To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Poměrně divoké utkání na poměry Ligue 1, v němž bylo k vidění zajímavé drama. Domácí byli lepší a měli převahu, ovšem Nantes se ve druhém poločase dokázalo zlepšit, a to natolik, že v 64. minutě se mohlo radovat z prvního gólu a v koncovce srovnal parádní individuální akcí Sabaly. Guingamp závěr zápasu totálně nezvládl a po zásluze o dva body přišel.
90+5
90+5
Younousse Sankharé (EA Guingamp) neudržel nervy na uzdě a po úderu kolenem do choulostivých míst protihráče dostává rovnou červenou kartu.
90+3
Žlutou kartu dostává Kolbeinn Sigþórsson (FC Nantes).
90+2
Nantes právě vstřelili branku!
Z nenápadné akce hosté vyrovnávají! Po autovém vhazování se k míči dostává YOUSSOUF SABALY, který si to z pravé strany namířil neohroženě do vápna, kde udělal kličku obránci a přesnou střelou k tyči překonal i Lössla!
90+1
Žádné nebezpečí pro branku Guingampu, Lössl vykopává.
90
Po faulu Sankharého zůstávají hosté na polovině Guingampu.
90
Poslední minuta normální hrací doby, hosté s míčem ve středu hřiště.
89
Bammou nestihl na levém křídle míč na hřišti, Lössl se chystá vykopávat od své branky.
88
Koncovka utkání je tu, domácí stále hájí těsné vedení.
85
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Adryan, přichází Jules Iloki.
85
Žlutou kartu dostává Jonathan Martins Pereira (EA Guingamp).
85
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Nicolas Benezet, přichází Thibault Giresse.
83
Odkop od branky Guingampu, v souboji o míč hosté faulují ve středu hřiště.
81
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Marcus Regis Coco.
80
Je z toho ale pouze rychlý brejk domácích, který však "zazdil" Nicolas Benezet ztrátou míče na levém křídle.
79
Hosté rozehrávají rohový kop z levé strany.
79
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Johan Audel, přichází Yacine Bammou.
75
Salibur ztrácí míč na polovině soupeře, hosté mohou vhazovat z levé strany.
74
Žlutou kartu dostává Moustapha Diallo (EA Guingamp) za faul na vlastní polovině.
74
Tentokrát Benezet nepřihrával, ale pálil z voleje, z levé strany orazítkoval břevno domácí branky!
73
Benezet hledá ve vápně Nantes Brianda, před kterým však míč odehrál obránce Nantes.
72
Statistika držení míče: 49% : 51%.
71
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Mevlüt Erdinç, přichází Moustapha Diallo.
70
Čeká nás posledních dvacet minut tohoto utkání, v němž se již hosté dokázali svému soupeři přiblížit na rozdíl jediného gólu!
69
Špatnou přihrávkou se nyní hosté sami připravují o míč u pokutového území soupeře.
67
Hosté se nyní ale musí bránit, domácí posílají centr do vápna, míč končí nakonec vedle branky.
64
Nedorozumění mezi gólmanem Lösslem a CHRISTOPHE KERBRATEM, který zasahoval před nabíhajícím Sigþórssonem, jenže hrudí si srazil míč do vlastní branky.
64
Domácí se neprosadili, naopak, do brejku šli hosté, Reynald Lemaître (EA Guingamp) ho zastavuje pouze za cenu faulu, za který dostává žlutou kartu.
64
Mevlüt Erdinç adresoval přihrávku na Brianda, ale obránce sráží míč mimo, rohový kop pro Guingamp.
62
Salibur padá na polovině soupeře, je pískán faul Vizcarronda.
61
Po levé straně zkoušejí nyní hosté zaútočit, nakonec je z toho nepřesný centr, ovšem z pravé strany.
60
Je za námi hodina hry, domácí stále hájí dvoubrankový náskok.
58
Ten hosté rozehráli z levé strany, ale nakonec končí míč mimo branku, nicméně sudí tam ještě hráčům musí domlouvat.
57
Volný kop rozehrává Lenjani, který to zkusil přímo na branku a donutil Lössla k zákroku, roh pro Nantes.
55
Po faulu domácích mají volný kop k dispozici hosté.
53
Domácí ještě zůstávají u míče, po centru do vápna je ale pískán ofsajd.
52
Ten nakonec Benezet rozehraje i napodruhé, ani tentokrát se však domácí nedostali do zakončení.
51
Ale sudí místo faulu ukazuje, že domácí budou rozehrávat rohový kop z levé strany.
50
Djidji ostře fauluje Benezeta, to vše u vlastní šestnáctky.
48
Ermir Lenjani padá v pokutovém území po souboji s obráncem Guingampu, ale není to faul dle názoru sudího.
47
Míč ale odvrací obránce Nantes do autu.
46
Hned v úvodu druhé půle vybojovali domácí rohový kop, který rozehrají z levé strany.
46
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Birama Touré, přichází Kolbeinn Sigþórsson.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:08.
Skončil první poločas, který ovládli domácí. Guingamp vede nad Nantes po první půli 2:0, když domácí svého soupeře přehrávali hlavně v útočné fázi. Především se domácí blýskli skvělou efektivitou. Nantes nehraje špatně a pokud zpřesní hru před vápnem soupeře, může ještě pomýšlet na zdramatizování zápasu.
45+1
45+1
Sudí nastaví jednu minutu nad rámec hrací doby.
44
Hosté zaútočili po pravém křídle, není z toho nic víc, než autové vhazování.
43
Odkop od branky Rioua, míč se k němu ale hned vzápětí vrací.
41
Sudí Gautier odpískal hraní rukou Sorbonovi, na útočné polovině, míč získávají hosté.
40
Je před námi posledních pět minut z dnešního utkání, které se zatím stále lépe vyvíjí pro domácí.
38
Opět se hraje ve středu hřiště, hosté to zkouší po pravém křídle.
37
Diváci pískají, domácí totiž ztrácejí míč u pokutového území soupeře.
35
Nepřesnos v rozehrávce hostů, míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany, na vlastní polovině.
33
Audelovi odpískán útočný faul, míč získávají domácí.
32
Adryan odvedl dobrou práci na levé straně, nakonec z toho ale hosté nic nevytěžili.
31
Hosté rozehrávají rohový kop z pravé strany.
29
Guingamp je "při chuti", nyní hned několik míčů před branku mohlo nadělat obraně soupeře hodně velké starosti.
27
Bránící Vizcarrondo odvrací na další roh, který Benezet rozehraje opět z levé strany.
27
Rohový kop pro EA, domácí rozehrají z levé strany.
26
Salibur se ocitá na trávníku, využil toho k zavázání kopaček.
24
Guingamp právě vstřelil branku!
Akce domácích končí gólem, Benezet přihrává z levé strany před branku, kde je nikým nehlídaný YANNIS SALIBUR, který posílá míč do branky.
23
Míč ve středu hřiště, hosté v klidu kombinují.
22
Po hlavičce Gilleta končí míč nad brankou EA, bude se vykopávat od branky.
21
Hosté získávají rohový kop z levé strany.
20
Po lékařském zásahu již po svých opustil trávník, za postranní čárou si nechává nohu ledovat.
19
Erdinç nedal jinak a nakonec musí být ošetřován.
18
Ve vápně Nantes upadl Erdinç, který se drží za levou nohu, ale nebyl to faul, pokračuje se ve hře.
17
Obrana Guingampu ale v pohodě odvrací, hosté přesto zůstávají u míče.
16
Adryan rozehrává volný kop na útočné polovině.
15
Odkop od branky Guingampu, míč směřuje na polovinu soupeře.
14
Žlutou kartu dostává Yannis Salibur (EA Guingamp) po zákroku na Vizcarronda.
13
Mevlut Erdinç si pomohl při zpracování míče u pokutového území soupeře rukou, sudí vše postřehli.
12
Nic z toho není, nakonec celou akci domácích přerušuje odpískaný ofsajd.
11
Rohový kop pro Guingamp, z levé strany budou domácí rozehrávat.
10
Djidji odkopl míč do autu, domácí vhazují na polovině Nantes.
8
Útočný faul Audela na půlící čáře, host se znovu dostávají k míči.
6
Míč na polovině Nantes, hosté nyní mají problémy s rozehrávkou.
5
Autové vhazování domácích z levé strany, na polovině soupeře. Míč nakonec sbírá Riou.
3
Guingamp se ujímá vedení, po pasu Salibura z pravé strany odkopává obránce před vlastní brankou, ale pouze před NICOLASE BENEZETA, který usměrnil míč přesně do branky.
3
A nakonec Adryan vystřihl ve vápně EA efektní "nůžky", kdy ale branku soupeře přestřelil.
2
Vysoký míč ve středu hřiště, následuje hlavičkový souboj, hosté získávají míč.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

