Šílený zápas tak je za námi – ve druhém poločase opět jako první šli do vedení domácí, tentokrát se o to postaral Mounié, ale Caen opět velice rychle srovnalo – pod to se podepsal Santini. Poté se ale začaly dít věci – nejprve byl vyloučen po druhé žluté domácí střelec Mounié, ale Montpellier přesto šel znovu do vedení, když se podruhé trefil Ninga. Na to už Caen zareagovat nestihlo a tak zápas končí těsným vítězstvím týmu, který dohrával v deseti. Ode mne je to pro dnešek vše, já se loučím a přeji Vám pěkně prožitý zbytek víkendu.
90+3
90+3
Zápas se pomalu chýlí ke konci a domácí celek stále drží vedení ve své moci, což se Caen stále vytrvale snaží změnit.
90+1
Nastaveny jsou nad rámec devadesáti minut další tři, ze které se pokusí hosté se zápasem ještě něco málo udělat.
89
Caen se sice dostalo k autu, ale z toho o míč pouze přišlo, takže domácí opět drží míč a nikam nespěchají – což jim jen těžko může někdo za současné situace vyčítat.
87
Ani teď hostům ten útok nevyšel a trápení pokračuje v podobě dalšího nepřesného pasu. Montpellier tak ušetří další vteřinky.
85
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Emmanuel Imorou, přichází Vincent Bessat.
83
Domácí stále drží míč a Caen se početní výhodě navzdory do šancí nedostává.
81
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Nicolas Saint-Ruf, přichází William Rémy.
79
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Ivan Santini, přichází Pape Sané.
78
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Anthony Vanden Borre, přichází Mathieu Deplagne.
77
Montpellier právě vstřelil branku!
Tak toto je neuvěřitelný zápas plný zvratů! Saint-Ruf poslal dlouhý nákop, který obrana Caen podcenila a k míči se tak dostal na hraně vápna RODRIGUE NINGA – ten si ho zpracoval a se štěstím propálil Vercoutra, který si na střelu sice sáhl, ale nakonec na ni byl krátký!
75
Stále jsou to domácí, kdo diktuje tempo hry a stále mne to zaráží – nemělo by toto spíše nakopnout za vedoucím gólem hosty?
73
Domácí ale jsou i přes vyloučení aktivnější a dostali se k další střele, tu ale Santon napálil vedle!
71
Další komplikace pro domácí! Montpellierský útočník Mounié do dalšího souboje vletěl bez rozmyslu loktem napřed a vidí tak druhou žlutou!
69
Caen právě vstřelilo branku!
No tak to pozor! Caen opět nepotřebovalo ani deset minut na to, aby reagovalo a je zase srovnáno! Na centr Bazileho si naskončil IVAN SANTINI, který sice nebyl čelem k bráně, ale i tak dokázal míč nasměrovat přesně za Jourdrena!
69
Ke střele se dostal Bazile, který chtěl hned reagovat na vedoucí gól soupeře, ale jeho rána pouze doklouzala do náruče Jourdrena!
67
Do obrovské šance se hnal znovu Mounié, který šel skoro sám na Vercoutreho, ale míč se mu svezl po noze a místo obloučku ho tak poslal mimo!
65
Tak nakonec je to tu a domácí jdou opět do vedení, nutno říci, že asi zaslouženě! Ninga parádně odcentroval ze strany a na zadní tyči nejvýše vystoupal jeho spoluhráč STEVE MOUNIÉ, který míč neomylně trknul hlavou na zadní tyč!
64
Hosté se přeci jen dostávají o něco více do hry a tlak jejich soupeře už není tak velký – dokáže ještě někdo dnes propasírovat míč do brány?
62
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Yann Karamoh, přichází Hervé Bazile.
59
Na zemi zůstal ležet Morgan Sanson, který se evidentně nemá k tomu, aby se zvedal, uvidíme, jestli to bude něco vážného.
57
Caen v podstatě neútočí a domácím to hodně ztěžuje zahuštěným blokem, přes který se dá dostat jen velice obtížně.
55
Vercoutre měl problémy se střílený centrem z rohu, nakonec ho ale dokázal vytěsnit nad bránu – přičemž další roh už podobné nebezpečí nepřinesl.
53
Další zákrok si musel připsat Vercoutre, ale střela šla přímo na něj, takže si tento zkušený Francouz poradil.
51
Míč už přeci jen o něco více mají v moci hráči Montpellieru, ale nic zásadního z toho zatím nevzešlo.
49
Úvod do poločasu je zatím od obou celků hodně opatrný a v držení míče se střídají, takže se logicky nic moc nestalo.
