Ligue 1 - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Monaco  : Montpellier - 29. září 2017   20:45

Monaco
38' Falcao (Rony Lopes)
1:1
(1:0)
Montpellier
90+2' Camara  (Bérigaud)
Monaco
Subašić – A. Touré, Glik, Jemerson, Sidibé – Rony Lopes (71. R. Ghezzal), Tielemans, Fabinho, Lemar (89. Baldé Diao) – Falcao (C), Jovetić (81. Moutinho).
Benaglio – Raggi, Moutinho, A. Traoré, Carrillo, R. Ghezzal, Baldé Diao.
Chapron – Aube, Boudikian
Stade Louis-II, Monaco
Montpellier
Lecomte – Aguilar, Hilton (C), Mendes, Congré – Skhiri, Lasne (89. Píriz) – Mbenza (90. Bérigaud), Sessègnon, Roussillon – Ninga (73. Camara).
Pionnier – Sambia, Píriz, Mukiele, Camara, Dolly, Bérigaud.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 4:9. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 19:12.
Je dobojováno. Domácí nakonec své těsné vedení nejen, že nepojistili, ale také neudrželi. V nastaveném čase se trefil hlavou v blízkosti Danijela Subašiće Souleymane Camara a srovnal tak stav utkání. Do konce zápasu se už nikomu skórovat nepodařilo, a tak došlo na dělbu bodů. Radostnější tak mohou být hosté, kteří na venkovním hřišti získali bod, domácí jsou naopak zklamaní.
90+5'
90+5'
Rachid Ghezzal kousek za velkým vápnem rozehrál tuto standardní situaci, míč ale poslal jen do obrany hostů a už to vypadá, že se nic nestane. Zápas tak už opravdu končí.
90+5'
Monaco bude zahrávat volný přímý kop.
90+4'
Falcao chtěl převzít míč po přihrávce Moutinha, ale nedosáhl na něj. Už se bude hrát poslední nastavená minuta.
90+3'
No a domácí tak v tuto chvíli ztrácejí dva body. Své vedení neudrželi a je vidět, že jsou zklamaní. Zatímco hosté jsou rozhodně rádi.
90+2'
Montpellier právě vstřelil branku!
Hosté se přeci jen dočkali a ve druhé nastavené minutě srovnávají stav utkání. SOULEYMANE CAMARA dostal přihrávku od Bérigauda do pokutového území a tváří v tvář domácímu brankáři poslal míč za jeho záda hlavičkou – 1:1. Asistence: Kévin Bérigaud.
90+1'
Benjamin Lecomte poslal míč svým spoluhráčům a ti se hned dostali do blízkosti domácí branky, jenže jejich střela končí jen těsně vedle ní.
90'
Hlavní rozhodčí nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase nastaví pět minut navíc.
90'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Isaac Mbenza, přichází Kévin Bérigaud.
89'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Thomas Lemar, přichází Keita Baldé Diao.
89'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Paul Lasne, přichází Facundo Píriz.
88'
Jemerson fauloval Camaru a pro hosty je tu ještě volný přímý kop. Ovšem z hodně velké dálky.
87'
A znovu další rohový kop a opět ho zahrál Jérôme Roussillon. Tentokráte si na jeho vysoký balón vyskočil Danijel Subašić a ukrývá ho ve svých rukavicích.
86'
Jérôme Roussillon rozehrál rohový kop, ale míč posadil přímo na hlavu Joãoa Moutinha, který ho odvrátil mimo ohrožení vlastní branky.
85'
Radamel Falcao si naběhl na centrovaný míč, ale poté neprošel přes obranu hostů. Ti tak znovu otáčejí hru na opačnou stranu a ještě se pokusí ohrozit Danijela Subašiće.
84'
Volný přímý kop zahrávali hosté, konkrétně Isaac Mbenza, ale míč, který se snášel do pokutového území, pak odhlavičkoval Jemerson do bezpečí.
84'
Kamil Glik podržel míč a poté ho odkopl na druhou stranu. Další akce hostů tak byla zastavena a Monaco tak stále drží těsný náskok.
