To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Volný kop Ousmane Dembèlého neskončil podle představ domácích, obrana Monaka situaci ubránila, ale rozhodně nemůže být nijak spokojena s průběhem a s konečným výsledkem. Monako potřebovalo v dnešním utkání zvítězit a dostat se znovu s mírným náskokem před druhý Lyon. To se mu však nepodařilo a souboj o druhé místo, zajišťující přímý postup do Ligy mistrů, se velmi přiostřil.
90+5
90+5
V poslední minutě ještě volný kop pro Rennes, na polovině hostů rozehrává Ousmane Dembèlé
90+3
Žlutou kartu dostává Wallace (AS Monaco FC).
90+1
Žlutou kartu dostává Guido Carrillo (AS Monaco FC).
90
Sudí nastaví ještě pět minut.
88
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Romain Danzé, přichází Joris Gnagnon.
88
João Moutinho rozehrál, zkusil to přímo na branku, ale Costil byl pozorný.
87
Po faulu Danzého mají hosté výhodu volného kopu z levé strany, z nějakých třiceti metrů od branky Costila.
87
Každopádně pro Monako je to velká komplikace v souboji o konečné druhé místo v lize!
86
Žlutou kartu dostává Romain Danzé (Stade Rennais FC).
86
Dembèlé rozehrál rohový kop z levé strany, ale hosté se tentokrát ubránili.
85
Sio nyní mohl způsobit pohromu v řadách soupeře, znovu se zjevil před brankou, tentokrát ale skončil míč vedle branky Monaka.
84
Pozor, Monako má roh z levé strany, Silva již rozehrál, ale míč nakonec končí vedle branky Rennes.
83
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Lacina Traoré, přichází Guido Carrillo.
82
Costil nyní podržel svůj tým po rychlém brejku hostů.
80
Rennes právě vstřelilo branku!
To, o co si hosté koledovali již delší dobu, přišlo! Domácí rozehráli roh z levé strany, Subašič sice vyrazil střelu Bogy zpoza vápna, ale před ním se skvěle zorientoval GIOVANNI SIO, který pohotově vyrovnává.
79
Ještě předtím ale dostává žlutou kartu obránce Monaka Fabinho.
79
Rohový kop pro Rennes, Kamil Grosicki rozehraje z levé strany.
78
Nakonec Dirar fauluje, právě Baala na levé straně.
77
Ludovic Baal si netroufl na průnik z levé strany, místo toho přihrává dozadu, domácí zůstávají na polovině soupeře.
76
Rennes kombinuje před pokutovým územím soupeře.
75
Obrana Monaka uspěla a míč se dostává až na polovinu domácího týmu, který to tak musí zkoušet znovu.
75
Další roh domácích, z levé strany rozehrává Dembèlé.
74
Statistika držení míče: 55% : 45%.
73
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Yacouba Sylla, přichází Jeremie Boga.
73
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Hélder Costa, přichází João Moutinho.
72
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Andrea Raggi, přichází Jemerson.
72
Raggi dává gestem najevo, že ale chce střídat.
71
A nyní právě Raggi skvělým zákrokem zastavil útočnou akci domácích, byť za cenu rohu.
70
A pozor, Raggi se vrací do hry... byť viditelně kulhá.
69
Ano, Raggi špatně došlápl a vypadá to na problém s pravou nohou, pravděpodobně koleno nevydrželo.
68
Dva hráči Monaka nyní zůstávají na své polovině ležet, Raggi dává najevo, že bude muset být ošetřován.
66
Rennes stále na polovině hostů, kteří se urputně brání a koledují si tak o vyrovnávací gól!
65
André hlavičkuje uvnitř vápna Monaka, ale trefuje pouze dobře postaveného Subašiče.
64
Domácí s míčem na polovině Monaka, které se v tuto fázi zápasu pouze brání.
63
Od Costila začíná další akce domácích.
61
Odkop od branky Rennes, Costil posílá míč až na polovinu Monaka.
60
Je za námi hodina hry, hosté stále vedou na hřišti Rennes 1:0, ale domácí před malým okamžikem zahrozili z volného kopu, vyrovnat se jim ale nepodařilo.
59
Nakonec domácí rozehrávali dvakrát z levé strany, ale podruhé skončil míč v rukavicích Subašiče.
58
No vida, volný kop domácích kopl Grosicki a to vůbec ne špatně, Subašič skvělým zákrokem vyrazil na roh!
58
Útočnou snahu Monaka přerušil odpískaný ofsajd a v něm Fabinho.
57
Vzápětí vybojovali roh hosté, za pískotu diváků rozehraje z levé strany Bernardo Silva.
56
Místo útočné akce se ale domácí musí rychle vracet, hosté hrozí po pravé straně, nakonec končí míč u Costila.
55
Rennes zůstává u míče, po faulu Fernandese u půlící čáry.
