To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí vítězstvím Rennes, které díky dvěma gólům ve druhé půli vítězí 2:0. Druhý poločas nabídl parádní fotbal, oba týmy do něho nastoupily ve zcela jiném herním rozpoložení, než ve kterém dohrály ten první. Hned v úvodu se navíc gólově prosadili domácí a poté se hrál opravdu výborný fotbal. Caen rozhodně nebylo horší, dokonce si i vytvořilo víc gólových šancí, ale dnes fantastického Costila se hostům překonat nepodařilo. V samém závěru pak znovu Costil domácí zachránil a navíc z protiútoku rozhodlo Rennes o vítězství zásluhou gólu Prciće.
90+3
90+3
Rennes právě vstřelilo branku!
Hosté mohli srovnat, ale Da Silva nepřekonal Costila, domácí šli do brejku, který, po přihrávce Ntepa z levé strany, zakončil gólem SANJIN PRCIĆ.
90+3
Bazile poslal míč z levé strany na zadní tyč, kde hlavičkuje Da Silva, Costil fantastickým zákrokem vyráží na roh!
90+2
A ještě další roh, pro Caen, hosté rozehrají z levé strany.
90+1
Sudí se rozhodl nastavit ještě tři minuty, uvidíme, co ještě hosté předvedou a zda se dostanou alespoň do nějaké té šance.
90
Míč směřuje před branku Rennes, kde si ho bezpečně stahuje Costil, který dnes drží střelce soupeře v dokonalém šachu.
89
Hosté budou moci zahrozit z rohového kopu, který bude rozehrávat Feret z levé strany.
87
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Yoann Gourcuff, přichází Sanjin Prcić.
86
Costil má míč ve své moci a vykopává od své branky, Ludovic Baal poté centruje z levé strany, ale míč má Vercoutre.
84
Žlutou kartu dostává Romain Genevois (SM Caen).
80
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Giovanni Sio, přichází Paul-Georges Ntep.
78
Pas na Féreta, to vypadá nadějně pro Caen, ale je tam Bensebaini, který parádně míč jednou nohou zpracoval a odehrál pryč.
77
Domácí hned po chvíli ztrácejí míč a již znovu pouze brání u půlící čáry.
76
Nepřesný pas Seubeho, míč dopadá před Costila, který má dostatek času a prostoru na to, míč chytnout. Hosté se totiž rychle vracejí na svou polovinu.
75
Bude se vhazovat z levé strany, na polovině hostů, ti právě vhodí míč do hry. A je to sportovní gesto, kdy míč putuje rovnou ke Costilovi.
73
Hosté zkouší něco vymyslet na útočné polovině, Bessat ale nepřešel přes pozorně bránícího Danzého.
70
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Steed Malbranque, přichází Pape Sané.
70
Hosté se nyní pomalu dostávají pod tlak Rennes, to ale znovu začíná srážet množství chyb.
68
Nyní domácí zahrozili, Bensebaini však potřeboval trochu přesnější pas na levou stranu, přesto ještě dokázal přihrát zpět do vápna, tam ale odvrací obránce Caen.
66
Dvě věci jsou proti vyrovnání z hlediska Caen, nejprve špatně kopnutý roh, na přetažený centr nikdo nedosáhl a poté také odpískaný útočný faul.
65
Rohový kop pro Caen, Costil se bude muset mít na pozoru.
63
Střídání v týmu Stade Rennais FC: ze hřiště odchází Wesley Saïd, přichází Pedro Henrique.
63
Caen se nyní drží na útočné polovině, hosté cítí šanci na vyrovnání, chce to ale trochu štěstí.
62
A ještě gólová šance Caen, právě Santini se dostal k hlavičce uvnitř vápna Rennes, ale Costil fantastickým a pohotovým zákrokem míč vyráží na roh.
61
Santini uniká po pravé straně, zkouší odcentrovat, ale je to přetažený míč, přesto hosté zůstávají u míče.
59
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Yann Karamoh, přichází Hervé Bazile.
59
Žlutou kartu dostává Yoann Gourcuff (Stade Rennais FC).
59
Ludovic Baal šel s míčem k vápnu soupeře, pak zkusil přihrát Bensebainimu, ale to se mu již nezdařilo.
