Ligue 1 - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Troyes : Nantes - 19. srpna 2017   20:00

0:1
(0:0)
Nantes
81' Sala  (Alcibiade)
Troyes
Samassa – Deplagne (78. Confais), Vizcarrondo, Hérelle, Ch. Traoré – Azamoum (66. Tinhan), Dingomé – Grandsir (66. Pelé), Nivet (C), Darbion – Niane.
Zelazny – Pelé, Tinhan, Bellugou, Khaoui, Giraudon, Confais.
Desiage – Boudikian, Grosbost
Stade de l'Aube, Troyes
Nantes
Tătăruşanu – Awaziem, Djidji (C), Walongwa – Alcibiade, Girotto, A. Touré, Lucas Lima – Iloki (88. El Ghanassy), Sala (90+2. Stępiński), Thomasson (90+1. Gandi).
Dupé – Dubois, Moutoussamy, Gandi, El Ghanassy, Stępiński, Nakoulma.

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit na shledanou.
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 7:8.
Je dobojováno. Hosté nakonec ve druhé půli vsítili úvodní branku a své těsné vedení uhájili až do konce. Domácí hráči srovnat nestihli a na svém hřišti tak nezískali ani bod. Zatímco hosté mohou být spokojeni, z Troyes si odvezou rovnou všechny tři.
90+5'
90+4'
Ještě střela Najiba Gandiho, která ale končí za zadní čárou. To hostům nemusí vůbec vadit, neboť zápas je už u konce a už se tak nic nestane.
90+3'
Mariusz Stępiński zatáhl míč před pokutové území, tam poslal přihrávku svému spoluhráči Ghanassymu, druhý jmenovaný ovšem následně pak přestřelil.
90+2'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Emiliano Sala, přichází Mariusz Stępiński.
90+1'
Domácí založili další útočnou akci od své branky, dostali se až před tu hostující, ale opět z jejich snahy nic nevytěžili.
90+1'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Adrien Thomasson, přichází Najib Gandi.
90'
Nastavovat se budou ještě tři minuty navíc nad rámec řádné hrací doby.
90'
Série přihrávek domácích hráčů a střela Jonathana Tinhana znovu končí mimo tři tyče. To je voda na mlýn pro hosty, kteří se vydají znovu na opačnou stranu a už se nikam hnát nebudou.
89'
Zápas se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci a domácím tedy už moc času na srovnání stavu skóre nezbývá. Nicméně své poslední síly vrhají do útoku.
88'
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Jules Iloki, přichází Yassine El Ghanassy.
86'
A další střela hodně aktivních hostů. Adrien Thomasson bez přípravy poslal ránu na domácí branku, tu ale zablokovala obrana, která pak poslala míč do bezpečí.
85'
Ciprian Tătăruşanu se teď hodně natáhl po střele Aloïse Confaise z pravé strany a konečky prstů poslal míč mimo ohrožení vlastní branky.
84'
Emiliano Sala, autor první branky hostů, se dostal opět snadno ke střele před velkým vápnem, ta ale zamířila mimo branku.
82'
Domácí se snažili na inkasovanou branku zareagovat z další útočné akce, ale přelstít obranu i brankáře hostů se jim nepodařilo.
81'
Nantes právě vstřelili branku!
Ano, tak jsem to přivolala. Hosté se ujímají vedení po pohledné akci, kterou založili. David Alcibiade poslal z pravé strany přesný centr doprostřed pokutového území, odkud se ze vzduchu dokázal trefit mezi tři tyče EMILIANO SALA – 0:1. Asistence: David Alcibiade.
81'
Ale znovu to bylo hodně nepřesné a do další akce tak míří hosté. Dočkáme se už změny na časomíře?
79'
Volný přímý kop rozehrál z velké dálky Anthony Walongwa, ale balón se dokutálel jen k obraně domácích. Ti tak zamíří na opačnou stranu, samozřejmě s míčem na svých kopačkách.
79'
Žlutou kartu dostává Stéphane Darbion (ESTAC Troyes).
78'
Rohový kop ale domácí nezahráli příliš dobře, míč se hned po jeho odkopu dostal na obranu hostů a ta ho posílá daleko od své branky.
78'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Mathieu Deplagne, přichází Aloïs Confais.
78'
Domácí hráči znovu zaútočili, následkem toho pak bylo zakopnutí míče hosty za zadní čáru a rohový kop.
77'
Stéphane Darbion udělal krok navíc, našel si lepší střeleckou příležitost kousek za velkým vápnem, ale posléze svou střelu poslal jen vysoko nad.
76'
Ta se ale nekonala, je z toho další ofsajd pro hosty a následovat bude odkop od domácí branky, který provede Mamadou Samassa.
75'
Domácí se svou chybou připravili o míč a nabídli tak hostům další útočnou akci.
74'
Adrien Thomasson se řítil úplně sám na domácí branku, obešel i bezmocného brankáře Mamadoua Samassu, ale poté ani nevystřelil. Sám věděl, že je v ofsajdu a následně pak mu byl tento i odmáván.
73'
Benjaminu Nivetovi nevyšel centr z pravé strany a hosté se hned dostali k míči. Zakládají tak další útočnou akci.
72'
