To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Méty zvládly dnešní vstup do nového ligového ročníku na výbornou. V utkání, v němž byl většinou lepší hostující tým, nakonec domácí vydřeli všechny body, k čemuž jim pomohly i dva pokutové kopy. Utkání ozdobili dva dvougólový střelci, na domácí straně Erdinç, na straně Lille pak Rony Lopes.
90+4
90+3
Hosté se ubránili a snaží se vymanit z vlastní poloviny, což se jim nyní i daří.
90+2
Ještě ve druhé nastavené minutě roh pro Méty.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, Méty najednou vedou a je to to správné vyvrcholení výborného druhého poločasu.
87
Metz právě vstřelilo branku!
YANN JOUFFRE proměňuje pokutový kop a domácí poprvé v zápase vedou.
87
Žlutou kartu dostává Vincent Enyeama (Lille OSC).
87
Pozor, po zákroku Enyeamy na Dialla je tu další pokutový kop pro Méty!
86
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
85
Aktivnější jsou nyní zase hosté, kteří se drží na útočné polovině.
83
Hosté se nyní snaží něco vymyslet na polovině Mét, je z toho autové vhazování.
82
Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Mevlüt Erdinç, přichází Habib Diallo.
80
Žlutou kartu dostává Renaud Cohade (FC Metz).
78
Zajímavý průběh utkání, oba týmy hrají velmi útočně, dočkáme se ještě nějakých gólů?
75
MEVLÜT ERDINÇ proměňuje pokutový kop a také on zaznamenává druhý gól v zápase.
75
Mevlüt Erdinç dostává příležitost zahrát penaltu.
74
Byla nařízena penalta ve prospěch domácího týmu, po faulu Rony Lopese.
74
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Mounir Obbadi, přichází Rio Mavuba.
72
Domácí mohou okamžitě odpovědět, mají k dispozici volný kop z pravé strany.
70
Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Florent Mollett, přichází Ismaïla Sarr.
69
Lille právě vstřelilo branku!
Obrana Mét nyní velmi zaváhala, pas Édera, z pravé strany, doputoval až na levou stranu, kde byl nikým nehlídaný RONY LOPES, pro něhož to již nebylo tak těžké, dostat míč do branky.
68
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Morgan Amalfitano, přichází Younousse Sankharé.
68
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Eric Bauthéac, přichází Ryan Mendes.
65
Střídání v týmu FC Metz: ze hřiště odchází Ivan Balliu, přichází Nicolas Basin.
64
Lille ztrácí míč a Cohade hned sprintuje s míčem po levé straně, nakonec míč končí v autu, vhazují domácí.
63
Cohade našel za obranou soupeře Mevlüt Erdinça, který se dostává i ke střele, ale branku Lille netrefuje.
61
Fantastická střela Rony Lopese, kterou Didillon s obtížemi vytěsnil mimo!
60
Je za námi hodina hry, stav je nerozhodný, hosté u míče na polovině Mét.
58
Volný kop Lille, na polovině Mét, ale daleko od branky Enyeamy.
55
Balliu poslal z levé strany parádní pas do vápna Lille, kde si naběhl MEVLÜT ERDINÇ a ve skluzu dává svůj první gól v dresu Mét.
55
Bránící Renaud Cohade nyní odehrál míč, směřující z pravé strany do vápna Mét.
54
Obránce Soumaoro zachytává nepřesnou přihrávku soupeře a může tak rozehrát.
53
Domácí se nyní snaží něco vymyslet na polovině soupeře, Vincent Enyeama lapil pas do vápna a je po nadějích domácích.
51
Hosté rozehráli rohový kop a pozor, pravděpodobně Renato Civelli hlavičkoval do břevna!
50
Éder si na druhé straně rovnal až příliš dlouho míč na střelu, nakonec je jeho pokus sražen vedle branky, Lille má tak alespoň rohový kop.
49
První šance domácích, jenže Palmieri vybojoval míč a poslal ho zpět do vápna, odkud vypálil z pravé strany Mevlüt Erdinç, ten se ale chytá za hlavu, branku totiž přestřeluje.
48
Výtečný pas Obbadiho na Édera, který si ale při zpracování pomohl rukou.
47
Mounir Obbadi vykličkoval z vlastní poloviny a díky tomu může Lille zaútočit.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
První poločas patřil hostům, kteří byli nebezpečnější, hlavně v úvodu zápasu. Poté se hra vyrovnala a byl to spíš urputný boj o každý metr hřiště. Lille se dočkalo gólu ve 36. minutě, kdy se pohotově ve vápně prosadil Rony Lopes.
45+1
45
Doukouré v souboji dvou desítek ostře fauluje Amalfitana, to byl ostrý skluz klidně i na červenou kartu a je rád, že to byla jen žlutá.
44
Dlouhý pas domácích na levou stranu, kde si nabíhá Jouffre, míč končí v autu, hosté budou vhazovat.
43
Rozhodčí již má oba rozvášněné u sebe a domlouvá jim.
