MOL Cup - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Živanice : Olomouc - 20. září 2017   16:00

Živanice
Živanice
0:8
(0:2)
Olomouc
Olomouc
28' Plšek   • 30' Moulis   • 47' Hála   • 59' Manzia   • 62' Moulis   • 67' Kalvach   • 74' Obročník   • 81' Hála
Živanice
Ptáček – Buriánek, Ferčák (C), Zdeňka (67.Novák), F. Pánek – Kakrda, Gorol, Kakrda, Polák, D. Pánek – Ujec (77.Bukač), Petrus (58.Hundák)
Vašíček – Herzán, Hundák, Novák, Trupl, Bukač, Motyčka
Vojkovský – Arnošt, Vodrážka
Živanice
564 diváků
Olomouc
Reichl – Hála, Štěrba, Polom, Vepřek (C) (67.Kalvach) – Zahradníček (72.Sladký), Texl, Obročník, Plšek (55.Manzia), Moulis – Linhart
Spurný – Jemelka, Houska, Manzia, Falta, Kalvach, Sladký

90'
90'
Sigma bude zahrávat rohový kop.
89'
Dělovka Kalvacha gólem nekončí!
85'
Závěr zápasu se nám už jen evidentně dohrává.
81'
Olomouc právě vstřelila branku!
MARTIN HÁLA se v pokutovém území dostal k odraženému míči, který střelou z první překonává Ptáčka.
79'
Střela Gorola je hodně nepřesná!
77'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Ujec, přichází Bukač.
74'
MICHAL OBROČNÍK povedenou střelou po rohovém kopu k tyči navyšuje vedení hostí.
72'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Zahradníček, přichází Sladký.
70'
Gorol prověřil Reichla. Ten pozorný.
67'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Vepřek, přichází Kalvach.
67'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Zdeňka, přichází Novák.
67'
LUKÁŠ KALVACH povedenou střelou z dálky trefuje šibenici domácí brány.
65'
Linhart po povedené akci jen těsně míjí domácí bránu.
62'
Šikovné přihrávky využívá k pátému gólu PAVEL MOULIS.
59'
Šikovné uvolnění Moulise trestá čtvrtou brankou olomouckého túmu BIDJE MANZIA.
58'
Střídání v týmu TJ Sokol Živanice: ze hřiště odchází Petrus, přichází Hundák.
55'
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Plšek, přichází Manzia.
50'
Centrovaný míč do pokutového území odvrací hostující obrana do bezpečí.
50'
Živanice budou zahrávat rohový kop.
47'
Povedenou střelou k levé tyči navyšuje vedení Olomouce MARTIN HÁLA.
46'
45'
44'
Střela Gorola byla hodně povedená, ale mezi tři tyče se nevešla.
42'
Nyní se nám hraje uprostřed hrací plochy, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.
40'
Na centrovaný míč si naběhl jeden z hostujících hráčů, který ale pálí nepřesně.
39'
Olomouc bude zahrávat další rohový kop.
37'
Ke střele se dostal Linhart, který ale pálí nad.
37'
Hosté budou zahrávat standardní situaci ze vzdálenosti asi pětadvaceti metrů.
34'
Z této standardní situace k ohrožení branky soupeře nedošlo.
34'
Živanice teď budou zahrávat rohový kop.
32'
Olomouc je teď stále aktivní.
30'
O druhou branku hostujících hráčů se postaral střelou z dálky PAVEL MOULIS.
28'
Po přihrávce Texla si míč zpracoval JAKUB PLŠEK, který střelou z první otevírá skóre utkání.
27'
Texl jen těsně minul domácí branku.
23'
Povedenou akci domácích teď zastavuje pohotovým zákrokem Polom.
21'
Další pokus hostujících hráčů nyní zastavují rozhodčí pro ofsajd.
19'
Standardní situace hostujících hráčů nevyšla. Jeden z číhajících hráčů na zadní tyči se k zakončení nedostal.
18'
Žlutou kartu dostává Zdeňka (TJ Sokol Živanice).
18'
Přetažený centr do pokutového území jen těsně minul jeden z domácích hráčů.
15'
Útočná šance domácích hráčů nekončí gólem.
13'
Menší závar v pokutovém území domácích, který hráči Živanic ustáli.
13'
Ferčák v povedené akci, Reichl jeho šanci ale likviduje.
12'
Ptáček teď musel hodně rychle zasahovat před dobíhajícími hráči Olomouce.
10'
Zatím máme za sebou prvních deset minut utkání, ve kterých jsme žádnou branku neviděli.
8'
Ve vyložené šanci se teď ocitl hostující Linhart, který ale ze samostatného průniku nedokázal přehodit domácího gólmana.
7'
Zatím sledujeme hodně aktivní fotbal. Akce střídá akci na obou stranách.
5'
Do zajímavé příležitosti se dostal hostující Moulis. Jeho pokus si ale cestu mezi tři tyče domácí branky nenašel.
3'
3'
Hráči domácích budou zahrávat rohový kop.
2'
V úvodu utkání se nám zatím hraje převážně ve středu hrací plochy, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.
1'

