To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí remízou, což je výsledek, který tak úplně neodpovídá průběhu zápasu, v němž byli hosté lepší. Domácí Ajaccio pokračuje ve svém "zmaru" a ani tentokrát nevítězí, když sice na začátku druhého poločasu vedlo 2:1, po gólu Braithwaiteho se ale musí nakonec spokojit pouze s bodem. Hosté nakonec asi bod z venku berou.
90+5
90+5
Míč končí v autu, sudí chtěl nastavit tři minuty, ale hraje se již pátá minuta...
90+4
Ještě rohový kop pro Ajaccio, domácí rozehrají z levé strany.
90+2
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Yann Bodiger.
90+1
Domácí hráč již kráčí po svých, naopak, Didot se nechává ošetřovat.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, Étienne Didot se srazil s domácím Djokovićem v hlavičkovém souboji.
87
Maury má míč a rozehrává od své branky.
85
Obránce Fillippi úspěšnější v hlavičkovém souboji u vlastní šestnáctky.
83
Martin Braithwaite pálí z nějakých sedmadvaceti metrů od branky Ajaccia, ale Maury byl na svém místě.
80
Poslední desetiminutovka, hosté kombinují na polovině Ajaccia.
78
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Khalid Boutaïb, přichází Louis Poggi.
78
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jean-Daniel Akpa-Akpro, přichází Alexis Blin.
77
Ducourtioux ale vzápětí pálí z velké dálky a vystrašil Ahamadu, míč se totiž odráží od břevna!
77
Až nakonec Djoković vypálil z levé strany, zpoza vápna, Ahamada však v pohodě chytá.
76
Domácí zkouší něco vymyslet u půlící čáry, po delší době se dostávají na delší dobu na polovinu soupeře.
75
Ahamada bere míč před sprintujícím Pujolem a rozehrává.
74
Nepřesný centr hostů z levé strany, míč končí v autu na opačné straně, ale hosté budou vhazovat.
73
Doumbia se snažil hlavičkovat ve vápně, ale domácí obrana zasáhla a míč letí až k půlící čáře.
72
Rohový kop Toulouse, hosté rozehrávají z pravé strany.
71
Statistika držení míče: 62% : 38%.
70
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Aleksandar Pešić, přichází Wissam Ben Yedder.
70
Poslední dvacetiminutovka tohoto zápasu, hosté jsou ve druhé půli jasně lepší.
69
Míč směřuje na bližší tyč, kde ale obránce Toulouse odhlavičkovává do bezpečí.
69
Rohový kop Ajaccia, domácí rozehrají z levé strany.
68
Jenže hned vzápětí se znovu dostávají k míči a kombinují na polovině soupeře.
67
Hosté se ale neprosazují z volného kopu z pravé strany.
66
Další faul domácích, tentokrát za něj David Ducourtioux dostává žlutou kartu.
65
V hlavičkovém souboji fauluje domácí Sylla, byl to nepříjemný úder loktem.
64
Míč končí po hlavičce Braithwateho mimo branku Ajaccia, Maury rozehrává.
63
Rohový kop Toulouse, hosté rozehrají z levé strany.
62
Jenže míč získávají hosté, domácí jsou pod těžkou dekou...
61
Autové vhazování domácích z levé strany, na vlastní polovině.
60
Hodina hry za námi, stav nerozhodný, byť jsou hosté většinu času lepší.
59
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Kader Mangane, přichází Damjan Đoković.
58
Hosté kombinují na polovině Ajaccia.
56
Hosté se ale v pohodě brání těžkopádným útokům soupeře.
55
Míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany.
53
Coeff nepřesně přihrává na pravém křídle, ale domácí i tak zůstávají u míče na polovině Toulouse.
52
Domácí postupují po levém křídle, dostávají se k pokutovému území Toulouse.
51
Hostům se podařil vstup do druhého poločasu, je pravda, že Toulouse diktuje tempo hry.
49
Toulouse právě vstřelilo branku!
Krásná akce hostů, kdy si Moubandje narazil ve vápně míč s Braithwaitem, oba si v podstatě pohráli se čtveřicí domácích bránících hráčů a druhý jmenovaný zakončil tak, že se míč odrazil od ISSIAGA SYLLY do branky.
48
Volný kop hostů, ale míč si ze vzduchu stáhl Maury.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
Tak domácím se podařil husarský kousek, za první poločas, v němž Ajaccio rozhodně lepší nebylo, se nakonec domácím podařilo otočit zápas ve svůj prospěch! Toulouse je aktivnější, častěji drží míč, ale v koncovce mají hosté trochu smůlu.
GFCO Ajaccio právě vstřelilo branku!
A domácí se prosazují z brejku po rohovém kopu! GRÉGORY PUJOL ve skluzu poslal míč do branky, po přihrávce Mayie z levé strany a Ajaccio vede.
44
Rohový kop z pravé strany pro Toulouse, ale je z toho pouze brejk domácích.
44
A byl to velmi dobrý kop, Maury vytěsnil míč nad branku!
43
Z levé strany rozehrává z pětadvaceti metrů Adrien Regattin.
42
Regattin vybojoval zajímavou standardku v blízkosti pokutového území Ajaccia.
41
Ofsajdem končí útočná akce Toulouse.
40
Je před námi poslední pětiminutovka, Martin Braithwaite z levé strany centruje do vápna Ajaccia, ale míč získává Maury.
38
Další marný útok domácích, kteří ztrácejí míče po přechodu přes půlící čáru.
36
Útočný faul Pešiće uvnitř vápna Ajaccia.
35
Nákop domácích dopředu, ovšem v podstatě "na slepo".
33
Akce obou týmů končí ztrátou míče.
32
Ani z něho se hosté neprosazují, odkop od branky Ajaccia.
32
Hosté na polovině soupeře, tentokrát Braithwaite v pozici nahrávače, před Pešićem ale odehrál obránce na roh.
31
Míč končí po hlavičce Moubandjeho nad brankou Ajaccia.
30
Ajaccio se nyní bude bránit při rohovém kopu soupeře.
29
Míč ve středu hřiště, nakonec se Maury zapojuje do kombinace domácích.
27
Po pasu Didota se Braithwaite dostává znovu do zakončení, Maury ale včas vyběhl z branky a jeho střelu vyrazil.
25
Ani obrana Toulouse se nyní zrovna nevyznamenala při bránění rohového kopu domácích, ti rozehráli z levé strany, před brankou odhlavičkova KÉVIN MAYI a míč, byť trochu se štěstím, přece jenom končí v brance.
24
Před Mauryho vede další kombinace domácích, kteří se zatím těžko dostávají k pokutovému území Toulouse.
22
Obrana Ajaccia "zaspala", Aleksandar Pešić parádním pasem vyslal do zakončení MARTINA BRAITHWAITEHO, který si sám před Maurym věděl rady a dostal hosty do vedení.
21
Ani tentokrát se však hosté prosadit nedokázali.
20
Další volný kop pro Toulouse, opět to bude z levé strany, na polovině Ajaccia.
19
Hosté to zkouší po levé straně, ale sami se nepřesnou přihrávkou připravili o míč.
18
Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Issiar Dia, přichází Kévin Mayi.
18
Ale je pískán útočný faul, celá akce tak končí neúspěchem z pohledu Toulouse.
18
Hosté mají k dispozici volný kop z levé strany, u pokutového území Ajaccia.
17
Žlutou kartu dostává Rodéric Filippi (GFC Ajaccio).
16
Statistika držení míče: 56% : 44%.
14
Issiar Dia pálí zpoza vápna Toulouse, pěkná střela, bohužel pro domácí, míč končí mimo branku.
13
Ale domácí se v pohodě ubránili a sami mohou jít do protiútoku.
12
Diváci pískají, hosté mají totiž první rohový kop, Regattin rozehrává z pravé strany.
11
Hosté zahrozili z rychlého brejku, není to dnes poprvé.
10
První gólová šance zápasu, Tisserand prošel až k vápnu, kde před ním dvojice obránců ustoupila a otevřela mu prostor ke střele, čehož obránce Toulouse využil, Maury však skvěle vyrazil! Následná dorážka Braitwaiteho z levé strany končí na boční síti.
9
Gólman Toulouse vykopává na polovinu soupeře, kde se Martin Braithwaite ale ocitá v ofsajdu.
8
Ducourtioux si příliš překopl míč, ten končí u Ahamady.
6
Ten končí faulem domácího Pujola, který ostře "zajel" do Pešiće, to vše u půlící čáry.
6
Ale je z toho pouze rychlý brejk soupeře.
5
První rohový kop v utkání, z levé strany ho rozehrávají domácí.
4
Škoda, tím celou akci Ajaccia zastavil a v podstatě i znemožnil, hrají hosté.
3
Grégory Pujol zastavil svůj úprk po levém křídle.
2
Míč ve středu hřiště, domácí budou vhazovat z pravé strany.
1

