To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí remízou 1:1, což je jistě zisk pro Rennes, které se ve druhém poločase muselo obejít bez vyloučeného Prciće, i tak ale dokázalo vyrovnat a nakonec i udržet remízový stav až do konce. V bretaňském derby se tak týmy o body dělí.
90+4
90+4
Vůbec ne špatná hlavička Lucase Deauxe v samém závěru zápasu, chtělo to ale trefit alespoň branku.
90+2
Je to Lucas Deaux, kterého ve skluzu podrazil Gelson Fernandes.
90+2
Jeden z domácích borců zůstává nyní na trávníku, na útočné polovině, byl tam atakován v souboji o míč.
90+1
Nastavují se ještě čtyři minuty, čas na vstřelení vítězného gólu stále žije.
90
Je tu poslední minuta, domácí se snaží jakýmkoliv způsobem nasměrovat míč do vápna soupeře, nyní však nedokázal odcentrovat z pravé strany Fernando Marçal De Oliveira.
89
Autové vhazování domácích, na své polovině, z pravé strany.
88
Odkop od branky Rennes, které stále hájí remízu.
86
Domácím se sice daří posílat míče do vápna Rennes, ale obrana hostů pracuje na výtečnou.
85
Domácí bojují na polovině soupeře, kde je těžký defenzivní val hráčů v bílém.
83
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Marcus Regis Coco, přichází Nill De Pauw.
83
Do vápna Rennes putují centry z pravé strany, velmi často, ale zatím se domácí prosadit nedokázali v průběhu druhé půli.
83
Přes Johnssona jde další akce domácích, ti se rychle dostávají na polovinu soupeře.
81
A nyní hosté ztrácí míč po špatně provedeném autovém vhazování.
80
Poslední desetiminutovka, hosté rozehráli z pravé strany, ale branka Guingampu nebyla ohrožena.
79
Hosté vybojovali rohový kop a mohou tak být, alespoň pro tuto chvíli, spokojení.
78
Benoît Costil má míč ve své moci a bude vykopávat od své branky.
77
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Sloan Privat.
75
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Aldo Kalulu, přichází Wesley Saïd.
74
Ne, míč končí v náruči Costila, nicméně hostů dlouho míč na kopačkách nezůstal.
73
Nicméně po zásahu Mexera mají domácí další roh, znovu z pravé strany.
72
Yannis Salibur poslal míč do vápna, kde ale odvrací obránce soupeře.
71
Rohový kop domácích, z pravé strany rozehraje Salibur.
70
Kamil Grosicki znovu s míčem u pokutového území soupeře, tentokrát nepřesně odcentroval a míč získávají domácí.
69
Míč končí u Costila, který ještě před dotírajícím Saliburem zvedá míč z trávníku a bude vykopávat.
68
Hosté zkusili rychlý brejk, nakonec pálí z levé strany Kamil Grosicki, který však nezaskočil připraveného Johnssona.
66
Žlutou kartu dostává Edson Mexer (Stade Rennais FC).
65
Alexandre Mendy příliš aktivní v souboji s Baalem, sudí píská útočný faul.
63
Ofsajd zastavil akci hostů, domácí rozehrávají.
62
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Adama Diakhaby, přichází Adrien Hunou.
62
Statistika držení míče – 54% : 46%.
61
Je za námi hodina hry a stav je nerozhodný, zatím na hřišti není tolik znát fakt, že domácí mají o jednoho hráče navíc.
60
Benoît Costil si bere ze vzduchu míč, po centru Fernanda Marçala De Oliveiry.
58
Žlutou kartu dostává Fernando Marçal De Oliveira (EA Guingamp).
57
Postupná akce domácích končí nepřesným pasem na levou stranu, kde Fernando Marçal De Oliveira fauluje Danzého.
56
Nyní se ale opět hraje hlavně ve středu hřiště.
54
Hosté se dostávají k míči a budou moci zaútočit, nicméně pas Edsona Mexera nebyl přesný.
52
Jonathan Martins Pereira lehce tečuje míč, směřující do vápna Rennes, ale obránce dokázal odkopnout.
51
Míč znovu v držení domácích, kteří by pochopitelně měli mít převahu díky „přesilovce“.
50
Étienne Didot rozehrál a Costil musel řešit nebezpečnou situaci, kdy hlavou poslal míč na branku Alexandre Mendy, ale gólman Rennes reflexivně vyrazil.
50
Rohový kop pro Guingamp. z levé strany bude rozehrávat Didot.
49
Domácí zkouší zaútočit po pravé straně, dostávají se na polovinu soupeře.
46
Rennes právě vstřelilo branku!
Lepší vstup do druhého poločasu si hosté přát nemohli! YOANN GOURCUFF se po přihrávce Kalulu dostal k vápnu a parádní ranou k tyči vyrovnává.
46
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Moustapha Diallo, přichází Alexandre Mendy.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:03.
První poločas vyšel lépe domácím, kteří vedou v bretaňském derby 1:0. Navíc jim nebyl uznán gól, sice správně, ale každopádně byla to gólová akce. V samém závěru mohl Diallo zvýšit vedení Guingampu, ale skvěle zasáhl Costil. Rennes nečeká ve druhé půli nic snadného, budou totiž muset hrát pouze o deseti, bez vyloučeného Prciće.
45+3
45+2
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Sanjin Prcić (Stade Rennais FC).
45+1
Šance domácích, Benoît Costil parádně zasáhl proti hlavičce Dialla!
45
Poslední minuta řádné hrací doby první půle, domácí vybojovali roh.
42
Na hřišti je ale stále k vidění spousta faulů, hra se kouskuje.
41
Poslední pětiminutovka první půle, gól do šatny by mohl přinést konečně trochu vzruchu do nudného zápasu.
39
Guingamp právě vstřelil branku!
Fernando Marçal De Oliveira poslal do vápna nádherný centr z levé strany, který dopadl přesně na hlavu MOUSTAPHA DIALLA, jež na zadní tyči nasměroval míč do branky.
39
Benoît Costil si došel pro míč, směřující na malé vápno.
38
Autové vhazování domácích, na útočné polovině, z levé strany.
37
Statistika držení míče – 50% : 50%.

