MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Domažlice : Ml. Boleslav - 25. října 2017   14:30

Domažlice
Domažlice
36' Došlý  • 68' Braun
2:4
(1:2)
Ml. Boleslav
12' Chramosta   • 45' Chramosta   • 75' Matějovský   • 76' Mareš
Domažlice
Bezdička, Teršl, Roubal, Buršík, Korelus, Brych
Ardeleanu – Kotalík, Pečenka
Městský stadion Střelnice, Domažlice
1265 diváků
Fabián, Mingazov, Levin, Paušek, Rada. Vukadinovič, Vejmola

Domažlice se za svůj výkon rozhodně stydět nemusí. Pochvalu zaslouží hlavně domácí brankář. Boleslav postupuje do čtvrtfinále.
90+1'
90'
Nastaví se jedna minuta nad rámec hrací doby.
89'
Opět kdo jiný, než Mebrahtu byl v hlavní roli, Šimáň ho vychytal a z rohu nic hosté nevytěžili.
87'
Oba týmy mají dostřídáno, nyní už tak budeme sledovat pouze hru samotnou. Trenér Uhrin stáhl dalšího hráče především s útočnými úmysly, Přikryla, za něj jde na +/- 5 minut Fabián.
83'
Ani Bolka nezůstává pozadu s počtem střídání. Kapitána Matějovského vystřídá Jakub Rada.
82'
Domažlice mají tímto již dostřídáno. Hájovského vystřídá Teršl.
80'
Mebrahtu mohl už konečně prolomit dnešní smůlu a zleva prostřelit Šimana, gólu se ale nedočkal.
79'
Nejsou to rozhodně jednoduché chvíle pro Jiskru, která má zhruba deset minut na to, aby něco s utkáním ještě udělala.
78'
Druhé střídání na domácí straně. Útočník Kropáček si dnes svoje odehrál a je nahrazen Roubalem.
76'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Těžké chvíle pro domácí, kteří hned víceméně po rozehrávce dostávají druhý gól v krátkém sledu. Rychlá infiltrace do domácí obrany způsobila menší rozklad defenzívy, Mareš se dostal nadvakrát ke střele, poprvé Šiman odolal, podruhé už ne a PETR MAREŠ dodává klid do hostujících kopaček.
75'
Bohužel, nadějný stav pro Západočechy vydržel přibližně 8 minut. Středočeši se usadili na útočné polovině, obrana byla pod tlakem, čehož využil MAREK MATĚJOVSKÝ a zpoza vápna dává třetí gól Bolky!
73'
Mareš měl na svědomí střelecký pokus, který zamířil vedle branky.
70'
Dnešnímu utkání i přes ne úplně vhodný čas a počasí přihlíží krásných 1265 diváků!
70'
Mebrahtu má tedy v útoku nového parťáka, sám Mebrahtu se dostal ke střele, kterou pohotově vyrazil Šiman.
69'
Jediný střelec Boleslavi Chramosta dnes dohrál, nahrazuje ho jiný útočník, Mingazov.
68'
Domažlice právě vstřelily branku!
Ale nový hráč půjde na trávník s vědomím, že to je 2:2! MILAN BRAUN na nic nečekal a vypálil z dobrých 25 metrů, pozdravil Agajeva, který pouze přihlížel a míč skončil v šibenici! Krásný gól.
65'
Střídání se chystá i na straně Středočechů.
63'
I hosté se po delší době dostali do akce, Chramosta je dnes hodně vidět a jeho další pokus míří nad.
61'
Na domácí straně se do zakončení tlačil dost výrazně Došlý, pálil však vedle tří tyčí.
60'
Chramosta se dostal k zakončení po odmítnutí obránce, byl celkem kreativní, ale kreativnost na úkor kvality byla znatelná.
59'
První střídání na place. Dolů jde domácí záložník Hejda, který bude nahrazen útočníkem Bezdičkou, posiluje se tak především ofenziva.
57'
Boleslav se zase nastěhovala na útočnou polovinu a rozjela akci. kdy Takács nahrával na Chramostu, útočník vystřelil s nulovou razancí a vážněji neohrozil branku domácích.
54'
Hrotový útočník Jiskry Kropáček si chtěl míč ze vzduchu stáhnout a střílet pomocí nůžek, nevyšlo mu to ale vůbec.
53'
Mebrahtu si mohl spravit renomé po přihrávce od Chramosty do předbrankového prostoru, větším soupeřem byl pro něj ale míč a domácí otáčí hru.
50'
Rohový kop střídá další. Nyní ho z boleslavské strany zahrál Mareš, centr prodloužil Magera přímo na nohu Mebrahta, Míč letěl do branky. Gól si chtěl ovšem připsat australský útočník, který zbytečně do dráhy míče dal nohu a z těsné blízkosti přestřelil.
49'
Rohový kop dostali k dispozici hráči domácího výběru, brankář Agajev si nečinil potíže a s klidem si centr stáhl ze vzduchu.
47'
Hosté dostali v úvodu druhé půle k dispozici dva rohy, bez úspěchu.
