Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a někdy příště se u dalších online přenosů budu těšit na počtenou!
Utkání končí! AS Saint-Étienne poráží ESTAC Troyes 1:0 a připisuje si už pátou ligovou výhru v řadě!

Od úvodní minuty byli lepším mužstvem hosté a ve třinácté minutě se dočkali první branky. Hamouma nacentroval míč do šestnáctky, kde si ho Thomas Ayasse smolně srazil do vlastní sítě. V závěru první půle podržel Troyes brankář Petrić, který si během dvou minut poradil jak s nepříjemnou ranou Corgneta, tak s hlavičkou Nolana Rouxe.

V druhé půli se v další tutové šanci zjevil Roux, ale vzájemný souboj opět vyzněl lépe pro brankáře Troyes. O malou chvíli později byl Petrić už překonán, ale pomohla mu pravá tyč jeho branky. Domácí poprvé zahrozili až v třiapadesáté minutě, když Jean orazítkoval břevno. Klid pro Les Verts mohl přinést Hamouma, po jehož pokusu ale míč z brankové čáry na poslední chvíli vykopl obránce Saunier. Fotbalisté Troyes ještě jednou do konce hrací doby stihli nastřelit horní tyč, v třiaosmdesáté minutě tutovku zahodil Perea a nováček soutěže tak ani v sedmém kole Ligue 1 nedokázal zvítězit.
90+5
90+4
Hosté rozehrávají rohový kop na krátko a snaží se získat pro sebe několik cenných vteřinek.
90+3
Jenže Ben Saada to nevymyslel vůbec dobře a nabídl hráčům soupeře přečíslení 3 na 1. Monnet-Paquet ale celou akci zbrzdil, nakonec mu míč od nohy odkopl vracející se kapitán Troyes Saunier.
90+2
Eysseric fauloval Jeana – volný přímý kop pro Troyes. Dokáží domácí v samotném závěru srovnat?
90+1
Hosté se snaží utkání dohrát s míčem na vlastních kopačkách. Nyní kombinují na vlastní půlce hřiště, do kombinace zapojují i Ruffiera.
90
Nad rámec hrací doby sudí Moreira nastavuje pět minut!
89
Poslední střídání dnešního zápasu. Velice aktivního Hamoumu na poslední minuty nahradí Ismaël Diomandé.
88
Hamouma se probil až do vápna soupeře, kde sklepl balón pro Beriće, avšak jeho ránu z otočky vyrazil pozorný Petrić.
87
Domácí vybojovali rohový kop, obrana Saint-Étienne si však s touto situací poradila.
86
Pajot předvedl parádní herní přehled, když nalevo našel rozběhnutého Brisona, na jehož centr se marně natahoval Monnet-Paquet.
85
Hosté pochopili, že si poněkud zahrávají s ohněm. Hráči Troyes jsou hladoví po vyrovnání, proto je třeba hru uklidnit. Pogba s Bayal Sall kombinují na vlastní půlce.
83
Tohle ale musí být gól! Nivetův dlouhý přetažený centr vrátil zpět před branku Mavinga. Před prázdnou svatyní Les Verts se ocitl Perea, ale kulatý nesmysl nedokázal zpracovat a odmítl tak obrovskou příležitost na vyrovnání skóre!
82
Perea dlouhým pasem hledal Jeana, před kterého ale včas předstoupil Pogba a odhlavičkoval míč na roh.
81
Nivet šel do souboje s Brisonem kopačkou napřed – žlutá karta.
80
Ruffier musí znovu zasahovat. K odraženému míči se dostal Benjamin Nivet, ovšem po jeho ráně míč zamířil jen doprostřed branky a proto neměl brankář Les Verts výraznější starosti.
79
Další střídání, tentokrát na straně Saint-Étienne. Pro dnešek má odpracováno Corgnet, na posledních deset minut jeho místo zaujme Valentin Eysseric.
78
Pi si potáhl balón směrem ke středu a ranou na bližší tyč protáhl Ruffiera, který se ale nenechal nachytat na holičkách.
77
Poslední střídání domácího týmu! Ayasse, který kvůli vlastní brance nebude na dnešní mač vzpomínat úplně v nejlepším, je nahrazen Brayanem Pereou.