43
Na hřišti jsou patrné emoce, Palmieri a Jouffre na sebe nyní něco pokřikují, doplňují to i posunky.
42
Renato Civelli vhazuje z pravé strany, na své polovině.
41
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, který se rozhodně nehraje v rukavičkách. Hosté vyjádřili svou převahu i gólově, vyrovnají domácí ještě do poločasové přestávky?
39
Z této akce nic nebylo, hosté se ubránili a navíc odkopli míč až na polovinu Mét.
38
A odměnou je jim rohový kop, který rozehrají z levé strany.
37
Domácí se snaží odpovědět, bojují na polovině Lille.
36
Hosté se gólově prosazují, pas Palmieriho z levé strany usměrnil ve vápně přesně do branky RONY LOPES a Lille vede 1:0.
34
Míč se dostává k brance Lille, Enyeama si ho nenechává a hned rozehrává.
33
Palmieri uhlídal levou stranu, nakonec vybojoval aut a sám tak bude na své polovině vhazovat.
32
Domácí ještě na okamžik zůstali na polovině Lille, ale pak přišli o míč.
31
Méty zahrozily, pas z pravé strany parádní rybičkou odvrací obránce Lille.
30
Půl hodina hry za námi, zatím nám tento zápas moc vzruchu nenabídl, spíš naopak, je to urputná bitva, plná osobních soubojů a častých faulů.
29
Žlutou kartu dostává Mounir Obbadi (Lille OSC) za stažení Cohadeho k zemi, u půlící čáry.
28
Méty to tak řeší nakopávanými míči, ovšem s tím zatím domácí moc parády nenadělali.
27
Méty nyní s míčem na své polovině, je to ale těžké s rozehrávkou, hosté dobře napadají.
26
Amadou se ocitá na zemi, po zákroku domácího Jouffreho, míč získávají hosté.
25
Míč končí nakonec v autu, vhazovat budou domácí, takže hostům se znovu nepodařilo ohrozit Didillona v brance Mét.
24
Další pískot diváků, hosté mají rohový kop, tentokrát z levé strany.
22
Ofsajdem končí útočná akce domácího týmu, míč má Enyeama, který bude rozehrávat.
20
Defenziva Mét ubránila standardní situaci soupeře, hra je příliš často kouskována pro množství faulů.
19
Sudí Lesage domlouvá domácímu hráči, jeho komentář není nyní vhodný, faul to byl, to je bez debat.
18
Hosté zůstanoui na polovině Mét, faulem se provinil bránící Renaud Cohade, který se hodně rozčiluje.
17
Statistika držení míče: 52% : 48%.
16
Rohový kop pro Méty, domácí rozehrají z pravé strany.
15
Souahilo Meïté si to namířil z pravé strany do vápna Mét, tam padá, ale nepíská se faul.
14
Nyní se hraje převážně ve středu hřiště, oběma týmům se přestala dařit kombinace.
12
Opět se hraje na polovině Mét, domácí ale získávají míč, dokáží přetlačit soupeře a zaútočit?
11
Domácí ztrácí míč na polovině soupeře, hosté zkusili rychlý brejk, ale přihrávka na Édera nebyla přesná.
10
Prvních deset minut nabídlo poměrně dobrý fotbal, více ze hry mají hosté, kteří již ohrozili branku Mét.
8
Morgan Amalfitano rozehrál z pravé strany, ale domácí se ubránili.
7
Diváci pískají, ale nic se nezmění, hosté mají výhodu rohového kopu.
6
Snad vůbec první útočná akce domácích, nákop dopředu, hosté odvrací míč do autu.
5
Dlouhou dobu se hosté drží na útočné polovině, následuje centr z pravé strany, Didillon si došel pro míč.
4
Hosté aktivnější v úvodu zápasu, drží se na polovině Mét.
2
Je tu první střelecký pokus, Thomas Didillon ale nemusel zasahovat, míč skončil vedle branky.
2
Hosté vhazují z pravé strany, na polovině soupeře.
1
Hráči jsou již na hrací ploše.

FC Metz: Didillon – Balliu, Milan, Falette, Rivierez – N'Guette, Mollett, Cohade, Doukouré, Jouffre – Erdinç.
Náhradníci: Oberhauser – Larriere, Sarr, Hein, Selimovic, Basin, Diallo.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Civelli, Soumaoro, J. Palmieri – Obbadi, Amadou – Meïté, Amalfitano, Bauthéac – Éder.
Náhradníci: Maignan – Mendes, Béria, Sankharé, Sunzu, Mavuba, Benzia.

Rozhodčí: Lesage – Denis, Aube.
Nový ligový ročník francouzské Ligue 1 odstartoval pátečními dvěma zápasy, v nichž se představily favorizované týmy PSG a Monako. Ligový obhájce vydřel výhru v Bastii, nicméně Monako doma na posledních chvíli zachraňovalo remízu 2:2 s Guingampem.
Vítejte u on-line přenosu utkání 1. kola francouzské Ligue 1, v němž FC MÉTY přivítají na svém hřišti LILLE OSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.