46'
Máme za sebou první půlku pohárového utkání Domažlice – Mladá Boleslav. Je vidět znatelný rozdíl mezi nejvyšší soutěží a ČFL, tj. 3. ligou, domácí ale hrají sympaticky a rozhodně nemají přehnaný respekt z Boleslavi. Hosté jsou sice lepší, ale zahazují šance, nicméně po gólech Chramosty z 12. minuty a 45. minuty vedou 1:2, za domácí snižoval Došlý v 36. minutě a kdyby proměnil penaltu po faulu Stronatiho, mohlo být veseleji. Na kdyby se ale nehraje a stav je tak 1:2.
45'
45'
Tvrdý direkt pro Domažlice. Ač byly lepším týmem od zhruba 30. minuty, tak neproměnili dvě dobré šance včetně penalty a JAN CHRAMOSTA toto potrestal střelou podél vybíhajícího brankáře, Boleslav jde tak do důležitého vedení.
44'
Magera se s tím vůbec nemazal a sudí mu ukazuje žlutou kartu.
44'
Jiskra je nyní výrazně lepší než soupeř, Hejda mohl napravit Došlého neproměněnou penaltu, ale střílí těsně vedle!
42'
Hosté se řítili do útoku ve větším počtu, než byla dimenzována domácí obrana, veškerou snahu ale ukončil Chramosta, který zamířil vysoko nad branku Šimana, který si mohl v předchozích minutách trochu odpočinout.
39'
Došlý si bude drbat vlasy asi ještě dlouho. Měl ideální šanci poslat domácí do vedení, ale Agajev byl včas u pravé tyče a radost mu zkazil.
38'
Stronati si nepočínal ve vápně tak, jak by měl a vidí žlutou kartu. Navíc za jeho faul uvidíme i penaltu.
38'
Rozhodčí Ardeleánu ukazuje na penaltový puntík v hostujícím vápně po faulu zadáka Stronatiho! Hostující obránce s verdiktem nesouhlasí, ale rozhodčí je neoblomný.
37'
Hosté si hned mohli spravit náladu, měli k dispozici dva rohové kopy za sebou, trenéra Uhrina tím rozhodně nepotěšili, neboť oba skončily neúspěchem.
36'
Je srovnáno a domácí ukazují, že kůži nedají rozhodně lacino. PETR DOŠLÝ dostal míč sice zády k brance, to ho ale neodradilo a z otočky překvapil bombou pod břevno Agajeva! Nutno říci, že 100% práci v obraně nepředvedl Takács, který střelce absolutně neuhlídal.
29'
Domácí roh nezahráli úplně dle představ, hráči z centra Chodska se vydali na zteč hned v několika lidech. situaci, která vznikla, ale trestuhodně zahodili, domácí se vrací zpátky do útoku.
28'
Domácí se očividně osmělili a taktéž si vytvořili jednu šanci, Chocholoušek si ve vzduchu našel míč a pokus minul těsně pravou tyčku!
26'
Míč si našel ve vzduchu jeden z domažlických hráčů a zamířil. K jeho smůle vedle brány a brankář Agajev uvede míč do hry.
26'
Na druhé straně si taky domácí zkusí kopnout roh.
24'
Jenže ten padl pouze do náručí domácího strážce branky.
24'
Po klidnější pasáži hry, kdy se oba týmy snažily aktivně hrát, přichází pro hostující tým první roh dnešního utkání.
19'
Tohle byla velká šance pro Bolku na navýšení skóre! Chramosta ve vápně našel Matějovského a druhý jmenovaný vypálil, Šiman ale vytáhl perfektní zákrok a jeho pokus vyrazil!
14'
Do hostujícího vápna přilétl dáreček v podobě centru od domácího plejera, jeho kolegové ho ale nezužitkovali dobře a hosté mohou otočit hru.
12'
Jenže další akci Boleslavi už domácí obrana neustála a inkasuje. Hosté díky dobré obranné fázi přešli do brejku, na což domácí stopeři nezareagovali. První střelu dostal k dispozici Mebrahtu po přihrávce od Chramosty. Neuspěl, Šiman míč vyrazil někam na patnáct metrů, kde stál JAN CHRAMOSTA a poradil si gólově.
10'
Boleslav je na tom herně zatím lépe a domácí brankář musel vytáhnout důležitý zákrok, neboť Matějovský prokázal svoji kvalitu a přesným pasem vysunul Přikryla, jenže si vylámal zuby na Šimanovi.
8'
Mebrahtu obral o míč domácího útočníka a jal se vytvořit příležitost pro své spoluhráče, jenže celou akci nedotáhl do konce a je po gólové naději pro Boleslav.
6'
Domažličtí mohou nyní přivítat trenéra fotbalové Plzně Pavla Vrbu, který dorazil na toto utkání.
6'
Jiskra se po delším času stráveném v obraně dostává na míč a nyní je v útoku.
4'
Hosté si v krátkém sledu vytvořili dvě šance. Ani jedna ale nebyla proměněna a pokračuje se za stavu 0:0!
2'
I Boleslav se dostala na útočnou polovinu, z útoku ale nic nevytěžila a míč má ve své moci brankář Šiman.