TJ Sokol Živanice: Ptáček – Buriánek, Ferčák (C), Zdeňka, F. Pánek – Kakrda, Gorol, Kakrda, Polák, D. Pánek – Ujec, Petrus
Náhradníci: Vašíček – Herzán, Hundák, Novák, Trupl, Bukač, Motyčka

SK Sigma Olomouc: Reichl – Hála, Štěrba, Polom, Vepřek (C) – Zahradníček, Texl, Obročník, Plšek, Moulis – Linhart
Náhradníci: Spurný – Jemelka, Houska, Manzia, Falta, Kalvach, Sladký

Rozhodčí: Vojkovský – Arnošt, Vodrážka.
TJ Sokol Živanice

CESTA POHÁREM: Postup domácích Živanic byl pravděpodobně největším překvapením 2. kola MOL Cupu. Všechno to začalo prvním vítězstvím na hřišti Trutnova, kde živaničtí vyhráli brankách Gorola a Petruse. V dalším kole čekal na Živanice na domácím hřišti druholigová Olympie Praha, se kterou si Živanice poradili až po pokutových kopech 3:2. Další kolo Živanice odehráli opět na domácí půdě s druholigovým týmem, tentokrát to byl Varnsdorf. Divizní Živanice zvítězili nejtěsnějším možným výsledkem 1:0 po vlastní brance jednoho z hostujících hráčů. Momentálně však Živanice čeká pořádný oříšek – prvoligová Sigma Olomouc!

V POSLEDNÍCH LETECH: Od roku 2013 hraje živanický celek Divizi C. Živanický prezident Jiří Novák se netají tím, že by byl moc rád, kdyby jeho Živanice postoupili ještě o soutěž výše. Jiřího Nováka si můžou někteří pamatovat z jeho minulého působení před více jak sedmnácti letech v tehdy ligovém klubu AFK Atlantic Lázně Bohdaneč, kde hráli dříve hráči jako Marek Heinz, Luboš Kubík nebo Marek Kulič. Nejblíže byl postupu živanický tým minulý rok, ale nakonec skončil o pět bodů za Ústím nad Orlicí.

KÁDR:

Brankáři:

Matěj Vašíček – 20 let (přišel z FK Přelouč)
Josef Ptáček – 22 let (přišel z FK Kolín)

Obránci:

Michal Buriánek – 28 let (přišel z FK Pardubice)
Petr Zdeňka – 37 let (přišel z SK Český Brod)
Michal Ferčák – 35 let (přišel ze Slovenska)
Filip Pánek – 21 let (na hostování z FK Pardubice)
Petr Motyčka – 29 let (přišel z RMSK Cidlina)

Záložníci:

Tomáš Kakrda – 25 let (přišel z FK Pardubice)
Radek Gorol – 33 let (přišel z RMSK Cidlina)
Ondřej Herzán – 36 let (přišel z SK Dynamo České Budějovice)
Lukáš Polák – 25 let (přišel z FK Pardubice)
Martin Hundák – 30 let (přišel z FK Pardubice)
Jakub Novák – 25 let (přišel z FC Hradec Králové)
Lukáš Trupl – 33 let (přišel z AFK Opatovice nad Labem)
Radek Bukač – 33 let (přišel z FC Libišany)

Útočníci:

Milan Ujec – 27 let (přišel z FK Čáslav)
David Petrus – 30 let – (přišel z FC Baník Ostrava)
David Pánek – 21 let (hostování z FK Pardubice)
Krásné odpoledne u sledování 3. kola MOL Cupu! My se dnes zaměříme taktéž na zápas mezi domácími Živanicemi a hostujícím týmem SK Sigma Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.