To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 7:11. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 9:10.
Je dobojováno! Sledovali jsme duel, který zcela ovládl celek z Paříže, který po dobrém výkonu porazil Caen vysoko 6:0. Hvězdou zápasu se stal Cavani, který odehrál pouze první poločas, ale i přesto vstřelil čtyři branky. Hosté na trávníku dominovali a myslím si, že výsledek mluví za vše.
90+1
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Už se zřejmě nic nestane a myslím si, že rozhodčí nebude ani nastavovat, protože dnes k tomu opravdu není důvod.
87
Utkání se už pouze dohrává a ani jeden celek nikam příliš nepospíchá.
85
Hráči PSG si závěr zápasu užívají. Drží míč, kombinují a vychutnávají si své vysoké vítězství.
82
Hosté jsou opět u míče a tlačí se před branku domácího celku.
80
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Tak tohle už je debakl, 0:6! JEAN-KÉVIN AUGUSTIN dostal míč na hranici velkého vápna a nechytatelnou dělovkou překonal Vercoutreho.
78
A další snažení domácích hráčů ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
76
Nyní to vyzkoušel Bessat, ale jeho rána přesná nebyla a od své branky bude rozehrávat Alphonse Aréola.
74
Domácí se snaží něco kloudného vymyslet, ale dnes se jim směrem dopředu příliš nedaří.
72
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Yann Karamoh, přichází Emmanuel Imorou.
70
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Blaise Matuidi, přichází Thiago Motta.
68
Pátá branka je na světě a opět se prosazuje celek z Paříže. LUCAS MOURA napřáhl z dálky a míč nakonec skončil u levé tyče! Nutno ale dodat, že Rémy Vercoutre určitě nemá čisté svědomí, protože s tímto pokusem si mohl poradit.
66
Rabiot se dostal ke střele, ale hradbu těl nepropálil a Rémy Vercoutre tedy zasahovat nemusel. Na tahu je celek Caen.
64
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Jean-Kévin Augustin.
62
Žlutou kartu dostává Presnel Kimpembe (Paris Saint-Germain).
61
Je před námi posledních třicet minut, o vítězi je rozhodnuto, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké další branky.
59
Po dobrém centru si nerozuměl Alphonse Aréola se svým obráncem, ale nakonec to pro hosty dopadlo dobře a neinkasovali.
57
Rohový kop rozehrál Ángel Di María, ale z tohoto rohu hostující celek nic nevytěžil a stav zápasu se nemění.
56
Rohový kop pro PSG.
55
K míči se nakonec postavil Rodelin, ale zakončení se mu nepovedlo a kulatý nesmysl skončil nad břevnem.
54
Po faulu na Fereta je tu hodně zajímavá standardní situace pro domácí celek.
52
Ve druhém poločase se zatím hraje v poklidném tempu a ani jeden celek se nikam příliš netlačí.
50
O první střelu ve druhém poločase se postaral Rabiot, ale jeho rána přesná nebyla a stav se tentokrát nemění.
48
Do druhého poločasu už nenastoupil Edinson Cavani, který v prvním poločase vstřelil čtyři branky. Další jeho trefy se dnes už tedy nedočkáme.
46
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Nicolas Seube, přichází Ismaël Diomandé.
46
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Jesé.
46
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Hervé Bazile, přichází Jordan Adéoti.
46
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:50.
První poločas je za námi. Byl zcela v režii PSG, které po první půli vede na Caen už 4:0! O všechny branky se postaral dnes velmi aktivní Cavani. Domácí nepředvedli vůbec nic a vypadá to, že po prvním poločase je o vítězi rozhodnuto.
45+2
45+2
Tak to už zavání debaklem, protože PSG jde do vedení 4:0! EDINSON CAVANI byl na konci další akce a vstřelil dnes už čtvrtou branku, neuvěřitelné!
45+1
Rozhodčí přidal jednu minutku.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Po krátkém ošetřování se už opět hraje.
42
Domácí se dostali k míči a vydali se dopředu, ale jejich snaha skončila útočným faulem.
40
Hosté se stále tlačí dopředu. Domácím se dnes vůbec nedaří a tempo hvězdného PSG absolutně nestíhají.
38
A o vítězi je zřejmě rozhodnuto, protože PSG jde do vedení 3:0! Maxwell poslal další skvělý míč před branku, tam si naběhl EDINSON CAVANI, který pohotově zkompletoval hattrick.
36
Domácí borci se opět dokázali ubránit, ale u míče jsou stále hosté, kteří kombinují.
35
Další rohový kop pro PSG.
34
K další střele se dostal zatím neviditelný Ángel Di María, ale jeho projektil přesný nebyl a od své branky bude rozehrávat Rémy Vercoutre.
32
Hosté zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nebylo. S vypětím všech sil se domácí celek ubránil.
31
Nyní se ale Lucas dostal do zakončení, ale třetí branka z toho není a pařížský celek tak i nadále vede 2:0.
29
Na sebe to nakonec vzal Lucas, který zkoušel vymyslet průnikovou přihrávku, ale ta byla hodně nepřesná a ukázalo se, že jeho předností je hlavně rychlost.
27
Hosté jsou stále u míče a nikam příliš nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
25
Hosté stále diktují tempo hry. Hráči PSG drží míč, kombinují a tlačí se před branku, kterou střeží Rémy Vercoutre.
23
K míči se postavil EDINSON CAVANI, který poslal kulatý nesmysl přesně k pravé tyči a celek z Paříže jde do vedení 2:0!
22
Ben Youseef fauloval Lucase! Pokutový kop pro PSG!
22
Žlutou kartu dostává Syam Ben Youssef (SM Caen).
20
Míč poslal do vápna Feret, do zakončení se dostal jeden z jeho spoluhráčů, ale branku netrefil a stav utkání se tedy nemění.
19
Domácí celek vybojoval rohový kop. Dočkáme se vyrovnávací branky?
17
Nyní ale dobře kombinovali domácí fotbalisté, ale jejich snahu nakonec ukončila další velmi nepřesná přihrávka do vápna hostů.
15
A hostující celek je samozřejmě při chuti a opět se tlačí dopředu, tak uvidíme, zda ještě něco vymyslí.
13
EDINSON CAVANI se dostal potřetí do zakončení a nyní už nezaváhal a posílá svůj celek do vedení 1:0. Maxwell poslal míč do vápna, kde se k němu se štěstím dostal Cavani, který s pomocí tyče překonal Vercoutreho.
12
Na druhé straně se snažil usměrnit míč do branky Cavani, ale v zakončení to měl těžké a nakonec branku vůbec netrefil.
10
Po rohu se do zakončení dostal Damien Da Silva, ale jeho hlavičce pár decimetrů chybělo! Pokus to ale nebyl vůbec špatný.
9
Rohový kop pro Caen.
7
A máme tu první zakončení. Cavani dostal přihrávku do vápna, ale zakončení se mu příliš nepovedlo a branku Caen nakonec vůbec netrefil.
5
Zatím je k vidění pouze mnoho nepřesností a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy. Hráči se oťukávají.
3
První útok nevyšel ani hostujícím hvězdám, když Cavani pokazil přihrávku.
2
Domácí fotbalisté to zkusili dlouhým nákopem do pravého křídla, ale ten nebyl přesný a míč sebral pozorný Marquinhos, takže na tahu jsou hráči PSG.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

