Mezinárodní přípravný zápas -  ONLINE PŘENOS -  Rusko : Již. Korea - 7. října 2017   16:00

Rusko
Rusko
45' Smolov  • 55' Kim(vl.)  • 57' Kim(vl.)  • 83' Mirančuk
4:2
(1:0)
Již. Korea
Již. Korea
87' Kwon   • 90+3' Ji
Rusko
Kassai V.
VEB Arena (Moskva).
Již. Korea

Díky za pozornost, mějte hezký sobotní den.
Vypadalo to na zcela jasný výsledek, ovšem Rusko v závěru přeci jen trochu ubralo a hosté toho využili. Na úplné vyrovnání nebo nějaké velké drama jim však už nezbýval čas. Domácí v tomto přátelském utkání zvítězili zaslouženě.
90+4'
90+3'
Jižní Korea právě vstřelila branku!
Hosté ještě v samém závěru kosmeticky upravují brankový stav. Perfektní přihrávku za obranu zpracoval DONG-WON JI a po zemi prostřelil vyběhnutého domácího gólmana.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Hosté se dožadovali rohového kopu, ovšem hlavní arbitr ukazuje, že to bude pouze odkop od ruské brány.
88'
Nam z přímého kopu zkoušel zamířil k levé tyči soupeřovy brány, ale nakonec pálil mimo.
87'
Tak nakonec i hostující celek se dočkal čestného úspěchu. KYUNG-WON KWON se dostal před bránou Ruska k hlavičce a zamířil do protipohybu brankáře.
86'
Rohový kop pro hosty.
85'
Další dobrá možnost Ruska, tentokrát však Kim Seung-Gyu rychlým skokem ukryl míč do rukou a udržel před brankovou čárou.
83'
Rusko právě vstřelilo branku!
První nebezpečnou ránu Zabolotnyjho ještě hostující brankář stačil bravurně vyrazit, k dorážce se ale dostal ALEXEJ MIRANČUK, jenž zamířil ke vzdálenější tyči. Obrana hostů hodně zaspala.
82'
Útočná snaha korejskému celku nevyšla, po špatné přihrávce před bránu se míče zmocnili domácí.
80'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Smolov, přichází Zabolotnyj.
79'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Son, přichází Hwang.
79'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Kwon, přichází Nam.
75'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Kuzjajev, přichází Ozdoev.
74'
Žlutou kartu dostává Smolov (Rusko).
74'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Jerochin, přichází Mirančuk.
70'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Koo, přichází Park.
68'
Kwon Chang-Hoon hezky prokličkoval pokutovým územím a dostal se až před brankáře, Akinfejev dobře vyběhl a soupeřovu střelu vyrazil. Velice pěkná akce z obou stran.
67'
Špatný centr Korejců před bránu a domácí vyráží do rychlého brejku.
65'
Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Gwon, přichází Suk.
65'
Son střílel z dálky hodně vysoko nad bránu Ruska.
64'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Žirkov, přichází Rauš.
64'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Samedov, přichází Fernandes.
63'
Žlutou kartu dostává Jung (Jižní Korea).
62'
Kim Seung-Gyu vyboxoval po rohovém kopu letící míč do bezpečí.
61'
Rusko rozebralo soupeřovu obranu, ovšem finální slabá střela před hranicí pokutového území nemohla hostujícího brankáře nijak ohrozit.
57'
Hodně nešťastný moment pro Kima během krátké chvíle už podruhé, Vasin chtěl vrátit přihrávku svému spoluhráči, avšak právě JOO-YOUNG KIM vložil nohu do přihrávky a míč tečoval do protipohybu brankáře, který už neměl moc šancí zasáhnout.
55'