76
Ruffier si poradil s další nebezpečně vypadající situací a dlouhým výhozem poslal Monneta-Paqueta do protiútoku, ten však celou akci zbytečně zabrzdil.
75
Hosté připravili první střídání. Ze hřiště odchází Roux, jehož nahradí Robert Berić, posila z Rapidu Vídeň.
74
No a domácí nebyli daleko k vyrovnání! Na centrovaný balón si nejvýše vyskočil Saunier a trefil břevno!
73
Ben Saada se zatím jeví jako oživení pro Troyes. Nyní vybojoval rohový kop.
72
Ben Saadova rána vypadla Ruffierovi z náruče, francouzský brankář ve službách Saint-Étienne ale své drobné zaváhání ihned napravil a získal balón zpět do svého držení před dotírajícím Jeanem.
71
Domácí chybovali v rozehrávce, čehož hodlal využít Corgnet, jehož centr našel hlavu Romaina Hamoumy, který však mířil opravdu hodně mimo tři tyče.
70
Jessy Pi si nyní hodně nerozuměl s Nivetem. Z ochozů Stade de l'Aube se ozývá pískot.
69
Po Clercově dlouhém autu míč doletěl až do vápna Troyes, kde ho podskočil Mavinga. Zaváhání svého kolegy ze stoperské dvojice ale napravil Saunier.
68
Volný přímý kop rozehrál Fabien Lemoine na krátko. Centr Monneta-Paqueta ale našel jen hlavu Sauniera, který míč poslal do bezpečí.
67
Mavinga skluzem poslal k zemi Corgneta, za což ho sudí „odměňuje“ žlutým kartónkem.
66
Druhá půle nám zatím nabízí mnohem lepší podívanou než ta předchozí! Dočkáme se ještě nějaké branky?
65
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Lossémy Karaboué, přichází Chaouki Ben Saada.
63
Romain Hamouma se na hranici šestnáctky pokusil utancovat Othoma, ale nepochodil. Navíc v pádu zasáhl míč rukou, čehož si všiml hlavní rozhodčí a míč tak zpět do hry pošle brankář Petrić.
62
Corentin Jean se sice dostal ke střele, ta se mu ale příliš nevydařila – Ruffier nemusel zasahovat.
61
Clerc si letící balón zpracoval rukou, čárový sudí o tom ihned informoval svého kolegu, který přisuzuje míč Troyes.
60
Neskutečné! Roux fantastickým pasem našel Romaina Hamoumu, který ve skluzu překonal Petriće, míč však těsně před brankovou čárou dokázal odkopnout domácí kapitán Saunier!
59
Roux si v souboji s Karabouém pomohl faulem – volný přímý kop pro domácí.
58
Z následné akce domácí nevytěžili zhola nic, míč zpět do hry pošle Stéphane Ruffier.
57
Monnet-Paquet si teď ukousl až příliš velké sousto. Vrhl se mezi dva protihráče, na Ngongcu ještě dokázal vyzrát, ale Saunier už byl nad jeho síly.
56
Centr Monneta-Paqueta proletěl skrze celé vápno domácích, míč však nenašel hlavu nikoho ze spoluhráčů záložníka Les Verts a nakonec se odkutálel do zámezí.
54
Fanoušci domácího celku se dožadují odpískání penalty! Bayal Sall ve vápně zasáhl Jeana rukou do obličeje, sudí však zůstává klidný.
53
Takovýto fotbal se nám líbí! Domácí přispěchali s rychlou protiakcí, na jejímž konci stál Jean, který tvrdou ranou orazítkoval horní tyč branky Saint-Étienne!
52
Teď měli domácí štěstí! Jeden z obránců Troyes si po centru z kopačky Monneta-Paqueta míč srazil do tyče! S tímto by Petrić nic nezmohl!
51
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Yoann Court, přichází Benjamin Nivet.
50
První žlutá karta utkání. Za faul na Corgneta je potrestán Thomas Ayasse.
50
Skvělý Petrić! Lemoine si po dlouhém autovém vhazování zpracoval míč na prsa a přihrál ho na Rouxe, který tvář v tvář ale ztroskotal na fantastickém brankáři Troyes!
49
Corgnet hlavou přiťukl balón Hamoumovi, jehož přízemní střílený centr našel jen náruč připraveného Denise Petriće.