SM Caen: Vercoutre – Genevois, Da Silva, Ben Youssef, Bessat – Karamoh, Seube, Féret (C), Bazile – Rodelin, Santini.
Náhradníci: Dreyer – Yahia, Imorou, Malbranque, Diomandé, Pape Sané, Adéoti.

Paris Saint-Germain: Aréola – Meunier, Marquinhos, Kimpembe, Maxwell – Rabiot, Krychowiak, Matuidi (C) – Lucas Moura, Cavani, Di María.
Náhradníci: Trapp – Silva, Verratti, Motta, Augustin, Jesé, Pastore.

Caen – PSG 2:2
SM Caen si zatím v nové sezoně nevede špatně. Na svém kontě mají domácí fotbalisté šest bodů a nachází se na desátém místě. Domácí dokázali v prvním kole porazit Lorient, pak nestačili na Lyon, následně doma přehráli Bastii a v posledním kole prohráli na hřišti Rennes.

Paris Saint-Germain je největším kandidátem na titul, ale zatím si nevede nejlépe. Hosté získali zatím sedm bodů a jsou na sedmém místě. PSG začalo sezonu výhrou nad Bastií, pak porazilo doma Méty, následně ale přišla prohrála v Monako a v posledním kole domácí remíza 1:1 se St. Etienne.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu úvodní duel 5. kola, ve kterém přivítá celek Caen hvězdné PSG. Favoritem jsou samozřejmě hosté z Paříže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.