57
Sio si nyní došel takticky pro faul na útočné polovině, provinil se Genevois.
55
Na druhé straně vybojoval rohový kop pro domácí tým Baal a domácí si tak budou moci na chvíli vydechnout od bránění.
54
A hned po rohovém kopu další gólová šance Caen, tentokrát si míč parádně zpracoval na levé straně, na hranici malého vápna, Da Silva, ale jeho střelu zastavil na brankové čáře, za již překonaným Costilem, Fernandes!
53
Mohlo být srovnáno, Costil však fantastickým zákrokem vyrazil střelu Bessata z pravé strany, je z toho roh pro Caen.
52
Rohový kop Caen rozehrál Bessat, ale míč dopadl pouze na hlavu jednoho z bránících hráčů, který míč odehrál do bezpečí.
51
Domácí se nyní budou muset bránit, hosté totiž vybojovali rohový kop z levé strany.
50
Bensebaini tam možná dostal nějaký úder od Da Silvy do obličeje, ale sudí to nepostřehl.
49
Domácí jsou po úvodním gólu aktivnější, v pokutovém území Caen Bensebaini až příliš ochotně upadl, to nemohlo mít úspěch.
47
Výborný vstup domácích do druhého poločasu, to by mohlo fotbalu jenom prospět! Na parádní přihrávku Danzého si naběhl ve vápně WESLEY SAÏD, který dokázal pravačkou usměrnit míč do branky a Vercoutre se po míči natahoval marně.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
Skončil utrápený první poločas, který nabídl hodně nudnou fotbalovou podívanou. Oba týmy bojují, nelze jim upřít snahu, ale technická kvalita zatím chybí. Akce většinou končí pár metrů za půlící čárou ztrátou míče a takhle to jde celý první poločas. Za něco stála jediná situace z 18. minuty, kdy se do šance dostal Sio, jehož ale Vercoutre vychytal.
45+1
45
Benoit Costil již nespěchá s výkopem od své branky, hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
44
Karamoh zkouší štěstí při centru z levé strany, ale znovu je to až nepochopitelně přetažený. S centrovanými míči mají dnes oba týmy velké starosti.
43
Santini se sice dokázal obtočit kolem obránce, ale pak nedokázal přihrát přes bránícího Bensebainiho.
42
Rohový kop pro Cane? Nikoliv, sudí nařizuje odkop od branky Rennes.
40
Posledních pět minut, míč jde opět k jednomu z brankářů, tentokrát si zahraje Vercoutre.
38
Sice toho využili, ale odcentrovat se jim nepodařilo, míč odvrací obránce Caen, domácí však zůstávají u míče a mohou to tak zkusit znovu.
38
Said se blýskl uprostřed hřiště parádní kličkou, využijí toho domácí k brejku?
37
Bude-li se i nadále hrát stejným tempem, do poločasové přestávky se gólu nedočkáme, je to opatrné z obou stran.
35
Pěkný pas z levé strany od Benabiniho, na který si nabíhal Sio, jenže tomu chyběl tak krok a míč nakonec skončil vedle branky Caen.
34
Nic, Danzé fauluje v pokutovém území a nebude z toho opravdu nic.
33
Féret kombinuje na útočné polovině s Rodelinem, co z toho bude?
32
Costil v brance Rennes je v podstatě bez práce...
31
Je za námi první půl hodina hry, stále na první gól čekáme, viděli jsme zatím jedinou dobrou akci, kterou neproměnil domácí Sio. Jinak se hraje hodně bojovné utkání, plné osobních střetů a faulů.
30
Nicolas Seube fauluje na své polovině Saida, volný kop pro Rennes, z pravé strany, v blízkosti postranní čáry, poměrně z dálky.
29
Hosté pozorně brání u půlící čáry a čekají na chybu, která většinou, v podání domácích, přichází.
27
Na druhé straně Ben Youssef rozehrává volný kop, míč míří přímo před branku, kde ho chytá Costil.
26
Giovanni Sio padá v blízkosti pokutového území soupeře, ale není to faul, domácí diváci nesouhlasně pískají.
24
Ronny Rodelin se těžce sbírá po zákroku Fernandese, nakonec musí být ošetřován u postranní čáry.