83'
Hosté měli autové vhazování a hned na to spěchali do útoku. Domácí obrana ovšem znovu byla pozorná a nepustila Montpellier do zakončení.
81'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Stevan Jovetić, přichází João Moutinho.
80'
Thomas Lemar si naběhl z levé strany velkého vápna a poté svou vzdušnou střelu posílá těsně nad hostující bránu!
79'
Almamy Touré hledal svou přihrávkou v pokutovém území Falcaa, ale jejich souhru překazil obranný zákrok Daniela Congrého, který okamžitě poslal míč pryč od vlastní branky.
78'
Almamy Touré bude mít autové vhazování pro domácí tým na polovině soupeře.
76'
Ruben Aguilar napálil míč z úhlu, přesto donutil domácího brankáře k zákroku. Ten tak míč vyrazil do bezpečí.
75'
Hosté nyní neprošli přes zhuštěnou obranu domácího celku a naopak domácí hráči snadno prošli před branku Montpellieru, ale střela Jemersona končí jen vysoko nad.
74'
Radamel Falcao poslal skrz obranu hostů přízemní střelu na hostující branku, ale Benjamin Lecomte dokázal míč zachytit a poté ho rukou poslal mezi své spoluhráče.
73'
Souleymane Camara, bývalý hráč Monaca, se hned po nástupu na travnatou plochu zapojil do hry a z hranice velkého vápna vyslal střelu, která končí na hrudi Danijela Subašiće.
73'
Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Rodrigue Casimir Ninga, přichází Souleymane Camara.
71'
Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Marcos Rony Lopes, přichází Rachid Ghezzal.
70'
Nenápadná akce domácích končí na obraně Montpellieru a hosté tak budou mít k dispozici další odkop od své branky a poté zamíří do útočné akce.
69'
Dlouhý nákop domácích končí až na brankáři hostů a ten tak odkopne míč znovu až před hostující bránu.
68'
Jérôme Roussillon dobře zpracoval míč na levé straně velkého vápna, s centrem do pokutového území to už ale bylo horší. Ten příliš přetáhl a míč končí úplně na opačné straně.
67'
Z této standardní situace ale nezapršelo a hosté s vědomím, že se čas začíná velmi rychle krátit, míří okamžitě před domácí branku.
66'
Nyní budou domácí hráči zahrávat rohový kop.
65'
Kamil Glik založil dobrou akci domácích, poté poslal míč na Stevana Jovetiće, který poté napálil balón znovu do obránce hostů a ten tak zabránil velké šanci Monaca.
64'
Stéphane Sessègnon na druhé straně místo přihrávky zvolil střelu a to neměl dělat. Trefil jen obránce domácích Jemersona a ten míč odkopl do bezpečí.
63'
Stevan Jovetić narazil míč pro Radamela Falcaa, ale druhý jmenovaný na něj nedosáhl. Rázem tak skončila další slibná akce na domácí straně.
62'
Chvíli se nehrálo. Na zemi se ocitl Sidibé a s bolestivou grimasou nemohl vstát. Nakonec je ale v pořádku a hra pokračuje dále.
60'
Hosté se snaží o srovnání stavu skóre, ale zatím se jim to nedaří. Domácí velmi dobře brání a k ničemu hosty nepouští.
59'
Almamy Touré poté chtěl hlavičkovat v pokutovém území, ale to se mu nepovedlo. Hosté se tak dostali k míči a už míří před branku Monaca.
58'
Radamel Falcao využil podklouznutí jednoho z hostů, dostal se k míči a protáhl se až před velké vápno, kde vyslal jedovatou střelu. Ta za pomoci hostující obrany končí za zadní čárou a je z toho rohový kop pro Monaco.
57'
Almamy Touré se snažil o průnik na polovinu Montpellieru, ale o míč ho doslova obral Pedro Mendes a poslal ho na druhý konec hřiště. Hosté tak jdou útočit.