48
Brison se šikovně provedenou zasekávačkou zbavil svého strážce, jeho centr, jehož adresátem měl být Roux, byl ale přetažený.
47
Nepřesnosti v kombinaci Saint-Étienne využil Yoann Court, jeho rána ale za moc nestála – míč nezamířil mezi tři tyče a Ruffier tak neměl žádnou práci.
46
Druhá půle začíná! Rozehrávky se ujímají hosté, kteří s míčem kombinují na vlastní půlce travnaté plochy.
46
První poločas končí, hosté zatím zaslouženě vedou 1:0! Hráči Troyes se obrovsky trápí při hře směrem dopředu, za pětačtyřicet minut vyprodukovali jedinou střelu na branku. Naopak hosté měli hned několik šancí, po jedné z nich si míč do vlastní sítě srazil Ayasse. Příležitost k tomu navýšit skóre měli i Corgnet s Rouxem, ale v obou případech domácí podržel dobrým zákrokem brankář Petrić. Druhá půle začne přibližně ve 20:04.
45+2
45+1
Hamoumův centrovaný balón nepředstavoval pro hráče Troyes sebemenší nebezpečí, míč má ve své moci brankář Petrić.
45
Rozhodčí nastavuje jednu minutu!
45
Corgner vysunul na zteč Monneta-Paqueta, který v závěru první půle pro své spoluhráče vybojoval rohový kop.
43
Hamouma si nyní ze svých protihráčů udělal tréninkové kužele, svůj parádní slalom ale do konce nedotáhl, proti byl totiž důrazný Chris Mavinga.
42
Pogba špatně odkopl míč, kterého se ujal Jessy Pi. Domácí záložník si položil Brisona a ranou z nějakých třiceti metrů donutil Ruffiera k zákroku.
41
Brankář Troyes musí znovu zasahovat, nyní to ale měl o poznání lehčí než před malou chvílí. Pajotovi rána nesedla a Petrić si tak připsal jednoduchý zákrok.
40
Ani z druhého rohového kopu v krátkém časovém sledu nic světoborného nevzniklo, míč má ve svém držení Denis Petrić.
39
Další skvělý zákrok domácího gólmana! Monnet-Paquet si pohrál se svým strážcem a svým centrem našel hlavu Nolana Rouxe, Petrić však znovu podržel svůj tým!
38
Corgnet natáhl ke střele zpoza vápna a Petrić musel balón mimo tři tyče vyrazit konečky prstů! Rohový kop pro Saint-Étienne.
37
Tohle šlo provést daleko lépe! Hamouma hloupě přišel o balón, do protiakce se vrhl Pi, který však celou akci zhatil velmi nepřesným pasem.
36
Po vzdušném souboji s Corgnetem musí být za postranní čárou ošetřen Thomas Ayasse, pro kterého je to zatím velmi smolné utkání. Vše ale nasvědčuje tomu, že bude domácí záložník v pořádku.
35
Domácí se teď díky postupné kombinaci dostali až před šestnáctku soupeře. Pi hezkým obloučkem našel Jeana, ovšem ten si nepohlídal ofsajdové postavení.
34
K exekuci se postavil Hamouma, který, poněkud překvapivě, volil centr místo přímého ohrožení branky. Míč se snesl na hlavu Lemoinea, ten však mířil mimo tři tyče.
33
Roux byl na hranici vápna faulován. Z tohoto volného přímého kopu mohou hosté vytěžit svou druhou branku v dnešním klání!
32
Jean zpracoval míč na hranici šestnáctky, tam však neuspěl proti důrazné dvojici Clerc-Pogba, která ho o kulatý nesmysl bez sebemenších problému připravila.
31
Troyes opět zaváhalo v kombinaci, z protiakcí mohl přispěchat Francois Clerc, ale celou akci zabrzdil a balón přenesl na vlastní polovinu hřiště.
30
Třicet minut je za námi. Zatím nesledujeme žádný oku lahodící fotbal, především pak domácí se směrem dopředu hodně trápí.
29
Hráči Saint-Étienne dobrou půlminutku obléhali svého oponenta v jeho vlastní šestnáctce, celé akci učinil přítrž důrazný Darbion, který obral o míč Pajota a ještě k tomu vybojoval faul na svou osobu.
