Ligue 1 - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Troyes : Lyon - 22. října 2017   17:00

0:5
(0:1)
Lyon
21' B. Traoré  (Marçal De Oliveira) • 49' Depay  (NDombèlé) • 65' Depay   • 70' Depay   • 90' Díaz
Troyes
Samassa – Cordoval, Vizcarrondo, Hérelle, Ch. Traoré – Bellugou, Dingomé – Grandsir (67. Ben Saada), Khaoui (71. Giraudon), Pelé – Niane (68. Suk Hjun-Čun).
Zelazny – Deplagne, Giraudon, J. Obiang, Ben Saada, Confais, Suk Hjun-Čun.
F. Letexier – F. Hebrard, M. Rahmouni
Stade de l'Aube, Troyes
Lyon
A. Lopes – Rafael, Marcelo, Morel, Marçal De Oliveira – NDombèlé, Tousart (72. Ferri), Aouar (79. Maolida) – B. Traoré (72. Cornet), Díaz, Depay.
Gorgelin – Diakhaby, Tete, Fékir, Ferri, Cornet, Maolida.

Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a příště na shledanou.
Druhý poločas byl zcela jasně v režii hostujícího celku, který překonal domácího brankáře hned pětkrát a to ještě jiné příležitosti nevyužil. Nutno říct, že hrál více jak dvacet minut přesilovku.
90+1'
90'
Lyon právě vstřelil branku!
Tohle už je debakl. První nebezpečnou ránu dokázal Samassa bravurně vyrazit, vyražený míč doběhl MARIANO DÍAZ, který si zatančil s bránícími protihráči a nakonec nasadil domácímu gólmanovi potupné jesličky, míč skončil u vzdálenější tyče.
89'
Vzápětí musí hostující brankář zasahovat znovu, ovšem v tomto případě pouze sebral letící míč do rukavic.
87'
Velice pěkný fotbalový moment. Ben Saada si letící míč nejprve zpracoval a poté nepříliš prudkou, ale přesně mířenou střelou poslal pod břevno, ovšem A. Lopes se natáhl a konečky prstů míč vyrazil. Byl to první těžký zásah hostujícího brankáře v tomto utkání.
84'
Ferri střílel ze střední vzdálenosti, vzdálenější tyč minul asi o metr.
83'
Teď si hráči Lyonu nerozuměli a špatná přihrávka končí za postranní lajnou, aut pro domácí.
82'
Domácí odkopávají míč na polovinu soupeře.
81'
Rohový kop pro Lyon.
79'
Dingomé dobře patičkou přihrál dozadu svému spoluhráči, Suk Hjun-Čun si poté naběhl více na střed a mířil do protipohybu brankáře, ovšem levou tyč minul.
79'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Houssem Aouar, přichází Myziane Maolida.
77'
Domácí jsou smíření s porážkou, Samassa poté, co si soupeř špatně přihrál a míč k němu doputoval, ani nepospíchá s rozehrávkou.
74'
Jeden z hostujících hráčů uháněl sám na brankáře, ale Samassa rychle vyběhl a střelu vyrazil.
72'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Lucas Tousart, přichází Jordan Ferri.
72'
Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Bertrand Traoré, přichází Maxwel Cornet.
71'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Saif-Eddine Khaoui, přichází Jimmy Giraudon.
70'
Hattrick je na světě. MEMPHIS DEPAY poslal míč na střed do horní části brány. Samassa uskočil stranou a na balón tak už nemohl dosáhnout.
69'
Červenou kartu dostává Christophe Hérelle (ESTAC Troyes), který na brankové čáře zabránil jasnému gólu, když zastoupil svého brankáře, ovšem míč vyrazil pravou rukou.
68'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Adama Niane, přichází Suk Hjun-Čun.
67'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Samuel Grandsir, přichází Chaouki Ben Saada.
65'
Díaz zavedl míč k pokutovému území, poté byl faulován, ale k balónu se dostal MEMPHIS DEPAY, který se příliš nerozmýšlel a zamířil ke vzdálenější tyči. Samassa se jen ohlédl.
63'
Traoré střílel z hranice pokutového území příliš vysoko nad bránu.
62'
Díaz pálil z podobné pozice, jako předtím při druhé brance jeho spoluhráč Depay, tentokrát však Samassa dobře zasáhl.
61'
Držení míče po hodině hry: 44 % – 56 %.
60'
Ndombelé zůstává po jeho ataku ležet na trávníku.
59'
Žlutou kartu dostává Tristan Dingomé (ESTAC Troyes).
58'
Další ofsajd, do kterého se chytilo mužstvo Troyes.
56'
A. Lopes zasahuje, když letící míč chytá pohotově do rukou.
55'
Ofsajd zastavuje útok domácího celku.
53'
A. Lopes musel zasáhnout, když tečoval letící míč mimo dosah protihráče.
52'
Hosté vyrazili do rychlého brejku, přihrávka před bránu byla ztečována do zámezí.
49'
Hosté hodně svižně otevírají druhou půli. MEMPHIS DEPAY popošel z levé strany do lepší střelecké pozice a míč hezky zatočil ke vzdálenější tyči.
46'
Nepříliš pohledná a skoro až nudná podívaná, tak by se dal shrnout první poločas. Domácí jednou propadli v obraně a byli za to potrestáni inkasovaným gólem, sami zahrozili ze dvou přímých kopů, ale vyrovnat se jim nepodařilo.
45+1'
45'
Po dlouhé době jeden z brankářů zasahuje, A. Lopes lapil centrovaný míč do rukavic a s rozehrávkou nespěchá.
44'
Nepříliš atraktivní podívaná pokračuje, domácí se snaží prosadit a hosté pouze odkopávají míč.
41'
Další faul, po kterém se hra přerušuje, Rafael zůstává ležet na trávníku.
38'
Samassa rychle vyběhl z brány, aby byl u míče dříve, než dobíhající protihráč.
34'
Khaoui z přímého kopu pálil na bránu, ovšem přímo do brankářovy náruče.
33'
Žlutou kartu dostává Rafael (Olympique Lyon).
33'
Po faulu na Pelého hlavní arbitr nejprve ponechal výhodu, ale nakonec pískl faul a bude udělovat další karetní trest.
31'
Ndombelé mohl přihrát před bránu, místo toho volil individuální akci a o míč přišel.
28'
Díaz střílel z dobré pozice, ale jen na střed, kde stál připravený Samassa.
27'
Faul zastavuje další útočnou akci Lyonu, jehož hráči se musí stáhnout na svoji stranu.
25'
Domácí si přihrávají na své straně a přemýšlí, kudy vést útok, soupeř zatím hodně dobře brání.
21'
BERTRAND TRAORÉ zůstal úplně volný před bránou, po přihrávce z levé strany mířil do horní části, Samassa se sice míče dotkl a v jednu chvíli to vypadalo, že se mu podaří udržet jej před čárou, ovšem balón se nakonec odkutálel do brány.
19'
Těsný ofsajd a v něm hostující tým.
18'
Žlutou kartu dostává Samuel Grandsir (ESTAC Troyes).
17'
Držení míče: 37 % – 63 %.
16'
Khaoui nemířil špatně, levý horní roh brány hostů minul nepatrně, A. Lopes se po míči jen ohlédl.
15'
Žlutou kartu dostává Jérémy Morel (Olympique Lyon), který fauloval těsně před pokutovým územím a pro domácí je to dobrá možnost na skórování.
13'
Střelu k bližší tyči Samassa na poslední chvíli vyráží na rohový kop.
12'
Aouar velice dobře vybojoval míč pro své barvy a nakonec si vynutil faul.
9'
Díaz se s velkou vervou pustil za míčem, nakonec skončil v pokutovém území na trávníku, ale penalta se nepíská.
6'
Kromě úvodní možnosti toho zatím k vidění mnoho není, týmy si míč mezi sebou vyměňují, hra se odehrává daleko od obou branek.
2'
Rafael hledal přihrávkou před bránu nabíhajícího Depaye, k tomu míč nakonec nedoputoval.
1'

