MOL Cup -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Slovácko - 10. listopadu 2017   18:00

Plzeň
Plzeň
37' Hubník  • 54' Bakoš
2:3
(1:1)
Slovácko
Slovácko
19' Kubala   • 63' Sadílek   • 110' Hofmann
Plzeň
Hruška – Havel, Hejda, Hubník (C), Kovařík – Zeman, Živulič (54. Ivanschitz), Čermák, Pilař (70. Petržela) – Řezníček, Bakoš (79. Kolář)
Sváček – Limberský, Hájek, Ivanschitz, Kolář, Petržela
E. Marek – P. Blažej, P. Vlasjuk
Doosan Arena, Plzeň
3 775 diváků
Slovácko
Heča – Juroška, Hofmann, Šimko, Reinberk – Šumulikoski (C), Navrátil (120. Tkáč), Petr (104. Hellebrand), Sadílek, Havlík – Kubala (87. Yu)
Daněk – Ťok, Hellebrand, Yu, Tkáč

Pro dnešek je to od nás z Plzně vše, přejeme hezký zbytek týdne a budeme se těšit u dalších přenosů.
Statistiky zápasu:

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 12:13.
Střely mimo: 15:9.
Rohy: 11:1.
Je dobojováno. Slovácko dokázalo v Plzni vybojovat senzační vítězství 3:2 po prodloužení a postupuje do čtvrtfinále MOL Cupu. Brzké vedení sice hosté ztratili, v 63. minutě ale vyrovnával z dorážky Lukáš Sadílek a za nerozhodného stavu dospělo utkání až do prodloužení. V něm jedinou větší šanci dokázal přetavit v rozdílovou branku Stanislav Hofmann a Jihomoravané tak mohou slavit postup.
120+3'
120+2'
Hosté teď dohrávají zápas s míčem na útočné polovině.
120+1'
Roh hosté odvrátili a navíc budou i vhazovat. To vše v první ze dvou nastavených minut.
120'
Na roh se vydává do vápna i gólman Aleš Hruška.
120'
Na poslední minuty jde do hry Pavel Tkáč místo Jana Navrátila. Domácí budou rozehrávat rohový kop.
119'
Hosté ještě připravují jedno poslední střídání.
119'
Ani teď se ale do zakončení nedostali. Hraje se opět kolem středu hřiště.
118'
Hosté faulovali ve středovém kruhu a domácí se chystají poslat další vysoký balon přímo do vápna.
117'
Hejda se posunul na hrot, ale dlouhý pas do vápna se mu vybojovat nepodařilo.
116'
Teď byl faulován pro změnu plzeňský Čermák. Plzeň může opět posunout hru před branku Slovácka.
115'
Domácím se naskytla šance jít do rychlého brejku 3 proti 3, Zemanův nepřesný centr ale znemožnil jakýkoliv pokus o zakončení.
114'
Další faul na Hellebranda a ještě jeden přímý kop pro hosty.
114'
Ve druhém poločase prodloužení se bude zřejmě ještě něco nastavovat.
114'
Petržela ale fauloval čerstvého Hellebranda, a k míči se tak opět dostávají hosté.
113'
Hečův dlouhý výkop sbírají domácí a rychle vrací hru na útočnou polovinu.
112'
Šimko nakonec bude pokračovat ve hře, aniž by musel za postranní čáru. To se domácím fanouškům vůbec nelíbí.
111'
Jakub Řezníček (PLZ) teď mimo hru fauloval Šimka a dostává žlutou kartu. Hráč Slovácka navíc potřebuje ošetření. To teď Plzni vůbec nehraje do karet.
110'
Slovácko právě vstřelilo branku!
Hosté jsou blízko cennému skalpu a postupu do čtvrtfinále. Centr do vápna našel úplně volného STANISLAVA HOFMANNA, který se dokázal prosadit, přesnou střelou z voleje nedal brankáři Plzně nejmenší šanci a posunul Slovácko do vedení.
109'
Sadílek byl faulovaný na útočné polovině, Slovácko bude moci centrovat do vápna.
108'
Teď mají šanci vydat se dopředu pro změnu hosté.
107'
Plzeň opět od úvodních minut okupuje pokutové území soupeře, ale zatím jako by jí chyběla šťáva ve finální fázi. Hejdův dobrý přízemní centr nedokázali domácí vůbec zakončit.
106'
Začalo druhé prodloužení.
Prvních patnáct minut žádnou výraznější šanci nepřineslo. Do dobré střely se dostal střídající Yu, ale branku Plzně střelou z hranice šestnáctky netrefil.
105'
První prodloužení skončilo.
104'
Hosté střídají. Jakuba Petra střídá na zbytek prodloužení a případné penalty mladík Patrik Hellebrand.
103'
Ke střele se domácí neprobojovali, vykopávat bude Heča.
102'
Viktoria kombinuje na útočné polovině.
101'
Navrátil zabíhal za plzeňskou obranu na zajímavý pas, ale v souboji se zkušenějším Hubníkem si nepohlídal ofsajdovou linii.
100'
Útočné snažení Plzně teď končí s odpískaným útočným faulem. Rozehrávat můžou hosté.
99'
Opět centroval Zeman, jeho balon propadl až k Hubníkovi, ten ale v těžké pozici na dlouhou nohu nedokázal přesně zakončit.
99'
Po Petřelově sraženém centru si standardní situaci Západočeši zopakují.
98'
Roh pro Plzeň.
97'
Na druhé straně centroval zleva Zeman, ale hosté balon ze vzduchu odvrátili.
96'
Šumulikoski měl teď na hranici vápna trochu času, našel volného Yua, který z první o pár čísel přestřeluje. To byla dobrá šance pro hosty.
95'
Ani jednomu z týmů se teď nedaří přejít do ofenzivy a hraje se spíše kolem středové čáry.
94'
Rychlý brejk Viktorie skončil Kolářovým centrem na malé vápno. Tam dokázal jeden z hostujících obránců spolu s brankářem Hečou nebezpečí odvrátit.
93'
Slovácko nastěhovalo hru na útočnou polovinu, zatím se ale jeho hráči nedostávají do střeleckých pozic.
92'