56'
Ruben Aguilar měl hodně prostoru na centr z pravé strany, ale příliš dlouho váhal a poté, co míč odkopl, získali ho domácí hráči, kteří míří do útoku.
55'
Žlutou kartu dostává Almamy Touré (AS Monaco FC).
54'
Znovu se bude žlutit. Touré zahrál rukou a dostává další žlutý kartónek.
52'
Žlutou kartu dostává Jemerson (AS Monaco FC).
52'
Jemerson se pustil do slovní potyčky s hlavním sudím, když se zlobil za to, že byl na něho pískán útočný faul. Sudí pak neváhá a vytahuje žlutou kartu.
50'
A další akce Radamela Falcaa. Ten sklepával míč v pokutovém území a brankář hostů ho vyrazil za zadní čáru. První rohový kop pro domácí Monaco.
48'
Domácí hráči se ale znovu dostali k míči a po pěkné souhře pálil na branku Montpellieru Radamel Falcao, ten ovšem druhou trefu v utkání nepřidal.
47'
Následně pak na opačné straně vyslal přízemní střelu Jérôme Roussillon, ovšem ta byla zablokována domácí obranou, která opět zapracovala na jedničku.
46'
Thomas Lemar se vydal směrem k brance hostů, ale byl nedovoleně zastaven a je tedy pískáno. Následuje přímý kop pro domácí Monaco.
46'
Střely na branku: 1 – 2
První poločas je za námi. V něm byli hodně dlouho aktivnějším týmem hosté z Montpellieru a měli několik šancí ke skórování. Jenže se tak nestalo a čím dál aktivnější domácí Monaco začalo více útočit a v osmatřicáté minutě se zrodila první branka. Radamel Falcao poslal míč do odkryté branky hostů a brankář Benjamin Lecomte ho vyrazil rukavicí až kus za brankovou čárou, takže branka platila. Uvidíme, co nám oba týmy předvedou ve druhé půli, která začne ve 21:50.
45'
44'
Hlavičkový souboj mezi hráči obou celků nakonec skončil přerušením hry a domluvou hlavního sudího. Strhla se menší výměna názorů a vše se vyřešilo domluvou.
43'
Monaco po vstřeleném gólu ještě více ožilo a i nyní zahrozilo před brankou Montpellieru, ale Benjamin Lecomte byl znovu na svém místě.
41'
Falcao se znovu dostal ke střele před hostující brankou, ale ta zaplula jen do rukavic hostujícího brankáře Benjamina Lecomteho. Ten pak míč odkopl na opačnou stranu.
40'
Domácí mají odkop od své branky a v další útočné akci se ještě pokusí ohrozit hostující bránu.
39'
Na druhé straně střílel z nenápadné akce Ellyes Skhiri, ale jeho přízemní střela skončila jen vedle domácí branky.
38'
Monaco právě vstřelilo branku!
Nádherná akce domácích, kteří z ní otevírají účet dnešního zápasu. Těsně před branku dostal míč na kopačku RADAMEL FALCAO a jeho střela končí v hostující brance. Benjamin Lecomte sice po míči šel, ale rukou ho vyrazil až kus za brankovou čárou – 1:0. Asistence: Marcos Rony Lopes.
37'
Stéphane Sessègnon standardní situaci rozehrál nakrátko, k míč se pak dral Isaac Mbenza, ale dříve u něho byli domácí obránci.
36'
Žlutou kartu dostává Fabinho (AS Monaco FC).
35'
Hosté napadali v blízkosti branky domácích a následně pak přišel faul Monaca. Hosté tak budou mít další volný přímý kop k dispozici.
34'
Jérôme Roussillon se snažil proháčkovat uvnitř pokutového území podél zadní čáry, ale míč mu za ní utekl. Následuje tak odkop od domácí branky.
33'
Djibrilu Sidibému utekl míč za postranní čáru a Monaco tak znovu ztrácí balón. Hosté tak znovu útočí a už operují před monackou brankou.
32'
Marcos Rony Lopes nyní pokazil souhru Monaca a díky tomu domácí hráči ztratili míč, posílají tak hosty do další akce před jejich brankou a Danijel Subašić se musí mít na pozoru.
