To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí zaslouženým vítězství Saint-Étienne, které v souboji s posledním týmem tabulky potvrzuje roli favorita. Hosté se sice snažili, bojovali, ale po prvním inkasovaném gólu přenechali aktivitu soupeři. Pak se ještě zvedli po snížení na 1:2, ale na víc již v jejich podání nebylo.
90+4
90+3
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Hosté riskovali a do rozevřené obrany přišel brejk domácích, který po přihrávce Hamoumy gólově zúročil NOLAN ROUX.
90+1
Do rozevřené obrany zaútočili nyní domácí, ale Tannane pokazil přihrávku a obránce Lille dokázal míč odehrát.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, sudí se rozhodl nastavit čtyři minuty.
89
Jenže i akce hostů končí faulem, Ruffier tak bude moci rozehrávat.
88
Ti ale vzápětí faulují a Nicolas de Préville bude rozehrávat další volný kop.
87
Volný kop pro Lille, rozehrává Baša, ale nic z toho není, míč mají domácí.
85
Žlutou kartu dostává Nolan Roux (AS Saint-Étienne).
84
Žlutou kartu dostává Renato Civelli (Lille OSC).
82
A Lille bude mít další možnost, jak ohrozit branku Ruffiera, k dispozici má volný kop.
80
Lille právě vstřelilo branku!
Hosté vybojovali rohový kop, který rychle rozehrál Amalfitano z pravé strany, míč získval ve vápně RENATO CIVELLI, po přihrávce Édera, který z otočky trefil branku, Ruffier byl na tuto střelu krátký.
80
Palmieri rozehrál volný kop z levé strany, ale míč skončil mimo pokutové území.
80
Mezitím bude tento hráč sledovat, jak si jeho spoluhráči povedou při volném kopu.
80
Posledních deset minut tohoto utkání, jeden z hostujících hráčů musí být ošetřován u střídačky.
78
Žlutou kartu dostává Léo Lacroix (AS Saint-Étienne).
78
Hraje se ve středu hřiště, míč mají domácí, kteří již za tohoto stavu nikam nespěchají.
76
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Robert Berić, přichází Romain Hamouma.
76
Rohový kop rozehrál Nicolas de Préville, do zakončení se dostal Mavuba, který vypálil zpoza vápna, ale branku netrefil.
75
Rohový kop nyní vybojovali hosté.
73
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Ryan Mendes, přichází Morgan Amalfitano.
73
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Eric Bauthéac, přichází Nicolas de Préville.
72
Domácí navyšují náskok, nyní dobře rozebrali obranu soupeře a po přihrávce Kévina Monnet-Paqueta dává druhý gól pěknou střelou ARNAUD NORDIN.
71
Domácí mají nyní převahu a drží se na útočné polovině.
70
Posledních dvacet minut dnešního utkání, domácí před okamžikem mohli navýšit své vedení, nestalo se.
69
Tannane rozehrál z levé strany, ve vápně hlavičkuje Berić a míč končí těsně vedle branky!
68
Rohový kop vybojovali domácí, Tannane bude rozehrávat z levé strany.
67
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Bryan Dabo, přichází Jérémy Clément.
66
Domácí chystají změnu v sestavě, do hry se chystá Clément.
65
Ruffier bude moci rozehrávat od své branky po útočném faulu soupeře.
63
První gól dává domácíi ROBERT BERIĆ, který si zpracoval přihrávku Bryana Daba a i přes snahu obránce Lille parádně zakončil, kdy se míč snesl obloučkem pod břevno.
62
Statistika držení míče: 64% : 36%.
61
I tento rohový kop Lille dokázali domácí ubránit.
60
Ten bude znovu rozehrávat Bauthéac, ale tentokrát z opačné strany.
59
Nakonec rozehrával z pravé strany Bauthéac, jehož centr dopadl na hlavu bránícího Ole Selnæse, který poslal míč znovu na roh.
57
Rohový kop pro Lille, hosté nespěchají s jeho rozehrávkou.
54
ASSE na útočné polovině, hosté vystavili před vlastní šestnáctou neprostupnou hráz.
51
Domácí již rozehráli, ale hodně špatně, míč končí mimo branku, odkop provede Vincent Enyeama.
50
Palmieri se provinil faulem u vlastní šestnáctky, přímý kop pro ASSE, z pravé strany rozehraje Tannane.
48
Míč na polovině Lille, domácí se snaží něco vymyslet.
46
Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Rony Lopes, přichází Julian Palmieri.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:03.
Skončil první poločas, který nám gól nenabídl. Místo toho jsme viděli urputný souboj o každý metr hřiště a nejprve aktivní hru domácích. Tu ale hosté postupně otupili a sami začali hrozit. Nicméně vše skončilo v závěru první půle, kdy se hloupě vykartoval Bérie, který tak citelně oslabil poslední tým tabulky.
45+2
45+2
Poslední vteřiny prvního poločasu se odehrávají ve středu hřiště.
45+1
Sudí se rozhodl nastavit dvě minuty.
45
Přímý kop se nabízí tentokrát domácím, z pravé strany rozehraje Veretout.
43
Hloupý zákrok Francka Bérii (Lille OSC), který se vykartoval již v první půli, tentokrát zahrál velice naivně rukou!
42
Lille má k dispozici volný kop z nějakých pětadvaceti metrů. Marcos Lopes ale trefuje jen bránícího hráče ve zdi.
41
Žlutou kartu dostává Bryan Dabo (AS Saint-Étienne) za zbytečné řeči směrem k sudímu, po odpískaném faulu.
40
Posledních pět minut prvního poločasu, hosté stále aktivnější.
39
Žlutou kartu dostává Franck Béria (Lille OSC).
38
Míč končí v autu, po zákroku bránícího Paqueta, autové vhazování hostů z levé strany.
36
Mavuba rozehraje u půlící čáry volný kop hostů.
35
Domácí se po krátké odmlce dostávají na polovinu Lille, nepřesným nákopem se ale sami o míč připravují.
33
Corchia vhazuje z pravé strany, na útočné polovině.
32
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Ronaël Pierre-Gabriel, přichází Arnaud Nordin.
30
Ruffier musel vyrážet střelu po volném kopu Lille, výborný zákrok.
29
Volný kop pro Lille, rozehrávat bude Ole Selnæs.
27
Dabo se dostal do zakončení, ale branku netrefil.
24
Civelli bude rozehrávat další volný kop hostů.
23
Z levé strany rozehrál Marcos Lopes, ale branku netrefil.
22
Hostům se nabízí výhoda volného kopu na útočné polovině.
21
A pozor, je tu první dobrá akce zápase, domácí gólman Ruffier musel zasahovat při hlavičce Édera, to byl výborný zákrok!
20
Další nedovolený zákrok hostů, provinil se Ryan Mendes.
19
Domácí Lacroix rozehrál volný kop, ale branka Lille nebyla ohrožena.
18
Franc Béria fauluje na své polovině a domácím se nabízí výhoda volného kopu.
16
Razantní odkop obránce Lille, míč směřuje na polovinu soupeře.
14
Hosté se opět pouze brání na své polovině.
5
Domácí se zkouší prosadit po pravé straně, ale hosté útočnou akci ASSE zastavili.
3
Zatím se hraje převážně ve středu hřiště, domácí mají míč ve svém držení.
1

