rennes stále 0:0. Ve druhém dějství je stále o co hrát a máme se tak na co těšit.
45+2
45+1
Rozhodčí přidal dvě minutky.
45
Rohový kop zahrávali i domácí fotbalisté, ale nic se z něho neurodilo.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Benjamin André se sice dostal do zakončením, ale to bylo velmi nepřesné a rozehrávat od své branky tak bude Rémy Vercoutre.
42
Svůj první rohový kop vybojoval hostující celek.
41
Na druhé straně se do vápna prodral Saïdi Ntibazonkiza, ale nezvládl zpětnou přihrávku a ani z této akce nic nebylo.
39
Hostující Paul-Georges Ntep se dostal do vápna, ale tam se mu zamotal míč pod nohy a o šanci se sám připravil.
37
Ale z prvního rohu nebylo vůbec, ale vůbec nic, protože hosté se v pohodě ubránili.
36
První rohový kop pro domácí celek.
35
Hráči jsou na nohou, tak snad se už dočkáme i něčeho fotbalového, protože zatím to žádná fotbalová show rozhodně není.
34
Už se opět hrálo, ale po dalším tvrdém středu zůstal ležet na trávníku hostující hráč a rozhodčí hru opět přerušil.
32
Po srážce hostujícího brankáře s domácím hráčem rozhodčí hru raději přerušil a bude se ošetřovat.
30
Je za námi úvodních třicet minutek a zatím jsme toho příliš neviděli. Čekáme na první větší šanci i branku, takže Caen hraje s Rennes stále 0:0.
28
Na trávníku se stále neděje nic zajímavého. Oba celky se sice tlačí dopředu, ale ve finální fázi je to zatím velké trápení.
26
Žlutou kartu dostává Pedro Mendes (Stade Rennais FC).
25
Ani další dlouhý nákop hostujícího hráče se neujal. U míče jsou domácí fotbalisté.
23
Zatím je to stále velmi opatrné, ani jeden celek nechce udělat chybu a na první velkou šanci tak stále čekáme.
21
A další snažení domácích ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu je tedy opět celek Rennes.
20
Hosté se skvěle prokombinovali do vápna Caen, ale ke střele se nedostali. Oba celky zatím skvěle brání.
18
Na druhé straně to vzal na sebe Saïdi Ntibazonkiza, ale byl zdvojen a nakonec i o míč obrán.
17
Hosté to zkusili dlouhým nákopem, ale ten se nepovedl a na tahu je tak domácí celek.
16
Tempo hry malinko opadlo a vše podstatné se nyní odehrává uprostřed hrací plochy.
14
Costil musel zasahovat, ale s propagačním pokusem si dokázal v pohodě poradit a stav se tedy stále nemění.
12
Domácí jsou opět u míče a tlačí se dopředu. Nyní je zase aktivnější celek Caen, který příliš nezvládl úvodní minuty.
10
Hra se vyrovnala a oba celky se tlačí dopředu. Úvodních deset minutek bylo zajímavých.
8
Další centr už byl o poznání nebezpečnější. Míč možná směřoval i do branky, ale skvěle zasáhl Mehdi Zeffane, který ho vyhlavičkoval.
6
Snad poprvé se dopředu vydali i domácí, kteří dobře kombinovali, ale nakonec vymysleli jen nepřesný centr.
4
Celek Rennes i nadále diktuje tempo hry a domácí se pouze brání.
2
A Yoann Gourcuff se prodral do vápna, ale jeho střele, nebo možná i přihrávce pár centimetrů chybělo! Hosté byli blízko úvodní brance.
1
Hosté jsou u míče a tlačí se dopředu, tak uvidíme, zda něco vymyslí.
1
Hráči jsou na trávníku, duel začne za malý okamžik.

SM Caen: Vercoutre – D. Appiah, Yahia, Da Silva, Bessat – Ntibazonkiza, Seube, Féret (C), Bazile – Rodelin, Delort.
Náhradníci: Reulet – Ben Youssef, Adéoti, N'Kololo, Makengo, Leborgne, Kouakou.

Stade Rennais FC: Costil – Zeffane, Mendes, Armand (C), M'Bengue – Henrique, Fernandes, André, Gourcuff, Ntep – Dembèlé.
Náhradníci: Diallo – Danzé, Salles Lamonge, Grosicki, Boga, Sio, Baal..
Poslední vzájemné zápasy

Rennes – Caen 1:1
Rennes – Caen 1:4
Caen – Rennes 0:1
Caen – Rennes 2:0
Caen – Rennes 0:2
SM Caen má na svém kontě 36 bodů a tabulce se nachází na desátém místě. V posledních týdnech se ale domácí trápí, protože z posledních tří zápasů nezískali ani bod a dnes by tak nutně potřebovali bodovat. Lehké to ale vůbec nebude.

Stade Rennais FC má o dva body více, takže na svém kontě má 38 bodů. Hosté z posledních tří zápasů získali čtyři body, když naposledy porazili na svém hřišti Angers 1:0. Dnes by hosté také chtěli bodovat a přiblížit se příčkám, které zaručují evropské poháry.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1má na programu 27. kolo a my budeme sledovat duel mezi Cane a Rennes. Mírným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.