To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty přeji.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém hosté kralovali v prvním poločase, kdy se dostali do vedení 2:0. Ve druhém poločase celek z Paříže polevil a domácí dokázali snížit. Žádná další branka ale už nepadla a PSG potvrdilo roli favorita a porazilo Nancy 2:1.
90+4
90+3
Domácí se ještě snaží a tlačí se dopředu, ale vypadá to, že PSG si své vedení pohlídá a získá cenné tři body.
90+1
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Ani ze svého čtvrtého rohu domácí nic nevytěžili a v závěru utkání stále prohrávají o gól.
89
Rohový kop pro Nancy.
89
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Jean-Kévin Augustin.
87
Cavani dostal dobrou přihrávku do vápna, ale nezvládl zpracování a sám se o šanci připravil.
86
Žlutou kartu dostává Presnel Kimpembe (Paris Saint-Germain).
84
Grzegorz Krychowiak postrčil ve vápně domácího hráče, ale rozhodčí byl blízko a penaltu pro Nancy neodpískal!
83
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Benoît Pedretti, přichází Youssef Aït Bennasser.
82
Střídání v týmu AS Nancy-Lorraine: ze hřiště odchází Diallo Guidileye, přichází Christophe Mandanne.
80
Rychlá akce PSG skončila ofsajdem. U míče jsou domácí, kteří se snaží něco vymyslet.
79
Na hřišti se pořádně přitvrdilo a k vidění nyní bylo několik faulů. Rozhodčí zatím vše řeší domluvou.
77
Hostům se ve druhém poločase příliš nedaří, ale zatím stále vedou o jednu branku.
75
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Hatem Ben Arfa.
73
Thomas Meunier byl v souboji na polovině Nancy hodně důrazný a nakonec mu byl odpískán faul. Na tahu jsou domácí fotbalisté.
71
Žlutou kartu dostává Joeffrey Cuffaut (AS Nancy-Lorraine).
69
Edinson Cavani se prodral přes obránce a z otočky vypálil, ale jeho pohotové zakončení postrádalo přesnost a míč skončil nad brankou!
67
Hráči pařížského celku se vydali dopředu, ale přihrávka do vápna se neujala, protože to skončilo ofsajdem.
65
Další snažení domácích skončilo útočným faulem a na tahu jsou hráči PSG.
63
Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Nanitamo Ikoné, přichází Adrien Rabiot.
61
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé. Máme se na co těšit.
59
Hosté chybovali v rozehrávce, ale domácí z toho nic nevytěžili a stále prohrávají o jednu branku.
57
A domácí najednou ožili a jsou velmi aktivní. Uvidíme, zda hráči Nancy ještě něco směrem dopředu předvedou.
55
Nancy právě vstřelilo branku!
A domácí snižují na rozdíl jedné branky! Pedretti poslal míč do vápna, k hlavičce se dostal ISSIAR DIA a nedal brankář žádnou šanci.
53
A aktivní Edinson Cavani se opět hnal dopředu, ale tentokrát ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
51
A byla z toho šance! Edinson Cavani se hezky uvolnil a dostal se do vápna, vyzkoušel to z úhlu, ale míč skončil jen na boční síti!
50
Nakonec se hosté dostali k míči a drží ho na své polovině. Kombinovat jde dnes hráčům PSG opravdu na jedničku.
48
Domácí vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně, ale zatím se do zakončení žádný z hráčů neprodral.
46
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 18:00.
První poločas je za námi. Lépe ho zvládl celek z Paříže, který potvrzuje roli favorita a nad Nancy vede v poločase 2:0. O první branku se postaral Lucas a druhou přidal Cavani. Domácí nehrají špatně, bojují, ale zatím je kvalita jasně na straně PSG. Každopádně druhý poločas ještě bude zajímavý.
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Z rohu ale nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už nic nestane.
43
42
Po centru se ve vápně dostal k míči aktivní Anthony Koura, ale ve skluzu nedokázal přesně zakončit a Alphonse Aréola zasahovat nemusel.
40
Na druhé straně měl práci Alphonse Aréola, ale s centrovaným míčem si poradil a pomohl tak svým zadákům-
39
Nakonec se hosté dopředu vydali, ale Blaise Matuidi to nevymyslel dobře a míč doslova daroval domácím.
38
U míče jsou hostující fotbalisté, kteří si přihrávají na své polovině a nikam nespěchají.
36
Po rychlé akci to z hranice velkého vápna zkusil Vincent Muratori, ale poslal míč jen do míst, kde byl připravený Alphonse Aréola.
35
Cavani byl podle rozhodčího v ofsajdu a z další akce PSG nic nebylo. Hosté jsou ale stále aktivnější a diktují tempo hry.
33
Z následného rohu nic nebylo a stav se nemění. Domácí i nadále prohrávají o dvě branky.
32
Po zisku míče to z dobrých dvaceti metrů zkusil Anthony Koura, ale Alphonse Aréola vytasil dobrý zákrok a míč vyrazil nad břevno!
30
Nyní tempo hry malinko opadlo a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme.
27
Hosté jsou u míče a trpělivě kombinují na své polovině, což je za současného stavu zcela pochopitelné.
25
Nancy je v posledních minutách o poznání aktivnější než v úvodu zápasu, ale stále čeká na první šanci.
23
Ze svého prvního rohu ale domácí nic nevytěžili a stále tak prohrávají o dvě branky.
22
Rohový kop pro domácí celek.
20
A Cavani se dostal do další velké šance, ale vše bylo zbytečné, protože tentokrát byl v ofsajdu.
18
Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
A po bleskové akci je to 2:0 pro hosty. Po dlouhém nákopu chtěl domácí obránce poslat míč svému brankáři, ale vše přečetl EDINSON CAVANI, který se míče zmocnil a pohodlně přeloboval Assembého.
16
A hostující celek je při chuti a opět se tlačí dopředu. Domácí to nyní budou mít už hodně, ale opravdu hodně těžké.
14
A hostující celek jde zcela zaslouženě do vedení 1:0. LUCAS MOURA poslal míč do vápna, toho se zřejmě nikdo nedotkl, ale i tak skončil za brankářem.
12
Po delší době se k míči dostali domácí, kteří hned šli dopředu, ale zastavil je pomezní rozhodčí, ofsajd.
10
Obraz hry je stále stejný. Hosté se tlačí dopředu a snaží se vytvořit si šanci, ale domácí se s vypětím všech sil brání a odolávají.
8
Nakonec se domácí přeci jen dopředu vydali, ale byla z toho jen nepřesná přihrávka a na tahu je tak opět celek z Paříže.
7
Domácí se ubránili a nyní drží míč na své polovině a nikam nepospíchají.
5
Hosté začali zostra a stále se drží na polovině svého soupeře, který se od úvodního hvizdu zatím jen brání.
4
Ve vápně se k míči dostával Blaise Matuidi, který by byl v dobré pozici, ale nakonec u něj byl jako první Modou Diagne, který vše zachránil.
3
A po dobrém centru odvrátil domácí hráč míč pouze na rohový kop.
2
Z první akce domácích nic nebylo a u míče už jsou hráči z pařížského města, kteří trpělivě kombinují na své polovině.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