Následně pak vyslal stejný hráč, tedy Bryan Pelé další střelu, ta byla po zemi a skončila jen těsně vedle pravé tyče hostující branky.
71'
Bryan Pelé si jako první převzal míč letící do pokutového území, z výskoku ho ale hlavou přesně netrefil.
70'
K vysokému míči si naskočil brankář hostů Ciprian Tătăruşanu a dal tak domácím hráčům další stopku. Nyní ho čeká odkop od své branky.
69'
Domácí publikum svými hlasivkami žene svůj tým neustále do útoku, ale hráči Troyes je zatím nevyslyšeli. Na úvodní přesnou trefu tak čekáme už téměř sedmdesát minut.
68'
Po sérii přihrávek pálil z velké dálky domácí Jonathan Tinhan, ale míč, který se dostal do velkého vápna, zablokovala pozorná obrana Nantes.
67'
Bryan Pelé se hned po vběhnutí na zelený pažit dostal ke střele z rohu velkého vápna, ta ale skončila zase jenom na brankáři hostů.
66'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Samuel Grandsir, přichází Bryan Pelé.
66'
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Karim Azamoum, přichází Jonathan Tinhan.
64'
A opět také šance na druhé straně, když z dobrých dvaceti metrů vyslal jedovatou střelu Tristan Dingomé, ale ta se mezi tři tyče nevešla.
63'
Andrei Girotto pálil hodně nebezpečně a po jeho střele musel opět zasahovat domácí brankář Mamadou Samassa. Ten tak podržel znovu svůj tým a skóre se nemění.
61'
Vysoký míč, který mířil na branku domácích, odhlavičkoval do bezpečí Mathieu Deplagne a hráči Troyes tak nyní budou u míče.
60'
Dost nepřesností vyrobili hráči na obou stranách, nyní už mají míč ve své moci hosté, kteří s ním putují před branku Samassy.
59'
Hráči Troyes se opět marně snažili projít před zhuštěnou obranu Nantes, Lucas Lima pak míč odkopl do bezpečí a mimo ohrožení vlastní branky.
58'
A hned na to znovu byli hosté před brankou Troyes nebezpeční, ovšem rána z kopačky Emiliana Saly skončila jen vedle domácí branky.
57'
Abdoulaye Touré vyslal střelu z hodně velké dálky, přesto musel jít brankář domácích k zemi, aby míč vytěsnil mimo tři tyče.
55'
Oswaldo Vizcarrondo dostal přihrávku těsně před velké vápno, odtud vyslal vzdušnou střelu, která ale končí v náruči hostujícího brankáře. Opět jsme tak změnu skóre nezaznamenali!
53'
Tristan Dingomé se v pokutovém území skácel k zemi a s bolestivou grimasou se zvedá. Jeho spoluhráči se dožadovali pokutového kopu, ale hlavní sudí ukazuje, vše bylo čisté.
51'
Na druhé straně pak střílel Samuel Grandsir, ale míč zaletěl pouze vysoko nad břevno branky Troyes.
49'
Do úniku na domácí branku se hnal Emiliano Sala, brankář Mamadou Samassa si povyběhl a následně také lapil střelu prvně jmenovaného! Velká šance pro hosty, která ale brankou nekončí!
47'
Na druhé straně po střele hostů, konkrétně Emiliana Saly, se míč odrazil od pravé tyčky a hned na to se k němu dostal brankář hostů Ciprian Tătăruşanu, jenž ho odkopne směrem dopředu.
46'
Na začátku druhé půle se do útoku vrhli domácí hráči, před velkým vápnem střílel Samuel Grandsir, ale jeho projektil se mezi tři tyče nevešel.
46'
Střely na branku: 0 – 0
První poločas je za námi. V něm jsme branku neviděli, ale daleko k ní neměl ani jeden tým. Zatím je tedy stav stejný, jaký byl i na začátku tohoto zápasu. Uvidíme, co nám přinese další průběh hry. Druhý poločas začne přibližně ve 21:00.
45+1'
45+1'
Jules Iloki poslal míč z pravé strany velkého vápna přímo před branku domácích, kde ale vše zachránil obránce Oswaldo Vizcarrondo, jenž balón poslal za zadní čáru.
45'
Nad rámec prvního poločasu se bude nastavovat jedna minuta navíc.
43'
Centr z pravé strany vyslal směrem k domácí brance Anthony Walongwa, ale následoval hvizd rozhodčího. Byl v ofsajdové pasti a to postrannímu sudímu neuniklo. U míče tak budou hráči Troyes.
42'
Benjamin Nivet převzal míč od svého spoluhráče, v pokutovém území se dostal ke střele, tu ale poslal jen do náruče hostujícího brankáře.
40'
Na druhé straně se do ohrožení branky hostů nedostali fotbalisté Troyes a i jejich akce skončila neúspěchem.
39'
Volný přímý kop zahrávali hosté, ale nikdo se v pokutovém území, kam se snesl míč, nedostal k hlavičce a míč tak má v pohodě ve své moci domácí brankář.
37'
Hosté tedy budou zbytek utkání dohrávat v deseti hráčích.
35'
Hříšníkem se stal Chidozie Awaziem, jenž opouští hřiště. Od hlavního sudího totiž za tento zákrok nohou do kolene soupeře dostává rovnou červenou kartu.
33'
Jeden z hostujícících hráčů zajel hodně nešetrně do Samuela Grandsira, který se hodně těžce zvedá z trávníku.
32'