54
Dembèlé rozehrál, nakonec je ale hra přerušena, zřejmě pro útočný faul Andrého.
53
Rohový kop Rennes, domácí rozehrají z levé strany.
52
Akci Rennes přerušuje odpískaný ofsajd.
52
Bakayoko bojuje o míč na vlastní polovině, což se mu nakonec i podařilo.
49
Dirar centruje z pravé strany do vápna Rennes, tam ale úřaduje Costil, který chytá.
48
Traoré si naběhl do vápna Rennes, tam zkoušel zasáhnout míč z levé strany, což se mu nakonec povedlo, ale míč poslal pouze vedle branky domácího týmu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
V prvním poločase jsme sledovali výborný vstup Monaka, které si také vypracovalo jednogólový náskok, který nakonec udrželo až do konce poločasu. Rennes sice později vyrovnalo hru, ale směrem dopředu je to, v podání domácích, zatím hodně slabé.
45+1
45+1
Sudí se rozhodl nastavit jednu minutu nad rámec základní hrací doby prvního poločasu.
45
Míč směřuje do vápna, kde ho ale získává bránící Giovanni Sio.
44
Fallou Diagné fauluje na své polovině a hostům se tak nabízí výhoda volného kopu, rozehraje zřejmě Nabil Dirar.
43
Dembèlé skvěle našel na pravé straně, v pokutovém území Monaka, Grosickiho, ale tomu střela tak úplně nesedla.
42
Statistika držení míče: 51% : 49%.
41
Wallace zkoušel najít na levé straně Bakayoka, ale k tomu se míč nedostal.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, Traorému "utíká" míč a bránící Sio odkopává.
39
Po akci Traorého měli hosté další roh, ale znovu se neprosazují.
37
Costil má míč ve své moci a bude moci rozehrávat od branky.
36
Bernardo Silva rozehraje rohový kop Monaka z pravé strany.
34
Danzé bude moci vhazovat z pravé strany, na polovině soupeře.
33
Dembèlé sice rozehrál, ale zahrozili pouze hosté, kterým se však rychlý brejk tolik nepovedl, jak by si představovali.
32
Volný kop získávají domácí, na polovině Monaka.
30
Je za námi první půl hodina hry, která zatím vyzněla pro hostující tým. Domácí se ale v posledních minutách dokázali lépe technicky vybavenému soupeři vyrovnat.
29
Chorvatský gólman ve službách AS Subašič stahuje míč ze vzduchu a je po nadějích domácích.
28
Je tu první rohový kop domácích, který z levé strany rozehraje Grosicki.
27
Nepřesný pas domácích na levou stranu, Giovanni Sio se k míči nedostal.
25
Série faulů nyní nepříjemně kouskuje hru.
24
Grosicki rozehrál volný kop domácích, ale míč nedoputoval ani do vápna hostů.
23
André faulován v souboji na polovině soupeře, provinil se Bakayoko.
22
Hlavičkový souboj na polovině Rennes pro domácí.
20
Je za námi prvních dvacet minut, které patřili hostům. Ti jsou zatím jasně lepší, domácím se v podstatě vůbec nic nedaří.
18
Dembèlé nedokázal odcentrovat z levé strany, míč končí v autu, vhazují hosté.
17
Statistika držení míče: 43% : 57%.
16
Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, tentokrát to ale nebude přímo do vápna Rennes.
15
Hned z dalšího útoku získávají hosté rohový kop, který znovu Silva rozehrává z pravé strany.
14
Monaco právě vstřelilo branku!
Andrea Raggi vhodil aut z levé strany, míč doputoval do vápna, kde na bližší tyči přihrával Dirar HÉLDERU COSTOVI, který byl úplně sám v malém vápně a snadno tak doklepl míč do odkryté branky.
14
Tentokrát budou vhazovat hosté, z levé strany, na polovině Rennes, v blízkosti rohového praporku.
13
Autové vhazování domácích z levé strany, na polovině soupeře. Místo dopředu ale směřuje míč dozadu ke Costilovi.
12
Míč opět ve středu hřiště, na kopačkách hráčů Monaka.
11
Hélder Costa centruje z pravé strany, míč ale odvrací obránce Danzé.
10
I tuto standardku hostů domácí v pohodě ubránili, míč se dostává až na polovinu soupeře.
9
Volný kop pro Monako, z pravé strany rozehraje Bernardo Silva.
8
Subašič má míč po centru soupeře z pravé strany a hosté hned rozehrávají.
7
Domácí se po rohovém kopu Bernarda Silvy v pohodě ubránili.
6
Monako vybojovalo rohový kop z pravé strany.
4
Hraje se ve středu hřiště, hosté nakopávají nepřesný pas na pravou stranu.
2
Grosicki centruje z levé strany před branku Subašiče, kde se ale Fernandes nedostal k míči.
1
Oba týmy nastoupené na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