Aleš Čermák (PLZ) se dopustil útočného faulu. Sudí Marek mu dopředu avizoval, že při dalším provinění přijde karetní trest a svůj slib teď dodržel.
91'
Začal první poločas prodloužení.
Je za námi druhý poločas, který opět nabídl po jedné brance na každé straně a za remízového stavu nás čeká prodloužení a případně penalty, které rozhodnou o posledním účastníkovi čtvrtfinále MOL Cupu.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Plzeň bude moci ještě rozehrávat rohový kop.
90'
Hlavní sudí nastavuje ve druhém poločase dvě minuty.
90'
Havel se po sérii přihrávek tlačil do zakončení, jenže Heča mu míč sebral
89'
Plzeň se nyní musela nějakou chvíli bránit, Hubník vše řeší na chvíli odkopem do zámezí.
89'
Yu se hned po svém příchodu na trávník zapojil do napadání rozehrávky a dostal Hejdu pod mírný tlak.
88'
Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Filip Kubala, přichází Kanghyun Yu.
87'
Jakub Petr se prezentoval střelou z dálky, která však byla hodně nepřesná.
86'
Dnešní utkání sleduje 3 775 diváků.
85'
Lukáš Hejda mohl rozhodnout dnešní duel. Jeho rána z první však orazítkovala pouze tyč!
84'
Plzeň se tlačí do zakončení, ale znovu bez výraznějšího efektu.
83'
Atraktivitu dnešního utkání nyní podtrhl Marek Havlík, který chtěl vystřelit, ale míč mu sjel a poslal jej až na parkoviště za severní tribunou.
82'
Ivanschitz poslal dobrý centr do pokutového území, který prodloužil Řezníček až k Danielu Kolářovi, kterému však míč sklouzl v zakončení.
80'
Plzeň se znovu nedostala do žádného zakončení a utkání nám pomalu spěje k remízovému závěru. V tom případě by nás čekalo ještě prodloužení a případně penalty.
79'
Pavel Vrba naposledy mění sestavu. Ze hry jde Bakoš a na jeho místo přichází Daniel Kolář.
77'
Domácí brankář svoji rozehrávkou založil útočnou akci, jenže k přímé střele na branku Slovácka nakonec nedošlo.
77'
Hruška si nyní hodně zahrával, ale rozehrávku zvládl.
76'
Z rohu pro Plzeň nebylo nakonec nic a rozehrávat může v klidu Milan Heča.
75'
Rychlá akce Viktorie nebyla zakončena zrovna ideálně, přesto se Plzeň dočká rohového kopu.
73'
Lukáš Hejda zastavil možnou akci Slovácka hned v začátku na půlící čáře.
72'
Plzeňští hráči na pravé straně dobře zakombinovali, jenže po centru do vápna se k míči dostali hráči Slovácka.
70'
Pavel Vrba nachystal druhé střídání. Ze hry jde Václav Pilař a na jeho místo přichází Milan Petržela.
69'
Lukáš Hejda nerozehrál vůbec ideálně a pouze odevzdal míč hostům, kteří jej ale velmi rychle také ztratili.
67'
Plzeňští hráči mají balón na svých kopačkách, zatím však směrem dopředu nepřišla žádná zajímavější možnost.
65'
Havel se po přihrávce od Zemana dostal s míčem až k brankové čáře, ale v rohu hřiště toho moc nevymyslel.
63'
LUKÁŠ SADÍLEK si napravil reputaci z předchozí akce a srovnává skóre. Po centru Reinberka Hruška míč pouze vyrazil a pohotový Sadílek dokázal míč uklidit za záda plzeňského brankáře.
62'
Lukáš Sadílek se po zaváhání plzeňské obrany řítil za míčem sám proti Hruškovi, který však dokázal včas vyběhnout a míč odkopnout!
62'
Ivanschitz poslal zajímavý centr před branku, ale nikdo ze spoluhráčů se nedokázal dostat k zakončení.
61'
Milan Havel nedovoleně zastavil začínající útočnou akci Slovácka, hosté následně rychle o míč přišli.
59'
Aleš Čermák se dostal až do zakončení, ale zamířil svojí střelu jen do rukavic připraveného Heči.
59'
Šimko se snažil rozehrát na Reinberka, kterému však míč utekl do zámezí a Plzeň může podniknout útočnou akci.
57'
Slovácko mohlo přijít s odpovědí na plzeňskou trefu. Po centru po šestnáctky se však Kubalovi další zakončení v zápase tentokráte nepodařilo.
54'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Diego Živulić, přichází Andreas Ivanschitz.
54'
Plzeň právě vstřelila branku!
Plzeň otáčí skóre dnešního utkání! Martin Zeman našel přihrávkou mezi obránce dobře nabíhajícího MARKA BAKOŠE, který střelou na vzdálenější tyč dostává Viktorii do vedení!
52'
Na hrací ploše skončil domácí stoper Lukáš Hejda, který musí být i ošetřován. Hra na chvíli přerušena.
51'
Plzeň ještě mohla pokračovat s míčem na kopačkách, ale Živulič na konci celé akce nezakončil přesně a míč končí v náručí Milana Heči.
50'
Ze zajímavé standardní situace nakonec nebylo nic, neboť Bakoš trefil hráče připravené ve zdi.
49'
Řezníček znovu hlavním aktérem děje na hřišti, tentokráte byl faulován v zajímavé vzdálenosti od branky Slovácka.
48'
Viktoria se snaží být aktivní, Řezníček ve své snaze projít do zakončení neuspěl.
46'
Domácí hráči zvolili při rozehrávce standardní situace hodně zajímavý signál s dotekem míče, po kterém mohl hrát Pilař, ale jeho centr před branku odvrátil do bezpečí Kubala.
46'
Oba týmy už se vracejí na hrací plochu Doosan Arény na začátek druhého poločasu.
Tak je za námi nepříliš záživný první poločas, který sice přinesl dva góly, ale úroveň předváděné hry zatím není kdovíjak valná.

