Je dobojováno. Ve druhé poločase se hosté snažili, aby vstřelili kontaktní branku, ale to se jim přes dobře pracující obranu Lorientu nepodařilo. Domácí si tak v dnešním utkání došli bez větších problémů pro tři body do tabulky za vítězství 2:0.
90+3
90+2
Fotbalisté Caen rozehrávali v krátkém sledu dva rohové kopy, ale ani z jednoho nezapršelo.
90+1
Rozhodčí Ennjimi přidal k odehraným devadesáti minutách další tři navíc.
90
Domácí mají balón pod kontrolou a nikam s ním nepospíchají. Také nemají kam.
88
Mohlo to být 3:0. Z levé strany poslal balón do vápna Abdullah, na jehož přihrávku před brankou těsně nedosáhl Waris.
87
V ofsajdovém postavení byl přistižen jeden z hostujících hráčů.
86
Balón letěl na přední tyč, ale tam byl Ben Yousseff, který balón odpálil do bezpečí.
85
Hosté mají šanci v podobě rohového kopu, který rozehraje N´Kololo.
84
Hráči Lorientu drží míč pod svou kontrolou a nikam nespěchají, také nemají kam.
82
Domácí se zodpovědně brání a nepouští hráče Caen do sebemenších šancí k zakončování.
81
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází François Bellugou, přichází Romain Philippoteaux.
80
Je před námi přibližně posledních třináct minut i s nastavením. Podaří se hostům alespoň zdramatizovat utkání?
79
Momentálně se hráči soustředí spíše na osobní souboje, než-li na fotbal.
77
N´Kololo byl tentokrát faulouvaný a rozhodčí Ennjimi musí v posledních minutách klidnit hru.
75
N´Kololo je na hřišti sice chvíli, ale také tu již nemusel být za faul zezadu na Warise. Rozhodčí Ennjimi nyní mohl potrestat hostujícího hráče klidně červenou kartou.
74
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Julien Féret, přichází Jordan N'Kololo.
72
K následnému centru ze standardky se postavil Lautoa, který neuspěl, ale míč se dostal zpět k volnému Warisov, jenž z hranice vápna mířil těsně vedle levé tyče.
71
Žlutou kartu dostává Syam Ben Youssef (SM Caen).
70
Po delší době zakombinovali také domácí na polovině svého soupeře, ovšem k zakončení se nikdo v červeném nedostal.
68
Feret se snažil u pravé lajny obejít jednoho z domácích hráčů, ale dostal se s balónem do zámezí.
67
Tempo hry se zklidnilo. Hosté se již tolik netlačí směrem dopředu.
65
Třetí roh v posledních třech minutách rozehrával domácí Lautoa, jenže ten balón přetáhl a následně byl hostům odpískán ofsajd.
64
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Maxime Barthelme, přichází Raffidine Abdullah.
Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Yann Jouffre, přichází Raphaël Guerreiro.
64
63
Domácí obraně se podařilo odvrátit další rohový kop v krátkém časovém sledu.
63
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Jordan Leborgne.
62
Z toho nebylo nic. Nicméně hosté zůstávají u balónu.
61
Adeoti se nyní tvrdě opřel do jednoho z protihráčů, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Hosté budou zahrávat rohový kop.
60
Je za námi hodina hry, ve které se dostali domácí do dvoubrankového vedení. Podaří se hostům zdramatizovat dnešní utkání?
59
Barthelme poslal z rohu balón do vápna, ale svůj centr přetáhl a domácí tak vůbec neohrozili branku Caen.
58
Na přetažený centr Da Silvy z hloubi pole nemohl reagovat nikdo ve fialovém. Balón skončil v zámezí.
56
Hráči Caen stupňují svůj tlak a snaží se jít za kontaktní brankou, která ovšem zatím nepřichází.
55
Teď se na sebe může zlobit Louis, který byl v ideální střelecké pozici uprostřed vápna, ovšem ani nadvakrát nedokázal trefit balón.
53
Hosté zahrozili. Konkrétně Feret, jenž se objevil ve vápně a vypálil k levé tyči. Do jeho rány však stačil vložit nohu jeden z domácích obránců.
53
Adeoti skončil na zemi po faulu Moukandjeho.
51
Po faulu Bellugoua měli hosté k dispozici standardní situaci, která skončila faulem Ben Yousseffa, jenž atakoval Lecomteho.
51
Žlutou kartu dostává François Bellugou (FC Lorient).
50
Domácí kombinují s míčem na polovině hřiště a nikam se s ním příliš nehrnou.
48
Hosté zkusili zajímavý signál, po kterém pálil střídající Delort, který ovšem zamířil do osmapadesáté řady za brankou Lorientu.
47
Ndong atakoval Fereta a rozhodčí Ennjimi odpískal domácímu hráči faul.
