Je dobojováno! Ve druhé půli byli bezpochyby lepším celkem hosté, kteří se také v samotném závěru ujali vedení. S notnou dávkou štěstí se prosadil Claudio Beauvue. Domácí měli na kopačkách vyrovnání, leč v závěru Briand sám před brankářem Lyonu selhal. Olympique tak potvrdil roli favorita a zvítězil těsně 1:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 3:3
90+5
90+5
Vzhledem ke střídání se ještě pokračuje, avšak zdá se, že se již nic zajímavého nestane.
90+4
Domácí byli blízko vyrovnání, zcela sám před Lopesem se ocitl Briand, který ale hostujícího brankáře nepřekonal. Následnou dorážku vytáhl jeden z obránců Lyonu na brankové čáře!
90+3
Spíše taktické střídání, místo Valbueny naskočí na hrací plochu Ghezzal.
90+2
Přímý kop domácích vyústil pouze v protiofenzivu Lyonu. Ta však neměla dlouhého trvání. Hosté ještě chystají střídání.
90+1
Domácím se nedá upřít snaha, která ale zatím bohužel pro Guingamp přichází vniveč.
90
K základní hrací době duelu bude sudí nastavovat čtyři minuty. Co ještě přinesou?
89
Snahu domácích tentokráte zastavilo postavení mimo hru, které neuniklo pozornému pomeznímu arbitrovi.
87
Cornet pelášil za volným balonem, který ale na hrací ploše nedostihl. Bude se kopat od branky Guingampu.
86
Domácí se snaží zmobilizovat své síly, avšak také další snaha končí neslavně. Následovat bude odkop od hostující branky. Lopes s výkopem pochopitelně nepospíchá.
85
Nedovolený zákrok Lyonu znamenal volný kop pro domácí, kteří jej rozehráli bleskurychle. K nebezpečí ale nedošlo.
84
A další výměna sil. Namísto Privata naskakuje do hry Dembélé.
83
Utkání se pomalu chýlí ke svému konci. Guingampu momentálně běží čas velice rychle.
81
Pro domácí se jedná o poměrně velký šok, neboť byli Lyonu statečným sokem. Utkání ještě ale není u konce, fotbal umí být nevyzpytatelný.
80
Lyon právě vstřelil branku!
Hosté se nakonec přece jenom dočkali. Dlouhý centr postrčil domácí obránce velice nešťastně za sebe, kde si balon vybojoval CLAUDIO BEAUVUE. Fotbalista Lyonu poté poslal kulatý nesmysl přesně k levé tyči.
79
Čerstvé síly posílá na trávník taktéž Lyon. Místo Fékira si zahraje Cornet.
78
Za potlesku domácích fanoušků opouští hrací plochu Benezet. Místo něj si zahraje Giresse.
77
Beauvue si momentálně pomohl útočným faulem, a tak bude rozehrávat domácí družina. Utkání se pomalu, ale jistě blíží ke svému závěru.
76
Hra se momentálně přelévá z jedné strany na druhou, leč ani jednomu z celků se nedaří dostat do nadějné palebné pozice.
74
Rychlý domácí průnik po levé straně úspěchem nekončí, neboť jej maří nepřesný pas.
73
Střídání také na domácí straně. Místo De Pauwa naskočí na závěrečné minuty Briand.
72
Diallo zkusil vypálit ze zhruba třiceti metrů, avšak jeho pokus neprocestoval skrze ideálně postavenou defenzivu hostujícího celku.
71
Leveque podrazil Rafaela, a tak bude rozehrávat Lyon. Vše se však odehraje v dostatečné vzdálenosti od branek obou celků.
70
Umtiti (LYO) proti výroku sudího protestoval natolik, že mu byla udělena žlutá karta, za kterou zcela jistě pochvalu nedostane.
69
Hra se stále velice často kouskuje, fanoušci si na své příliš nepřijdou. Uvidíme, co přinese zbytek utkání.
68
Rafael (LYO) ostře podrazil svého soupeře, na což hlavní arbitr klání ihned reaguje žlutou kartou. Rozehrávat budou domácí fotbalisté.
67
Zajímavý moment. Kebrat dostal od trenéra kartičku, na níž měl zřejmě instrukce do dalšího průběhu. Poznámky si přečetl a zasunul za štulpnu.
65
A nyní pro změnu opět Lyon. Taktéž ale velice neúspěšně. Hnedle záhy byl soupeřem obrán o balon.
64
Taktovku klání ale nyní drží Guingamp, který kombinuje na polovině svého soka. Do vážnějších šancí se ale zatím příliš nedostává.
63
Je tomu skutečně tak. Místo Lacazetteho naskakuje na hrací plochu Beauvue.
62
Zdá se, že Lyon již chystá úvodní střídání duelu. Uvidíme, kterak lodivod Olympique zareaguje na zatím nepříliš povedený vývoj duelu.
61
Další nevýrazný centr hostujícího celku. S tímto přístupem si Lyon žádnou vážnější šanci nevypracuje.