Po rohovém kopu hlavičkoval Kokorin, míč se dostal při bránu, kde se odrazil od JOO-YOUNGA KIMA a skončil za brankovou čárou.
54'
Rusko má míč na kopačkách, ale hráči si dlouze přihrávají pouze mezi sebou.
50'
Koo Ja-Cheol míč nezasáhl tak, jak by si přál, a zamířil mimo ruskou bránu.
49'
Teď měli domácí štěstí, míč byl tečován do protipohybu jejich brankáře, ale skončil vedle pravé tyče jeho brány.
48'
Kwon Chang-Hoon dvakrát dobře centroval před bránu, ani v jednom případě se však k hlavičce nedostal nikdo ze spoluhráčů.
46'
Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Mirančuk, přichází Tarasov.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
První pětačtyřicetiminutovka je za námi. Aktivnějším týmem v první půli byli o něco málo domácí Rusové. Ti nejprve přečkali slibnou šanci soupeře a poté měli k dispozici i oni dvě dobré příležitosti, které však neproměnili. A tak si fanoušci museli na gól počkat až do 45. minuty. Fjodor Smolov se pěknou hlavičkou zapsal mezi střelce po centru Samedova od rohového praporku. Vzápětí hlavní sudí ukončil první poločas a Rusko si tak odnáší do kabin vedení 1:0.
45+1'
45'
Rusové se přeci jen v závěru půle ujímají vedení! Centr Samedova od rohového praporku doletěl na hranici penaltového puntíku přímo na hlavu FJODORA SMOLOVA, jehož pokus skončil až za zády hostujícího brankáře.
44'
Na druhé straně si domácí vybojovali v závěru půle rohový kop.
43'
Znovu ruská obrana zapracovala na jedničku. Nejprve nepustila střelu hostů a když už se Jihokorejcům zakončit podařilo, tak byl připravem Igor Akinfejev, který balon ukryl ve své náruči.
42'
Son sice předvedl na půlce hřiště velké zrychlení, ale poté pokazil přihrávku na svého spoluhráče. Míč skončil přesně na kopačkách ruských fotbalistů.
41'
Rusové se snažili vykombinovat soupeře na pravé straně. Následně však pokazil centr Jerochin a hosté se tak nyní v pohodě ubránili.
39'
Už už to vypadalo, že bude pálit Son. Následně se však rozběhl Kwon Chang-Hoon, který ovšem bránu Igora Akinfejeva přestřelil.
38'
Tak pozor! Přesně na hranici vápna byl sražen k zemi Koo Ja-Cheol a hosté budou zahrávat velmi nebezpečný přímý volný kop.
37'
Z něj však domácí nedokázali bránu Jižní Korey ohrozit. Hosté míč dostali do bezpečí a vysunují svou obranu ven ze šestnáctky.
36'
Na druhé straně musel rychle zasahovat u své pravé tyče Kim Seung-Gyu. Hostující brankář vyrazil střelu Rusů na rohový kop.
35'
Žirkov s přehledem pohlídal míč před dotírajícím hráčem Jihokorejců a Igor Akinfejev si už chystá míč k odkopu.
34'
Pokus o přenesení hry na pravou stranu hostům nevyšel. Míč končí v autu a Rusové tak mají možnost vhazování.
33'
Son Heung-Min se dostal do slibné palebné pozice na levé straně velkého vápna. Křižnou ránu však Akinfejev vyráží dobrým zákrokem.
32'
Trochu škoda pro Rusko, že se Akinfejev nedomluvil se svým stoperem. Ten hlavou odpálil míč letící přímo na ruského brankáře. Rusko ale i tak zůstává u balonu.
30'
V prostoru u střídaček vzplanuly vášně mezi Kim Joo-Youngem a Smolovem. Druhý jmenovaný nakopl míč i s protihráčem za lajnou a byla z toho menší výměna názorů, která končí důraznou domluvou sudího.
29'