Stade Rennais FC: Costil – Danzé, Diagné, Armand, Baal – Sylla – Dembèlé, Fernandes, André, Grosicki – Sio.
Náhradníci: Sorin – Gnagnon, M'Bengue, Mexer, Moreira, Boga, Henrique.

AS Monaco FC: Subašič – Fabinho, Wallace, R. Carvalho, Raggi – Toulalan, Bakayoko – Dirar, B. Silva, Costa – L. Traoré.
Náhradníci: Nardi – Jemerson, Moutinho, Love, Carrillo, Cavaleiro, Lemar.

Rozhodčí: Fautrel – Danizan, Danos.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Fredy Fautrel. Na čarách mu budou pomáhat Eric Danizan a Nicolas Danos. Čtvrtým rozhodčím je Stephane Jochem.
AS MONACO

Monačtí po senzačním vítěztví 2:0 na hřišti ligového suveréně PSG "vystřízlivěli" a v dalších dvou ligových kolech prohráli. Nejprve na svém stadionu nestačili na Bordeaux, kterému podlehli 1:2 a poté utrpěli nepříjemný debakl 1:4 v Lille. Monako tak ztratilo druhé místo v tabulce a tím pádem i přímý postup do Ligy mistrů, nepomohla ani výhra v posledním ligovém kole nad Marseille (doma 2:1). Druhé místo stále drží o bod Olympique Lyon, který má ale své utkání tohoto kola již za sebou.
STADE RENNES

Stade Rennes prohrálo poslední dva ligové duely shodně 0:3 a zřejmě si tím definitivně zavřelo cestu do pohárové Evropy. Na tu aktuálně ztrácí ze sedmého místa šest bodů. V případě výhry nad Monakem by se ztráta snížila na poloviční rozdíl a naděje by opět ožila, v opačném případě, tedy při další bodové ztrátě, se mohou fotbalisté Rennes s ambicemi na pohárovou Evropu rozloučit.
Vítejte u onlajn přenosu utkání pětatřicátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí STADE RENNES přivítá na Stade de la Route de Lorient v Rennes AS MONACO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.