28
Hosté uklidňují hru a kombinují na vlastní polovině hřiště. Míč si mezi sebou vyměňují Pogba a Bayal Sall.
27
Svěřenci kouče Furlana jsou dnes směrem dopředu zatím bezzubí. Názorným příkladem budiž Courtův centr, který nenašel ani jednoho z trojice spoluhráčů stojících ve vápně, místo toho zamířil jen na tribunu za Ruffierovou brankou.
26
Kévin Monnet-Paquet nezvládl první kontakt s balónem, který mu utekl až za postranní lajnu – aut pro domácí tým.
25
Domácí zaváhali v blízkosti středového kruhu a do protiútoku se tak mohl vydat Romain Hamouma. Ten hledal nabíhajícího Rouxe, ovšem jeho přihrávka nebyla vůbec povedená, čehož využil Saunier a akci hostí vystavil stopku.
24
Pi dlouho vymýšlel, co s míčem provede. Nakonec si všiml na pravé straně rozběhlého Ngcongca, ovšem jeho pas na pravého obránce domácích byl až příliš prudký a akce Troyes tak končí neslavně.
23
Lemoine si v souboji s Ayassem počínal nedovoleně – volný přímý kop pro ESTAC Troyes.
22
Hamouma je zatím nejnebezpečnější ze všech hráčů na travnaté ploše. Šikovnou uličkou hledal Corgneta, ten však byl u balónu o chvilinku později než skvěle vyběhnuvší Denis Petrić.
21
Stejně si nyní vedl i na druhé straně Hamouma, čehož bleskurychle využil Othom, který kombinuje s brankářem Petrićem.
20
Škoda pro hráče Troyes! Clerc podklouzl a před Courtem se tak ocitlo moře volného prostoru. Domácí hráč si míč ale nepochopitelně předkopl a poslal ho až za brankovou čáru. Následuje výkop brankáře Ruffiera.
19
Pogba si ve středu hřiště v souboji s Jeanem pomohl loktem, což rozhodčí nemohl ponechat bez povšimnutí. Stoper Saint-Étienne dostává poslední varování, následuje přímý kop domácích.
18
Hamouma opět zahrozil z pravé strany. Nyní přízemním centrem hledal Corgneta, před kterého však v ten poslední možný okamžik předstoupil vracející se Pi.
17
Karaboué si poradil s Brisonem, nacentroval balón do vápna, kde si ale Corentin Jean pomohl útočný faulem a sudí tak přisuzuje míč hostům.
16
Další nepřesnost v kombinaci domácích, tentokráte si Darbion nerozuměl s Jeanem. Hráči Troyes do své hry musí vnést trochu více klidu.
15
Monnet-Paquet mohl těžit z dlouhého nákopu z kopačky Pajota. Míč zkoušel nacentrovat do vápna, tam však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
13
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení! Po několika nedorozuměních v obraně Troyes se k míči dostal Hamouma, jehož přízemní centr si do vlastní branky nešťastně tečoval domácí středopolař THOMAS AYASSE.
12
Hosté přispěchali s protiakcí. Monnet-Paquet si potáhl kulatý nesmysl po levé straně travnaté plochy, odkud vysokým centrem hledal někoho ze svých spoluhráčů. Pro letící balón si však v klidu vyskočil Petrić.
11
Ngcongca si narazil míč s Darbionem a poté ho nacentroval směrem do šestnáctky, tam míč však našel jen hlavu připraveného Florentina Pogby.
10
Dobrá šance na druhé straně! Na konci kombinace hostí stál Hamouma, jehož ránu vyrazil Petrić jen před sebe, kde naštěstí pro domácí operoval Saunier a odkopl míč do bezpečí.
9
Parádní dlouhý pas směrem k Jeanovi vyslal Pi. Útočník Troyes se s míčem na kopačce probil až do vápna Les Verts, kde ho však skvělým obranným a čistým skluzem zastavil Bayal Sall.
8
Mavinga si v kombinaci nerozuměl s Karabouém, míč končí v zámezí. Těch nepřesností je ve hře domácích v úvodu utkání opravdu hodně.
7
Hráči Troyes zahrávali první standardku utkání a zkusili to na krátko. Jessy Pi však tvrdou ranou trefil jen před sebou stojícího Brisona.