47
První míč domácích za obranu se s úspěchem nesetkal, protože z brány šel včas Vercoutre a balón sebral.
46
První poločas tohoto zápasu tak máme za sebou a domácí po něm mají pouze remízu – píšu "pouze", protože vedli, byli lepší, ale stejně to na průběžné vedení nestačilo. Montpellier dal hodně rychlou branku zásluhou Ningy, ale poté odpověděl ani ne za deset minut Yahia a navzdory dalším šancím domácích se poté skóre už neměnilo.
45+2
45+2
Teď domácí pro změnu zastavil ofsajd, který signalizoval asistent pomezního – poločas tak bude končit.
45+1
Nastaveny jsou dvě minuty a v té první se dostal k hlavičce Mounié, ale bránu netrefil – střela šla nad.
44
Míč teď drží Vercoutre a nikam nespěchá, takže to vypadá, že do kabin oba celky půjdou s remízou v zádech.
42
Teď se po delší době k něčemu dostali i hosté, ale celá akce pro ně skončila útočným faulem.
40
Po rohovém kopu se dostal k hlavičce na bránu soupeře Skhiri, ale tu nakonec netrefil, takže se skóre ani teď nemění.
38
Hosté se teď vůbec nejsou schopni dostat do hry, sledujeme hodně velký tlak domácího celku.
36
Tak toto byla opravdu obří šance! Sám před Vercoutrem se ocitl Morgan Sanson, ale nepochopitelně ho trefil pouze do ruky, přestože se ho skoro mohl zeptat, kam to chce!
34
I s blížícím se koncem poločasu jsou domácí stále aktivnější, teď vybojovali rohový kop.
32
Ani další útok domácích ničím nebezpečným neskončil, protože Syllovi nesedl centr a skončil na tribuně.
30
Mounié to ve vzduchu přehnal s důrazem a pomohl si loktem, takže za svoje počínání celkem logicky vidí žlutou.
30
Následně se ke střele hlavou dostal po kvalitním centru Boudebouz, ale trefil pouze prostředek brány a s ním i pozorného Vercoutra!
28
Montpellier ale přebírá taktovku zápasu do svých rukou, takže obléhá vápno soupeře, ani jeden z centrů se ale zatím neujal.
26
Domácí se hnali dopředu, ale jejich nadějný kontr opět zradila nepřesná přihrávka, takže pro změnu sledujeme snahy hostů.
24
Tato pasáž hry moc záživná není, tempo už není tak strhující a oba týmy se snaží spíše vzpamatovat z hektických prvních dvaceti minut.
22
Momentálně se hraje velice vyrovnaný fotbal, kdy se oba celky střídají v držení míče, ale mírně navrch mají přeci jen asi domácí.
20
Hodně kvalitní míč za obranu dostal Santini, který si ho zpracovával a asi byl zatažen za dres, každopádně penalta se nekoná a míč mají domácí.
18
Teď zase o něco více drželi míč domácí, kteří se dostali do dobré šance, ale nakonec Mounié nechal míč za sebou a gólovkou tak pohrdl!
16
Další pokus o útok v podání hostů nebezpečím neskončil, protože pas od Delaplaceho byl nepřesný. Ovšem následně se dostal po lepším centru ke střele Santini, který hlavou pořádně protáhl Jourdrena!
14
Jenže střela od Santiniho šla pouze doprostřed brány, kde byl připravený Jourdren a další potíže jistým zákrokem nedopustil.
12
Kousek před vápnem byl celkem hloupě faulován Féret, takže uvidíme hodně zajímavou standardku v podání hráčů Caen.
10
Montpellier se ale vzpamatoval a dostal se k další střele na Vercoutrovu bránu, rána z dálky ale francouzskému veteránovi vrásky nepřidělala.
8
Tak je velice rychle srovnáno! Po standardní situaci zůstal vepředu obránce ALEADDINA YAHIA, který šel za odraženým míčem a ve vzduchu dokázal přeskočit nedůrazného Jourdrena, který tak inkasuje hodně lacinou branku!
6
Teď se ale hosté dostávají více do hry, už jsou nastěhováni před vápnem domácího celku.
4
Hosté zatím nejsou schopni nijak adekvátně reagovat a do hry se zatím moc nedostali, takže Montpellier celkem v pohodě uklidňuje hru po vstřelené brance.
2
Tak to bylo velice rychlé! Ke střele se ve vápně dostal domácí křídelník RODRIGUE NINGA, který míč trefil asi přesně tak, jak zamýšlel a krásným obstřelem vyzrál na bezmocného Vercoutra! Celá akce ale byla pouze vyústěním velké chyby hostů ve středu pole.
1
V první minutě míč na kopačkách více drží hosté v bílých dresech, uvidíme, jestli jejich akce k něčemu povede.
1