Domácí ožili a i nyní se natlačili před hostující branku, tam operoval dlouho s míčem Tristan Dingomé, až se nakonec o balón nechal připravit hosty.
30'
Od poloviny hřiště založili hráči Troyes další postupný útok, z pravé strany pak střílel Mathieu Deplagne, ale znovu to byla obrana hostů, která Troyes zabránila jakoukoli nebezpečnou situaci před vlastní bránou.
28'
Hosté zakopli míč do zámezí, Benjamin Nivet pak zahrával autové vhazování, ale následně pak se domácí hráči do útoku nedostali.
27'
Zpětnou přihrávkou hledal na pravé straně velkého vápna Chidozie Awaziem Adriena Thomassona, adresát ji ale nemohl přijmout. Obrana Troyes totiž byla u míče včas a odvrátila ho do bezpečí.
26'
Po chybě hostů a jejich ztrátě míče se domácí hráči dostali do další útočné akce, na jejímž konci byla střela Deplagneho, ta ale opět skončila mimo tři tyče.
25'
Závar před brankou hostů. Benjamin Nivet se pak dostal k odraženému míči, který bez přípravy napálil směr branka Nantes, ale míč prosvištěl jen těsně kolem ní!
24'
Po delší době vybojovali balón domácí hráči, spěchali s ním postupně na útočnou polovinu svého soupeře, ale tam poté jejich střela skončila na obraně celku Nantes.
23'
Volný přímý kop zahrávali hráči ve žlutých dresech, tedy hosté, a poté se míč snesl do pokutového území, tam si na něho vyskočil Adrien Thomasson, ale následná hlavička mířila nad břevno domácí brány.
21'
Hra nahoru dolů, takový fotbal se musí divákům líbit. Nyní se opět do šance dostali hosté, ale obrana Troyes jim opět jakékoli počínání před domácím brankářem zabránila.
20'
Na druhé straně se zrodila celkem slušná akce domácích. Stéphane Darbion poslal míč nabíhajícímu Tristanu Dingomému, ale ten poté svou střelu poslal hodně vedle hostující brány.
18'
Samassa byl opět pod tlakem, na něho mířily hned další dvě střely, se kterými si ovšem i s pomocí vlastní obrany dokázal poradit. Následuje další jeho odkop.
17'
Po odkopu od zařízení Mamadoua Samassy spěchali do útoku hráči Troyes, ale opět se jim jejich akce vůbec nepovedla.
16'
Z levé strany putoval do pokutového území centr z kopačky Chidozieho Awaziema, ale dříve u míče byl domácí obránce Karim Azamoum a ten ho odhlavičkoval daleko od branky Troyes.
15'
Už ale hosté znovu zaútočili před domácí brankou, střela Adriena Thomassona mířila doprostřed branky, jenomže tam byl s dalším zákrokem připraven brankář domácích Mamadou Samassa.
13'
Ten domácí zahráli celkem dobře, balón se dostal na hlavu Tristana Dingomého, ale přesnost tomu rozhodně chyběla.
12'
Adama Niane byl kousek od velkého vápna faulován soupeřem a je z toho nebezpečný volný přímý kop pro Troyes.
11'
Rohový kop měli k dispozici hosté, ten rozehrál Emiliano Sala, ale míč ve velkém vápně k žádném spoluhráči nedoputoval, a tak je tu další odkop od domácí branky.
10'
Adrien Thomasson se dostal do těsné blízkosti branky domácích, ale než stačil uvnitř pokutového území vystřelit, o míč přišel. Oswaldo Vizcarrondo ho okamžitě poslal do bezpečí.
8'
Tristan Dingomé poslal dalekonosnou střelu na branku hostů, ale brankář Ciprian Tătăruşanu neměl problém míč chytit do svých rukavic.
7'
Stéphane Darbion chtěl poslat míč nabíhajícímu spoluhráči, ale to se mu nepovedlo. Poté chtěl situaci opakovat znovu, ale nakonec balón skončil v zámezí.
6'
Nyní roztáhli svůj útok také domácí fotbalisté, jenže narazili na pevnou obranu hostů, která je k ničemu nepustila. Hosté tak mohou jít do útoku znovu.
5'
Od úvodu utkání je k vidění útočný fotbal, zejména tedy na hostující straně. Hráči Nantes hrozí snad z každého útoku.
4'
Aktivní hráči Nantes se opět dostali do blízkosti domácí branky, ale jejich akci zmařilo ofsajdové postavení a to čárovému sudímu neuniklo. Je máváno.
4'
Mamadou Samassa se dostal k odraženému míči a raději ho nechal ve svých rukavicích. Poté uklidnil hru a odkopl ho daleko od vlastní branky.
3'
Další únik hostů hasil zakopnutím míče do zámezí Mathieu Deplagne a hosté tak budou mít k dispozici autové vhazování.
2'
Hosté s ním ale moc dobře nenaložili, míč se po odrazu dostal na obranu domácího celku, která ho poslala do bezpečí.
1'
Hned v první minutě utkání se do akce podél pravé postranní čáry dostal Adrien Thomasson, ale byl sražen k zemi Christophem Hérellem a následuje tak volný přímý kop.
1'
Vše je připraveno k utkání a za malou chvilku začínáme. Před samotným výkopem ještě proběhne minuta ticha za oběti teroristických útoků, které se staly předevčírem ve Španělsku.