Hostující celek se dostal do vedení v devatenácté minutě. Do té doby aktivnější Slovácko rozehrálo akci po pravé straně, kterou zakončil krásnou ranou k tyči Filip Kubala.

Viktoriáni poté přidali do kroku a nakonec se jim povedlo i vyrovnat. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal stoper Roman Hubník, jehož pokus nakonec propadl až do sítě.
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
45'
44'
Marek Bakoš nezpracoval těžký míč ve středu hřiště, ten mu nakonec uskočil až do zámezí. Nakonec se balon dostal až k Hečovi.
43'
Jenže i hostující hráči se dopustili přestupku vepředu, takže míč pošle do hry Hruška. Domácí budou mít šanci zaútočit.
42'
Nyní však skončil na zemi po faulu Plzně Sadílek, hostující tým tedy může rozjet akci po levé straně.
42'
Další dlouhý nákop hledal vepředu Řezníčka, stopeři Slovácka ho ale uhlídali. Domácí mají po vyrovnání více ze hry.
40'
Na druhé straně musel velký pozor dávat i Aleš Hruška, který lapil jedovatý pokus Sadílka. Domácí následně pospíchají do rychlého brejku.
39'
Po dalším nebezpečném centru Plzně, který vyprodukoval Pilař, se k hlavičce dostal Diego Živulič, ale jeho zakončení skončilo nad bránou.
37'
Po neskutečně nepřehledné situaci před brankovou čárou máme v Plzni vyrovnáno! ROMAN HUBNÍK je nakonec určen jako střelec branky. Domácí kapitán trkl jako poslední hlavou do míče, Heča se ve skrumáží srazil s několika ostatními hráči z obou týmů, takže balon nakonec prošel až do sítě!
36'
Martin Zeman se pokusil najít jednoho ze spoluhráčů před bránou, ale centr do vápna neprošel. Domácí však zabojovali a vydolovali další roh.
35'
Bakoš z pravé strany posílal míč před branku k Lukáši Hejdovi, ale domácím se nakonec povedlo zamířit jen do boční sítě.
34'
Jan Kovařík vybojoval pro svůj celek rohový kop, sám ho také rozehraje.
33'
Milan Heča si po delší době zahraje, když se k němu dostal odražený balon. Hostující brankář ho ihned poslal na druhou stranu hřiště.
32'
Až nyní se Plzeňští dostávají na útočnou polovinu, Pavel Vrba dává od své pozici hodně hlasité pokyny. Domácí se však s míčem dostali zase až ke svému vápnu.
31'
Proti další přihrávce Petra dobře vystoupil Zeman, jenže domácí se s míčem moc nepomazlili. Opět ho získávají hráči Slovácka.
30'
Moravané mají i teď míč ve své správě, kombinují s ním okolo středového kruhu.
29'
Obrovskou šanci měl hostující Jakub Petr, který se dostal k hodně nebezpečné hlavičce! Tu zlikvidoval Hruška na poslední chvíli, chytil míč na brankové čáře!
29'
Hra je momentálně plná nepřesností, moc se toho na hřišti neděje. I nadále jsou aktivnějším týme hráči Slovácka.
27'
Rychlý Martin Zeman je zatím asi nejaktivnějším hráčem Plzně, nyní byl právě on faulován. Domácí se dostanou k další akci.
26'
Západočeši se dostali k několika pokusům. Rána Zemana ale k bráně neprošla, záhy se neujal ani centr Havla. Poté domácí opět faulovali na útočné polovině.
24'
A další nepříjemnou akci vezl po skvělém pohybu Juroška, jeho jemný centr nakonec lapil do náručí gólman Hruška. Ale z pohledu Slovácka to byla další zajímavá kombinace.
24'
Jenže centr na Zemana se nepovedl, domácí se tedy k ohrožení brány Heči zatím nedostanou. Slovácko se totiž brání velice zodpovědně.
23'
Nedovoleného zákroku se dopustili také hostující hráči, Plzeňští mohou rozehrát svou akci.
22'
K centru se na levé straně dostal pro dnešek bek Jan Kovařík, jeho pas byl tečovaný, takže se k němu Bakoš nedostal. Následně domácí faulem zastavili brejk Slovácka.
21'
