Mistrovství Evropy U19 -  ONLINE PŘENOS -  Anglie : Česko - 12. července 2017   18:00

Anglie
Anglie
90+3' Nmecha
1:0
(0:0)
Česko
Česko
Anglie
Ramsdale – James (83. Buckley-Ricketts), Johnson, Jay Dasilva (C), Suliman – D. Sterling, Edun, Maddox (70. Edwards), Sessegnon – Mount – Brereton (61. Nmecha).
Trott – Josh Dasilva, Dozzell, Buckley-Ricketts, Edwards, Nmecha.
Massa (ITA) – Nijssen (BEL), Buzás (HUN)
Mikheil Meskhi Stadioni (Tbilisi) [Kapacita: 27 223]
Česko
Jedlička – Mareček, Král, Chaluš, Holík – Havelka, Tischler (83. Hlavatý) – Lingr (72. Chvěja), O. Šašinka (C), Sadílek – Turyna.
Plachý – Čech, Graiciar, Granečný, Hlavatý, Chvěja, Novotný.

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek středečního večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 7:10. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:10.
Dnešní utkání je za námi. Velice vyrovnané utkání až do posledních vteřinek utkání nakonec skončilo lépe pro Anglii, která z poslední šance utkání udeřila díky skvělé patičce Lucase Nmechy. Češi dnes odehráli velice dobré utkání a na letošním ME U19 se nemají za co stydět.
90+5'
90+3'
Anglie právě vstřelila branku!
Tak to je neuvěřitelné! Angličané z poslední šance utkání střílejí branku! Edwards skvěle zavezl míč do vápna soupeře a následně předložil přihrávku pro LUCASE NMECHU, a ten elegantní patičkou otevřel skóre dnešního utkání.
90+3'
Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že se dnes dočkáme prodloužení!
90+2'
Šašinka se dostal ke střele z hranice vápna. Jeho střelecký pokus však zablokoval jeden z obránců.
90+1'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Obrovská šance domácích! Buckley-Ricketts poslal do malého vápna skvělý centr z pravé strany, kde se nacházel úplně osamocený Nmecha. Ten však následně trestuhodně přestřelil soupeřovu branku! Tak teď měli Češi obrovské štěstí!
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
89'
Havelkův střelecký pokus z velké dálky příliš neohrozil Ramsdaleho.
88'
Žlutou kartu dostává Michal Sadílek (Česko).
87'
Král se dostal nadvakrát zcela osamocen ke střele uvnitř vápna soupeře. První jeho pokus zablokoval jeden z Angličanů. Druhý pokus skončil mimo soupeřovu branku.
86'
Buckley-Ricketts se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho střelecký pokus ale skončil jen v boční síti.
85'
Angličané si mezi sebou neporozuměli poblíž vápna soupeře a o míč tak přišli.
84'
Buckley-Ricketts poslal do vápna centr z pravé strany, který však skončil jen v rukavicích Jedličky.
83'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Reece James, přichází Isaac Buckley-Ricketts.
83'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Emil Tischler, přichází Michal Hlavatý.
83'
Turyna dostal příliš prudkou přihrávku do malého vápna od jednoho ze svých spoluhráčů a míč tak nedokázal trefit mezi tři tyče.
82'
Následný rohový kop nenadělal domácím větší potíže.
81'
Turyna střelou poblíž hranice vápna mířenou k pravé tyči vyděsil Ramsdaleho, který míč raději vyrazil mimo tři tyče, avšak míč by pravděpodobně i tak mířil mimo branku.
80'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
79'
Nmecha dostal příliš nepřesnou přihrávku do vápna od Sterlinga a k míči se tak dostal pouze Chaluš.
78'
Po nepřesném centru Marečka z pravé strany skončil míč jen v zámezí.
77'
Sterling se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal. Nutno podotknout, že z opakovaných záběrů to bylo velice na hraně.
77'
Turyna špatně přihrál na Šašinku a dopředu tak míří Angličané.
76'
Jay Dasilva dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
75'
Míč však od rohového praporku skončil jen na hlavě jednoho z hráčů v červeném dresu.
74'
