A utkání je definitivně za námi! Z vítězství se dnes překvapivě radují hostující hráči, kteří si tak připisují třetí vítězství v řadě! V prvním poločase byl lepší domácí tým, ale prohrával 0:1. Druhý poločas byl vyrovnanější a domácímu týmu se nepodařilo vyrovnat.
90+4
90+2
Hosté mohli definitivně rozhodnout dnešní utkání! Po rychlém protiútoku se dostal balon na kopačky Amineho Harita, který se ocitl sám před domácím brankářem, ale branku netrefil!
90+1
Hlavní sudí nastaví celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!
90
A mohlo to být o dvě branky! K balonu se dostal v pokutovém území domácích jeden z hostujících hráčů, který však z voleje trestuhodně přestřelil domácí branku!
88
Při exekuci standardní situaci však jeden z domácích hráčů podklouzl a balon zamířil vedle branky.
87
Domácí mají momentálně výhodu standardní situace.
86
Mezi oběma trenéry momentálně proběhla velmi hlasitá slovní přestřelka a hlavní sudí jim musel jít vysvětlit, co si mohou a nemohou dovolit.
84
Hostující obránci dnes pracují opravdu parádně, když tentokrát při rychlém protiútoku Nantes znovu rychle a čistě zasáhli.
82
Hostující tým momentálně hrozí jen z rychlých protiútoků a snaží se co nejdéle udržet balon na svých kopačkách.
82
Žlutou kartu dostává Koffi Djidji (FC Nantes).
80
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Emiliano Sala, přichází Felipe Pardo.
79
Hostující obránci se drží a spolehlivě brání, ovšem do konce utkání ještě zbývá minimálně deset minut a bude to ještě velmi složité.
77
Domácím se nedaří žádným způsobem dostat do dobré střelecké pozice a balony neustále ztrácí před hostujícím pokutovým územím.
74
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Abdoulaye Touré, přichází Oswaldo Vizcarrondo.
71
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Óscar Trejo, přichází Odsonne Edouard.
70
Obrovská šance domácího týmu! Střídající Dodi Lukebakio se ocitl zcela osamocený před brankářem hostujícího týmu, kdy se mu taktéž podařilo zakončit, ovšem branku trestuhodně minul!
69
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Tongo Doumbia, přichází Pavle Ninkov.
68
Žlutou kartu dostává Yacine Bammou (FC Nantes).
66
Další střelecký pokus si vytvořil Martin Braithwaite, ale opět jeho střela zamířila pouze do rukavic hostujícího brankáře.
64
Hra se opět znovu vyrovnala a hraje se zejména na středu hřiště. Nic však nenapovídá tomu, že by domácí měli vyrovnat.
62
Žlutou kartu dostává Abdoulaye Touré (FC Nantes).
60
Ačkoli by měli být aktivnějším týmem na hřišti domácí, tak je tomu právě naopak.
57
A první šance ve druhém poločase je na světě! Jeden z domácích hráčů obdržel parádní balon do pokutového území, do kterého se položil hlavou, ale znovu se klidným zákrokem uvedl brankář hostí.
56
Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Issiaga Sylla, přichází Dodi Lukebakio.
55
Utkání se zatím odehrává na středu hřiště a všichni na stadionu vyčkávají na první vážnější šanci ve druhém poločase.
52
Jeden z domácích hráčů momentálně leží na zemi po jednom ze soubojů v šestnáctce.
50
Dění na hřišti zatím odpovídá tomu, co se dělo v prvním poločase.
48
Domácí měli možnost standardní situace, kdy se k balonu postavil Martin Braithwaite. Ten chtěl zřejmě sehrát nějaký signál, jelikož balon naprosto nepochopitelně přihrával do prostoru, kde nestál nikdo z jeho spoluhráčů a míč zamířil do autu.
46
Oba týmy začaly druhý poločas bez nějakých změn v sestavě a hra nám může začít.
46
Za hlasitého pískotu odchází hráči obou týmů do kabin. Spokojenější může být hostující celek, který vede o jedinou branku. Lepším týmem byl však v tom prvním poločasu domácí celek, který se dlouho nemohl dostat do zakončení, ovšem v závěru poločasu si vytvořil dvě velmi dobré šance, ale hosty podržel jejich brankář.
45+1
45
Hlavní sudí dnešního utkání nastaví jednu minutu do prvního poločasu.
43
Vypadá to, že hostující celek si udrží jednobrankového vedení do konce poločasu, jelikož hra se momentálně odehrává zejména ve středu pole.
41
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Mariusz Stępiński, přichází Yacine Bammou.
37
A z rohového kopu nastala další dobrá příležitost! Na centr Óscara Treja si naskočil jeden z domácích hráčů a jeho hlavičku dokázal parádně vytěsnit hostující brankář Dupé.
36
První větší příležitost domácího týmu! Martin Braithwaite se dostal v pokutovém území do šestnáctky a jeho tvrdou střelu dokázal brankář hostujícího celku vyrazit na rohový kop!
34
V posledních minutách se na hřišti událo velké množství faulů a hra je neustále přerušována.
33
Ani z této však nedokázali nebezpečněji zakončit a znovu se ozývá hlasitý pískot z tribun.
33
Jules Iloki fauloval jednoho z domácích hráčů a Toulouse bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
30
Z tribun se ozývá pískot na domácí hráče, kteří se nemohou za žádnou cenu dostat do zakončení.
28
Abdoulaye Touré momentálně čistým zákrokem obral ve sprintovém souboji Issu Diopa, který jen bezmocně kouká na rozhodčího.
28
Ačkoliv se hráči Toulouse snaží střílet z hranice pokutového území, tak skoro každý pokus trefí někoho z hostujících hráčů a nijak neohrozí brankáře Dupého.
27
Domácí momentálně působí trochu podrážděně, jelikož zřejmě takový průběh zápasu nečekali.
25
Žlutou kartu dostává Issiaga Sylla (Toulouse FC).
24
A znovu se opakuje dění, které probíhalo před vstřelenou brankou. Domácí jsou usazeni před pokutovým územím, ale nedaří se jim dostat do zakončení, což je značný problém.
22
Domácí se pokoušejí ihned odpovědět, ovšem hosté zatím pozorně brání a nenechávají se jednobrankovým vedením nijak unáhlit.
21
Nantes právě vstřelili branku!
Celý stadion momentálně utichl, jelikož zatím pasivnější tým v utkání se dostává z ničeho nic do jednobrankového vedení! Léo Dubois se ujal balonu na lajně a poslal parádní centr do pokutového území, kam si ze středu rychle seběhl EMILIANO SALA, který hlavičkou nedal domácímu brankáři moc šancí – 1:0!
17
Brankář domácího týmu Alban Lafont si momentálně udělal dobrý den z jednoho z útočníků hostujícího týmu, kdy ho riskantně obehrál ve vlastní šestnáctce.
17
Amine Harit se pokusil z velké dálky vystřelit a naneštěstí pro hosty při střele ještě podklouzl, tudíž branku ani netrefil.
16
Poprvé se taktéž hosté dokázali usadit před pokutovým územím domácího týmu, ale moc dlouho jim to nevydrželo, jelikož o balon vzápětí přišli.
14
Jeden z domácích hráčů byl faulovaný kousek za polovinou hřiště a tím pádem má Toulouse výhodu v podobě standardní situace.
13
Domácí opravdu velmi dobře kombinují a balonu se zbytečně nezbavují. Momentálně zamířil centrovaný balon na zadní tyč, kde stál Óscar Trejo, který si balon nedokázal ideálně zpracovat a následně míč zamířil do zámezí.
10
Prvních deset minut utkání je za námi a domácí jsou zatím aktivnějším týmem, který si však žádnou nebezpečnější šanci vytvořit nedokázal. Hosté zatím pouze brání a vyčkávají na svoji chvilku.
8
Kelvin Amian Adou dobře ubránil dotírajícího se hostujícího hráče a získal tím pádem balon pro svůj celek.
7
Domácí v klidu kombinují na vlastní polovině a pomalu se dostávají směrem dopředu. Prozatím jsou to oni, kteří určují tempo hry.
6
Domácí jsou momentálně usazeni u rohového praporku a podařilo se jim nacentrovat balon do pokutového území, kde stál dánský útočník Braithwaite, který však branku minul.
4
Na druhé straně se dostali k balonu taktéž hráči Nantes, kteří balon vyvezli z vlastní poloviny, ale následně o něj zase rychle přišli a musí se vracet.
3
Hned z úvodu se směrem dopředu dostali domácí hráči, kteří si však žádnou větší příležitost vytvořit nedokázali.
1
A utkání nám začalo! Domácí dnes nastoupili ve svých klasických fialových dresech. Hosté zvolili žlutou kombinaci dresů.
1

