MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brumov : Val. Meziříčí - 22. července 2017   17:00

Brumov
Brumov
0:3
(0:0)
Val. Meziříčí
56' Rapavý   • 65' Gregáň   • 76' Brytus
Brumov
Cúcik – Vítek, Kolouch, Imeri, Habanec, Juřica (Fojtík), Naňák, Chuchma, Kolář (Pecha), Novák, Chovanec (C) (Vlček).
Smolík – Vaculín, Pecha, Vlček, Fojtík.
V. Zaoral – P. Pospíšil, L. Škrobák
Brumov
280 diváků
Michut – Behan, Byrtus, Drozd, Šulák – Komara (Výmola), Žilinský, Wludyka, Jurča (Bělíček), Gregáň (Vrána) – Rapavý.
Rohel – Bartozel, Bělíček, Výmola, Vrána.

Ve druhém poločase byl jasně lepším týmem hostující celek. Brumov nenašel za celý zápas na soupeře recept, a proto do druhého kola po výhře 3:0 postupuje Valašské Meziříčí.
90'
88'
Aspoň čestný zásah měli na svých kopačkách hráči domácího celku. Ve vápně nikdo volný míč netečoval.
84'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Jurča, přichází Bělíček.
82'
Behan utekl po pravé straně, krásně našel ve vápně volného Výmolu, ale jeho střelu Cúcik chytil!
80'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Gregáň, přichází Vrána.
78'
Domácí obrana je vlivem bouřku silně destabilizována. Po velkých chybách se do úniku dostali dva hráči hostí, avšak Výmola vzal sobecky akci na sebe, Cúcik opět předvedl skvělý výběh.
77'
Střídání v týmu FC Elseremo Brumov: ze hřiště odchází Kolář, přichází Pecha.
76'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku
OLDŘICH BRYTUS se konečně dočkal! Po dobrém pasu dává třetí branku hostí.
75'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Byrtus, přichází Výmola.
72'
Střídání v týmu FC Elseremo Brumov: ze hřiště odchází Chovanec, přichází Vlček.
70'
Hostující celek s přehledem kontroluje hru. Brumov neví co má hrát.
65'
MIROSLAV GREGÁŇ první střelou trefil jen obránce stojícího na brankové čáře. Míč se po několika odrazech opět dostal k němu, ve druhé šanci se nemýlil!
62'
Do zajímavé šance se opět dostal hostující Brytus. Všiml si, že Cúcik je venku z branky, a tak se ho pokusil přelobovat z nějakých 30 metrů, míč skončil nad brankou.
57'
Ihned po výkopu se k míči dostal hostující Brytus, který běžel sám na branku. Jen díky dobrému vyběhnutí Cúcika je utkání stále 0:1!
56'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku.
DANIEL RAPAVÝ dostal krásný pas na malé vápno, kde z otočky vsítil první branku utkání!
52'
Druhá půle je zatím v režii hostů. Střelu, která letěla těsně vedle levé tyčky, vyslal Šulák.
48'
Z pravé strany centroval Behan, míč se snesl na hlavu Rapavého, který jen těsně minul branku!
46'
Střídání v týmu FC Elseremo Brumov: ze hřiště odchází Juřica, přichází Fojtík.
46'
45+1'
45+1'
Na konci první půle vyslal zajímavou střelu Kamara, ale Cúcik střelu s přehledem likviduje.
44'
Oldřich Byrtus vidí žlutou kartu.
41'
První velké šanci Brumova se ocitl Chovanec. Krásnou přihrávku z pravé strany dostal domácí kapitán na hranici malého vápna. Jeho přízemní střelu reflexně zlikvidoval Michut!
39'
Hosté uzamkli svého soupeře ve velkém vápně. Finální střela Behana se odrazila od levé tyčky!
37'
Po centru z pravé strany hlavičkoval Rapavý těsně nad branku!
35'
Zatím sledujeme vyrovnané utkání. Nebezpečnějším a aktivnějším týmem je tým z Valašského Meziříčí.
31'
Jiří Vítek vidí žlutou kartu.
25'
Cúcik předvedl pohotový zákrok po přízemní střele Gregáňa, následný rohový kop domácí tým ubránil. Hlavní rozhodčí nařídil přestávku na občerstvení.
22'
Za nesportovní chování vidí žluté napomenutí Radim Jurča.
18'
Hostující celek předvedl krásnou kombinaci, kterou zakončil hostující Šulák těsnou střelou vedle branky!
14'
Hostující celek zahrával rohový kop, míč z něj propadl na hranici malého vápna, kde jej nedokázal žádný útočící hráč usměrnit do branky.
7'
Domácí Brumov se dlouho zdržel na polovině hostujícího celku, ale územní převahu nezužitkoval.
5'
První rohový kop utkání zahrával hostující celek, domácí neměli žádný problém s jeho likvidací.
4'
Po chybném odkopu Cúcika se ke střele dostal Drozd, branku však přestřelil.
1'
Domácí Naňák se málem vydal v prvních vteřinách zápasu sám na brankáře, avšak hostující obránce na poslední chvíli uhasil rodící se šanci.
1'

FC Elseremo Brumov: Cúcik – Vítek, Kolouch, Imeri, Habanec, Juřica, Naňák, Chuchma, Kolář, Novák, Chovanec (C).
Náhradníci: Smolík – Vaculín, Pecha, Vlček, Fojtík.

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Behan, Byrtus, Drozd, Šulák – Komara, Žilinský, Wludyka, Jurča, Gregáň – Rapavý.
Náhradníci: Rohel – Bartozel, Bělíček, Výmola, Vrána.

Rozhodčí: V. Zaoral – P. Pospíšil, L. Škrobák.
Divizní FC Elseremo Brumov dokázalo v předkole MOL Cupu vyřadit Vsetín, který porazil 2:1. V prvním poločase se prosadil Pavel Naňák. Vsetín posléze dokázal vyrovnat utkání brankou Kapusty. Ve druhém poločase dostal po hodině hry druhou žlutou kartu Zvoníček a oslabil tak své mužstvo. Nicméně Brumov nesložil zbraně a i v deseti hráčích v poli dokázal v 70. minutě vstřelit branku. Vítěznou branku vstřelil Marek Novák a díky tomu se dnes může utkat s Valašským Meziříčím.

Valašské Meziříčí bude již o něco těžší soupeř. "Valmez" hraje MSFL a v předkole měl volný los, tudíž zápas s Brumovem bude jejich prvním zápasem v letošním ročníku MOL Cupu.

Oba týmy se dobře znají, kdy spolu hrály v soutěži Divize E, než Valašské Meziříčí postoupilo do MSFL. Z mnoha odehraných vzájemných zápasů lze vypozorovat, že v posledních čtyřech utkáních dokázal Brumov vždy zvítězit. To poslední vítězství se datuje do března minulého roku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.