Zápas je tedy za námi a já můžu říci, že druhá půle z daleka nedosahovala úrovně té první a to nejen proto, že nepadalo tolik branek. Hosté hru kontrolovali, ale už se tolik nehnali dopředu a tak bylo Troyes vlastně odříznuté od jakékoliv šance na vyrovnání. Nakonec ještě přidal pojistku Grosicki a tak bylo hotovo bez jakéhokoliv závěrečného tlaku. To je ode mne vše, já se loučím a přeji pěkný zbytek víkendu.
90+4
90+3
Rennais ještě má poslední roh a asi se pokusí ještě zakončit, ale když se to nepovede, zlobit se hosté nebudou.
90+1
Nastaveny jsou tři minuty a ty už se dohrávají pouze na polovině domácího celku, který dnes už skoro jistě prohraje.
89
Teď byl proti gólman Bernardoni, který vytáhl vedle střelu Bogy z velké dálky a připsal si velice dobrý zákrok!
87
Teď už hrají hosté na krásu a snaží se dát pěkný gól, zatím se to ale nedaří.
85
Teď to zkusil středem pole Nivet, ale moc se mu nevedlo, protože míč mu byl celkem jednoduše odebrán.
83
Domácí už asi rezignovali, protože to vypadá, že se ani nebudou snažit snížit. Kdežto hosté si jdou pro jasnou výhru.
81
Rennes právě vstřelilo branku!
Velice dobrou a kvalitní akci předvedl Polák KAMIL GROSICKI, který táhl hodně dlouho kontr po pravé straně, poradil si s napadajícím bekem a poté s ledovým klidem nasadil jesle gólmanovi Bernardonimu!
78
Na zemi skončil po tvrdém souboji s Armandem Jean, ovšem nepíská se a hra je přerušena až kvůli ošetřování.
77
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Jimmy Cabot, přichází Babacar Gueye.
76
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Ousmane Dembèlé, přichází Kamil Grosicki.
75
K dobré střele se dostal Ntep, ale Bernardoni vytáhl velice dobrý zákrok a střelu vytáhl na rohový kop!
74
Troyes se pořád snaží útočit, ale pořád nepřichází vážnější šance a tak se nic na skóre nemění.
72
Nivet se dostal poprvé do akce a nedokázal být o moc úspěšnější, když bránu taktéž minul.
70
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Fabien Camus, přichází Benjamin Nivet.
69
Ani teď to pro Troyes nedopadlo dobře, protože rohový kop nebyl udělen a sudí se rozhodl pro odkop od brány, což se nelíbí fanouškům.
67
Hra se trochu uklidnila a snad i zpřesnila, přesto se ale nedá říci, že by bylo k vidění něco vyloženě koukatelného. Domácí se snaží, ale asi jím prostě není přáno.
65
Ale hosté už nejsou tak dobří směrem dopředu, což logicky znamená, že toho na hřišti moc nevidíme. Ani Troyes totiž není nijak přesné.
64
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Mouhamadou Dabo, přichází Yoann Court.
63
Troyes táhlo další akci po levé straně, nakonec se ke střele dostal Cabot, ale jeho rána byla hodně nepřesná.
61
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Giovanni Sio, přichází Paul-Georges Ntep.
60
Hra je hodně ze strany na stranu, zatím ale ve druhé půli nevidíme tak pěkný fotbal jako v první.
58
Dalši velkou šanci má na kontě Dembélé, který se dostal za obranu a pokoušel se z první propálit gólmana Bernardoniho, těžkou ránu ale poslal těsně vedle!
56
Troyes se snaží být aktivní, ale když to nejde, tak to nejde. Teď měl dobrou pozici na centr Jean, ale trefil pouze blokujícího hráče.
54
Do obrovské šance se po následném přímáku dostal Armand, ke kterému propadl míč na zadní tyč, trefil ale pouze nohu padajícího Bernardoniho!
53
Po dalším tvrdém střetu zůstal na zemi ležet hostující Sylla, ale nebude to nic vážného a bude moci hrát dál.
49
Cabot velice tvrdě a nešetrně dojel Sia, který zůstává na trávníku a domácí hráč zaslouženě viděl žlutou!
49
Teď se dostalo do útoku domácí Troyes, které ale skončilo velice rychle, protože se nedostalo ani na dostřel brány soupeře.
47
Po dalším propadnutí domácí obrany se dostal až do vápna Boga, ale kličkoval až moc dlouho a nakonec mu tak míč byl celkem lehce odebrán.
46
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Fallou Diagné, přichází Joris Gnagnon.
46
Velice zajímavý poločas je tak u konce a domácí asi budou hodně vzteklí sami na sebe, protože vést v 15. minutě 2:0 a stejně prohrát první poločas? To je opravdu velké umění a i když první penalta, která celý obrat odstartovala, byla hodně sporná, domácí si měli při hlídání náskoku počínat lépe. To hosté po špatném začátku zabrali a celkem zaslouženě stav otočili. Co nám přinese půle druhá?
45
45
Poločas bude končit a míč mají domácí, protože Siovi utekl do autu. Už ani nikam nespěchají, asi se smířili s tímto stavem věcí.
43
Hra se opět vyrovnala a oba celky chtějí dohrát poločas bez dalších defenzivních lapsů, který dnes bylo opravdu požehnaně.
41
Domácí se snaží srovnat ještě do poločasu, je na nich vidět ale velká nervozita a nedokáží se tak dostat do vápna.
39
