Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou.
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli po většinu zápasu aktivnější týmem, ale nakonec zvítězil nedokázali a do tabulky si tak připíší pouze bod za remízu 1:1. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do druhého poločasu, když se v 55. minutě prosadil Ménez a domácí tak vedli 1:0. Hostům se však v 74. minutě z ojedinělé akce podařilo srovnat, a to když Koura dostal skvělou přihrávku za obránce od Pedrettiho a střelou, která se otřela o obě tyče nakonec dokázal srovnat na 1:1. AS Nancy určitě bod z tohoto utkání těší více, než jejich dnešního soupeře.

Držení míče: 57% – 43%
Střely celkem: 12 – 9
Střely na branku: 2 – 2
90+6
90+4
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště a dnešní utkání tak pravděpodobně skončí za stavu 1:1.
90+3
Carrasso nemůže už v zápase pokračovat, a jelikož domácí už třikrát vystřídali, tak se do branky musí postavit stoper Pallois.
90+2
Carrasso má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen.
90+2
Dalé se dostal zcela osamocen ke střele uvnitř vápna soupeře, ale branku trestuhodně přestřelil.
90+1
Rozhodčí nastavuje ještě 3 minuty.
90
Míč se od rohového praporku dostal na přední tyči k Robicovi. Ten však následně střelou z první poslal míč pouze do boční sítě.
90
Hosté budou zahrávat další rohový kop.
90
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
88
Tento rohový kop však nenadělal domácím větší potíže.
88
Hosté budou zahrávat rohový kop.
87
Domácí se ještě snaží vstřelit vedoucí gól, ale zatím se jim to vůbec nedaří.
85
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Issiar Dia, přichází Maruce Junior Dalé.
84
Domácí teď byli blizoučko gólu, když si vlastní gól dal málem jeden z hostujících obránců, od kterého se míč nešťastně odrazil směrem do branky.
83
Domácí nemohou najít recept na to, jak překonato obranu soupeře.
82
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
81
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Jérémy Ménez, přichází Isaac Kiese Thelin.
81
Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu se jim příliš nechce.
79
Dia zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů na polovině soupeře, ale ošetření si nevyžaduje.
78
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Jérémy Toulalan, přichází Gaëtan Laborde.
76
Domácí zahrávali přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů. Sertic to zkusil přímo na branku a N'Dy Assembého pořádně protáhl, když míč poslal přesně do levé šibenice. Kamerunský brankář však proti jeho střele předvedl bravurní zákrok a podržel svůj tým.
74
Nancy právě vstřelilo branku!
Hosté vyrovnávají na 1:1! ANTHONY KOURA dostal skvělou přihrávku za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů. Následně vyslal z hranice vápna na branku střelu, který se otřela o obě tyče a nakonec skončila v síti!
74
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Abdou Coulibaly, přichází Antony Robic.
73
Ménez opět nachytán v ofsajdu, a tak nemohl pokračovat ve hře.
72
Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Diego Rolán, přichází Grégory Sertic.
72
Domácí kombinují s míčem poblíž hranice vápna soupeře.
70
Hosté si mezi sebou špatně přihráli poblíž vápna soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil pouze v zámezí.
69
Ménez dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
68
Sabaly byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
67
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
65
Diarra vyslal na branku střelu zhruba z pětadvaceti metrů. Jeho tvrdý pokus však dokázal Carrasso vyrazit mimo tři tyče.
64
Ménez se dostal do křížku s Cabacem a rozhodčí je tak musí oba uklidňovat.
62
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
61
Sabaly napřáhl ke střele z větší vzdálenosti, ale branku vysoko přestřelil.
59
Domácí jsou momentálně na hřišti jasně lepším týmem.
58
56
Žlutou kartu dostává Vincent Marchetti (AS Nancy-Lorraine).
Žlutou kartu dostává Adam Ounas (Girondins Bordeaux).
56
55
Bordeaux právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají do vedení! JÉRÉMY MÉNEZ převzal míč na hranici vápna soupeře. Následně si pohrál s jedním z obránců a střelou k bližší tyči nedal N'Dy Assembému sebemenší šanci.
54
Badila poslal do vápna centr z levé strany. Míč však skončil pouze v náruči brankáře Carrassa.
52
Badila dostal příliš dlouhou přihrávku do úniku po levé straně hřiště a míč tak skončil pouze v zámezí.
51
Cétout poslal do vápna centr z pravé strany. Ve vápně se sice dostal k míči Coulibaly, ale ten mu následně od nohy utekl do zámezí.
50
Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.
49
Marchetti vyzkoušel pozornost Carrassa střelou zhruba z dvaceti metrů. Jeho pokus mířený k levé tyči však dokázal Carrasso vytěsnit do zámezí.
48
47
Sabaly si tak dlouho hrál s míčem poblíž hranice vápna soupeře, až o něj přišel.
46
Marchetti napřáhl ke střele poblíž hranice vápna. Jeho střelecký pokus však skončil zhruba metr vedle levé tyče.
46
Hosté rozehráli druhý poločas a ihned se s míčem ženou směrem dopředu.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas je za námi. Domácí jsou zatím aktivnějším týmem, ale branky jsme se v první půli nedočkali. Domácí měli na začátku utkání dvě obrovské šance, ale ani jednu se jim nepodařilo proměnit. Hosté se v první půli prakticky k ničemu nedostali. Doufejme, že se ve druhém poločase dočkáme nějaké té branky.

