To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:9. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 15:14.
Utkání je u konce a body zůstávají domácímu týmu. Lorient svého soupeře ve druhé půli prakticky k ničemu nepustil a sám v 51. minutě přidal druhou trefu. I ta padla po rohovém kopu, když Jouffre našel hlavu Zarga Tourého a ten upravil na 2:0. Hostům se nedala upřít snaha, jenže koncovka dnes nebyla silnou stránkou týmu z Reimsu. Největší šanci měl Devaux, jeho hlavičku zvládl Lecomte vyrazit. Lorient je po této výhře na 11. místě s 30 body, Reims je osmnáctý s 23 body.
90+3
90+3
Příliš mnoho přihrávek a žádná střela, to je obraz posledních vteřin utkání a snahy hostů o korekci skóre.
90+2
Hned dva hráči si naskočili na Diegův centr, ani jeden z nich však na míč nedosáhl. Ten tak skončil v zámezí.
90+1
Hosté mají k dispozici přímý kop, u míče je už nachystaný Diego.
90
Rozhodčí přidá tři minuty.
90
Domácí brankář musel z brankové čáry a když už měl míč na noze a měl i prostor, doběhl s ním až k půlící čáře.
89
Bifouma sice zvládl obehrát Tourého, následný centr před Lecomteho branku však postrádal přesnost. Domácí si mohli oddechnout.
88
Diego centroval z levé strany, dal však do toho až příliš energie a míč tak skončil v zámezí.
87
Hosté neuspěli ani při pokusu o útok v podobě Mfulua, domácí jsou u míče.
86
A další nepřesný Diegův pokus...
85
Poslední změna v hostujícím dresu, dolů jde Hamari Traoré, na závěrečné minuty nastoupil Omenuke Mfulu.
84
Akci hostů táhl po pravé straně Traoré, je to ale opravdu pomalé.
83
Hostům dnes není přáno. I když se už někdo dostane do zakončení, přijde nepřesná rána, nebo zblokování, tak jako v tomto případě.
82
Žlutou kartu za faul dostal domácí Remi Mulumba.
81
Pokus o prostrčení míče do pokutového území Reimsu nevyšel, hosté se ubránili.
80
Změna v domácím dresu, Maxime Barthelmé má splněno, místo něj jde do hry Vincent Le Goff.
79
Z něj pak už domácí udeřit nezvládli.
78
Mandi na své půlce ztratil míč a Moukandjo se tak dostal do brejku. Zprava se snažil prostřelit Placideho, ten zvládl vyrazit na roh!
77
Centr se stáčel do branky, Lecomte zachoval chladnou hlavu a míč pohodlně vyboxoval.
77
Rohový kop pro Reims.
75
Diego má dnes vychýlenou mušku, nyní skončila mimo i jeho přízemní střela z levé strany.
73
Šance domácích na zvýšení náskoku. Na Barthelmeho centr si nabíhal Moukandjo, hlavou však branku netrefil.
72
Za zadní tyč Lecomteho brány zamířil prudký centr, na míč si naběhl Diego, jenže z úhlu vystřelil vysoko nad.
70
Hráči Reimsu se konečně dostali k rohovému kopu, jenže jejich snaha vyšla vniveč. Domácí se osvobodili.
70
Skončil Abdul Waris, novou tváří se na trávníku stal Walid Mesloub.
69
Roh pro hosty. Ti chtěli ihned rozehrát, sudí je však zastavil, neboť domácí chtěli střídat.
67
Druhá změna hostů, na lavičku zamířil Prince Oniangué, do hry se naopak dostal Gaetan Charbonnier.
66
V souboji trefil Diego loktem Jouffreho do oblasti brady, ten je nyní na zemi. Karta se ovšem za tento zákrok nekonala.
64
Nyní se musel Lecomte vytáhnout proti střele de Prévilleho z levého křídla a poté vyplísnil svou obranu za nedůslednou práci.
63
Jenže jeho pokus skončil přímo v náruči gólmana Lecomteho.
63
Další přímý kop pro hosty, nyní je u míče nachystán de Préville.
62
Domácí střídají, končí Rafidine Abdullah, nastoupil Remi Mulumba.
61
Tak to se moc nepovedlo, platí to hlavně o střele po odraženém centru... Míš zamířil spíše směrem k rohovému praporku.
60
Faul na Bifoumu, Diego bude rozehrávat z pravé strany.
59
Waris svedl neúspěšný běžecký souboj s Mandim, ten přihrál na Placideho, který v poklidu odkopl k půlce.
57
Lecomte je u míče, chystá se k dlouhému výkopu od své brány.
56
Abdullah zahrál rukou, hosté však u míče moc dlouho nezůstali.
55
Diegův pokus o nůžky se mezi tři tyče netrefil, ale byl to alespoň náznak hostující snahy.
54
Hosté vystřídali. Odešel Mohamed Fofana, nastoupil Thievy Bifouma.
54
Jouffre opět nacentroval od rohového praporku, nyní se ale hosté zvládli ubránit.
53
Domácí jsou v naprosté pohodě, jejich nápor pokračuje.
51
Lorient právě vstřelil branku!
A je to 2:0! Jouffre rozehrál od rohového praporku, Fofana s Mandim nechali ZARGA TOURÉHO beztrestně vyskočit a následná hlavička zblízka překonala Placideho.
51
Tohle možná měl být centr, ale Moukandjo nasměroval míč přesně pod břevno a Placide musel vyrážet na roh.
50
Rohový kop domácích skončil na hlavě jednoho z obránců Reimsu. Hosté se tak na chvíli ubránili.
49
Po rozehrání přímého kopu hostů se mával ofsajd. Rozehrává gólman Lecomte.
48
Tohle bylo slibné! Zprava centroval Diego a na tento míč si naběhl Devaux, jenže Lecomte tuto prudkou hlavičku reflexivně vyrazil.
47
Hosté rozehráli rohový kop, obrana Lorientu s menšími problémy odvrátila.