GFC Ajaccio: Maury – Coeff, Filippi, Mangane, Sylla – Ducourtioux, Bréchet, Larbi – Dia, Pujol, Boutaïb.
Náhradníci: Goda – Zoua, Poggi, Mayi, Đoković, Tshibumbu.

Toulouse FC: Ahamada – Tisserand, Kana-Biyik, Yago, Moubandje – Akpa-Akpro, Didot, Doumbia – Pešić, Braithwaite, Regattin.
Náhradníci: Bostan – Ben Ali, Bodiger, Blin, Ben Yedder, Spajić, Sirieix.

Rozhodčí: Schneider – Stien, Henninot.
Toulouse FC

Hosté na tom nejsou o tolik lépe, na sedmnáctém místě ligové tabulky mají před svým dnešním soupeřem sice pětibodový náskok. Toulouse prožilo výtečný vstup, kdy v ligové premiéře porazil St-Étienne 2:1, pak ale následovala porážka v Caen a následovaly ještě další dvě, "proložené" hned čtyřmi nerozhodnými výsledky.
GFC Ajaccio

Prvoligový nováček neprožívá vydařený vstup do elitní francouzské soutěže, v níž zatím nasbíral pouhé dva body za remízu v prvním kole na hřišti Troyes a pak v kole sedmém, kdy doma zremizoval zápas s Rennes. Ajaccio se může pyšnit poměrně slušnou obranou, žalostný je ale útok, což dokládají pouze dva vstřelené góly z osmi utkání!
Vítejte u onlajn přenosu utkání devátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí GFCO AJACCIO přivítá na Stade Ange-Casanova v Ajacciu FC TOULOUSE.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.