ESTAC Troyes: Samassa – Cordoval, Vizcarrondo, Hérelle, Ch. Traoré – Bellugou, Dingomé "C" – Grandsir, Khaoui, Pelé – Niane.
Náhradníci: Zelazny – Deplagne, Giraudon, J. Obiang, Ben Saada, Confais, Suk Hjun-Čun.

Olympique Lyon: A. Lopes "C" – Rafael, Marcelo, Morel, Marçal De Oliveira – NDombèlé, Tousart, Aouar – B. Traoré, Díaz, Depay.
Náhradníci: Gorgelin – Diakhaby, Tete, Fékir, Ferri, Cornet, Maolida.

Rozhodčí: F. Letexier – F. Hebrard, M. Rahmouni.
Posledních pět vzájemných zápasů

Lyon – Troyes 4:1
Troyes – Lyon 0:1
Lyon – Troyes 2:1
Troyes – Lyon 1:2
Lyon

Hostům patří šestnáctá pozice se ztrátou pouhých šesti bodů na druhé Monaco. Mimo svůj stadion sehráli dosud čtyři duely s bilancí jedné výhry, dvou remíz a jedné porážky, vstřelili pět branek a o jednu víc inkasovali. Naposledy uhráli remízu 3:3 na hřišti Angers.
Troyes

Třináctý tým tabulky s dvanácti body na kontě, kterému se na svém hřišti zatím moc nedaří, z pěti klání posbíral pět bodů za jedno vítězství a dvě remízy při pasivním skóre 3:4. První domácí výhru si připsal v posledním utkání před svými fanoušky, když porazil těsně 2:1 St. Étienne.
Dobrý den, třemi zápasy dnes pokračuje 10. kolo francouzské Ligue 1, druhým utkáním v pořadí bude duel Troyes a Lyonu. Druhý jmenovaný mančaft je pasován do role favorita.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.