Po inkasování se domácí snaží rychle napadat, zvýšili pohyb, ale hostující tým opět drží míč ve své moci.
19'
Hostující tým se dostává do vedení! A je to celkem zasloužená situace, protože Slovácko je zatím aktivnějším týmem. Po další skvělém napadání hráčů v bílém mohl po pravém křídle postupovat směrem k bráně Plzně FILIP KUBALA, který neodcentroval, míč zkušeně podržel, následně se prosadil krásnou ranou ke vzdálenější tyči!
18'
Po rozehrání v podání Petra se k odraženému míči dostal Marek Havlík, jeho pokus nakonec skončil téměř mimo stadion.
18'
Jan Juroška se vydal na další útočný výlet, vybojoval rohový kop pro hostující tým.
17'
Plzeň se může po nedovoleném zákroku Slovácka uklidnit, domácí budou rozehrávat ze středu hrací plochy.
16'
Jakub Petr odcentroval z levé strany, před bránou byli volní dva jeho spoluhráči, ale výtečně míč odvrátil domácí kapitán Hubník.
15'
Jenže po dalším dobrém napadání se hostující celek opět dostane k balonu na útočné polovině hřiště. Domácím se zatím moc nedaří v kombinaci.
14'
Opět se pokoušel o centr aktivní Jan Navrátil, ale nyní se mu akce nepovedla, míč šel od něj do autu, Kovařík tedy může vhazovat.
13'
Pilař výtečně vybojoval míč, před ho Bakošovi, ale ten celou zbrzdil, následně dokonce odevzdal balon hostům. Z nadějné šance tedy nic není.
12'
Slovácko je nyní jasně aktivnějším týmem, domácí se musí bránit. Před bránu Plzně létají centry ze všech stran, ale míč si zatím pokaždé našel Hubník.
11'
Do zakončení se dostal rychlým náběhem Jan Juroška, který z pravé strany tvrdě vypálil, jeho pokus však letěl vysoko nad břevno.
10'
Západočeši opět na chvíli podrželi míč, nakonec z toho bude aut na pravé straně. Následně však domácí faulují a k balonu se dostane znovu Slovácko.
9'
Kolmou přihrávku poslal do vápna Jan Navrátil, ale Hejda nabíhajícího útočníka pokryl, Hruška si pak došel pro snadný míč.
9'
Domácí se nyní dostali na delší dobu k míči a kombinovali na útočné polovině. Nakonec odcentroval Roman Hubník, ale jeho pas nikoho nenašel.
8'
Po centru Zemana se k hlavičce dostal Marek Bakoš, jeho zakončení ale skončilo mimo tři tyče.
7'
A další dlouhatánský nákop Slovácka letěl do velkého vápna Plzně, Hruška si pro míč zkušeně vyběhl. Následně rozehrál na Čermáka.
6'
Už i domácí se začínají osmělovat, hlavně na levé straně se snaží něco vymyslet Václav Pilař, který však nyní o míč přišel.
5'
Domácí levý bek Kovařík si autové vhazování zopakuje, nyní vrací sportovně míč hráčům Slovácka, kteří ho do zámezí zakopli.
5'
Kvůli nepřesnosti se míč dostal do zámezí, Plzeňští mohou vhazovat. Jan Kovařík poslal míč Hubníkovi, který ho nakonec jen odkopl do bezpečí.
4'
Po dobrém napadání se dopředu hned hnal domácí Aleš Čermák, ale jeho akce byla zastavena kvůli ofsajdu. Míč pošle do hry gólman Heča.
3'
Hostující hráči se nakonec s balonem dostali až k vlastnímu vápnu, ale od úvodních sekund zatím drží míč výhradně na svých kopačkách.
3'
Míč odkopl od své brány Aleš Hruška, Živulič ho však ve středu hřiště ztratil. Slovácka tedy okamžitě zase obrací hru a míří na zteč.
2'
Viktoriáni se sami na pravém straně neprosadili, musí se tedy opět bránit. K odraženému míči se dostal Jan Navrátil, ale napálil ho hodně mimo.
1'
Míč do hry uvedlo hostující hráči, kteří se ihned nákopem dostali na útočnou polovinu hřiště. Domácí však akci na levém křídle rychle zastavili.
1'
Oba celky nastupují na hrací plochu. Domácí Viktoria dnes nastoupí v klasických dresech, na kterých dominuje modrá barva s červenou, hostující fotbalisté Slovácka budou hrát v bílém.