Naprosto šílený zápas tedy pokračuje, když domácí zvládli ztratit dvoubrankové vedení a dokonce prohrávají! FALLOU DIAGNÉ se totiž postavil k penaltě dnes podruhé a tvrdou bombou do horního rohu znovu nedal Bernardonimu nárok!
38
Dabo ve vápně stáhl soupeře za dres a vidí jasnou žlutou! Tato penalta byla jasná!
38
Je tu další penalta pro hosty!
37
I v další velké šanci byl Sio, který se dostal ve vápně ke střele, ale gólman Bernardoni padl na zem jeho střelu vyrazil!
37
Do dobré šance se z ničeho nic dostal Sio, který ale nakonec o centimetry nedosáhl na pas svého kolegy a míč netrefil.
35
Hosté měli přímák z celkem velké vzdálenosti, ale přesto s ním měl Bernardoni velké množství práce, když ho musel vyrážet jednou rukou nad.
33
Teď se ten samý hráč po ztrátě hostující obrany dostal ke střele, tu ale poslal pouze do Costilových rukavic.
32
K dobré akci se dostal domácí Cabot, ale míč mu nakonec po pohledné kličce utekl do autu a z celé situace nic není.
30
S posledními minutami nemůžou být domácí spokojení, protože udělali dvě hrubé chyby a ty je stály těžce dobyté vedení.
28
Tak to dvoubrankové vedení vážně domácím moc dlouho nevydrželo a inkasují podruhé! K centru z levé strany se dostal Boga a jeho centr Bernardoni pouze vyrazil, OUSMANEMU DEMBÉLÉMU tak stačilo pouze udělat kličku napadajícímu bekovi a vymetl horní růžek brány domácího Troyes! Je tedy srovnáno.
26
Opět šel na zem Camus a opět to bylo čisté, takže do kontru šli hosté. Ti ovšem byli také nepřesní a namazali do dalšího útoku Troyes.
24
Domácí fandové se hodně zlobí na sudího, který sporné situace řeší zatím spíše v domácí neprospěch a teď zapískal hodně přísný útočný faul Mavingovi.
23
I domácí chtěli penaltu, pád Camuse ale byl už příliš okatý a sudí nakonec mlčí. Domácí forvard se ani moc nevzteká, prostě to jen zkusil.
21
K hodně přísně nařízené penaltě se postavil FALLOU DIAGNÉ, který si počkal na pohyb gólmana Bernardoniho a poslal míč naprosto zkušeně po zemi do jeho protipohybu!
20
Žlutou kartu navíc dostává Ngongca, který ve vápně nešetrně strčil do Sia, ale bylo to celkem přísné.
20
Je tu penalta pro hosty!
19
Teď se dopředu hnali hráči hostů, ale nakonec se velice dobře vrátil Mavinga a u postranní čáry míč vybojoval i vyvezl.
17
Hosté vedou na držení míče 60 – 40, ale k ničemu jim to není, protože na rozdíl od Troyes žádnou šanci neměli.
15
Troyes právě vstřelilo branku!
Velký šok pro hostující favority, protože poslední tým ligy je zatím celkem v pohodě drtí! Po přímáku, který byl zahraný velice dobře přímo do nebezpečného prostoru se totiž k razantní hlavičce dostal dravě CORENTIN JEAN a nedal Costilovi šanci dnes podruhé!
14
Diagne ale teď podrazil unikajícího Karabouého a sudímu Ennjimimu nezbylo nic jiného, než tasit žlutou a nařídit přímák kousek stranou od vápna.
13
Teď sledujeme klasickou okopávanou ve středu pole, oba týmy jsou hodně nepřesné a nedostávají se dopředu.
11
Hra se ale opět vyrovnala a k míči se dostávají i zaskočení hráči Rennais, kteří tohle asi čekali jen těžko.
9
I nadále jsou trochu překvapivě lepší domácí, kteří se snaží ohrozit Costila znovu a využít tak své momentální pohody.
7
Tak toto je celkem nečekané, protože domácí dávají gól naprosto z ničeho nic! FABIEN CAMUS dostal míč hodně daleko od brány, otočil se s ním, namířil si to směrem k bráně a po pár krocích vypálil nechytatelnou střelu na zadní tyč! Costil neměl žádný nárok!
6
Teď jsou u míče delší dobu hráči Troyes, ovšem je to neškodná kombinace na půlce a my tak čekáme, jestli přijde přímočařejší akce.
5
Ani další akce hostů, kteří jsou zatím výrazně aktivnější, ale úspěch nepřinesla, protože Douncouré nedokázal hru přenést nijak přesně.
3
Teď se dostalo Rennais k rohovému kopu, na konci celé akce byl opět Sio, na přední tyči ovšem míč netrefil dobře a ten tak skončil hodně vedle!
1
S první akcí přišli hosté, ovšem ti se nedostali moc daleko za půlku a po nepřesném pasu Sia míč skončil v autu.
1

ESTAC Troyes: Bernardoni – Confais, Saunier, Ngongca, Dabo – Karaboué, Mavinga, Pi – Jean, Camus, Cabot.
Náhradníci: Dreyer – Court, Gueye, Nivet, Xavier, Ben Saada, Azamoum.

Stade Rennais FC: Costil – Zeffane, Diagné, Armand, M'Bengue – Sylla, André – Boga, Doucouré, Dembèlé – Sio.
Náhradníci: Sorin – Salles Lamonge, Gnagnon, Ntep, Poha, Grosicki, Moreira.

Rozhodčí: Ennjimi – Annonier, Pacelli.
Dobrý den, vítám Vás u zápasu mezi ESTAC Troyes a Stade Rennais FC! Domácí na tom nejsou vůbec ideálně, protože se nacházejí na posledním místě tabulky se ziskem opravdu chabých osmi bodů za 20 zápasů a na předposlední místo ztrácí 12 bodů, což je skoro neřešitelná situace. Hosté jsou na tom o hodně lépe, když jsou na osmém místě a získali za stejný počet zápasů 28 bodů. Favorit je tedy více než zřejmý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.