Toulouse FC: Lafont – Amian Adou, Diop, Jullien, Moubandje – Blin, Doumbia – Somália, Trejo, Sylla – Braithwaite (C).
Náhradníci: Goicoechea – Ninkov, Pi, Bodiger, Toivonen, Edouard.

FC Nantes: Dupé – Dubois, Djidji, Diego Carlos, Lucas Lima – Iloki, A. Touré, G. Gillet (C), Harit – Stępiński, Sala.
Náhradníci: Braat – Vizcarrondo, Moimbé, Pardo, Thomasson, Rongier, Bammou.

Rozhodčí: Buquet – Cano, Debart.
FC Nantes

Celek ze západní Francie to má do Toulouse přes pět hodin cesty, tudíž to není pro hráče vůbec nijak příjemná informace. Nicméně Nantes se v letošní sezoně moc nedaří, jelikož se nachází těsně nad sestupovými příčky s devatenácti body. A pokud Nantes nějaké body ze zápasů bere, tak jsou to povětšinou venkovské utkání, jelikož Nantes je nejhorší mužstvo na vlastním stadionu. Nantes však překvapivě poslední dvě utkání zvládl na výbornou, jelikož bral všech šest bodů. V tom prvním venkovském utkání vyhrál na hřišti Angers a o týden na to porazil doma celek Montpellieru. Nantes se v letošní sezoně spoléhají na branky Emiliana Saly a Mariusze Stepinskiho, když oba hráči vstřelil po třech brankách.
Toulouse FC

Celek z jihozápadní Francie se zatím v letošní sezoně drží v tabulce na klidných středních příčkách v tabulce, když mu v současné chvíli patří 9. příčka se ziskem šestadvaceti bodů. Poslední ligové utkání odehrál Toulouse na hřišti Dijonu, kterému podlehl 0:2. Naposledy se domácí radovali z výhry 10. prosince, kdy na vlastním stadionu porazili poslední Lorient 3:2. Nejlepším střelcem Toulouse v letošním sezoně je prozatím se sedmi brankami dánský útočník Martin Braithwaite.
Krásný sobotní večer u sledování fotbalového online přenosu nejvyšší francouzské ligy! Ve 20. kole Ligue 1 se mezi sebou utkají týmy Toulouse a Nantes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.