To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí překvapivým vítězstvím Mét, které dnes dokonale využily pár útočných akcí ke vstřelených dvou gólů, jimiž zápas rozhodly. Domácím se v útočné fázi vůbec nevedlo, i přes velkou převahu se gól vstřelit nepodařilo a Lille po zásluze prohrává.
90+5
90+5
Poslední nastavená minuta, trenérský tým se již na lavičce Mét drží za ramena a těší se na závěrečný hvizd.
90+4
Rony Lopes (Lille) rozehrál z levé strany, hosté se ubránili, ale i tak se musí bránit.
90+3
Ještě rohový kop domácích, kteří rozehrají z levé strany.
90+2
Éder (Lille) padá v pokutovém území Mét, ale o penaltě nemůže být ani řeč...
90+1
Rozhodčí nastaví pět minut.
90
Hosté hrozí středem, Florent Mollett pálí, ale branku Lille netrefuje.
88
Útočným faulem končí akce domácích na polovině soupeře.
86
Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Renaud Cohade, přichází Florent Mollett.
85
Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Thibaut Vion, přichází Cheick Diabaté.
83
Ne, Rony Lopes (Lille) rozehrál, ale ani tentokrát domácí branku soupeře ohrozit nedokázali.
82
Rohový kop také na druhé straně pro domácí.
81
Renaud Cohade (Metz) rozehrál z pravé strany, ale domácí se ubránili.
80
Vyložená šance hostů, z pravé strany se dostal do šance Thibaut Vion, jenže vyběhnuvší Mike Maignan skvěle vyrazil na roh.
77
Ale znovu vlastní chybou darují domácí míč soupeři.
76
Julian Palmieri (Lille) zpracovává pas na levém křídle, ale nepostupuje dopředu, místo toho vrací míč na střed.
74
Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Georges Mandjeck, přichází Chris Philipps.
73
Hosté připravují střídání, do hry se chystá Chris Philipps.
70
Čeká nás posledních dvacet minut dnešního utkání, mezitím sledujeme rychlou akci hostů po levé straně, kterou ale nedotáhl Junior Alonso Mujica do zakončení.
68
Sám Anwar El Ghazi také rohový kop rozehrál, ale obrana Mét odvrací míč do autu.
67
Anwar El Ghazi (Lille) vybojoval roh z pravé strany pro svůj tým.
64
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Ricardo Kishna, přichází Anwar El Ghazi.
64
Domácí rozehráli z levé strany, ale hosté se celkem v pohodě ubránili.
63
Éder vybojoval rohový kop z levé strany.
62
Odkop od branky Mét, hosté nyní bojují o míč ve středu hřiště.
60
Statistika držení míče – 61% : 39%.
58
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Ibrahim Amadou, přichází Yves Bissouma.
58
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nicolas de Préville, přichází Martin Terrier.
56
Lavička Lille reaguje dvojím střídáním, k němuž dojde po přerušení hry.
55
Metz právě vstřelilo branku!
A další trest pro domácí! Po přihrávce Riviereze se ke střele zpoza vápna Lille odhodlal RENAUD COHADE, který odrazem od tyče poslal míč do branky.
55
V dosavadním průběhu druhého poločasu to zatím je stejný obrázek hry, jako v tom prvním, tedy kdy domácí diktují tempo, ale v útoku je to zatím hodně marné.
53
Žlutou kartu dostává Sébastien Corchia (Lille OSC).
52
Ismaïla Sarr (Metz) a Sébastien Corchia (Lille) se nyní těžce zvedají z trávníku.
51
A je tu další nepřesný centr domácích z levé strany, diváci pískají, ale to asi borcům v červenomodrém moc nepomůže.
49
Rony Lopes (Lille) rozehrál, ale přetažený centr nenašel vůbec nikoho v pokutovém území soupeře.
48
Méty mají výhodu volného kopu na útočné polovině.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas překvapivě gólově ovládli hosté, kteří sice byli v podstatě celou dobu pod tlakem, ale jako jediní dokázali skórovat, po volném kopu a zatím tak překvapivě vedou 1:0.