45
Už nám běží poslední minutka prvního poločasu.
44
Malcom poslal do vápna centr, který však odvrátil mimo vápno jeden z protihráčů.
43
Domácí budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z devětadvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu.
42
Rolán si ve vápně soupeře špatně zpracoval dlouhý pas za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů a míč mu tak utekl do zámezí.
41
Ounas napřáhl ke střele poblíž hranice vápna, ale branku minul.
39
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil pouze v rukavicích brankáře N'Dy Assembého.
38
Pedretti se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
37
Domácí zahrávali přímý kop zhruba ze třiceti metrů, ale nic z něj nevytěžili.
36
Rolán se dostal ke střele uvnitř vápna, ale branku vysoko přestřelil.
35
Coulibaly dostal o kousíček delší přihrávku za obránce od Pedrettiho a u míče tak byl dříve Carrasso.
34
Ménez hledal šikovnou přihrávkou za obránce Rolána. Před ním však skvěle zahrál Cabaco Almada a míč dokázal poslat do zámezí.
33
Pallois skvěle zabojoval poblíž hranice vlastního vápna a míč dokázal vybojovat před dravým Kourou.
32
Žlutou kartu dostává Clément Lenglet (AS Nancy-Lorraine).
32
Dia poslal do vápna přízemní centr z pravé strany. Ve vápně se však nacházel pouze Coulibaly, který však měl k míči daleko.
30
Hosté chybovali poblíž hranice vlastního vápna. Naštěstí pro ně, však hru dobře sledoval brankář N'Dy Assembé a pro míč si ve vápně došel dříve, než by se k němu dostal Ménez.
29
Coulibaly poslal do vápna centr z levé strany. Míč však ve vápně skončil pouze na hlavě Palloise, který ho následně neměl problém poslat mimo vápno.
28
Hosté si mezi sebou špatně přihráli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
27
Oba týmy hrají od začátku zápasu velice tvrdě, což také dokazuje už mnoho ošetření.
26
Coulibaly dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
25
Rolán už míří po svých za pomezní čáru a vypadá to tedy, že bude moci dále pokračovat ve hře.
24
Další ošetřovaný hráč na hřišti. Tentokrát to je Rolán, který utrpěl po souboji s Diarrou nějaké zdravotní potíže.
24
Žlutou kartu dostává Alou Diarra (AS Nancy-Lorraine).
23
Ménez se snažil poslat do vápna centr z pravé strany, ale trefil pouze Badilu.
22
Koura už je za pomezní čárou a zápas tak pokračuje dále.
21
Koura zůstává ležet na trávníku po jednom ze soubojů a vyžaduje si ošetření.
21
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
20
Contento poslal do vápna centr z levé strany. Ve vápně se však míč dostal pouze k jednomu z obránců, a ten ho následně poslal nepovedeným odkopem do zámezí.
19
Ménez si tak dlouho hrál s míčem na polovině soupeře, až o něj přišel.
18
Diarra to zkusil středem hřiště individuálně, ale ve vápně narazil na přesilu obránců a o míč tak přišel.
17
Ounas už odkulhal za pomezní čáru, ale vypadá to, že bude moci dále pokračovat ve hře.
17
Ounas má nějaké zdravotní potíže a musí tak být ošetřen.
16
Momentálně si však mezi sebou špatně přihráli a hrát tak mohou opět hosté.
15
Domácí se usadili s míčem na polovině soupeře.
14
Hosté zahrávali přímý kop zhruba ze sedmadvaceti metrů, ale žádnou větší šanci si z něj nevypracovali.
12
Ounas ztratil míč zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
11
Rolán dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
10
Hosté zahrávali rohový kop, ze kterého však nic nevymysleli.
9
Hra se momentálně pohybuje převážně na polovině hostujícího celku.
7
Rolán dostal skvělý centr do vápna z levé strany. Míč však netrefil hlavou, nýbrž ramenem a míč tak následně skončil daleko vedle pravé tyče.
6
Dia se dopustil faulu na polovině soupeře a k míči se tak dostávají opět domácí.
5
Domácí si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
3
Míč se z následného rohového kopu dostal ve vápně na hlavu Lewczuka. Ten ho následně poslal směrem do branky, ale těsně před brankovou čárou ho dokázal odkopnout daleko od své branky jeden z pohotových obránců.
3
Ménez napřáhl ke střele poblíž hranice vápna. Jeho střelecký pokus však dokázal jeden z obránců zblokovat mimo tři tyče.
2
Marchetti poslal příliš nepřesný pas směrem dopředu na Dia a hrát tak mohou opět domácí.
1
Domácí rozehráli první poločas a momentálně s míčem kombinují na vlastní polovině.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v tmavě modrých dresech, hosté dnes oblékli červené dresy.