60
Do konce základní hrací doby zbývá třicet minut, příchozí fanoušci se zatím branky nedočkali, přičemž na obou stranách byla k vidění pouze jedna solidní možnost.
59
Zlepšený herní projev je zatím Lyonu málo platný, domácí fotbalisté nadále odolávají. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
57
Lacazette se snažil proklestit si cestu mezi dvěma beky Guingampu. To se mu ale nepodařilo, a tak může hrát znovu domácí ekipa.
56
Tentokráte centroval Fékir. Fotbalisté v bílém se o přestávce zmátořili a konečně předvádějí svůj typický herní projev.
55
Další solidní centr z levé strany vyslal Morel. K míči se ale nikdo z hostí nedostal, a tak může hrát opět Guingamp.
54
Celkově se na hrací ploše přiostřuje, dochází k mnoha střetům. Sudí Gautier má ale zatím poměrně volný metr.
53
Nedobře to vypadalo s obráncem Umtitim, avšak také on se nakonec zvedá a pokračuje v utkání. Zranění tak nebyla příliš vážného charakteru.
51
Domácí pelášili do slibně vypadající akce, kterou ale zmařili nepřesným pasem. Odpískání na nakonec proto, že na trávníků zůstali dva hostující borci. Oba jsou nyní ošetřování.
50
Po delší době se kupředu dostali také domácí, avšak jejich počínání nemělo dlouhého trvání.
49
Nakonec dochází k volnému kopu, který rozehrává hostující Fékir. Rána byla poměrně solidní, avšak Samassa si s ní poradil na výbornou.
48
Na hrací ploše se objevují emoce, Lacazette byl faulován protihráčem, což nesl poměrně nelibě. Hlavní sudí ale oběma "kohoutům" domluvil a může se pokračovat.
47
Tentokráte byli hosté chyceni v ofsajdové pasti, což znamená další rozehrávku pro domácí družinu. Zatím nedochází k žádnému nebezpečí.
46
Lyon vstoupil do druhé půle poměrně odhodlaně, uvidíme, zda tato snaha k něčemu kloudnému povede. Guingamp se zatím brání v poklidu.
46
Je za námi úvodní poločas, který příliš atraktivity nepřinesl. K vidění byla prakticky jediná solidní branková příležitost, v níž se ocitl domácí Diallo. Také proto je stav nadále bezbrankový. Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:1
45
44
Pomalu, ale jistě se blíží poslední minuta prvního poločasu. Zatím vidíme stále bezbrankový duel, který příliš atraktivity nepřináší.
42
Na druhé straně kolbiště rozehrával volný kop Tolisso, leč také jeho pokus neměl šťastného konce. Po příliš vysokém pokusu budou domácí vykopávat.
41
Opět rohový kop domácího celku, avšak nyní jeho snaha přišla vniveč. Hosté se v poklidu osvobodili.
39
Momentálně hrají oba celky převážně ve středu pole. Uvidíme, co přinese zbytek prvního poločasu.
38
Následný volný kop ale znovu nezahrozil. Guingamp se v poklidu ubránil, a tak může zahájit další ofenzivní akci.
37
A další žlutá karta, tentokráte sudí tasil nekompromisně. Není divu, skluz zezadu, který předvedl De Pauw (GUG), ani nemohl býti jinak oceněn.
36
Do konce prvního poločasu již příliš mnoho času nezbývá. Uvidíme, co oba celky ještě stačí předvést. Zatím toho věru moc nebylo.
35
Tolisso si pomohl faulem, což znamená balon pro Guingamp. Na branku Lyonu se tak snesl další balon, jehož umístění ale nyní nebylo na nejvyšší úrovni.
34
Další ostrý centr do předbrankového prostoru, který opanuje Lopes. Domácí kopou jeden roh za druhým. Nebylo by s podivem, kdyby se jedna ze situací ujala a domácí šli do vedení.
33
Nic na tom nezměnil ani bleskový protiútok, který ale bleskově zlikvidoval domácí Jacobsen.
32
Rohová kop v podání domácích znovu nepřinesl hrozbu. Favorit utkání, tedy Lyon, je zatím v poměrně velkém útlumu.
31
Další centr, který mířil do pokutového území Lyonu. Ani tentokráte se ale nikdo z domácích do nebezpečí nedostal.
30
Je za námi půhodina hry, přičemž na světelné tabuli svítí stále bezbrankové skóre. Zatím se nezdá, že by mělo v nejbližší době dojít ke změně.
29
Následující centr hostí ale nic nebezpečného nepřinesl. Následovat bude pouze odkop od branky Guingampu.
28
S bolestivou grimasou zůstal ležet na hrací ploše Valbuena. Nakonec ale bude schopen pokračovat ve hře. Diallo (GUG) dostává za svůj počin žlutou kartu.
27
Momentálně se hraje opět převážně ve středu kolbiště, kde kombinují hostující fotbalisté.
26
K balonu se postavil Fékir, jehož projektil nemířil vůbec špatně. Nakonec jen o kousek minul branku Guingampu. Samassa bude rozehrávat.