46
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ronny Rodelin, přichází Andy Delort.
46
Je za námi první poločas, ve kterém byli lepší domácí hráči. Ty dostal již ve čtrnácté minutě do vedení Moukandjo, na kterého navázal v šestatřicáté minutě Waris. Caen se spíše brání a čeká na rychlé protiútoky.
45+2
45+1
Adeoti se ke konci poločasu dostal do zakončení levačkou. Jeho ránu ovšem nádherně vyrazil Lecomte.
45+1
Rozhodčí Ennjimi přidá k prvnímu poločasu jednu minut navíc.
45
Tentokrát musel řešit Vercoutre centr Barthelmeho z levé strany.
44
Vercoutre si došel pro balón, který do jeho vápna nacentroval jeden z domácích hráčů.
43
Domácí jsou aktivnější, což dokazuje držení míče v poměru 55% – 45%.
42
Střelou z hranice vápna se na druhé straně prezentoval Jouffre, ovšem jeho rána pravačkou mířila nad branku, kterou střeží Vercoutre.
41
Lecomte bude odkopávat od své vlastní branky po dalším nepovedeném útoku hostujícího mužstva.
40
Caen se zatím spíše brání a vyčkává na rychlé protiútoky. Nyní byl jeden z nich zastaven pomezním rozhodčím, který odmával a následně odpískal ofsajd.
38
Domácí se hnali opět směrem dopředu, ale Moukandjo se ocitl v ofsajdu.
36
Lorient právě vstřelil branku!
Roh rozehrál Touré. Po něm se dostal balón na nohu Ndonga, který z dálky vystřelil balón do MAJEEDA WARISE, od kterého se se štěstím odrazil do sítě.
34
Domácí budou mít k dispozici rohový kop.
32
Momentálně se hra zklidnila a balón je převážně na středu hřiště.
30
Mohlo být vyrovnáno! Rána jednoho z hostujících hráčů ovšem skončila těsně vedle levé tyče. Lecomte se pouze podíval za letícím balónem.
29
Tempo hry v posledních minutách výrazně opadlo a ani na jedné straně se nemůžeme dočkat střeleckých pokusů.
27
Domácí útok byl zastaven píšťalkou rozhodčího. Fofana se nacházel v ofsajdovém postavení.
26
Hosté podnikli rychlý útok po levé straně. Bessat poslal balón do vápna, ale tam výborně vyběhl Lecomte, který schoval balón v náručí.
24
Pro balón mířící do vápna si nejvýše vyskočil Lecomte, který bude v klidu rozehrávat.
23
Touré se dožaduje toho, že rohový kop pro Caen by neměl být, ale rozhodčí je jiného názoru a tak hosté budou zahrávat následně roh.
21
Hosté se po delší době osmělili a měli k dispozici rohový kop. Ten však bez sebemenších potíží dokázala obrana Lorientu odvrátit do bezpečí.
20
Z dálky se snažil překvapit Lecomteho po delší době Bazile, ale ten však netrefil vůbec domácí branku.
19
Následný roh se ovšem domácím vůbec nepovedl a obrana Caen s ním neměla sebemenší problém.
18
Na centr z levé strany si vyskakoval jeden z domácích hráčů, ale před ním mu balón odpálil na roh Appiah.
16
Po vstřelené brance se také ozývají domácí fanoušci, kteří si přejí další branku.
15
Hráči Lorientu jsou při chuti. Jejich rohový kop však obrana hostů bez potíží odvrátila pryč.
14
To jim nemusí vadit, jelikož se z následné standardky domácí prosazují. Balón poslal do vápna Barthelme, kde našel nohu volného BENJAMINA MOUKANDJOA, jenž překonal Vercoutreho a poslal domácí do vedení.
13
Na zemi se ocitl Jouffre, kterého fauloval Ben Youssef. K nevoli domácích fanoušků se to obešlo bez karty.
12
Hosté měli k dispozici standardní situaci z pravé strany, kterou rozehrál Feret. Ten poslal balón příliš vysoko a tak ze šance hostů nebylo skoro nic.
11
Žlutou kartu dostává Vincent Le Goff (FC Lorient).
9
Z velké dálky poslal Touré balon do vápna Caen. Tam však nikdo v oranžovém nedokázal hlavičkovat a tak si pro balón došel Varcoutre.
8
Feret rozehrál rohový kop hostů na zadní tyč, kde byl ovšem připraven Lecomte, jenž zachytil letící balón do svých rukavic.
6
Nyní se však pokusil hostující Bessat překvapit střelou z dálky Lecomteho. Rána hostujícího záložníka ovšem skončila na prvním bránícím hráči Lorientu.
5
Obě mužstva se zatím spíše seznamují a nikam se s balónem nehrnou.
4
Na míč si také sáhl poprvé Vercoutre, který rozehrával nakrátko na Da Silvu.
2
První roh měli k dispozici hráči Caen, ale branku Lecomteho neohrozili. Obrana domácích odvrátila balón do bezpečí.
1
Hosté se dostali ihned na polovinu soupeře, ale tam nikterak nezahrozili.
1