31'
Ten ovšem skončil jen mimo tři domácí tyče. U balónu tak jsou zase hráči Monaca a spěchají s ním před branku Montpellieru.
30'
Přichází zákrok domácího hráče, který podkopl Paula Lasneho a hosté budou mít další standardní situaci v podobě volného přímého kopu.
29'
Hosté zakopli míč do zámezí a je tu autové vhazování pro Monaco. Následně pak se domácí hráči dostali před hostující branku, kde střela Radamela Falcaa skončila v náruči Benjamina Lecomteho.
28'
Stevan Jovetić udělal pár kroků a těsně před velkým vápnem vyslal vzdušnou střelu, která ale končí jen těsně nad břevnem branky Montpellieru.
27'
Monačtí se začali otrkávat a už je z jejich strany vidět snaha hrozit před brankou Montpellieru. Nyní pálil Kamil Glik, ale bylo to zase vedle.
25'
Thomas Lemar zahrával další volný přímý kop pro domácí tým, jeho vysoký nákop pak zachytil Djibril Sidibé a po něm pak Youri Tielemans pálil jen nad branku hostů.
24'
Ten rozehrál Thomas Lemar, ale míč poslal jen nad branku hostů. Ti tak budou mít znovu míč na svých kopačkách a už míří do rychlého protiútoku.
23'
Jovetić byl faulován kus za velkým vápnem a domácí tak budou zahrávat volný přímý kop.
22'
Rodrigue Casimir Ninga mohl jít sám na domácí branku, míč mu ale utekl a nakonec ho má ve své moci znovu Danijel Subašić, který ho od své branky odkopne. Nicméně hosté hrozí čím dál víc a to by se domácím také nemuselo vyplatit.
21'
Špatná souhra domácích. Radamel Falcao si neporozuměl se Stevanem Jovetićem a druhý jmenovaný pak přišel také i o míč, u kterého budou zase hosté.
20'
Pedro Mendes střílel z rohu velkého vápna a jeho dělovku musel chytit Danijel Subašić, jenž tak podržel svůj tým, který by jinak zřejmě inkasoval první branku!
19'
Domácí hráči jsou zatím za očekáváním, jejich výkon v první dvacetiminutovce není nijak oslnivý. Hosté tak už několikrát měli šanci ke skórování, ale Monaco vše ustálo.
18'
Žlutou kartu dostává Ellyes Skhiri (Montpellier HSC).
17'
Ellyes Skhiri tvrdě zajel zezadu do domácího hráče, který s bolestivou grimasou padl na hrací plochu. Hlavní sudí tahá žlutou kartu a může být rád, že to nebyla červená.
16'
Rodrigue Casimir Ninga je zatím v tomto duelu hodně vidět a i před malou chvílí posílal míč bez přípravy na domácí branku, kde byl ale připravený Danijel Subašić.
15'
Hosté zahrávali rohový kop, u praporku si postavil míč Stéphane Sessègnon, ale poté ho poslal jen za velké vápno, kde nikdo z jeho spoluhráčů nebyl. Do útoku míří domácí hráči.
14'
Djibril Sidibé se snažil najít Lemara, ale jeho centr směřoval na hruď hostujícího Rubena Aguilara a hosté se znovu ubránili slibné akci na straně Monaca.
13'
Hosté začali hodně aktivně a i nyní se dostali do dobré akce, střelu Rodrigueho Casimira Ningy musel zastavit až domácí brankář Danijel Subašić, jenž ho okamžitě vrátil zpět do hry.
12'
Další volný přímý kop měli k dispozici hosté a znovu ho kopal Isaac Mbenza. Tato standardní situace mu vůbec nevyšla a míč poslal jen do připravené zdi, o kterou se také zastavil.
11'
A znovu si naběhl Thomas Lemar na levou stranu velkého vápna a jeho centr se snesl do pokutového území, kde ovšem znovu nikdo z jeho spoluhráčů nebyl.
