Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  St. Etienne : Amiens - 19. srpna 2017   20:00

St. Etienne
13' Bamba  • 40' Dabo  • 67' Dabo
3:0
(2:0)
St. Etienne
Ruffier – Janko (46. Gabriel Silva), Théophile-Catherine, Perrin (C), Pierre-Gabriel – Dabo, Selnaes, Dioussé (58. Maiga) – Diony (81. Hernani), Bamba, Hamouma.
Moulin – Hernani, Lacroix, Tannane, Gabriel Silva, Maiga, Berić.
Jérôme Brisard – Benjamin Pages, Mikael Berchebru
Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne
Amiens
Gurtner – El Hajjam, Gouano, Adénon, Dibassy, Ielsch (78. Manzala) – NDombèlé, Bodmer (65. Bourgaud), Monconduit (C), G. Kakuta (66. Koita) – Mou. Konaté.
Bouet – Manzala, Bourgaud, Charrier, Cissokho, N'Gosso, Koita.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 8:15. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:12.
Utkání je u konce a domácí tým potvrdil roli favorita, když vyhrál hladce 3:0. Po přestávce jsme viděli aktivní fotbal z obou stran, hosté se snažili o zdramatizování zápasu, jenže se jim dnes v koncovce nepříliš dařilo. Nejblíže gólu byl NDombèlé, ten hned v úvodu trefil parádní střelou tyč. Na druhé straně se Gurtner také nenudil a jednou i inkasoval. V 67. minutě zvládl vypíchnout míč před Hamoumou, jenže přesně k Bryanu Dabovi a tomu už stačilo pouze trefit prázdnou branku. To byl také poslední gól tohoto utkání, Saint-Étienne porazilo Amiens 3:0. Saint-Étienne má tak po třech kolech plný počet bodů, hosté z Amiens stále čekají nejen na první bod, ale také na vůbec první gól v této sezóně.
90+2'
90+2'
Nakonec byly dva, po druhém centru celou akci ukončil Ruffier, když zalehl míč.
90+1'
Tak ještě jeden roh pro hosty.
90'
Rozhodčí nastaví dvě minuty.
89'
Sledujeme útočný fotbal i těsně před koncem za rozhodnutého stavu. A publikum aplauduje.
88'
Hra se poměrně rychle přesunula na druhou stranu a Ruffier získal opětovně míč do svého držení.
87'
Do brejku se dostal domácí Hamouma, byl v ideální pozici na střelu, jenže místo navýšení náskoku přišla střela asi metr vedle Gurtnerovy branky.
87'
Ruffier si poradil i s touto situací a ihned rozehrál.
86'
Rohový kop pro hosty, ti touží alespoň po čestném úspěchu.
85'
Pěknou kličkovanou předvedl hostující Manzala. Zleva se dostal do střelecké pozice, Ruffier mu ale jeho poměrně prudký pokus vyrazil.
84'
Pierre-Gabriel svedl urputný souboj proti dvěma protihráčům, po kterém upadl. Vypadalo to jako faul, ale sudí nechal pokračovat ve hře.
83'
Následoval přímý kop, ostrý centr do šestnáctky a nepřesná hlavička. Přesto celou akci domácí publikum odměnilo potleskem.
82'
Žlutou kartu za faul na Hamoumu dostal Bakaye Dibassy.
82'
Menší pauza, čeká se, až z trávníku vstane otřesený Romain Hamouma.
81'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Hernani.
80'
Střídat se bude i na straně domácích, dolů půjde hráč, který zařídil dva pokutové kopy.
79'
Hosté to neúnavně zkouší i za krajně nepříznivého stavu, neujal se ale ani Bourgardův rohový kop.
78'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Julien Ielsch, přichází Harisson Manzala.
77'
Aktivita na střídačce Amiensu, bude se střídat. Ale až při vhodném okamžiku.
76'
Ruffier bude rozehrávat z hloubi poloviny domácího týmu, nikam nepospíchá.
74'
Těsný ofsajd teď zastavil další útočný výpad Saint-Étienne, domácí hrají po třetím gólu opět o mnoho klidněji a uvolněněji.
73'
Domácí fanoušci už bouřlivě slaví, tuší, že výhra a tři body jejich tým nemine.
71'
Hned dva hráči hostů si naskakovali na vysoký centr, následná hlavička však zamířila vedle Ruffierovy branky.
70'
Přímý kop hostů skončil obrannou hlavičkou Saint-Étienne a odvrácením na rohový kop.
68'
Bryan Dabo poté při oslavě gólu s fanoušky sundal dres a dostal za to žlutou kartu.
67'
Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
A je to 3:0. Za obranu si to zamířil Hamouma, před ním ještě Gurtner zvládl zasáhnout, jenže míč vypíchl přesně k BRYANU DABOVI a ten už zakončoval do prázdné branky.
66'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Gaël Kakuta, přichází Bachibou Koita.
65'
Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Mathieu Bodmer, přichází Emmanuel Bourgaud.
65'
Pas mířil na El Hajjama, ten se ale vzápětí dostal do presu dvou hráčů a o míč přišel.
64'
Amiens v postupné akci.
62'
Tohle už bylo o mnoho lepší. Po levé straně unikl Hamouma, jeho střelu Gurtner vyrazil před sebe, Diony na míč nedosáhl, ale Maiga zakončoval. Tuto střelu pak srazil Dibassy.
61'
Domácím se po přestávce moc nedaří, všechny akce zatím končí ještě před vápnem.
58'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Assane Dioussé, přichází Digbo Maiga.
58'
Rychlý protiútok hostů skončil přihrávkou na pravou stranu, kde si naběhl El Hajjam. Jeho střela z první skončila mimo.
56'
Na lavičce Saint-Étienne se chystá střídání, čeká se na přerušení hry.
55'
Hostující Kakuta se už napřahoval ke střele uvnitř pokutového území, když zazněl hvizd rozhodčího. Důvod byl jasný, Kakuta si při zpracování míče pomohl rukou.
