To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec nabídl šest branek a neměl vítěze, protože Dijon remizoval s Montpellierem 3:3! Blýskl se především hostující Rodrigue Casimir Ninga, který vstřelil všechny branky Montpellieru, který několik málo minut před koncem vedl ještě 3:1, ale domácí v závěru přidal a vyrovnali na konečných 3:3!
90+3
90+3
Akce domácího celku skončila útočným faulem a už se nic nestane.
90+1
Rozhodčí přidal tři minutky.
90
Dijon právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné! Domácí to dokázali a je vyrovnáno na 3:3! Po dlouhém nákopu se mezi obránci dostal k hlavičce YOHANN RIVIÉRE, který překonal brankáře a zřejmě zajistil svému celku cenný bod.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Žlutou kartu dostává Mehdi Abeid (Dijon FCO).
89
Na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a rozhodčí hru raději přerušil.
87
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Mathieu Deplagne.
86
Žlutou kartu dostává Rodrigue Casimir Ninga (Montpellier HSC).
85
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Morgan Sanson, přichází Stéphane Sessègnon.
83
Ale z ničeho nic domácí snižují na rozdíl jedné branky. Loïs Diony se dostal do vápna a chtěl střílet, ale míč mu vypíchl ANTHONY VANDEN BORRE, jenže tak nešťastně, že ho poslal za bezmocného Jourdrena.
81
Ani ze svého pátého rohu domácí nic nevytěžili a stále tak prohrávají o dvě branky. Před námi je posledních deset minutek.
80
Rohový kop pro Dijon.
79
Domácí se snaží něco kloudného vymyslet, ale v posledních minutách se jim vůbec nedaří.
77
Po zakončení Roussillona už musel Baptiste Reynet zasahovat, ale s tímto pokusem si v pohodě poradil.
75
Po další akci hostů se do zakončení dostal Sanson, ale měl to těžké a branku trefit nedokázal.
73
Hráči Montpellieru kontrolují své vedení a nikam nepospíchají. Vypadá to, že o vítězi tohoto duelu je rozhodnuto.
71
Po hezké kombinaci to z hranice velkého vápna zkusil Frédéric Sammaritano, ale jeho dělovce pár decimetrů scházelo a stav se nemění.
69
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Pierre Lees-Melou, přichází Yohann Riviére.
68
Žlutou kartu dostává Ryad Boudebouz (Montpellier HSC).
67
Žlutou kartu dostává Johan Gastien (Dijon FCO).
64
Po centru se ve vápně k míči dostával Loïs Diony, ale nakonec z toho nic nebylo a u kulatého nesmyslu jsou opět hosté.
62
A na sebe to po další akci vzal Frédéric Sammaritano, ale s jeho dělovkou si Geoffrey Jourdren poradil a míč vyboxoval.
60
Domácí mají posledních třicet minut na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali.
58
Montpellier právě vstřelil branku!
No, tak vyčinění od trenéra evidentně zabralo, protože Montpellier jde opět do vedení o dvě branky. RODRIGUE CASIMIR NINGA se dostal do vápna a přízemní střelou nedal brankáři šanci. Ninga tedy zkompletoval hattrick.
56
Hostující trenér nyní vstal z lavičky a pořádně svým svěřencům vyčinil. Hráči Montpellieru měli totiž zápas ve svých rukou, ale nyní se pouze brání.
54
Dijon vstoupil do druhého poločasu velmi dobře a je o poznání aktivnější, než v prvním poločase.
52
Ale ze svého třetího rohu domácí nic nevytěžili, protože pro míč si došel pozorný Geoffrey Jourdren.
51
Aktivní Loïs Diony vybojoval pro svůj celek rohový kop.
50
O branku domácího celku se postaral Loïs Diony, ale s největší pravděpodobností z toho bude vlastní gól, protože Geoffrey Jourdren si míč do branky srazil sám. To se ale potvrdí až po utkání.
48
Akce domácích skončila útočným faulem a na tahu je tedy Montpellier.
46
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Jordan Marié, přichází Johan Gastien.
46
Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Dylan Bahamboula, přichází Jérémie Bela.
46
Vše je připraveno, jdeme na druhé dějství.
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:00.
První poločas je za námi. Vstoupil do něj lépe hostující celek, který na trávníku dominoval a nakonec se i dvakrát prosadil. Dijon ale v závěru poločasu zabral a dokázal snížit na rozdíl jedné branky. Je to tedy 1:2 a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
45+1
45
Z rohu ale nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už nic nestane.
45