Girondins Bordeaux: Carrasso – Sabaly, Pallois, Lewczuk, Contento – Ounas, Toulalan, Plašil (C), Ménez – Rolán, Malcom.
Náhradníci: Prior – Gajić, Kiese Thelin, Vada, Laborde, Sertic, Poundjé.

AS Nancy-Lorraine: N'Dy Assembé – Cétout, Cabaco, Lenglet (C), Badila, Coulibaly – Pedretti, Diarra, Marchetti – Dia, Koura.
Náhradníci: Černik – Aït Bennasser, Robic, Dalé, Cuffaut, Guidileye, Chrétien.

AS Nancy-Lorraine

Nováček Ligue 1 AS Nancy se momentálně nachází v tabulce na poslední dvacáté příčce s pouhými pěti body. Po devíti odehraných zápasech má na svém kontě 1 výhru, 2 remízy a 6 porážek. Venku zatím Nancy odehrál čtyři zápasy, ze kterých 1x vyhrál, 1x remizoval a 2x prohrál.

Girondins Bordeaux

Girondins Bordeaux se momentálně nachází v tabulce na šesté příčce se čtrnácti body. Po devíti odehraných zápasech má na svém kontě 4 výhry, 2 remízy a 3 porážky. Na domácí půdě zatím Bordeaux odehrál čtyři zápasy, ze kterých 2x vyhrál, 1x remizoval a 1x prohrál.

Rennes – Bordeaux 1:1
PSG – Bordeaux 2:0
Bordeaux – Caen 0:0
Méty – Bordeaux 0:3
Bordeaux – Angers 0:1
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 10. kola francouzské Ligue 1 mezi Girondins Bordeaux a AS Nancy-Lorraine.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.