Montpellier HSC: Jourdren – Vanden Borre, Skhiri, Saint-Ruf, Roussillon – M. Sanson, Sylla – Sessègnon, Boudebouz, Ninga – Mounié.
Náhradníci: Pionnier – Bérigaud, N'Diaye, Deplagne, Lasne, Camara, Rémy.

SM Caen: Vercoutre – Genevois, Yahia, Da Silva, Imorou – Diomandé – Karamoh, Féret, Delaplace, Rodelin – Santini.
Náhradníci: Reulet – Pape Sané, Bazile, Bessat, Seube, Malbranque, Adéoti.

Rozhodčí: Ennjimi – Annonier, Boutry.
Montpellier se může v případě výhry dotáhnout na Caen. To naopak bude chtít na Stade de la Mosson potřetí v řadě bodovat.

V minulém kole sehráli la Paillade hodně zajímavý zápas s Dijonem. Dvakrát vedli o dva góly, jenže nakonec z toho byla remíza 3:3. Hattrickem se přitom blýsknul Rodrigo Ninga. "V tom utkání jsme hráli to, co jsme potřebovali. Řekl bych, že jsme byli po většinu času lepší. Mám radost i z toho, že se nám podařilo dát tři branky venku," prohlásil trenér Frédéric Hantz.

A v zápětí dodal: "Náš problém je v psychice. V této sezoně jsme už sedmkrát vsítili úvodní branku zápasu, ale vyhráli jsme jenom jeden. Jsem ale přesvědčený o tom, že naše současná pozice v tabulce neodpovídá skutečným možnostem mého týmu." Před duelem s Caen bude mít Hantz potíže se složením středu obrany.

Daniel Congré (zranění) i kapitán Hilton (suspendován) jsou mimo. Kouč počítal, že vedle Ellyese Skhiriho nastoupí William Rémy, jenže ten se v týdnu nachomýtnul k menšímu automobilovému incidentu, takže do zápasu zřejmě nenastoupí. Příležitost by tedy mohl dostat někdoz dorosteneckého mužstva.

SM Caen má zatím potíže s ustálením svých výkonů. Naposledy ovšem těsně přehrálo Toulouse, které přitom okupuje v tabulce čelní příčky. "Rozhodně je to důležité vítězství, ale tenhle střet byl hodně náročný. Na začátku jsme měli šanci je potrestat, ale nestalo se. S výkonem ve druhém půli už jsem spokojený. Byl to z naší strany atraktivní fotbal," řekl Patrice Garande.

Proti MHSC mu budou chybět Jeff Louis, Mouhamadou Dabo a Syam Ben Youssef. Obrana Caen dokázala už čtyřikrát udržet čisté konto a jinak dobrý průměr kazí akorát výprask 0:6 od PSG. Vzájemné zápasy těchto soupeřů naposledy dvakrát vyzněly právě pro celek ze Stade Michel d’Ornano. Pokaždé byl ovšem výsledek těsný a vyrovnané střetnutí se očekává i tentokrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.