Ještě rohový kop pro Dijon.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Po nepovedené přihrávce jsou u míče hosté, kteří evidentně čekají na konec prvního poločasu.
42
Domácí jsou na koni a opět se tlačí dopředu. V posledních minutách hrají hráči Dijonu skvěle.
40
Domácí ze svého tlaku vytěžili branku a nutno dodat, že hodně šťastnou branku. LOÏS DIONY byl téměř na brankové čáře, ale míč nějaký záhadným způsobem procpal za brankáře, který určitě nemá čisté svědomí.
38
Nakonec se hosté dopředu přeci jen vydali, ale jejich akce skončila nepřesnou přihrávkou a dopředu už pospíchají domácí.
37
Hosté drží míč a kombinují. Hráči Montpellieru nikam nepospíchají, což je za současného stavu zcela logické.
36
Nyní to domácí zkusili dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a na tahu jsou tedy hráči Montpellieru.
34
V posledních minutách jsou lepší domácí fotbalisté, ale ve finální fázi se jim zatím vůbec nedaří.
32
Ze svého prvního rohu Dijon nic nevytěžil a stále tak prohrává o dvě branky.
31
Nakonec se do vápna prodral Pierre Lees-Melou, který to vyzkoušel z úhlu, ale Geoffrey Jourdren byl pozorný a míč vykopl na roh!
29
Domácí přidali a je to znát. Nyní jsou hráči Dijonu opět u míče a kombinují na polovině soupeře.
27
Po dlouhé době se dopředu vydali i domácí a Jordan Marié skvěle tlačil míč před branku, ale tam ho sebral pozorný Geoffrey Jourdren.
25
A je z toho druhá branka a Montpellier vede 2:0! RODRIGUE CASIMIR NINGA se zbavil obránce, dostal se před brankáře, kterého pohodlně překonal.
23
Hosté se usadili na polovině domácího celku a snaží se něco kloudného vymyslet.
21
Hosté jsou stále při chuti a tlačí se dopředu. Domácí nyní vůbec neví, co mají hrát.
19
A máme tu první branku a do vedení jdou zcela zaslouženě hosté. Po rychlé akci dostal míč do vápna RODRIGUE CASIMIR NINGA, který se podíval a poté ho poslal přesně do šibenice.
17
Po centru domácí brankář chyboval, protože neudržel míč, ale nakonec byl na něj odpískán faul.
16
Z následného rohu nic nebylo, ale hosté jsou stále u míče a kombinují na polovině Dijonu.
15
Po přetaženém centru se na zadní tyči dostal do zakončení Steve Mounié, ale Baptiste Reynet si s jeho pokusem dokázal poradit!
13
K hlavičce se protlačil William Rémy, ale měl to hodně těžké a nakonec míč poslal několik metrů vedle domácí branky.
12
A po zásahu domácího hráče je tu druhý roh pro hosty.
12
Je tu první rohový kop pro Montpellier.
10
Za dlouhým míčem se hnal Loïs Diony, ale výborně zareagoval Geoffrey Jourdren, který vyběhl a kulatý nesmysl bleskově sebral.
8
A nyní jsme se dočkali. Z úhlu to vyzkoušel Loïs Diony, ale Geoffrey Jourdren byl na svém místě a s tímto pokusem si poradil.
6
Ale domácí zatím velmi dobře brání a na první střelecký pokus tak stále čekáme.
4
Hosté jsou v úvodu zápasu aktivnější, hlavně tedy směrem dopředu.
2
Nakonec to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a u míče už jsou domácí fotbalisté, kteří trpělivě kombinují.
1
Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté, kteří hrají v bílých dresech. Domácí jsou v červeném.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Dijon FCO: Reynet – Chafik, Varrault, Lang, Rüfli – Lees-Melou, Abeid, Marié, Sammaritano – Diony, Bahamboula.
Náhradníci: Leroy – Bernard, Lotiès, Riviére, Gastien, Bela, Abdelhamid.

Montpellier HSC: Jourdren – Vanden Borre, Hilton, Rémy, Roussillon – Sylla, Skhiri – M. Sanson, Boudebouz, Ninga – Mounié.
Náhradníci: Pionnier – Bérigaud, Camara, N'Diaye, Saint-Ruf, Deplagne.

Dijon – Montpellier 0:2
Dijon FCO má po sedmi kolech na svém kontě sedm bodů a při skóre 8:10 se nachází na čtrnácté pozici. Domácí celek zatím dvakrát vyhrál, jednou remizoval a čtyřikrát prohrál. Dijon dokázal vyhrát ve třetím kole, kdy doma porazil 4:2 Lyon. Z výhry se radoval i zatím v kole posledním, když doma přehrál 3:0 Rennes.

Montpellier HSC je na tom ještě o něco hůře. Hosté zatím mají na svém kontě pouze šest bodů a při skóre 6:12 se nachází na šestnácté pozici. Montpellier zatím pouze jednou vyhrál, když v prvním kole porazil 1:0 Angers. Od té doby třikrát remizoval a stejný počet zápasů prohrál, takže dnes musí zabrat.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzská Ligue 1 má na programu další kolo a my budeme sledovat duel mezi Dijonem a Montpellierem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.