53'
Celá akce končí u Gurtnera, ten si už diriguje spoluhráče a chystá se k výkopu.
52'
Až nyní se vydávají dopředu domácí, jmenovitě to je Pierre-Gabriel.
50'
Hosté jsou v úvodu hodně nepříjemní, věří si a touží po snížení.
48'
No, tak tomuto moc nescházelo! Právě ke NDombèlému se odrazil míč a on jej na pravé straně vápna napálil křížnou ranou přímo do tyče Ruffierovy branky!
46'
Hned v úvodu byl ve vzdušném souboji doslova zbourán hostující NDombèlé, který se teď drží za hlavu. Byl to opravdu nepříjemný úder.
46'
Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Saidy Janko, přichází Gabriel Silva.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:00.
Je za námi první půle a domácí musí být spokojeni. Jsou směrem dopředu lepší, dokáží si vytvořit šance a dali i dva góly. Oba padly z penalt a obě byly odpískány po zákrocích na Dionyho. První proměnil Jonathan Bamba, o tu druhou se postaral Bryan Dabo. Hostům patřil až závěr poločasu, ve kterém si vytvořili menší tlak, ovšem bez solidního zakončení.
45'
45'
Amiens se v závěru poločasu snaží o snížení, zatím se ale tlak bortí o dobrou obranu domácích.
44'
Žlutí se, po dalším svém faulu byl potrestán domácí Saidy Janko.
43'
Ostrý centr domácí obrana s menšími problémy dokázala pokrýt a následně odkopnout do bezpečí.
42'
Hosté budou moci zareagovat přímým kopem z levé strany, to vše po Jankově faulu.
40'
Míč si tentokrát přichystal BRYAN DABO, pozorně sledoval gólmanův pohyb a umístěnou ranou mu nedal šanci. Gurtner sice trefil stranu, ale na prudkou střelu nedosáhl.
39'
Regis Gurtner navíc za svůj zákrok dostal žlutou kartu.
39'
Další penalta pro domácí! Diony se hnal do sóla, udělal kličku brankáři, ten jej ale rukou podrazil a nedal rozhodčímu jinou možnost.
38'
Další dlouhý pas za obranu Amiensu, ale i tentokrát tomu chybělo trochu přesnosti. Přihrávka skončila v zámezí.
36'
Bamba se dostal za obranu a chtěl udělat kličku gólmanovi, ten ale celou situaci zvládl a čistým zákrokem míč vypíchl.
34'
Diony se na trávníku drží za levé stehno, do kterého schytal úder v souboji s Adénonem. Domácí budou rozehrávat přímý kop.
32'
Následovaly dva rohové kopy, z nichž zejména ten první volal po gólu. Ruffier již byl překonán, na brankové čáře jej ale zastoupil jeden z obránců.
31'
Hostující Konaté se řítil do velké šance, dostal totiž pas za obranu a zleva se blížil na Ruffiera. V poslední chvíli mu ale míč od nohy ukopl Pierre-Gabriel!
30'
Rozhodčí přerušuje hru, neboť po vzájemném souboji leží na trávníku domácí Selnaes a hostující El Hajjam.
28'
Hráči Amiens nehrají špatně, nebojí se, jejich přechod do útoku ale postrádá okamžik překvapení. Obrana Saint-Étienne zatím ví, co má očekávat.
26'
Hosté to zvládli, obranná hlavička skončila právě u Gurtnera, ten čeká, až se mu spoluhráči posunou dopředu.
26'
Je tu další roh, Gurtner tak musí opět dávat pozor.
25'
Z něj nic nebylo, navíc se pískalo proti domácím.
24'
Přihrávku do běhu dostal Hamouma, s míčem se dostal na střed a z hranice pokutového území vystřelil. Jeho pokus byl sražen na roh.
22'
Menší nápor hostů. Na hranici pokutového území pálil Konaté, byl zablokován. Do odraženého míče se pak opřel Monconduit, ten ale zamířil vysoko nad.
21'
Malá domů i na druhé straně, Gurtner ale musel zasahovat proti trochu divočejší přihrávce na svou osobu...
19'
Perrin zvládl vyřešit akci ve vlastní šestnáctce, malou domů posunul na Ruffiera.
17'
Hostující NDombelé schytal ve vzdušném souboji tvrdý úder a drží se za klíční kost. Vypadá to ale, že bude v poklidu pokračovat.
17'
Diony v další akci, Gurtner si na něj bude muset dávat velký pozor.
15'
Diony se hnal za dlouhým nákopem, gólman Gurtner to se svým obráncem ale zvládl pokrýt a zabránit nejhoršímu.
13'
Míč si na penaltový puntík postavil JONATHAN BAMBA a jelikož gólman Gurtner skočil na druhou stranu, měl to střelec jednoduché. Saint-Étienne vede 1:0.
12'
Penalta pro Saint-Étienne! Dibassy nejprve na hranici pokutového území zahrál rukou, což nechal sudí být, ale souboj s Dionym vyhodnotil jako nedovolený a odpískal pokutový kop.
10'
Stále tak čekáme na první vážnější okamžik tohoto utkání.
9'
Gurtner si připisuje první zákrok, byť to nebylo proti střele. Krotil nepříjemný centr z pravého křídla.
8'
Hosté zvládli překonat úvodní nápor Saint-Étienne, hra se nám vyrovnala.
7'
Teď to Théophile-Catherine přehnal se svým důrazem a dopustil se nedovoleného zákroku na Konatého.
6'
Obranný odkop hostů do autu, Théophile-Catherine rychle vhazuje.
5'
Další dlouhý pas domácích, Amiens však zatím tyto výpady zvládá bez problémů krotit.
4'
Už se ale hra otočí opačným směrem, Bamba totiž skluzem fauloval Monconduita.
3'
Dlouhý nákop hosté zatím odvrátili, stále se ale hraje poblíž šestnáctky Amiensu.
2'
A dle očekávání se tým Saint-Étienne hned od úvodu zakousl do svého soupeře a usadil se na útočné polovině.
1'
Výkop měli hráči domácího celku.
1'

AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Théophile-Catherine, Perrin (C), Pierre-Gabriel – Dabo, Selnaes, Dioussé – Diony, Bamba, Hamouma.
Náhradníci: Moulin – Hernani, Lacroix, Tannane, Gabriel Silva, Maiga, Berić.

Amiens SC: Gurtner – El Hajjam, Gouano, Adénon, Dibassy, Ielsch – NDombèlé, Bodmer, Monconduit (C), G. Kakuta – Mou. Konaté.
Náhradníci: Bouet – Manzala, Bourgaud, Charrier, Cissokho, N'Gosso, Koita.

Rozhodčí: Jérôme Brisard – Benjamin Pages, Mikael Berchebru.
Hráči obou týmů jsou již na hrací ploše, utkání za pár okamžiků začne.
Zápas na Stade Geoffroy-Guichard začne ve 20 hodin, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Jérôme Brisard, kterému budou na pomezí asistovat Benjamin Pages a Mikael Berchebru.
Amiens SC

U hostů je to přesně naopak. Po dvou kolech nula bodů a skóre 0:4... Nováček tak zažívá opravdu špatný start a nezbývá mu nic jiného, než bojovat a nezdary zlomit. V prvním kole se tým představil na půdě PSG, kde se asi úspěch nečekal, ten pak ale nepřišel ani v domácím utkání proti Angers. Oba výsledky skončily porážkou 0:2.
AS Saint-Étienne

Domácí tým patří mezi ty, kteří si na úvod nového ročníku stěžovat rozhodně nemohou. Po dvou odehraných zápasech mají šest bodů, byť výsledky neukazují na demolici soupeřů. Jak v prvním kole doma proti Nice, tak i minulý týden na výjezdu do Caen skončil zápas těsnou výhrou 1:0. V prvním zmíněném duelu se trefil Bamba, v tom druhém pro změnu Hamouma.
Dobrý večer u dalšího utkání třetího kola francouzské Ligue 1. Společně budeme sledovat duel mezi týmy AS Saint-Étienne a Amiens SC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.