Statistika přesnosti přihrávek – 71% : 72%.
36
Benoît Costil bude vykopávat od vlastní branky.
35
Oba týmy se zatím spoléhají na nakopávané míče, sledujeme hodně hlavičkových soubojů.
33
Již se hraje, Fernando Marçal De Oliveira pokračuje v utkání.
32
Fernando Marçal De Oliveira tam inkasoval tvrdý úder do oblasti brady, ale víceméně to byla jeho vlastní chyba.
31
Fernando Marçal De Oliveira se drží za hlavu a nechce vstát, na trávník musí lékaři Guingampu.
30
První půl hodina za námi, stav stále bezbrankový, na trávníku zůstává ležet domácí Fernando Marçal De Oliveira.
29
Yoann Gourcuff rozehrál, ale není to žádné nebezpečí pro branku Guingampu, míč končí mimo.
29
Volný kop hostů, z pravé strany bude rozehrávat Yoann Gourcuff.
27
Stále sledujeme spíše průměrný fotbal, hraje se převážně ve středu hřiště, bez šancí na jedné či druhé straně.
26
Karl-Johan Johnsson rozehrává od své branky.
25
Jérémy Sorbon to na levé straně zvládl, při bránění Aldo Kalulu.
24
Jimmy Briand v ofsajdu, další akce domácích zbytečná.
22
Kamil Grosicki nepřesně centruje z levé strany, míč mají domácí.
20
Moustapha Diallo nepochopil spoluhráče Brianda, který mu adresoval míč do vápna.
18
Karl-Johan Johnsson lapil střelu Kalulu, to nebyl pokus, který měl být gólový.
16
Míč nyní létá vzduchem přes půlící čáru.
14
Žlutou kartu dostává Aldo Kalulu (Stade Rennais FC).
13
Karl-Johan Johnsson se znovu zapojuje do rozehrávky domácího týmu.
11
Hraje se zatím vyrovnaná hra, ani jeden z týmů nemá převahu.
9
Jérémy Sorbon vrací míč Johnssonovi, který rozehrává.
8
Žlutou kartu dostává Moustapha Diallo (EA Guingamp).
7
Domácí zahrozili, nyní se hraje ve středu hřiště.
6
Marcus Regis Coco dopravil míč do sítě hostů, ale gól nebyl pro ofsajd uznán.
5
Yannis Salibur rozehrál volný kop, ale míč poslal vysoko nad branku soupeře.
4
Žlutou kartu dostává Sanjin Prcić (Stade Rennais FC).
3
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na útočné polovině.
1

EA Guingamp: Johnsson – Martins Pereira, Kerbrat, Sorbon, Marçal De Oliveira – Deaux, Diallo, Didot – Salibur, Briand, Regis Coco.
Náhradníci: Guivarch – Sankoh, Lévêque, A. Mendy, Privat, De Pauw, Giresse.

Stade Rennais FC: Costil – Danzé, Mexer, Gnagnon, Baal – Diakhaby, G. Fernandes, Prcić, Grosicki – Gourcuff – A. Kalulu.
Náhradníci: Gertmonas – Mendes, Chantôme, Lea Siliki, Saïd, Cavaré, Hunou.

Rozhodčí: Chapron – Danizan, Viala.
Hlavním rozhodčím dnešního zápasu je Tony Chapron. Na čarách mu budou pomáhat Eric Danizan a Alexandre Viala. Čtvrtým rozhodčím je Willy Delajod.
STADE RENNES
Naproti tomu Rennes by asi nejraději na prosinec loňského roku co nejrychleji zapomnělo. Po výhře 2:0 na St-Étienne začátkem měsíce totiž následovala šňůra tří porážek (dvakrát v lize a jednou v ligovém poháru)! Nepříjemnou bilanci přerušilo Rennes před Vánoci, konkrétně 21. prosince v utkání 19. kola, kdy vybojovalo bod za remízu 1:1 v Lille. Nový rok odstartovalo Rennes jasnou výhrou 6:0 v ligovém poháru, na hřišti Biarritz. Před týdnem pak doma nestačilo na posledního ligového mistra PSG, kterému podlehlo 0:1.
EA GUINGAMP
Guingampu vyšel závěr loňského roku a dá se říci, že i celý prosinec 2016. V něm totiž v pěti soutěžních zápasech (4 x liga, 1 x národní pohár) pouze jednou, v 17. kole na hřišti St-Étienne 0:1. Na své konto si ale Guingamp připsal cenné skalpy Lyonu (v osmifinále ligového poháru) a zejména Paris Saint-Germain, který doma porazil v 18. kole 2:1! Začátek nového roku již tak povedený není, po prohře 2:3 ve čtvrtfinále ligového poháru v Bordeaux následovala i ligová prohra 1:3 v Lorientu.
Vítejte u onlajn přenosu utkání jedendvacátého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí EA GUINGAMP přivítá na Stade du Roudourou v Guingampu STADE RENNES.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.