6
Pogba nasadil jesle Courtovi a vydal se na ofenzivní dobrodružství. Prošel přes dalšího hráče, následně ale přihrál Rouxovi do ofsajdu a akce hostí tak končí.
5
Monnet-Paquet se krkolomně, ale přece dostal s míčem na kopačce až do šestnáctky soupeře, tam ho však o něj čistým způsobem připravil Mavinga.
4
Po další nepřesné přihrávce na straně Troyes stoper Pogba zapojuje do kombinace Saint-Étienne i brankáře Ruffiera.
3
Domácí vybojovali svůj první rohový kop. Obrana Les Verts si s touto situací ale poradila, míč daleko od Ruffierovy svatyně odkopl Fabien Lemoine.
3
Corgnet to myslel chytře, ale jeho pas na Rouxe byl až příliš prudký, míč doputoval až do náruče brankáře Petriće.
2
V úvodu je k vidění řada nepřesností na obou stranách. Ve středu hřiště se míče ujal Pajot a přihrávkou směrem dozadu uklidňuje poněkud hektický start dnešního mače.
1
Začínáme! Výkopu se ujímají domácí, kteří dnes nastupují v modrých dresech. Hosté zvolili tradiční bílo-zelenou kombinaci.
1
Ještě jednou Vás vítám u našeho online přenosu! Hráči právě vcházejí na hrací plochu, utkání tak za malou chvíli bude moci započnout!

ESTAC Troyes: Petrić – Ngongca, Saunier (C), Mavinga, Othom – Ayasse, Pi – Karaboué, Darbion, Court – Jean.
Náhradníci: Bernardoni – Nivet, Perea, Xavier, Ben Saada, Camus, Veškovac.

AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Bayal Sall (C), F. Pogba, Brison – Lemoine, Pajot – Hamouma, Corgnet, Monnet-Paquet – Roux.
Náhradníci: Moulin – Polomat, Eysseric, Bamba, Perrin, Berić, Diomandé.

Rozhodčí: Sébastien Moreira – Huseyin Ocak, Mickaël Lamouche.
AS Saint-Étienne

Les Verts měli pomalejší start do nové sezony, když v prvních dvou kolech vybojovali jen jeden jediný bod. Postupem času se ale hráči Saint-Étienne dostali do dobré herní pohody a díky čtyřem výhrám v řadě nad Lorientem, Bastií, Montpellierem a Nantes se momentálně nachází na třetím místě tabulky Ligue 1. Klub ovšem v současné době nemá generálního manažera, Stephane Tessier totiž z osobních důvodů z této funkce odstoupil. Naopak dobrou zprávou je návrat mladého útočníka Bahebecka, který byl mimo hru po dobu tří týdnů. Kromě francouzské nejvyšší soutěže bojují svěřenci kouče Galtiera i v Evropské lize. V prvním utkání na domácí půdě jen remizovali s Rosenborgem 2:2. Kromě norského vícemistra je čeká ještě loňský finalista z Dněpropetrovsku a Lazio Řím.
ESTAC Troyes

Tým z regionu Champagne-Ardenne v minulé sezoně ovládl druhou nejvyšší francouzskou soutěž, o patro výš se mu však v samotném úvodu nedaří. Po šesti kolech mají svěřenci kouče Furlana na svém kontě jen tři body za tři remízy a tři porážky, což zatím stačí jen na osmnáctou příčku. V dosavadním průběhu nového ročníku hráči Troyes inkasovali celkem třináct branek, což je řadí do pozice nejhůře bránícího týmu. Naposledy tým z města, které se nachází přibližně 150 kilometrů od Paříže, v rámci souboje nováčků zamířil na hřiště Angers. Domácí sice hráli už od třiatřicáté minuty v deseti, i tak ale dokázali zvítězit 1:0.
Příjemný středeční večer přeji všem fanynkám a fanouškům kvalitní evropské kopané! Ligue 1, francouzská nejvyšší fotbalová soutěž, se přehoupla už do svého 7. kola. V tomto textovém online přenosu se zaměříme na souboj ESTAC Troyes, nováčka soutěže, proti AS Saint-Étienne. Výkop je naplánován na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.