FC Lorient: Lecomte – Gassama, Z. Touré, Lautoa, Le Goff – Jouffre, N'Dong, Bellugou, Barthelme – Moukandjo, Waris.
Náhradníci: Chaigneau – Koné, Abdullah, Guerreiro, Philippoteaux, A. Traoré, Fofana.

SM Caen: Vercoutre – D. Appiah, Da Silva, Ben Youssef, Imorou – Bazile, Adéoti, Féret, Bessat – Louis – Rodelin.
Náhradníci: Reulet – Seube, Yahia, N'Kololo, Delort, Leborgne, Alhadhur.

Rozhodčí: Ennjimi – Moreau, Debart.
SM Caen

Hostující Caen se nachází po šesti ligových kolech na pěkném šestém místě s celkovým počtem dvanácti bodů za čtyři vítězství. Ve dvou případech opouštěli hosté zelený pažit se sklopenými hlavami. Caen budou útočit na stejně jako jejich dnešní soupeř třetí vítězství v řadě.
FC Lorient

Domácí mužstvo se nachází na desátém místě tabulky, když se mu z dosavadních šesti utkání podařilo získat osm bodů za dvě vítězství a dvě remízy. Ve dvou případech odcházeli fotbalisté Lorientu z trávníku jako poraženi. První dvě kola skončila remízou, třetí a čtvrté kolo nepřineslo domácí radost, jelikož obě utkání prohráli. V posledních dvou utkáních však následovaly vítěství, na které budou chtít domácí jistě navázat.
Krásný, dobrý večer. Vítám Vás u sledování dalšího ze zápasů francouzské Ligue 1, kde se dnes v rámci sedmého kola představí domácí FC Lorient, který přivítá SM Caen. Úvodní výkop je naplánován na 19:00, tak u toho buďte s námi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.