23
Žlutou kartu dostává Gelson Fernandes (Stade Rennais FC) za ostrý skluz v souboji s Rodelinem.
22
Zatím se hraje hodně průměrný fotbal, který je poznamenán častými chybami a fauly.
20
Je z toho ale pouze přetažený centr, nikdo z hráčů v bílém míč nezasáhl.
19
Na druhé straně vybojovali hosté rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
18
Pas Gourcuffa směřoval do vápna Caen, kde si nabíhal Sio, ten dokázal ve skluzu ještě zakončit, ale Vercoutre fantastickým zákrokem pravou rukou míč vyrazil.
18
Ale je to stále stejné, Baal sice vybojoval míč, ale domácí došli za půlící čáru, kde jejich akce skončila ztrátou míče.
17
Hosté na útočné polovině, pas na pravou stranu nepřesný, hrají domácí.
16
Rémy Vercoutre nohou zastavuje míč a rovná si své spoluhráče před tím, že bude vykopávat od své branky.
15
Gourcuff centruje z levé strany do vápna Caen, na míč zkouší naskakovat Sio, který má ale k míči daleko, Bessat odehrál míč do bezpečí.
14
Oba týmy bojují o míč hlavně ve středu hřiště, kde ho vzápětí také velmi často ztrácejí.
13
Volný kop pro Caen, hosté rozehrají na útočné polovině, v blízkosti půlící čáry. Míč však bleskově získávají zase domácí.
11
Benoit Costil musel zasahovat po střeleckém pokusu Rodelina, který ale z otočky nedokázal lépe vystřelit.
10
Razantní odkop Mexera před nabíhajícím Bessatem, který tak bude vhazovat z levé strany.
9
Nepřesnost na obou stranách, míč má znovu Rémy Vercoutre, který bude rozehrávat od své branky.
8
Autové vhazování pro hostující tým, je to z pravé strany, na útočné polovině.
7
Míč ve středu hřiště, hosté zkouší něco vymyslet. Nakonec se ale míč vrací až k brance, Rémy Vercoutre bude vykopávat od své branky.
5
Baal posílá dlouhý pas dopředu, tam si nabíhá Giovanni Sio, který ale nedokázal vybojovat míč v hlavičkovém souboji.
4
Danzé vybojoval míč na své polovině a hosté budou moci zaútočit, zkouší to po pravé straně.
3
Julien Féret poslal ale hodně dlouhý pas do vápna, nikdo z jeho spoluhráčů míč nezasáhl.
2
Hostům se nabízí výhoda volného kopu na útočné polovině.
1
Utkání začne za malý okamžik.

Stade Rennais FC: Costil – Mexer, Baal, Mendes (C), Danzé – Fernandes, Bensebaini, André – Gourcuff, Sio, Saïd.
Náhradníci: Nardi – Zeffane, Henrique, Prcić, Ntep, Erasmus, Diakhaby.

SM Caen: Vercoutre – Genevois, Da Silva, Ben Youssef, Bessat – Seube – Karamoh, Malbranque, Féret (C), Rodelin – Santini.
Náhradníci: Dreyer – Yahia, Makengo, Adéoti, Leborgne, Bazile, Pape Sané.

Rozhodčí: Delerue – Harchay, Jouannaud.
SM Caen
Caen je na tom sice v tabulce lépe, z tří ligových kol totiž nasbíralo již šest bodů, když dvakrát vyhrálo, ale na rozdíl od svého dnešního soupeře, hrálo dvakrát ze tří kol na svém stadionu. Tam si Caen dokázalo poradit s Lorientem (3:2) i naposledy s Bastií (2:0). Naopak svůj jediný venkovní zápas Caen prohrálo (0:2 v Lyonu).
Stade Rennais FC
Rennes má po třech kolech kompletní bilanci – po prohře v prvním kole na hřišti Nice (0:1) přišlo domácí vítězství 2:0 nad Nancy a v posledním odehraném kole pak remíza 1:1 na hřišti Montpellieru. Z dvou venkovním zápasů má tak Rennes pouze bod, naopak, z jediného domácího tři, přidá dnes další tři?
Vítejte u onlajn přenosu utkání čtvrtého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí STADE RENNES přivítá v Roazhon Parku v Rennes SM Caen.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.