Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších onlajnů.
V právě skončené utkání jsme sledovali vyrovnaný první poločas, ale v tom druhém už přebrali taktovku domácí hráči, kteří proměnili tři šance a zvítězili. Guingamp měl dvě velké příležitosti v prvním poločase, ale nedokázal je proměnit, a tak si do tabulky body nepřipíše.
90+6
90+5
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Valentin Eysseric dostal míč do pokutového území, kde patičkou našel NOLANA ROUXE, jehož přízemní pokus končí u zadní tyče.
90+3
Briand se hnal sám na brankáře, jenže těsně před tím si pomohl v souboji přistrčením, a tak je jeho útok zastavený.
90+1
K postranní čáře přichází čtvrtý sudí, jenž ukazuje, že se bude hrát šest minut nad rámec normální hrací doby.
90
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne). Domácí obránce trefil soupeře loktem do obličeje a jde pod sprchy.
90
Běží poslední minuta základní hrací doby a navíc si Guingamp vybojoval přímý kop z výborné pozice.
88
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Vincent Pajot.
87
VALENTIN EYSSERIC poslal brankáře na druhou stranu a proměňuje pokutový kop. Pro Saint-Étienne přichází uklidnění a dnešní utkání zvládne.
86
Lévêque v pokutovém území fauloval Hamoumu a je odpískán pokutový kop!
84
EA Guingamp kombinuje na polovině soupeře a snaží se o vyrovnání. Jenže recept na domácí obranu zatím nemůže najít.
83
Bayal Sall si v osobním souboji s Briandem počínal zkušeně a hostujícího útočníka o míč obral. Ten se záhy rozčiluje, že mu byl odpískán navíc útočný faul.
82
Domácí trenér připravil další střídání, které přijde na řadu při dalším přerušení hry.
82
Nill De Pauw se prezentuje hned útočným faulem, a tak se k míči vrací domácí.
81
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Nill De Pauw.
80
Do konce normální hrací doby zbývá deset minut. To je také doba, která dělí Saint-Étienne od vítězství.
78
Guingamp šel do přečíslení a přihrávkou do druhé vlny se dostal do vyložené šance! Jenže zakončení Briandovi nesedl a míč zamířil jen k rohovému praporku.
77
Hraje se kolem půlící čáry, kde se oba týmy o míč střídají, jelikož jsme viděli několik nepřesných přihrávek.
75
U rohového praporku byl s míčem Roux, k němuž přistoupili dva bránící hráči, kteří vybojovali odkop od branky.
74
Domácí fanoušci prozpěvují chorály a je vidět, že jsou s výsledkem spokojení. Atmosféra na stadionu je parádní a také hra se stále zlepšuje.
73
Na výborně zahraný přímý kop si za obranu naběhl Briand, jehož hlavička jen těsně minula branku. Saint-Étienne mělo obrovské štěstí, ale brankář by byl u tyče asi včas.
72
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Mana Dembélé, přichází Sloan Privat.
72
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Regis Coco, přichází Nicolas Benezet.
71
Jenže pro centrovaný míč od rohového praporku si opět došel hostující brankář, který ve vzduchu kraluje.
70
Lössl vytahuje nepříjemný hlavičkový pokus domácího hráče na roh a bude muset být znovu na pozoru.
69
Žlutou kartu dostává Stéphane Ruffier (AS Saint-Étienne). Domácí brankář dle hlavního sudího dlouho otálel s odkopem od branky, a tak vidí kartu z kasičky rozhodčího.
68
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Neal Maupay, přichází Nolan Roux.
68
Saint-Étienne kope další rohový kop, ale také tentokrát si pro míč došel brankář, kterého nikdo neatakoval.
66
Eysseric se opět začal věnovat hře a ukazuje nám svou kvalitu, kdy se pěknou kličkou zbavil dvou soupeřů a vybojoval autové vhazování.
65
Guingamp se snaží o dlouhé nákopy, které si domácí obrana hlídá a odvrací je.
63
Zda se, že už je vše v pořádku, a tak budeme pokračovat ve hře.
62
Dobře rozvíjející se útok Saint-Étienne je zastavený hvizdem sudího, který si všiml, že na hrací ploše zůstal ležet jeden z hostujících hráčů.
61
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ronael Pierre-Gabriel, přichází Pierre-Yves Polomat.
59
Sedmnáctiletý mladíček ve službách AS nebude moci pokračovat a masér ukazuje, že hráč musí střídat.