FC Viktoria Plzeň: Sváček – Limberský, Hájek, Ivanschitz, Kolář, Petržela.

1.FC Slovácko: Daněk – Ťok, Hellebrand, Yu, Tkáč.
Základní sestavy:

FC Viktoria Plzeň: Hruška – Havel, Hejda, Hubník (C), Kovařík – Zeman, Živulič, Čermák, Pilař – Řezníček, Bakoš.

1.FC Slovácko: Heča – Juroška, Hofmann, Šimko, Reinberk – Šumulikoski (C), Navrátil, Petr, Sadílek, Havlík – Kubala.

Rozhodčí: P. Blažej – P. Vlasjuk, O. Pechanec.
Viktoria suverénně prochází podzimní částí nejvyšší soutěže a po šlágru podzimu proti Slavii má výběr kouče Vrby v čele soutěže náskok 13 bodů na Olomouc a 14 bodů na třetí Slavii, která se pomalu loučí s obhajobou titulu. To Plzeň má skvělou pozici v lize a dobrou pozici mají Západočeši i v domácím poháru, kde jim stojí v cestě tým Slovácka, proti kterému jsou Plzeňané jasnými favority.

Slovácko do Plzně nepřijíždí v dobré kondici. Celek z Uherského Hradiště je v nejvyšší soutěži na třináctém místě pouhý bod od sestupových pozic. Trenér Michal Kordula minulý týden získal se svými svěřenci bod za remízu v Karviné, kromě toho však z posledních pěti duelů vybojovali jeho svěřenci už jen jeden bod. Trápení Slovácka je způsobené i žalostnou koncovkou, když ve třinácti kolech dalo jen devět branek.
Hezký páteční večer z Plzně. Suverén letošního ročníku nejvyšší tuzemské soutěže HET Ligy Viktoria Plzeň ani v reprezentační přestávce nemá příliš prostoru na odpočinek a čeká jí boj na další frontě. V rámci 4. kola domácího poháru MOL Cupu se Západočeši utkají s týmem Slovácka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.