Fauly: 6:9
Skončil první poločas a zatím mohou být spokojenější domácí, ti totiž vedou 1:0. Hosté sice začali lepé a v úvodních dvanácti minutách spálil de Préville dvě velké šance, jenže postupem času se hráči Lorientu probudili a hned udeřili. V 15. minutě se hlavou trefil Zargo Touré a to byl také jediný gól této půle. Nic na tom nezměnila ani další de Prévilleho šance, nebo Moukandjem nastřelená tyč. Rozhodně se ale hraje dobrý fotbal a to slibuje do druhé půle pohlednou podívanou.
45+2
45+2
Před odchodem do kabin ještě jedna žlutá karta, za faul na Signotina ji dostal domácí Yann Jouffre.
45
Budou se nastavovat dvě minuty.
45
Diego poslal na hranici šestnáctky příliš nízký centr, tohle byla pro domácí obranu lahůdka.
45
Faul na Devauxe, následovat bude přímý kop hostů z pravého křídla.
44
Další ofsajd hostujícího týmu, nyní se v něm ocitl Diego.
42
Oj, domácím scházely pouze centimetry, aby šli do vedení 2:0! Na penaltě se k míči dostal volný Moukandjo, vší silou jej napálil, jenže trefil tyč Placideho branky!
41
Lecomte sledoval nepovedený centr hostů z levé strany a pouze si hlídal, aby mu míč nezapadl pod břevno.
40
Placide je očividně v naprostém pořádku, nyní bezpečně zasáhl proti výpadu domácích z pravé strany. Stav je tak stále 1:0.
38
Ofsajd hostujícího týmu, v něm byl zachycen de Préville.
36
Tak už je vše v pořádku, můžeme pokračovat.
34
Po centru se ve vápně srazil gólman Placide se svým spoluhráčem Fofanou a odnesl to bolestivým šrámem. Placide je nyní v péči lékaře.
34
A další faul. Provinil se Devaux, domácí rozehrávají přímý kop z levé strany.
32
Pokračuje poměrně tvrdě vedené utkání, nyní se pískalo proti domácím barvám.
31
Lecomte se nachystal k dalšímu výkopu, nyní jej poslal dál, ale přesně k hostujícím hráčům.
30
Útok byl ale zastaven hrubým faulem Hamari Traorého na Jouffreho a po zásluze byl tento zákrok potrestán žlutou kartou.
30
Hrubě nepovedený centr hostů, Lorient jde opět vpřed.
29
Lecomte vyslal výkop k půlící čáře, kde byl o něj sveden hlavičkový souboj. Míč skončil v zámezí, vhazují Lecomteho spoluhráči.
27
Po pravém křídle unikl Gassama, prohlédl si situaci a následně vyslal do pokutového území pěkný centr k zadní tyči. Moukandjo však svou hlavičku zacílil nad břevno.
25
Další z rychlých výpadů domácího Lorientu, nyní si ale s ostrým centrem z pravého křídla Placide poradil a míč vyrazil mimo pokutové území.
23
Nyní z něj domácí ohrožení branky nevytěžili, obrana Reimsu se dokázala ubránit.
22
Hráči Lorientu reklamovali ruku v pokutovém území, rozehrávat se však bude od rohového praporku.
21
Domácí se dostali do rychlého kontru, Moukandjo se na levé straně snažil o kličku a následný centr, jenže neuspěl, byl o míč obrán.
19
Další žlutá karta, tentokrát ji za tvrdý zákrok spatřil hostující Džaba Kankava.
18
Před jeho rozehráním ještě rozhodčí uklidnil trochu moc aktivní hráče v pokutovém území a poté už došlo k centru. Domácí se v klidu ubránili.
17
Vzápětí mohlo být vyrovnáno! Centr z levého křídla propadl na střed, kde si jej zpracoval de Préville, prudce vystřelil, jenže Lecomte tuto bombu vyrazil na roh!
15
A po něm se domácí tým dostává do vedení! Jouffre našel svým centrem volného ZARGA TOURÉHO a jeho prudká hlavička skončila přesně u tyče. Placide si sice na míč sáhl, vyrazit jej ovšem nedokázal.
15
Další rohový kop, nyní ale pro domácí tým.
13
Z něj pak už hosté nezahrozili.
12
Další obrovská šance hostů na otevření skóre! Nicolas de Préville se řítil na branku, když byl zakřižován Karamokem a ten mu znemožnil rázné zakončení. Míč pak gólman Lecomte srazil na roh. Hostující hráč ještě reklamoval jasné zatažení za ruku, rozhodčí ale trval na rohu.
11
Hraje se docela tvrdě, nyní to na vlastní kůži pocítil hostující Diego, který po stoličce dopadl na zem z opravdu velké výšky.
10
Výpad Reimsu skončil neúspěchem, centr skončil v rukavicích brankáře Lecomteho.
9
Nyní už hosté, útok je veden po pravém křídle.
8
Abdullah kombinuje se svými spoluhráči, je to ovšem ve velké vzdálenosti od Placideho branky.
7
Nákop na Moukandja byl nepřesný a skončil v zámezí. Hosté vhazují.
6
Mohamed Fofana silně kulhá a ještě míří za postranní čáru. Vypadá to však, že bude moci bez problémů pokračovat.
5
Fofanu nyní ošetřují, kolíky na nártu nejsou zrovna příjemná záležitost.
4
Je tu první žlutá karta, za Fofanovo přišlápnutí ji dostal domácí Rafidine Abdullah.
3
Reims je v úvodu rozhodně aktivnější a zatím nedává domácím šanci se dostat do akce.
2
Hosté hned v úvodu spálili obrovskou šanci, když se po narážečce dostal do vápna de Préville, jenže přestřelil Lecomteho branku!
1