Angličané budou zahrávat rohový kop.
74'
Angličané kombinují s míčem na polovině soupeře.
72'
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Ondřej Lingr, přichází Ondřej Chvěja.
71'
Havelka poslal do vápna skvělý centr z pravé strany, který skončil na hlavě osamoceného Šašinky. Jeho následný hlavičkový pokus však dokázal Ramsdale fantastickým zákrokem vyrazit nad branku!
70'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Jacob Maddox, přichází Marcus Edwards.
69'
Mount poslal do vápna centr, který skončil u Sterlinga. Ten následně vypálil na branku, ale jelikož před ním stálo několik hráčů, tak míč neprošel až k Jedličkovi. Míč se ale ke smůle našich dostal k volnému Sessegnonovi, který následně vstřelil branku, ale tu rozhodčí neuznal kvůli ofsajdovému postavení!
68'
Angličané budou zahrávat přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.
67'
Mount se snažil projít s míčem středem hřiště skrz tři obránce. To se mu ale nepovedlo a hrát tak mohou Češi.
66'
Turyna poslal do vápna centr z levé strany. Ve vápně se dostal k hlavičce Lingr. Jeho hlavičkový pokus však skončil jen nad brankou soupeře.
65'
Angličané si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil jen v zámezí.
64'
Lingr se dostal k hlavičkovému zakončení uvnitř vápna soupeře po skvělém centru z levé strany. Míč však z jeho hlavy skončil zhruba metr vedle levé tyče Ramsdaleovy branky.
64'
Češi se usadili s míčem na polovině soupeře.
62'
Ten ale nenadělal hostům větší potíže.
62'
Jay Dasilva se prokličkoval s míčem středem hřiště až do vápna, kde se však k zakončení nedostal. Angličané však budou zahrávat ještě rohový kop.
61'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Ben Brereton, přichází Lucas Nmecha.
60'
Sessegnon dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
59'
Lingr se už dostal s míčem na pravé straně hřiště do zámezí a Ramsdale tak bude odkopávat od své branky.
58'
Češi drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.
57'
Sessegnon poslal do vápna centr z levé strany, který skončil na hlavě Sterlinga. Ten však svým následným hlavičkovým pokusem příliš neohrozil naší branku.
55'
Šašinka dostal do vápna skvělý centr z levé strany. Jeho následný hlavičkový pokus však skončil zhruba metr vedle levé tyče Ramsdaleovy branky!
54'
Šašinka byl s míčem sám na polovině soupeře proti přesile protihráčů a o míč tak logicky přišel.
53'
Sadílek poslal do vápna centr, který skončil na hlavě Šašinky. Ten ještě sklepl pro lépe postaveného Turynu. Jeho následný střelecký pokus však skončil daleko vedle levé tyče Ramsdaleovy branky.
52'
Šašinka byl faulován Edunem zhruba pětadvacet metrů od branky soupeře.
51'
James poslal do vápna nadýchaný centr z pravé strany. Na jeho centr si ve vápně naskakoval Brereton. Ten však na míč nakonec nedoskočil a pro Čechy to bylo také jediné štěstí.
50'
Angličané jsou na začátku druhého poločasu velice aktivní směrem dopředu a svého soupeře momentálně přehrávají.
49'
Angličané drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
48'
Sterling poslal do vápna přízemní centr z pravé strany. Ve vápně se už už dostával k tomuto centru Sessegnon. Těsně před ním však skvěle zahrál Chaluš a zabránil tak Sessegnonovi v zakončení.
47'
46'
Češi rozehráli druhý poločas a míč ihned posílají směrem dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
První poločas je za námi. Zápas je zatím nesmírně vyrovnaný a zatím jsme tak prakticky viděli pouze jedinou vážnější šanci, do které se dostal v 38. minutě Jay Dasilva. Ten totiž svou střelou z hranice vápna trefil tyč Jedličkovy branky. Oba týmy jinak hrají nesmírně vyrovnanou partii a o vítězi dnešního utkání tak může rozhodnout nejmenší chybička.

