Skončilo utkání MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín bere bod za remízu 2:2 nad FC Odra Petřkovice. Viděli jsme dva odlišné poločasy, a zřejmě zasloužená remíza. O oba góly hostů se postaral Ptáček, a hlavně gól na 2:0 deset minut před koncem dával hostům velkou naději na zisk tří bodů. Nicméně domácí tým nadále útočil a pět minut před koncem vstřelil kontaktní branku Kraut. Hlučín v nastavení vrhl všechny síly do útoku a v posledních vteřinách se prosadil střelou z dvaceti metrů Málek. Utkání tedy mělo podobný průběh jako na podzim, kdy hosté vedli o dvě branky, ale zápas nakonec skončil dělbou bodů. To je z Hlučína vše, v sobotu u dalšího domácího zápasu naviděnou.
90+3
90+2
Hlučín právě vstřelil branku!
Domácí se dočkávají vyrovnávací branky a v Hlučíně je rázem veselo! JAROSLAV MÁLEK napřáhl z dvaceti metrů a s přispěním teče překonává bezmocného brankáře Bučka! – 2:2.
90+1
Domácí jsou na polovině soupeře a připravují si jednu z posledních akcí.
90
Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty!
90
Foltýn nenacentroval přesně a Buček bude odkopávat od své branky.
89
Z hranice vápna to zkoušel Málek, Buček si celou situaci pohlídal.
88
Blíží se konec utkání, hosté stále vedou, domácí ale neskládají zbraně.
88
Na druhé straně si šel pro hattrick Ptáček, jeho pokus ale Hampel kryje.
87
Domácí jsou při chuti, další centr do vápna hostů zastavuje útočný faul na brankáře Petřkovic.
86
Za protesty vidí žlutou kartu hostující brankář Buček.
86
Domácí snižují stav utkání! Přetažený centr do vápna nedokázal Buček zkrotit a DOMINIK KRAUT na zadní tyči neměl problém dotlačit míč do branky! – 1:2.
85
Štefek byl blízko kontaktní branky, Buček míč vyráží do bezpečí!
84
Centrovaný míč do vápna Petřkovic nenašel správného adresáta a Buček bude odkopávat od své branky.
83
Žlutou kartu dostává Halaška (FC Odra Petřkovice).
81
Ptáček si při oslavě svlékl dres a za nesportovní chování vidí žlutou kartu.
80
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Domácí tým si koledoval o druhou branku, kterou nakonec dostávají! Žižka ztratil míč a vypustil návrat, a Petřkovice z protiútoku skórují! JAKUB PTÁČEK byl na konci celé akce a neměl problém zakončit! Hampel byl bez šance. – 0:2.
79
Dostál z hranice vápna střílel nad bránu Bučka.
78
Domácí tým má k dispozici rohový kop.
78
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Levčík, přichází Halaška.
76
Domácí kapitán si výšlapl na protihráče a za tento zákrok po právu vidí žlutou kartu.
75
Dnešní utkání sleduje 395 diváků!
73
Petřkovice se v obranné fázi stále drží a domácím nezbývá příliš moc času na otočení skóre.
72
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Lukáš, přichází Jančík.
70
Hlučín je aktivní a opět je u míče.
69
Málek rozehrál standartní situaci nejhůře jak mohl a domácí se musí vracet.
69
Další žlutá karta na straně hostů. Hrdlička těsně před vápnem zastavil soupeře a karta je zcela na místě.
67
Sporysz na hřišti nebyl dlouho, kvůli zranění po pěti minutách odstupuje. Na jeho místu přichází Polášek.
66
Hostující kapitán fauloval na vlastní polovině a vidí žlutou kartu.
66
Kraut se dostal v šestnáctce k zakončení, jeho pokus byl ale zblokovaný.
64
Sporysz zůstává ležet na hrací ploše a hra je přerušena. S hostujícím hráčem to nevypadá dobře.
63
V posledních minutách se hraje hlavně na polovině hostů, domácí tým se snaží co nejvíc ohrožovat branku soupeře.
62
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Malý, přichází Sporysz.
61
Malík zahrál úmyslně rukou a pro domácí je to již čtvrtá žlutá karta.
60
Domácí stoper Heiník tvrdě atakoval protihráče uprostřed hřiště a vidí žlutou kartu.
58
Další tutovka domácích! Štefek se dostal k odraženému míči, Buček jeho pokus se štěstím vyráží pryč!
57
Blízko vyrovnávající branky byl Štefek, jeho hlavičkový pokus ale těsně minul levou tyč!
56
Lukáš centroval do vápna, hosté posílají míč na polovinu soupeře.
55
Centr Malíka mířil do branky, Buček vyráží jeho pokus na rohový kop.
53
Domácí jsou v druhém poločase aktivnějším týmem, hosté jsou ale stále pozorní.
51
Na druhé straně se dostal k hlavičce Kraut, byl ale v tísni a nezakončil přesně.
50
Václavík centroval do vápna, Malý ale nezpracoval míč ideálně.
49
Hosté budou mít k dispozici rohový kop.
48
Hlučín ale ztratil míč a hosté jsou rychle na polovině soupeře.
47
Domácí kombinují s míčem na vlastní polovině a čeká na vhodnou příležitost k ohrožení hranky.
46
Oba týmy se vrací zpět na hrací plochu.
Skončil první poločas zápasu, ve kterém domácí FC Hlučín prohrává po prvním poločase nad FC Odra Petřkovice 0:1. Do zápasu vstoupili oba týmy vlažně, nicméně hosté hned v 12 minutě skórovali, když z protiútoku zakončoval přesně Ptáček. Hlučín si v prvním poločase nevěděl rady a do šancí se dostali až v samém závěru poločasu. Buček byl ale připraven a dvě šance domácích zneškodnil. Druhý poločas začne přibližně v 18:05.
45
45
Teď pro změnu Kraut, jeho střela ale skončila těsně nad břevnem.
44
Malík se dostal k odraženému míči, jeho technickou střelu vyrazil Buček na další roh!
43
Domácí v posledních minutách přidali, nyní mají k dispozici rohový kop.
42
První větší šance domácího týmu, Malík posílal střílený centr do vápna, Kraut se ale k míči těsně nedostal a hosté odklízí míč do bezpečí dlouhým odkopem.
40
Nepovedený centr Lukáše a hostující brankář s rozehrávkou nespěchá.
39
Domácí nemohou být s předvedenou hrou spokojeni a o poločase bude mít domácí trenér hodně práce, aby vše svým hráčům vysvětlil.
37
Petřkovice si poradili i s dalším centrem a momentálně drží míč na svých kopačkách.
35
Hlučín se chvíli držel na polovině soupeře, nic z toho ale nevytěžili.
34
Hlučín má velké problémy s rozehrávkou a Petřkovice jsou zatím lepším týmem a nedovolují svému soupeři vůbec nic.
33
Drozd si nabíhal na centrovaný míč, naštěstí pro domácí na míč nedosáhl! Nicméně hosté mají k dispozici rohový kop.
32
Další žlutá karta na domácí straně. Kraut nestíhal unikajícího hráče a zastavil ho pouze za cenu faulu.
30
Dostál vyslal do šance Krauta, ten byl ale u míče pozdě a k zakončení se nedostal.
28
Hlučín si neví rady a v dnešním zápase je zatím hodně za očekáváním.
27
Foltýn fauloval zhruba třicet metrů od vápna a vidí žlutou kartu.
26
Utkání se momentálně odehrává kolem středového kruhu.
23
Na druhé straně Hrdlička centroval pouze do míst, kde byli domácí obránci.
21
Dostál to zkusil z velké dálky, brankář zasahovat nemusel.
19
Nyní to jsou hosté, kteří uklidňují hru. Prvních dvacet minut se hraje z větší části v poklidném tempu.
17
Domácí se drží na polovině soupeře, hosté ale zatím pozorně brání a soupeře k ničemu nepouští.
15
Lukáš centroval, Buček si pro míč došel a uklidňuje hru.
14
Málek rozehrával standartní situaci, hosté si celou situaci pohlídali.
14
Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Jak už to tak bývá, rohový kop nakrátko je spíš nevýhodou. Petřkovice se dostali do rychlého protiútoku, Malý poslal míč na levou stranu, následně se míč dostal do vápna a JAKUB PTÁČEK prostřeluje brankáře! – 0:1.
10
Domácí budou mít k dispozici rohový kop.
8
Baránek nenacentroval přesně a odkop od branky si vyzkouší i Hampel.
6
Dostál neprošel přes obránce a Buček bude odkopávat od své branky. V úvodu utkání se na hřišti nic zajímavého neděje.
4
Centr do vápna hostů si obránci pohlídali, nicméně Hlučín zůstává u míče.
2
Oba týmy zatím nikam nespěchají a kombinují na vlastní polovině.
1
Hosté rozehráli dnešní utkání.
1
-3
Oba týmy nastupují za doprovodu rozhodčích na hrací plochu.