10'
Thomas Lemar hledal přihrávkou Djibrila Sidibého, ale ten na míč nedosáhl. Skončil opět za zadní čárou a pro hosty je tu další odkop od jejich branky, který provede samozřejmě Benjamin Lecomte.
9'
Jérôme Roussillon dostal zpětnou přihrávku před velké vápno a jeho dělovka pak zamířila na domácí branku, kde ovšem zapracovala pozorná obrana Monaca.
8'
Marcos Rony Lopes střílel uvnitř velkého vápna, ale svou střelu poslal jen vedle branky Benjamina Lecomteho. Následovat tak bude odkop od jeho branky a útok Montpellieru.
7'
V další akci pak byli znovu domácí hráči a Kamil Glik se odhodlal ke střele před velkým vápnem, balón ovšem znovu končí jen vysoko nad hostující brankou.
6'
Na druhé straně centroval míč do pokutového území Stevan Jovetić, ale našel jen připraveného obránce Pedra Mendese, jenž míč odhlavičkoval do bezpečí.
6'
Hosté zahrávali nebezpečný volný přímý kop, ale Isaac Mbenza míč poslal jen vysoko nad domácí zeď a poté i nad břevno domácí branky.
5'
Stejný hráč pak po zisku balónu naběhl až do pokutového území, jeho zpětná přihrávka na Mbenzu však adresáta nenašla.
4'
Rodrigue Casimir Ninga se snažil doběhnout míč, který směřoval za postranní čáru, ale nestihl to. Je tu autové vhazování pro Monaco.
3'
Po další akci domácích se Glik ke střele nedostal, míč skončil za zadní čárou a ten pak odkopne zpět do hry hostující brankář Benjamin Lecomte.
2'
Jemerson vyzval k akci Sidibého, ale druhý jmenovaný svou střelu poslal jen vedle hostující branky. Poté ještě střílel v další akci Kamil Glik, ale také jeho střela byla neúspěšná.
1'
O úvodní výkop se postarali hosté a hned s míčem na svých kopačkách zamířili před domácí branku, Rodrigue Casimir Ninga ale dobře nezpracoval přihrávku od svého spoluhráče a nabízí tak akci pro domácí celek.
1'
Hráči obou celků už nastupují na hrací plochu a utkání tak bude moci za malý okamžik začít.

AS Monaco FC: Subašić – A. Touré, Glik, Jemerson, Sidibé – Rony Lopes, Tielemans, Fabinho, Lemar – Falcao (C), Jovetić.
Náhradníci: Benaglio – Raggi, Moutinho, A. Traoré, Carrillo, R. Ghezzal, Baldé Diao.

Montpellier HSC: Lecomte – Aguilar, Hilton (C), Mendes, Congré – Skhiri, Lasne – Mbenza, Sessègnon, Roussillon – Ninga.
Náhradníci: Pionnier – Sambia, Píriz, Mukiele, Camara, Dolly, Bérigaud.

Monako – Montpellier 0:0
Montpellier HSC je na tom o něco hůře. Hostující celek zatím získal pouze 8 bodů a při skóre 4:5 se nachází až na třinácté pozici. Také v této sezoně má Montpellier velké problémy hlavně v útoku, protože z osmi zápasů vstřelil zatím pouze čtyři branky. Naposledy ale Montpellier hostil PSG a zastavil tuhle mašinu a vybojoval remízu 0:0, tak uvidíme, jak si povede proti druhému celku tabulky.
AS Monaco hrálo v úterý Ligu mistrů proti Portu a dnes už hraje ligový zápas proti Montpellieru, takže pro domácí to bude velmi náročné. Jinak si ale Monako vede i v této sezoně opravdu skvěle. Zatím se sedmi kol získalo 18 bodů a při skóre 21:8 je na druhé pozici, když na první celek z Paříže ztrácí pouze jeden jediný bod.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Ligue 1 má na programu úvodní zápas 8. kola, ve kterém vyzve Monako celek Montpellieru. Jasným favoritem je domácí Monako, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.