45+2
45
Ejdži Kawašima (Metz) má znovu míč ve svém držení, jenže po výkopu ho opět získává soupeř.
44
Jenže Rony Lopes fauluje a míč tak získávají hosté.
44
Vpředu nyní svádí souboj osamocený Éder, který dokázal podržet míč, než ho doplní spoluhráči.
42
Odkop od branky Mét, Ejdži Kawašima vykopává na útočnou polovinu.
41
Hosté nyní málem zahrozili z rychlého brejku, ale Thibaut Vion neuspěl v souboji s bránícím Marko Bašou.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, před útočícím Éderem odkopává obránce Fallou Diagné do autu.
39
Trochu opaření domácí nyní drží míč u půlící čáry.
38
Statistika přesnosti přihrávek – 91% : 69%.
37
Hosté jdou překvapivě do vedení! Benoît Assou-Ekotto rozehrál volný kop, míč propadl ve vápně, nejrychleji se zorientoval GEORGES MANDJECK, který poslal míč do branky.
36
Volný kop pro Méty, z pravé strany bude rozehrávat Benoît Assou-Ekotto
35
Jenže celá akce Lille končí útočným faulem.
34
Dlouhý pas na pravou stranu v podání domácích, kde míč zpracovává Sébastien Corchia.
33
Nicolas de Préville (Lille) s míčem na pravém křídle, ale zastavuje svůj postup a vrací míč zpět do obrany.
32
Hosté na útočném výletě, mají k dispozici autové vhazování z pravé strany.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí jsou sice jasně lepší, ale zatím si nevytvořili gólovou šanci.
29
Míč letí do vápna Lille, kde si pro něho došel Mike Maignan (Lille).
28
Ze vzdálenosti necelých osmadvaceti metrů budou nyní hosté zahrávat volný kop na útočné polovině.
27
Ne, v útočné fázi to je zatím v podání domácích slabota, o hostech ani nemluvě.
26
Roh pro Lille, domácí rozehrají z pravé strany.
25
Jak jinak, než po pravé straně, se zkouší domácí prosadit.
23
Hosté tak musí hrát zatím v oslabení, bez ošetřovaného Assou-Ekotta.
22
Benoît Assou-Ekotto (Metz) se doslova dopotácel za postranní čáru, kde se svalil na zem a stále musí být v péči lékaře.
21
Stále sledujeme ošetřování Assou-Ekotta, který se nezvedá z trávníku.
20
Nyní se nehraje, hostující Benoît Assou-Ekotto musí být ošetřován přímo na trávníku.
19
Hosté nakoukli k pokutovému území soupeře, ale Mike Maignana neohrozili.
18
Rohový kop pro domácí tým, Ricardo Kishna rozehrál z levé strany, ve vápně hlavičkuje Marko Baša (Lille), ale míč letí nad branku Mét.
17
Statistika držení míče – 64% : 36%.
16
Centry nyní létají z pravé i levé strany před branku Mét, ale ani jeden není přesný.
15
Další akce Lille, domácí to zkouší znovu po pravé straně.
14
Jonathan Rivierez (Metz) nyní nepustil do vápna Ricardo Kishnu, dobrá obranná práce.
13
Méty jsou pod velkým tlakem, Lille drží svého soupeře na jeho polovině.
12
Odkop Ejdži Kawašimy od branky Mét, míč ale vzápětí získávají domácí.
11
Nepřesný pas domácích na Miguela da Silva Rochu, míč končí v autu, ale byl tečován, takže vhazují domácí.
10
Lille znovu s míčem na útočné polovině.
7
Sébastien Corchia (Lille) rozehrál z levé strany, ale ani tentokrát branku Mét neohrozili.
6
Druhý roh v zápase pro Lille, domácí ale tentokrát rozehrají z levé strany.
5
Hosté se zatím k míči tolik nedostávají, i nyní pouze vyčkávají na to, co předvedou domácí.
4
Po pravé straně pronikají domácí dopředu, Ibrahim Amadou si ale netroufl na souboj jeden na jednoho.