Ligue 1 - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Angers : Lyon - 1. října 2017   17:00

Angers
30' Rafael(vl.)  • 59' Toko Ekambi  • 67' I. Traoré (Andreu)
3:3
(1:3)
Lyon
5' Díaz  (Rafael) • 40' Diakhaby  (Fékir) • 41' Depay  (F. Mendy)
Angers
Letellier – Andreu, Thomas, I. Traoré (C), Fulgini (54. Capelle) – Manceau, Mangani – Santamaría, Tait (84. Sunu), Toko Ekambi – Crivelli (72. Guillaume).
Michel – Capelle, L. Coulibaly, Guillaume, Jean Tahrat, Pavlović, Sunu.
Lyon
A. Lopes – Depay, Diakhaby, Díaz (55. Morel), Fékir (C) – Marcelo, F. Mendy – NDombèlé (84. Ferri), Rafael, Tousart – B. Traoré (55. Cornet).
Gorgelin – Aouar, Cornet, Ferri, Maolida, Tete, Morel.

Je konec! Angers dokázal vyrovnat tento zápas na 3:3. Možná i s přispěním situace, že Marcelo byl vyloučen. Domácí byli v tomto utkání aktivnější. Toto je ode mne pro dnešek vše já se s vámi loučím a na počtenou u dalších onlajbů.
90+4'
90+4'
Žlutou kartu dostává Jordan Ferri (Olympique Lyon).
90+3'
Tento zápas zřejmě skončí remízou. Ani jeden z týmů se neřítí do nějaké akce.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty.
88'
Domácí teď dobývají vápno Lyonu, zatím bezúspěšně.
87'
Lopes měl teď namále. Dobíhal ho už jeden z útočníku, když vykopával byl od něj sotva dva metry.
84'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Tanguy NDombèlé, přichází Jordan Ferri.
84'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Flavien Tait, přichází Gilles Sunu.
82'
Faul na polovině hřiště. Domácí budou zahrávat přímý volný kop.
80'
Domácí teď budou zahrávat rohový kop.
79'
Hráči Lyonu teď kombinují i v oslabení na polovině soupeře a snaží se vstřelit branku.
77'
Žlutou kartu dostává Baptiste Santamaría (Angers SCO).
75'
U míče jsou aktuálně domácí, kteří se snaží vymyslet gól na 4:3.
72'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Enzo Crivelli, přichází Baptiste Guillaume.
70'
Hosté po dlouhé době opět zahrozili protiútokem. Jenže střelu Fékira vyrazil Letellier.
67'
Angers právě vstřelilo branku!
A je vyrovnáno! ISMAËL TRAORÉ dostal míč halvičkou do brány po perfektním rohovém kopu. Asistence: Yoann Andreu
66'
Pro centr domácího hráče si došel brankář Letellier. Ten míč pouze tečoval na rohový kop.
64'
Žlutou kartu dostává Rafael (Olympique Lyon).
62'
U míče jsou aktuálně domácí, kteří jsou ve druhém poločase jasně aktivnějším týmem, než Lyon.
60'
Santamaria kopal volný přímý kop a těsně minul branku Lyonu.
59'
Žlutou kartu dostává Romain Thomas (Angers SCO).
59'
A je sníženo! KARL TOKO EKAMBI vystřelil tvrdou ránu k tyči a brankář Lyonu neměl nárok na míč dosáhnout. Bez asistence.
58'
U míče jsou nyní domácí, kteří kombinují na polovině soupeře a snaží se dostat do vápna.
55'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Mariano Díaz, přichází Jérémy Morel.
55'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Bertrand Traoré, přichází Maxwel Cornet.
54'
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Pierrick Capelle.
53'
Bohužel se omlouvám, že nekomentuji, ale mám problémy s připojením.
50'
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Marcelo (Olympique Lyon).
50'
Žlutou kartu dostává Marcelo (Olympique Lyon).
49'
Traore teď sám běžel na Lopese, Lopes výborně zasáhl rukavicí a vytěsnil na roh.
47'
Fulgini teď byl faulován. Domácí budou zahrávat volný přímý kop.
46'
Domácí mají míč na svých kopačkách. Čas na vyrovnání se jim krátí.
46'
Po prvním poločase je stav utkání tři jedna, kdy hosté dvakrát údeřili v posledních pěti minutách prvního poločasu. Dokážou srovnat domácí stav utkání s Lyonem? Sledujte s námi i druhý poločas.