FC Lorient: Lecomte – Gassama, Z. Touré, Karamoko, Guerreiro – Jouffre (C), Bellugou, Abdullah, Barthelme – Waris, Moukandjo.
Náhradníci: Chaigneau – Le Goff, Mesloub, Philippoteaux, Mulumba, Abdou Paye, Jeannot.

Stade de Reims: Placide – H. Traoré, Tacalfred (C), Mandi, Fofana, Signorino – Oniangué, Devaux, Kankava – Diego, de Préville.
Náhradníci: Agassa – Atila Turan, Peuget, Mfulu, Bifouma, Charbonnier, N'Gog.

Rozhodčí: Jérôme Miguelgorry – Christophe Mouysset, Frédéric Hebrard.
Zápas na Stade Yves Allainmat – Le Moustoir začne ve 20 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Jérôme Muguelgorry, kterému budou pomáhat Christophe Mouysset a Frédéric Hebrard.
Stade de Reims

Hosté jsou na tom hůře, patří jim totiž až 17. pozice s 23 body na svém kontě. I zde trvá série zápasů vez výhry, konkrétněji už šestizápasová. V posledním kole se klub představil na domácí půdě proti Saint-Étienne a duel skončil plichtou 1:1. O branku Stade de Reims se postaral Bahebeck.

FC Lorient

Domácí tým je momentálně na 12. místě tabulky se ziskem 27 bodů. Klub už pět kol čeká na výhru, během kterých nasbíral pouze dva body. V minulém kole to pro Lorient nedopadlo dobře, z výjezdu do Nice si tým odvezl porážku 2:1, byť vedl po brance Jouffreho. Obrat ještě do poločasu zajistil domácím body a hostům smutný odjezd.

Lille – Lorient 3:0
Lorient – Nantes 0:0
Rennes – Lorient 2:2
Lorient – Monaco 0:2
Nice – Lorient 2:1
Dobrý večer u francouzské Ligue 1. Dnes se společně podíváme na duel 23. kola, ve kterém se střetnou FC Lorient a Stade de Reims.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.