59
Na hrací ploše zůstal ležet Pierre-Gabriel, kterého chytají křeče, a tak na zelený pažit míří lékařská pomoc.
58
Jenže domácí tým ztratil míč hned u půlící čáry a bude se znovu bránit. Ovšem centr Salibura mířil k zadní tyči, kde nebyl žádný hráč v červeném dresu.
57
Saint-Étienne už hraje v pohodě a likviduje další útok soupeře.
55
Monnet-Paquet měl na kopačce druhou branku, ale místo přihrávky na lépe postaveného spoluhráče z velkého úhlu dvakrát trefil gólmana.
52
Žlutou kartu dostává Younousse Sankharé (EA Guingamp), který těsně před gólem fauloval, ale ani on nezastavil útok soupeře.
52
Neal Maupay si naběhl za obranu a nejspíše byl v ofsajdu, což pomezní sudí neviděl. Domácí hráč tedy pokračoval ve hře a posunul balón na ROMAINA HAMOUMU, který udělal kličku brankáři a poslal svůj tým pohodlně do vedení.
51
Hra potřebuje oživení a dá se očekávat, že jeden z trenérů bude brzy střídat.
50
Hostující exekutor přímého kopu využil vyskočení zdi a poslal míč pod ní na zadní tyč, ale Ruffiera zakončení nepřekvapilo a střelu chytá.
48
Bayal Sall zastavil na hranici pokutového území Sankharého, jenž pro svůj tým vybojoval přímý kop z výborné pozice.
47
Nejlepší na dnešní zápase je zatím atmosféra, kterou vytváření fanoušci. Snad se hra obou týmů zlepší a uvidíme i nějaké branky.
46
V prvním poločase jsme viděli tři velké šance, ale ani jedna z nich nebyla proměněná, a tak je stav stále bezbrankový. Dle herního projevu je zápas vyrovnaný a sledujeme spíše boj o každý metr hrací plochy. Uvidíme, co nám hráči předvedou ve druhé pětačtyřicetiminutovce.
45+4
45+4
Jenže přímý kop končí v rukavicích gólmana, který se vydal z branky a už se nic v prvním poločase nestane.
45+2
Žlutou kartu dostává Yannis Salibur (EA Guingamp). Ten poslal k zemi Pierra-Gabriela, a tak má Saint-Étienne obrovskou šanci na skórování.
45+1
K postranní čáře přichází čtvrtý sudí, který na tabulce ukazuje, že se budou nastavovat další dvě minuty.
45
Po dlouhé promluvě mezi domácím kapitánem a hlavním sudím jsme se dostali do poslední minuty řádné hrací doby prvního poločasu.
43
Žlutou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne), který přistrčil soupeře a bude se kopat ze strany pokutového území.
42
Centrovaný míč z pravé strany netrefil Dembélé, a tak propadl k Briandovi, jenž byl velice překvapený a v záklonu přestřelil branku z dobré pozice.
40
EA Guingamp kombinuje na polovině soupeře, který se s přihrávkami dobře přesouval a míč odkopl za postranní čáru.
39
Z hranice vápna se do míče opřel Lemoine, jehož tvrdá rána zamířila vysoko nad tribunu. Toto byla střela, která by přeletěla i rugbyovou branku.
38
Žlutou kartu dostává Mana Dembélé (EA Guingamp). Ten šlapákem dohrál Lemoineho.
38
Ve hře je stále spousta faulů, které hru stále přerušují, a tak tempo hry není velké.
36
Opět Coco měl míč v pokutovým území, ale nyní byl v ostrém úhlu, a tak trefil brankáře, jenž výborně vyběhl.
35
Volal jsem po šanci, se kterou přišel Guingamp! Briand našel kolmou přihrávkou Cocoa, jenž už šel sám na brankáře, ale jeho zakončení jen těsně minulo branku. Z takových pozic by branky padat měly!
34
Ve hře se objevuje stále více nepřesností, a tak na větší brankovou příležitost čekáme. Místo fotbalové krásy sledujeme spíše urputný boj.
32
A další faul si připisuje Eysseric, který si opět pomohl rukama ve vzdušném souboji. Po odpískání přišlo i důrazné napomenutí hlavního sudího, který ukázal, že za další podobný zákrok půjde domácí hráč pod sprchy.