Držení míče: 50% – 50%
Střely celkem: 6 – 5
Střely na branku: 2 – 1
45+1'
45'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
43'
Brereton dostal příliš dlouhý pas za obránce od jednoho ze svých spoluhráčů a u míče tak byl jako první vyběhnuvší Jedlička.
42'
Šašinka poslal nepřesnou přihrávku na Turynu a míč se tak dostal pouze k Sulimanovi.
41'
Češi zahrávali rohový kop, který se jim však vůbec nepovedl a dopředu tak míří domácí.
40'
Turyna svou střelou poblíž hranice vápna trefil pouze jednoho z obránců.
40'
38'
Jay Dasilva napřáhl ke střele poblíž vápna soupeře. Jeho razantní pokus mířený ke vzdálenější tyči orazítkoval tyč Jedličkovy branky! Tak tohle byla zatím největší šance utkání!
37'
James se snažil projít s míčem poblíž vápna soupeře mezi dvěma obránci. To se mu však nepovedlo a míč tak přišel.
36'
Míč z následného rohového kopu skončil jen na hlavě Turyny, který ho tak následně poslal mimo vápno.
35'
Dasilva poslal do vápna centr z levé strany, který odvrátil do zámezí Král.
34'
Míč však od rohového praporku vyboxoval Jedlička mimo své vápno.
33'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
31'
Zatím je tento zápas takový nemastný, neslaný. Oba týmy hrají hlavně se zajištěnou obranou a větší šanci jsme tak zatím neviděli prakticky žádnou.
30'
Nepřesnost Angličanů na naší polovině zapříčinila to, že hrát mohou Češi.
28'
Sterlingův centr z pravé strany skončil pouze na opačné straně hřiště v zámezí.
27'
Druhý rohový kop Čechů neznamenal pro Anglii žádné nebezpečí a Ramsdale tak bude odpokávat od své branky.
26'
Míč od rohového praporku doplachtil pouze k Johnsonovi, který ho následně poslal zpět do zámezí.
26'
Češi budou zahrávat rohový kop.
25'
24'
James poslal do vápna centr z pravé strany, který však skončil pouze u Marečka.
22'
Angličané si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
21'
Holík poslal do vápna skvělý centr z levé strany, který doplachtil až na hlavu Šašinky. Jeho následný hlavičkový pokus však skončil vysoko nad brankou.
20'
Šašinka se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho pokus z otočky však neohrozil Ramsdaleovu branku.
19'
James poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, který však skončil jen v moci Jedličky.
18'
Edun vyslal na branku jedovatou střelu poblíž hranice vápna. Jeho pokus však nakonec skončil zhruba metr vedle pravé tyče Jedličkovy branky.
17'
Lingr poslal špatnou přihrávku na Turynu a míč tak skončil jen u Dasilvy.
16'
Lingr poslal do vápna nepřesný centr, který skončil jen v zámezí. Ramsdale bude odkopávat od své branky.
15'
Šašinka vybojoval přímý kop pro svůj tým zhruba třiadvacet metrů od branky soupeře.
14'
Mount poslal do vápna centr z levé strany, který však neskončil u nikoho z jeho spoluhráčů.
13'
Sadílek to zkusil překvapivě přímo na branku, kterou však zhruba o metr přestřelil.
12'
Češi budou zahrávat přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů, avšak z velkého úhlu.
11'
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
11'
Sterling vyslal na branku střelu z hranice vápna. Do jeho střely však vložil nohu Král a míč tak zblokoval mimo tři tyče.
10'
Lingr přišel o míč poblíž vápna soupeře a dopředu tak mohou domácí.
9'
Češi si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil od Holíka jen v zámezí.
8'
Mount vyslal na branku střelu z hranice vápna. Jeho pokus mířený doprostřed branky však nenadělal Jedličkovi větší potíže.
7'
Holík se snažil vyměnit si míč na levé straně hřiště s Šašinkou. Ten mu však míč vrátil špatně a následně se tak k němu dostal pouze James.
6'
Turyna se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho pokus však skončil vysoko nad brankou.
5'
Rohový kop byl však zahrán úplně stejně, jako ten na opačné straně a míč tak skončil od jednoho z anglických hráčů mimo vápno.
5'
I Češi budou zahrávat rohový kop, který vybojoval na pravé straně hřiště Král.
4'
Míč však od rohového praporku skončil pouze na hlavě jednoho z hráčů v červeném dresu, který míč následně poslal mimo vápno.
4'
Angličané budou zahrávat svůj první rohový kop v dnešním utkání.
3'
Angličané vybojovali míč na své kopačky a pomalu se s ním přesunují na polovinu soupeře.
2'
1'
Sterling se dostal ke střele uvnitř vápna soupeře. Jeho lob však skončil jen na horní síti Jedličkovy branky.
1'
Angličané rozehráli první poločas a s míčem momentálně kombinují na vlastní polovině.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Anglie dnes nastupuje v bílých dresech, Česká republika dnes oblékla červené dresy.

