MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dobříš : Litoměřicko - 22. července 2017   17:00

Dobříš
Dobříš
52' Talůžek
Litoměřicko
Heřman, Štrancl, Frank, Dvořák, Zahálka.

90'
88'
Hostujícímu celku se podařilo trefit spojnici tyče a břevna, a sice po nepovedeném centru do pokutového území!
78'
Dobříš měla velkou šanci! Hostující kapitán Šimkovský vykopával míč z prázdné branky, následnou dorážku poslal Ondřej Puchmajer do břevna hostující branky!
69'
Domácí jsou ve druhé půli překvapivě lepším týmem a měli i dvě slušné příležitosti. Kromě Talůžkovy proměněné penalty však jiný gól nepadl.
68'
Žlutou kartu dostává Talůžek (MFK Dobříš).
52'
Dobříš právě vstřelila branku!

ROBERT TALŮŽEK bezpečně proměnil nařízenou penaltu, čímž tak zařídil dobříšské vedení.
46'
45'
40'
V Dobříši zatím branka nepadla. Hosté lépe kombinují a jsou častěji na míči, což je zatím z pohledu diváka evidentní.
1'

MFK Dobříš: Šedivý – Procházka, Talůžek, M. Puchmajer, O. Puchmajer, Rychlík, Maryška, J. Šrain, Junek, V. Šrain, Dort.
Náhradníci: Petrlík, Masopust, Tran, Karas, Weber.

FK Litoměřicko: Starczewski – Faust, Šimkovský, Jelínek, Hanuš, Trýzna, Kalaš, Seidl, Surmaj, Šlehofer, Valenta.
Náhradníci: Heřman, Štrancl, Frank, Dvořák, Zahálka.

Rozhodčí: Musil – Hurych, Dobrý.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.