ESTAC Troyes: Samassa – Deplagne, Vizcarrondo, Hérelle, Ch. Traoré – Azamoum, Dingomé – Grandsir, Nivet (C), Darbion – Niane.
Náhradníci: Zelazny – Pelé, Tinhan, Bellugou, Khaoui, Giraudon, Confais.

FC Nantes: Tătăruşanu – Awaziem, Djidji (C), Walongwa – Alcibiade, Girotto, A. Touré, Lucas Lima – Iloki, Sala, Thomasson.
Náhradníci: Dupé – Dubois, Moutoussamy, Gandi, El Ghanassy, Stępiński, Nakoulma.

Rozhodčí: Desiage – Boudikian, Grosbost.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou a fotbalovou zábavu.
Vzájemná utkání

Naposledy se oba týmy utkaly v lednu loňského roku a úspěšnější tehdy bylo Nantes, které zvítězilo v Troyes 1:0. V loňské sezóně se fotbalisté obou celků nepotkali, neboť Troyes hrál druhou ligu a letos se vrátil zpět na výsluní. Kdo se bude z výhry radovat dnes? Nebo dojde na dělbu bodů?
FC Nantes

To hosté z FC Nantes jsou na tom zatím podstatně hůře. Po dvou kolech mají na bodovém kontě číslo nula. To znamená, že ještě nedokázali bodovat. V Lille prohráli vysoko 0:4, doma pak nestačili na Marseille výsledkem 0:1. V tabulce Ligue 1 jim tak zatím přísluší osmnáctá pozice, kterou by jistě chtěli opustit. Po bodech prahnou a v Troyes se pokusí nějaký konečně získat. Uvidíme, jak to celé dopadne.
ESTAC Troyes

Domácí fotbalisté ESTAC Troyes jsou v tabulce Ligue 1 na osmém místě se ziskem čtyř bodů. Na své konto si tak připsali jednu výhru a jednu remízu. V prvním kole bodovali doma s Rennes po výsledku 1:1, v tom druhém pak dokázali vyhrát na hřišti Nice 2:1. Dnes se znovu představí ve svém teritoriu a budou chtít neporazitelnost protáhnout.
Hezký večer přeji všem příznivcům kopané. Dnes je na programu opět francouzská nejvyšší soutěž Ligue 1 a my v rámci třetího kola budeme sledovat utkání mezi týmy ESTAC Troyes a FC Nantes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.