Anglie: Ramsdale – James, Johnson, Jay Dasilva (C), Suliman – D. Sterling, Edun, Maddox, Sessegnon – Mount – Brereton.
Náhradníci: Trott – Josh Dasilva, Dozzell, Buckley-Ricketts, Edwards, Nmecha.

Česko: Jedlička – Mareček, Král, Chaluš, Holík – Havelka, Tischler – Lingr, O. Šašinka (C), Sadílek – Turyna.
Náhradníci: Plachý – Čech, Graiciar, Granečný, Hlavatý, Chvěja, Novotný.

Rozhodčí: Massa (ITA) – Nijssen (BEL), Buzás (HUN).
Poslední 3 vzájemná utkání

Anglie – Česko 2:1 (2012)
Česko – Anglie 2:0 (2008)
Anglie – Česko 0:3 (2003)
Česká republika

Češi skončili v tabulce skupiny A na druhé příčce za Portugalskem. Po třech odehraných zápasech si připsali na své konto 2 výhry, 1 porážku a skóre 5:3. V úvodním utkání na ME dokázali Češi porazit Švédy 2:1, když se v tomto utkání blýskl dvěma góly Daniel Turyna. Ve druhém utkání ale Češi nestačili na Portugalce, se kterými padli 2:1. Jediný gól Čechů v tomto utkání vstřelil Martin Graiciar. V závěrečném utkání skupiny jsme hráli s domácí Gruzií o postup do semifinále. V bouřlivé atmosféře na Mikheil Meskhi Stadioni jsme nakonec dokázali porazit nevyzpytatelné Gruzijce 2:0, když se jedním gólem prezentoval Ondřej Šašinka a Libor Holík. Do dnešního utkání půjdou Češi v roli outsidera, ale ve fotbale se může stát cokoli, tak držme palce našim borcům. Snad to zvládnou!

Anglie

Angličané skončili ve skupině B na první příčce se skórem 7:1. Ani jeden ze soupeřů, jakými byli Nizozemsko, Německo či Bulharsko nedokázal skvěle hrající Angličany porazit. V prvním zápase si Angličané poradili s Bulharskem, které porazili 2:0. Ve druhém zápase je čekali Nizozemci, se kterými dlouho hráli vyrovnanou partii, ale nakonec gólem z 84. minuty je také dokázali porazit a to 1:0. V posledním utkání skupiny, které odehráli s Německem se očekávalo, že to bude vyrovnaný zápas, ale opak je pravdou. Angličané deklasovali Němce 4:1! Do dnešního utkání tak půjdou v roli velkého favorita.

Anglie – Německo 4:1 (ME)
Anglie – Nizozemsko 1:0 (ME)
Bulharsko – Anglie 0:2 (ME)
Bělorusko – Anglie 1:5
Španělsko – Anglie 0:3
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního semifinálového duelu ME U19 mezi Anglií a Českou republikou.