Rusko se dobrým napadáním dostalo do další vyložené šance! Rozehrávku nakrátko hosté totiž nezvládli a o míč přišli. Jeden z Rusů poté z pravé strany naservíroval balon na úplně volného Kokorina, jenž však z hranice pokutového území poslal vysoko nad.
28'
Rusové se snažili projít středem hřiště, ale jejich kombinace ve zhuštěném prostoru na hranici šestnáctky skončila.
26'
Domácí obrana si nyní počínala velmi zkušeně. Dlouhý pas Jihokorejců s přehledem zvládli uhrát zadáci Ruska.
25'
Po zmatcích v obraně soupeře, kdy jeden z obránců nastřelil toho druhého, se do šance dostal Kokorin. Ten bleskově vstal z trávníků, ale poté poslal míč těsně vedle vzdálenější tyče.
24'
Vzápětí se snažili zahrozit i Rusové. Po faulu na Mirančuka zahrávali přímý kop z poloviny hřiště, ale nadýchaný centr skončil v rukavicích hostujícího brankáře.
23'
Až teď se Jihokorejci odhodlali k dlouhému nákopu, který byl však nepřesný a míč skončil až u Akinfejeva.
22'
Hosté kombinují s míčem na hranice poloviny hřiště a trpělivě hledají skulinu v obranném bloku soupeře.
20'
V útoku po delší době i Rusové, jejich snažení však nemělo dlouhého trvání.
19'
Hosté pokračují ve své aktivitě! Zajímavou šanci měl Kwon Chang-Hoon, který po rychlé narážečce pálil jen těsně mimo levou tyč domácí brány!
18'
Centr však mířil přímo do náruče připraveného brankáře Ruska.
16'
Kokorin zásahnul při odkopu balonu jednoho ze soupeřů do těla a hosté budou zahrávat standardní situaci.
15'
Jižní Korea je momentálně aktivnějším týmem a s míčem na kopačkách diktuje tempo hry.
14'
Hosté zahrávali následně druhý rohový kop, ani z jednoho ale výrazně domácího brankáře neohrozili.
13'
Centr Kim Young-Gwonu z levé strany končí na prvním rohovém kopu v zápase!
12'
Pokus Rusů o rychlý protiútok se nevydařil, míč se zastavil na jednom z obránců hostí.
10'
Prvních deset minut zápasu spíše z obou stran opatrnějších. Žádnou vyloženou šanci jsme ještě neviděli.
8'
První žlutá karta v zápase! Za zákrok uprostřed hřiště ji vidí domácí Kuzjajev.
6'
Další útok domácích hráčů brzdí ofsajd.
5'
První větší závar v šestnáctce Koree nakonec vyřešil jeden z obránců dalekým odkopem. Rusové se ke střele ani nedostali.
3'
Po pravé straně se dral do šance Kwon Chang-Hoon, jeho pokus však byl velmi nepřesný.
2'
Rusové se vzápětí drali do útoku, obranný val hráčů v bílém je však zastavil daleko před vlastní šestnáctkou.
1'
První útok hráčů Jižní Koree zastavuje hvizd sudího pro ofsajd.
1'
Domácí Rusko se představí v červených dresech, hosté z Koree obléknou dresy bílé.
Hymny jsou u konce, ještě podání rukou mezi oběma kapitány, společná fotka a jdeme na to!
Hráči jsou nastoupeni na hřišti, momentálně zní státní hymny.

Rusko: Akinfejev – Žikija, Kudryjašov, Vasin, Žirkov, Jerochin, Samedov, Mirančuk, Kuzjajev, Smolov, Kokorin.
Náhradníci: Gabulov, Lunev – Fernandes, Granat, Kutepov, Mirančuk, Neustadter, Ozdoev, Rauš, Smolnikov, Tarasov, Zabolotnyj.

Jižní Korea: Kim Seung-Gyu – Kwon Kyung-Won, Jang Hyun-Soo, Kim Joo-Young, Koo Ja-Cheol, Jung Woo-Young, Kim Young-Gwon, Lee Chung-Young, Son Heung-Min, Kwon Chang-Hoon, Hwang Eui-Jo.

Rozhodčí: Kassai V..
Do úvodního výkopu přátelského zápasu mezi Ruskem a Jižní Koreou zbývá posledních deset minut!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.