25
Na hrací ploše se toho stále příliš neděje. Až nyní budou hosté rozehrávat volný kop. Uvidíme, jakého rázu jeho exekuce bude.
23
Privat zkoušel efektně zastřihat nůžkami, avšak zakončení postrádalo přesnost. Následovat bude odkop od branky Lyonu.
22
Další domácí centr z pravé strany byl zblokován. Guingamp bude mít možnost alespoň autového vhazování.
21
Momentálně se hraje ve středu pole, ani jedna z družin se do přílišné ofenzivní aktivity nehrne. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
20
Po dlouhé době se vydal kupředu také Lyon, ovšem Lacazette se ocitl v ofsajdovém postavením. Hrát tak bude znovu Guingamp, který měl zatím jedinou větší šanci utkání.
18
Na centr od pravé postranní lajny naskakoval znovu Diallo, avšak tentokráte do balonu netrknul. Domácí přesto zůstávají nedaleko branky Lyonu.
17
A další standardní situace pro domácí. Fotbalisté Guingampu poněkud ožili, momentálně jsou na trávníku jasně dominantním celkem.
16
Následoval další rohový kop, s nímž si již ale hostující fotbalisté poradili bez problémů.
14
Toto již ale brankou zavánělo. Na centr z pravé strany si naskočil Diallo, jehož hlavička orazítkovala levou tyč hostující svatyně. Neštěstí pomohl odvrátit také pohotový Lopes.V následné skrumáži se ale Lyon zorientoval a nebezpečí zlikvidoval.
13
Předchozí teze nebyla daleko od pravdy, po hlavičce z velkého vápna musel hostující mág zasahovat. Nikterak vážně, ale přesto. Na řadě je rohový kop domácích.
12
Po nedovoleném zákroku hostí bude Guingamp rozehrávat volný kop. Uvidíme, zda tato situace přinese určité nebezpečí.
11
Rafael svůj centr příliš přetáhl, dalekonosný míč dolétl až do autu. Domácí tak budou vhazovat. To vše na vlastní polovině.
10
Je za námi deset minut hry. O pohledném fotbalu se příliš nedá hovořit. obě mužstva se zatím spíše oťukávala. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
9
Na branku domácích létá jeden balon za druhým. Zatím se ale nedaří vytvořit nějaké výraznější nebezpečí. Guingamp si svou svatyni střeží příkladně.
7
Hosté získávají značnou územní převahu, kterou se jim ale zatím nedaří zužitkovat. Nyní je odpískáno postavení mimo hru, a tak bude hrát znovu domácí družina. Zatím nesledujeme nikterak atraktivní duel.
6
Další snaha hostujícího celku, opět se v akci ocitl Fékir. Rána ze zhruba dvaceti metrů ale nepřidělala Samassovi příliš starostí.
5
Na hranici velkého vápna se s balonem ocitl Fékir. Ani pokus lyonského borce ale úspěch neslavil, neboť jej zblokovala defenziva Guingampu.
4
De Pauw zkoušel své štěstí ze střední vzdálenosti, ovšem rána mu příliš nesedla. Následovat tak bude odkop od domácí svatyně.
3
Gonalons byl při svém počínání zastaven nedovoleným zákrokem. Hlavnímu sudímu tento atak neunikl, a tak obratem zapískal.
2
Centr z levé strany kolbiště eliminoval Rafael, po jehož dobrém zásahu jsou u míče znovu hosté. Jejich útok měl ale rovněž jepičí život.
1
Guingamp se pokoušel dostat kupředu, a to podél levé postranní lajny. Tam byl ale postup domácí ekipy zastaven, hrát může opět papírový favorit duelu.
1
Oba celky jsou již připraveny na hrací ploše, utkání bude za malou chvíli zahájeno. Momentálně se kapitáni družin zdraví s arbitry, načež proběhne losování o výkop.

EA Guingamp: Samassa – Jacobsen, Kerbrat (C), Angoua, Lévêque – Diallo, Sankharé, Salibur, Benezet – De Pauw, Privat.
Náhradníci: Guivarch – Baca, Cardy, Lemaître, Giresse, Dembélé, Briand.

Olympique Lyon: A. Lopes – Rafael, Biševac, Umtiti, Morel – Ferri, Gonalons (C), Tolisso – Valbuena – A. Lacazette, Fékir.

Rozhodčí: Gautier – Annonier, Jeanne.
Pohled od statistik

Papírovým favoritem duelu je bezpochyby hostující ekipa, která ale ve francouzském ligovém entré brala pouze bod. Na domácí půdě remizovala v poměru 0:0 s Lorientem. Guingamp je bez bodu, neboť nestačil na Nantes – 0:1. Které z mužstev si v následujícím vzájemném střetnutí napraví reputaci?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Francouzská Ligue 1 má na programu své druhé kolo. V jeho rámci změří síly celky EA Guingamp a Olympique Lyon. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Stade du Roudourou, tedy domovském stánku Guingampu, naplánován na 20:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.