31
Eysseric si koleduje o další žlutý kartónek, když byl pomalejší nežli soupeř a pomohl si zatažením za dres.
30
Monnet-Paquet centrem z pravé strany hledal Maupaye, jehož míč přeletěl a dostal se na druhou stranu, kde byl k vidění další útočný faul.
29
U míče se nachází Saint-Étienne, které ženou výborní fanoušci. Ti se fotbalem evidentně baví a dávají to najevo prozpěvováním chorálů.
28
Hostující ofenzivní hráči si počínají hodně agresivně, ale v soubojích používají ruce, takže jsou jim pískány fauly.
26
Žlutou kartu dostává Valentin Eysseric (AS Saint-Étienne), který si ve vzdušném souboji pomohl loktem.
25
EA Guingamp dostal z dobré pozice šanci přímého kopu, ale hostující Salibur poslal míč jen mezi diváky.
23
Domácí hráč zůstal ležet na hrací ploše, když mu ukázkový hokejový strom postavil do cesty hlavní sudí. Lemoine má dokonce nad obočím tržnou ránu a musí za postranní čáru.
22
Monnet-Paquet "utancoval" soupeře, jenže následný centr mířil na hranici malého vápna, kam si nenaběhl žádný z jeho spoluhráčů.
21
Coco dostal míč do vápna, kde se mu nepodařilo zpracování, a tak hrál míč pod sebe, kde byl spoluhráč, který míč netrefil ideálně.
20
AS Saint-Étienne se stále více snaží o rychlé průniky a rázem je nebezpečnější. Uvidíme, jak na tento styl zareaguje hostující trenér.
19
Eysseric se pokusil o centr, který trefil prvního bránícího hráče, a tak budeme sledovat rohový kop. Jenže kop od praporku byl přetažený a následná hlavička už nebezpečná nebyla.
17
U půlící čáry byl dohrán Eysseric, a tak Saint-Étienne se v klidu vrátí k míči. Ve hře se stále objevuje více zákroků, které do fotbalu nepatří. Na týmech je vidět, že se bojuje o každý metr hrací plochy.
16
Sedmnáctiletý Pierre-Gabriel se nenechal přesprintovat a jednoduše poslal míč za postranní čáru.
15
Hostující tým se opět na pravé straně ubránil a raději míč odkopává až k půlící čáře.
12
Na hrací ploše zůstal ležet Briand, který byl z metru trefený do hlavy. Zdá se, že hostující útočník bude v pořádku a po krátkém ošetření se vrátí do hry.
11
Sledujeme kombinaci AS mezi obránci a hráči v zelených dresech uklidňují hru.
10
Jenže ani domácí u míče dlouho nevydrželi a opět se musí bránit. Ovšem další útko soupeře je přerušený, útočným faulem.
9
Guingamp kombinoval na levé straně, jenže Coco si pomohl přistrčením, a tak se k míči vrací domácí celek.
7
Hamouma měl na kopačce první branku zápasu! Z levé strany poslal přízemní přihrávku do pokutového území Monnet-Paquet, ale Hamoumu z druhé vlny vychytal Lössl!
6
Hostující tým si vybojoval faul na levé straně, ale následný centr našel v pokutovým území jen obránce.
4
Sledujeme ofenzivní úvodní minuty a fotbal je tedy nadstandardní.
3
K přímému kopu se postavil Hamouma, jenž tlačil míč k bližší tyči, kde byl připravený i brankář.
2
Saint-Étienne se hnalo do útoku a bylo faulováno za pokutovým územím.
1
AS Saint-Étienne

Saint-Étienne získalo v předešlých zápasech dvaadvacet bodů a je na osmé příčce. V případě výhry se může domácí tým posunout až na třetí pozici. Také AS má záporné skóre, když patnáct branek vsítilo a devatenáct inkasovalo. Nejlepšími střelci týmu jsou Robert Berič a Loïc Perrin. Oba hráči vsítili soupeřům po třech brankách.
EA Guingamp

Hosující tým se nachází v klidných vodách tabulky, tedy v jejím středu. EA získalo devatenáct bodů, což stačí na jedenáctou příčku. Guingamp má záporné skóre 15:17 a v případě výhry se může posunout až na sedmou příčku. Nejlepším střelcem týmu je Sloan Privat, jenž vsítil čtyři branky.
Vítám vás u patnáctého kola Ligue 1, v němž se představí AS Saint-Étienne, které vyzve EA Guingamp.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.