AS Saint-Étienne: Ruffier – Pierre-Gabriel, Lacroix, Dabo, Selnæs – Pajot, Veretout – Tannane, Monnet-Paquet – Roux, Berić.
Náhradníci: Moulin – Clément, Nordin, Hamouma, Corgnet, Karamoko, Maiga.

Lille OSC: Enyeama – Corchia, Civelli, Baša, Béria – Sankharé, Mavuba – Mendes, Lopes, Bauthéac – Éder.
Náhradníci: Maignan – Sliti, de Préville, Amalfitano, J. Palmieri, Amadou, Soumaoro.

Rozhodčí: Millot – Luzi, Pacelli.
LILLE OSC

Na rozdíl od svého dnešního soupeře, prožívá Lille doslova tragický vstup do nového ligového ročníku. V 1. kole těsně prohrálo v Métách, poté ale doma potvrdilo roli favorita v souboji s Dijonem a vyhrálo 1:0. Nadějně to ještě vypadlo i v kole třetím, kdy obralo o body favorizované Nice na jeho hřišti po remíze 1:1. Pak ale přišla série tří porážek v řadě a Lille se propadlo na poslední místo!
AS SAINT-ÉTIENNE

Aktuální remízový král Ligue 1, domácí Saint-Étienne, bude chtít v dnešním souboji s posledním celkem ligy konečně bodovat naplno. To se podařilo dvakrát ze šesti ligových kol, i proto, s přičtením třech remíz, se ASSE nachází ve středu ligové tabulky. Na svém kontě má totiž pouze jednu porážku.
Vítejte u onlajn přenosu utkání sedmého kola francouzské Ligue 1, v němž domácí AS SAINT-ÉTIENNE přivítá na stadionu Geoffroy-Guicharda v Saint-Étienne LILLE OSC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.