45'
44'
U míče jsou domácí, kteří se urychleně snaží dát kontaktní branku do konce prvního poločasu.
41'
Lyon právě vstřelil branku!
A je to 3:1! Ferland Mendy vystřelil z první a brankář Letellier nepochopitelně vyrazil přímo před sebe a MEMPHIS DEPAY poslal míč do odkryté brány. Asistence: Ferland Mendy.
40'
A je to 2:1 pro hosty! Nabil Fékir centroval z rohu a MOUCTAR DIAKHABY hlavičkoval míč za bezmocného
37'
A ve vápně domácích teď zůstává ležet Manceau.
34'
Míč mají na svých kopačkách hráči z Lyonu. Zatím kombinují na polovině hřiště a snaží se něco vymyslet.
32'
Tait centroval míč do vápna. Centr ale nenašel nikoho z hráčů Angers.
30'
A je vyrovnáno! Centrovaný míč si do vlastní sítě srazil RAFAEL. Bez asistence.
28'
Domácí teď hrají velice aktivně. Jenže tomu chybí nějaká ta přesná střela, která by ohrozila brankáře Lyonu.
26'
Mouctar Diakhaby teď skluzem zastavil pronikajícího Ekambiho, který se zlobí, že na něj nebyl odpískán faul.
25'
Rafael teď zůstává ležet na polovině soupeře, hra se přerušuje zřejmě z důvodu ošetření.
23'
Tait teď měl zřejmě v úmyslu poslat přihrávku po lajně. Přihrávka se mu nepovedla a míč poslal do auta, který budou zahrávat hosté.
22'
Totot Ekambi teď protáhl Lopese, když vypálil z dobrých třiceti metrů. Jeho střela skončila jen těsně nad brankou.
20'
Toko Ekambi teď velice špatně přihrál. Jenže protiútok hostů zastavil ofsajd.
19'
Thomas teď měl na mále, protože ho dobíhal jeden z útočníků. Thomas to ale zvládl a Letellier po jeho nahrávce vykopává za půlící čáru.
18'
Hosté kombinují na polovině soupeře. Zatím se jim nic nedaří vymyslet.
17'
Andreu nakopl míč na polovinu soupeře. Tam ale nebyl nikdo z útočníků, který by míč zpracoval a u míče jsou tak Lyonští.
Držení míče 43% a 57%
15'
U míče jsou domácí a kombinují přibližně na polovině hřiště.
13'
Traore se prokličkoval vedle brankové čáry a zkusil přelobovat Lopese. Jeho lob bohužel pro domácí netrefil bránu.
12'
U míče jsou nyní domácí, kteří se snaží vymyslet jak rychle vyrovnat.
10'
Střelu Traorého zablokoval jeden z obránců do zázemí. Hosté mají výhodu rohového kopu.
7'
A další branka Lyonu. Tentokrát ale není uznán z důvodu jasného ofsajdu.
5'
Tak to bylo rychlé! Rafael centroval míč do vápna a našel MARIANA DÍAZE, který střelou z první do sítě. Asistence: Rafael.
4'
Centr do vápna, který vyslal Mangani se odrazil do autu a domácí budou zahrávat aut.
3'
Nyní jsou u míče domácí, kteří kombinují na polovině hřiště a snaží se dostat do vápna.
2'
Další pokus o útok zastavila obrana Angersu.
1'
Po výkopu mají míč na svých kopačkách hosté a ihned jdou do útoku.
1'
Olympique Lyon
Domácí Olympique Lyon se v tabulce Ligue 1 nachází na osmé pozici. Fotbalisté tohoto celku zatím nasbírali jedenáct bodů za tři výhry, tři remízy a jednu prohru. Naposledy se hosté utkali s Dijon FC a remizovali 3:3 Dnes by si tak rádi spravili chuť a na hřišti Angers by už zase chtěli, nejlépe plně, bodovat. Potvrdí roli favorita a dokáží porazit Domácí Angers?
Angers SCO
Domácí jsou na 12. místě, když v prozatím odehraných duelech nasbírali sedm bodů za jednu výhru, pět remíz a jednu porážku. Remíza přišla v minulém kole, kdy na domácím stadionu OGC Nice remizovalo 2:2 s Nice. Od Angers se toho dnes moc neočekává, nicméně prohrát se nechce nikomu a tým se dnes zajisté pokusí favorita zaskočit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.