EA Guingamp: Lössl – Martins Pereira, Kerbrat, Sorbon, Lemaître – Benezet, Mathis, Sankharé, Salibur – Briand, Erdinç.
Náhradníci: Guivarch – Privat, Giresse, Diallo, Angoua, Jacobsen, Regis Coco.

FC Nantes: Riou – Sabaly, Djidji, Vizcarrondo, Lenjani – G. Gillet, B. Touré – Thomasson, Bedoya, Adryan – Audel.
Náhradníci: Dupé – R. Gomis, Bammou, Sigþórsson, Cana, Iloki, Dubois.

Rozhodčí: Gautier – Jeanne, Leducq.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Antony Gautier. Na čarách mu budou pomáhat Philippe Jeanne a Ludovic Leducq. Čtvrtým rozhodčím je Stephanie Frappartová.
Vzájemné zápasy
V prvním vzájemném utkání v podzimní části zvítězilo Nantes v rámci 1. kola 1:0. I v minulém ligovém ročníku Nantes zvládlo oba vzájemné duely. S Guingampem naposledy prohrálo na podzim roku 2013, kdy mu na jeho hřišti podlehlo 0:1.
FC NANTES

Hostující tým je na tom o poznání lépe, než domácí Guingamp. Jestliže ten vyhrál naposledy v listopadu, platí pro Nantes, že to zase pro změnu prohrálo naposledy v předposledním měsíci loňského roku. A aby toho nebylo málo, bylo to také v rámci 14. kola, kdy Nantes podlehlo v Monaku domácímu AS 0:1. Od té doby Nantes neustále boduje, zajímavostí je hned pět remíz, a to v téže kolech, v nichž Guingamp prohrál. V posledním kole již Nantes vyhrálo, když doma "přetlačilo" Saint-Étienne výsledkem 2:1.
EA GUINGAMP

Guingamp od loňského listopadu stále čeká na vítězství. Od domácí výhry 2:0 nad Toulouse v dalších pěti zápasech prohrál, navíc vstřelil pouze dva góly! V zatím posledním zápase však Guingamp zabodoval na hřišti Marseille, kde s místním Olympiquem uhrál velmi cennou remízu. Ovšem ani v tomto zápase však nedokázal vstřelit gól!
Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenadvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí EA GIUNGAMP přivítá na Stade du Roudourou v Guingampu FC NANTES.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.