MOL Cup - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Roudné : Benešov - 22. července 2017   17:00

Roudné
Roudné
0:5
(0:2)
Benešov
Benešov
36' Turek   • 38' Turek   • 57' Balata   • 80' Turek   • 90' Zákostelský
Roudné
Hřebejk, Samek, Zíka, Tibitanzl, Lerch.
Dujsík – Kvaček, Vrchota
200 diváků
Benešov
Melichar, Říha, Hašek.

90'
90'
Benešov právě vstřelil branku!

Hosté opět trestají. Po faulu a trestném kopu zpoza vápna se trefil JAN ZÁKOSTELSKÝ, čímž tak uzavřel gólový účet na 0:5.
90'
Střídající dorostenec Tibitanzl postupoval sám na branku, ale bohužel pro domácí nastřelil opět brankovou konstrukci!
80'

Domácí své šance neproměňují, kdežto hosté ano. MARTIN TUREK totiž zkompletoval svůj hattrick, čímž poslal Benešov do druhého kola.
76'
Žlutou kartu dostává Kössl (TJ Malše Roudné).
71'
Akce téměř jako přes kopírák! Ondřej Otepka opět centroval a znovu Růžička – tentokrát nastřelil tyč. Velká smůla pro Malše Roudné.
69'
Domácí Růžička po Otepkově centru trefil břevno benešovské branky!
58'
Žlutou kartu dostává Píša (TJ Malše Roudné).
57'

Po kombinaci s Turkem zaznamenal třetí gól hostujícího celku VOJTĚCH BALATA.
46'
45'
38'

MARTIN TUREK opět prokázal své střelecké schopnosti, a protože si ho domácí na zadní tyči nepohlídali, je to 0:2.
36'

Hostující kapitán MARTIN TUREK otevírá skóre tohoto utkání.
26'
Domácí neproměnili dvě gólovky. Nejprve se neprosadil Maršík hlavou, následně pak Večeřa obešel gólmana a branku přestřelil!
20'
Na jihu Čech se zatím hraje bez gólů, karet, ale i šancí. Stav je tedy zatím bezbrankový.
1'

TJ Malše Roudné: Konečný – Kořínek, Vávra, Kössl, Otepka, Píša, Tušer, Bartoš, Růžička, Maršík, Martykán.
Náhradníci: Hřebejk, Samek, Zíka, Tibitanzl, Lerch.

SK Benešov: Tetour – Farkaš, Filip, Večeřa, Turek, V. Balata, Pohorský, Laštovka, Zákostelský, Vrňák, L. Balata.
Náhradníci: Melichar, Říha, Hašek.

Rozhodčí: Dujsík – Kvaček, Vrchota.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.