AS Nancy-Lorraine: N'Dy Assembé – Cuffaut, Cabaco, Chrétien (C), Diagne, Muratori – Pedretti, Marchetti, Guidileye – Dalé, Koura.
Náhradníci: Černik – Aït Bennasser, Dia, Mandanne, Maouassa, Cétout, Lenglet.

Paris Saint-Germain: Aréola – Meunier, Silva (C), Marquinhos, Kimpembe – Verratti, Krychowiak, Matuidi – Lucas Moura, Cavani, Ikoné.
Náhradníci: Trapp – Ben Arfa, Jesé, Rabiot, Nkunku, Augustin..
Poslední vzájemné zápasy

PSG – Nancy 2:1
Nancy – PSG 0:1
Nancy – PSG 2:1
PSG – Nancy 0:1
PSG – Nancy 2:2
AS Nancy-Lorraine si jako nováček příliš dobře nevede. Domácí mají na svém kontě zatím jen pět bodů a v tabulce jim patří poslední dvacáté místo. Z posledních čtyř zápasů urvali domácí dva body, když remizovali s Nantes a následně s Bastií. Pak ale domácí nestačili na Nice a v posledním kole prohráli s Lille.

Paris Saint-Germain zatím v této sezoně není tak suverénní, jako v té minulé. Celek z Paříže má na svém kontě zatím 16 bodů a v tabulce se nachází na třetím místě. V posledním kole hostilo PSG celek Bordeaux a vyhrálo zaslouženě 2:0.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Ligue 1 má na programu deváté kolo a my budeme sledovat duel mezi Nancy a PSG. Jasným favoritem je hostující celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.