FC Hlučín: Hampel – Heiník, Žižka (K), Málek, Foltýn, Dostál, Lukáš, Mac, Štefek, Malík, Kraut
Náhradníci: Bartoš – Massaniec, Hudeczek, Jančík

FC Odra Petřkovice: Buček – Švancer, Hrdlička, Levčík (K), Malý, Baranek, Ptáček, Neumann, Drozd, Václavík, Špavelko
Náhradníci: Chvěja – Sporysz, Halaška, Polášek, Urbančík

Rozhodčí: Soukal Bedřich – Hanáková Gabriela, Žurovec David.
Poslední vzájemný zápas
Oba týmy se spolu utkaly na podzim. Petřkovice na domácí půdě nezačali dobře, prohrávali dokonce o dvě branky, nakonec se jim ale podařilo v závěru vyrovnat a oba týmy si tak do tabulky připsaly bod za remízu.

FC Odra Petřkovice 2:2 (0:1) FC Hlučín
57. Neumann, 86. Václavík (pen.) – 17. a 49. Szotkowski
FC Hlučín
Domácí tým se momentálně nachází na 3. místě tabulky, na kterém má při bilanci 14-5-7 celkem 47 bodů. Mají však o zápas méně, a případná výhra by znamenala vrácení se na druhou pozici. Hlučín v posledním kole zajížděl na půdu Otrokovic, kde dokázal zvítězit 3:1. O týden zpět se Hlučín utkal na domácí půdě s Výškovem, se kterým si poradil a zvítězil taktéž 3:1. Domácí bilance týmu je 7-3-2 při skóre 18:8.
FC Odra Petřkovice
Hostující tým se momentálně nachází na 7. místě tabulky, na kterém mají při bilanci 11-6-9 celkem 39 bodů. Petřkovice se chvíli držely na čtvrtém místě, poslední dvě porážky je ale posunuly směrem dolů. Nejprve zajížděly Petřkovice do Uničova, kde od začátku tahali za kratší konec a lídrovi soutěže podlehli 0:4. O víkendu se Petřkovice utkaly na domácí půdě s Kroměříži. Ani v tomto zápasu se domácím nepodařilo vstřelit branku a Kroměříž zvítězil 2:0. Venkovní bilanci mají Petřkovice 4-2-7 při skóre 15:26.
V úterý se v Hlučíně odehraje utkání, na které se těší každý fanoušek ve Slezsku. Souboj dvou týmů, které od sebe dělí pár kilometrů, vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.