To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:18.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec branku nenabídl a Dijon tak remizoval s Metz 0:0. Do vedení mohli jít hosté, ale Mevlüt Erdinç neproměnil pokutový kop. Ve druhém poločase měl stejnou možnost i Frédéric Sammaritano,ale ani on penaltu neproměnil.
90+3
90+2
Po centru se k hlavičce dostal jeden z domácích hráčů, ale s jeho slabým pokusem neměl Thomas Didillon žádný problém.
90+2
Domácí se ještě tlačí dopředu, tak uvidíme, zda z poslední akce něco vytěží.
90+1
Rozhodčí přidal dvě minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Nyní se domácí vedoucí branky dočkali, ale ta nakonec kvůli ofsajdu neplatí.
87
Domácí už jsou zase u míče a kombinují. Na vítěznou branku má Dijon zhruba šest minutek.
85
Arnold Bouka Moutou to vyzkoušel z dálky, ale s jeho povedenou dělovkou si Thomas Didillon dokázal poradit na jedničku.
83
Další akci Dijonu zakončil Erwan Maury, ale jeho rána přesná nebyla a míč skončil vysoko nad brankou Metz.
81
Nakonec se k míči postavil Frédéric Sammaritano, ale Thomas Didillon si s jeho pokusem poradil! Ani druhá penalta v tomto zápase tedy neskončila gólem!
80
Po faulu je tu pokutový kop pro Dijon!
79
Dijon je jasně lepší a stále se tlačí dopředu. Hosté se pouze brání, ale zatím jim to vychází a drží cennou remízu.
76
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Pierre Lees-Melou, přichází Romain Amalfitano.
74
S propagačním pokusem si dálky si Thomas Didillon v pohodě poradil a stav se tedy stále nemění.
72
Žlutou kartu dostává Georges Mandjeck (FC Metz).
70
Po centru se do zakončení dralo několik domácích hráčů, ale ani jeden se nakonec k míči nedostal.
69
Rohový kop pro Dijon.
67
A další kombinační akce domácích nakonec skončila faulem a na tahu jsou hosté, kteří samozřejmě s rozehrávkou vůbec nepospíchají.
65
Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Habib Diallo, přichází Florent Mollett.
63
Domácí jsou i nadále aktivnější, ale směrem dopředu se jim dnes nedaří podle představ.
61
Domácí se hned tlačí dopředu a snaží se dostat do vedení. Hosté ale zatím pozorně brání.
59
A žlutou vyfasoval i Doukouré, který ovšem už jednu měl, takže následuje karta červená! Velká komplikace pro hosty.
58
Vincent Rüfli vyfasoval po menší potyčce žlutou kartu.
56
Ke střele se dostal domácí Varrault, ale jeho dělovka přesná nebyla a stav utkání se tedy stále nemění.
54
Žlutou kartu dostává Florent Balmont (Dijon FCO).
52
Arnold Bouka Moutou se vydal na útočný výlet, ale v souboji si pomohl faulem a ani z této akce tedy nic nebylo.
50
Ani ze svého šestého rohu ale Dijon nic nevytěžil a s Metz tak hraje stále bez branek.
49
Rohový kop pro domácí Dijon.
48
I druhý poločas začal velmi zostra a v prvních dvou minutách jsme viděli tři fauly.
46
Hráči obou celků se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, kterého toho moc nenabídlo a Dijon tak hraje s Metz stále 0:0. Největší šanci měl hostující Mevlüt Erdinç, ale pokutový kop neproměnil a ve druhém dějství je tak stále o co hrát a bude to ještě hodně zajímavé.
45+2
45+1
Hosté zahrávali dva rohové kopy, ale Dijon se pokaždé v pohodě ubránil.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Domácí brankář nyní musel zasahovat, ale s pokusem, kterým se prezentoval Cohade, si dokázal poradit.
42
První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a vypadá to, že na úvodní branku si budeme muset počkat do druhého dějství.
40
Žlutou kartu dostává Yunis Abdelhamid (Dijon FCO).
38
Žlutou kartu dostává Arnold Bouka Moutou (Dijon FCO).
36
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Julio Tavares, přichází Dylan Bahamboula.
34
Nyní je ošetřován Julio Tavares, takže se opět chvíli hrát nebude. Hráči se vůbec nešetří a k vidění je opravdu hodně tvrdých soubojů.
32
Jeden z domácích hráčů musel být ošetřován, ale už je na nohou a vypadá to, že bude pokračovat.
30
Na trávníku se trochu přitvrdilo a rozhodčí to musel vyřešit žlutým napomenutím. Lehké to dnes mít rozhodně nebude.
28
Žlutou kartu dostává Mevlüt Erdinç (FC Metz).
26
Žlutou kartu dostává Cheick Doukouré (FC Metz).
24
A z následného rohu nic nebylo. Domácí jsou ale u míče a stále kombinují na polovině svého soupeře.
23
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel domácí Julio Tavares a Thomas Didillon měl co dělat, aby míč vyrazil alespoň na roh, ale zvládl to!
21
Z prvního rohu Dijon nic nevytěžil a po dvaceti minutách tak hraje s Metz stále bez branek.
20
18
Domácí borci přidali a nyní jsou o něco aktivnější, ale do šance se zatím hráči Dijonu nedostali.
16
Bleskovou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
14
Domácí to vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale tomu scházela přesnost a od své branky bude rozehrávat Thomas Didillon.
12
Hra se přelévá ze strany na stranu a na další šanci stále čekáme. Zatím bylo k vidění jen mnoho nepřesných přihrávek.
10
Hosté jsou i nadále při chuti a stále se tlačí dopředu. Začátek utkání je velmi zajímavý a diváci se rozhodně nenudí.
8
K míči se postavil Mevlüt Erdinç, ale poslal míč jen do břevna a stav utkání se tedy nemění!
7
Pokutový kop pro hosty!
5
Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo a u míče už jsou zase domácí fotbalisté, kteří trpělivě kombinují.
4
Po zisku míče se hosté vydali dopředu a nakonec vybojovali rohový kop.
2
Domácí začali aktivně a od začátku se tlačí před branku Metz.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.
Poslední vzájemné zápasy

Metz – Dijon 2:4
Dijon – Metz 0:4
Metz – Dijon 1:2
Dijon – Metz 2:0
Dijon – Metz 2:2
Dijon FCO si zatím nevede nejlépe. Domácí celek pouze jednou vyhrál a třikrát prohrál, takže má na svém kontě tři body a je na šestnáctém místě. Dijon nestačil na Nantes, pak Lille, pak ale přehrál Lyon a naposledy prohrál s Angers.

FC Metz jsou na tom o poznání lépe. Hosté vybojovali zatím 9 bodů a v tabulce jsou na skvělém čtvrtém místě. Hosté dokázali porazit Lille, pak padli s PSG, ale poté přehráli Angers i Nantes.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu další zápasy 5. kola a my budeme sledovat duel mezi Dijonem a Metz.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.