MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hlučín : MFK Vyškov - 7. října 2017   15:00

Hlučín
Hlučín
8' Dostál  • 15' Kraut  • 57' Krejčí  • 69' Foltyn
4:0
(2:0)
MFK Vyškov
MFK Vyškov
Hlučín
Kolenko – Heiník, Žižka "C", Mac, Štefek – Málek (83. Massaniec), Foltyn, Dostál, Hudeczek – Krejčí M. (68. Fojtík), Kraut (76. Jančík).
Kodeš – Massaniec, Fojtík, Ságner, Jančík.
Hájek R. – Sedláček T., Lenfeld O.
Stadión FC Hlučín (Hlučín).
139 diváků
MFK Vyškov
Kollár – Praks, Cvijović (72. Novotný), Krejčí J., Němeček (39. Božović) – Studený, Bennett, Přerovský, Matocha, Lahodný, Jeřábek "C".
Klimeš – Novotný, Hodinář, Božović.

Díky za pozornost, přeji hezký zbytek soboty.
Domácí potvrdili, že se jim proti Vyškovu dlouhodobě daří, ve druhé půli přidali další dva góly a zaslouženě zvítězili. Jejich brankář Kolenko si připsal poměrně snadně vychytané čisté konto, pouze jednou musel řešit větší šanci soupeře, kdy vyrazil nepříliš prudkou střelu po zemi, jeho spoluhráči mu dnes hodně pomohli. Oproti tomu jeho protějšek měl dost práce a nebýt jeho zákroků, Vyškov by s potupným bůrem určitě odjížděl.
90+1'
90'
Ještě jedna slušná rána na bránu, o kterou se postaral domácí celek, míč proletěl kousek na vyškovskou bránou.
89'
Hostující brankář s rozehrávkou nespěchá, moc dobře ví, že jeho tým odjede z Hlučínu s prázdnou.
87'
Domácí to zkoušeli s rozehrávkou na krátko, ovšem neuspěli a ještě faulovali.
86'
Zblokovaná přihrávka přináší Hlučínu roh.
86'
Domácí fans si přejí pátou branku, ta ale zatím nepřichází, rozehrávat bude Kollár od své brány.
83'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Málek, přichází Massaniec.
82'
Kollár míč vyboxoval, navíc se soupeř provinil faulem.
81'
Domácí tým rozehraje roh.
79'
Hostující tým zastavuje ofsajd.
78'
Špatná přihrávka domácích končí u Kollára, mrzet je to ale příliš nemusí, čas hraje v jejich prospěch.
76'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kraut, přichází Jančík.
75'
Žlutou kartu dostává Heiník (FC Hlučín).
74'
Další zblokovaná rána vyškovského celku a Kolenko nemusel znovu vůbec zasahovat.
72'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Cvijović, přichází Novotný.
69'
Hlučín právě vstřelil branku!
Vrchol zmaru svého celku přinesla situace, kdy Kollár neudržel míč v rukavicích, čehož využil MARTIN FOLTYN, jenž zamířil do zcela prázdné brány.
68'
Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Krejčí M., přichází Fojtík.
65'
Matocha obdržel přihrávku na levou stranu pokutového území, byl osamocen před brankáře, ale místo zpracování a promyšlení si celé situace, na které měl čas, jen rychle střílel po zemi a vyběhnutý Kolenko míč stačil vyrazit.
63'
Vyškovu se dnes nedaří nic, další z mnoha nepřesných přihrávek před bránu končí za čárou a Kolenko tak může v klidu rozehrát.
60'
Bennett se k míči neprotlačil, Kolenko byl rychlejší a schoval jej do náruče.
58'
Žlutou kartu dostává Kraut (FC Hlučín).
57'
Nedáš – dostaneš. Kolenko založil rychle protiútok, ve kterém se jeho spoluhráči dostali do přečíslení, dlouho si dávali mezi sebou přednost, až vystřelil z hranice pokutového území MARTIN KREJČÍ a zamířil přesně ke vzdálenější tyči. Kollár se natahoval marně.
57'
Kolenko si zařval a letící balón schoval do náruče.
56'
Teď měli domácí štěstí, míč se odrazil do protipohybu jejich brankáře, ale ve finále skončil mimo bránu.
54'
Žlutou kartu dostává Málek (FC Hlučín).
54'
Kolenko zůstal stát na brankové čáře a jeho spoluhráči tak raději míč odkopli do bezpečí.
52'
Hosté se dostávali do šance, hráč Vyškova místo střely volil ještě přihrávku a míč poslal za čáru.
50'
Hosté se musí od začátku druhé půle spíš jen bránit, nyní jim pomáhá faul soupeře.
49'
Kollárovi přistál míč přímo v rukavicích.
48'
Rohový kop pro Hlučín.
47'
Hostující obrana si trochu nerozuměla s brankářem, ten však stihl míč odkopnout do bezpečí.
46'
Domácí se během úvodní čtvrthodiny dostali do dvoubrankového vedení, které si odnáší do kabin. Poté měli ještě několik slibných příležitostí, ale další branku už diváci neviděli, ani na straně hostů, kteří hlučínského gólmana zatím moc neprověřili.
45+1'
45'
Jeden z hráčů Hlučínu si při zpracování pomohl rukou, čehož si rozhodčí dobře všiml.
44'
Žlutou kartu dostává Lahodný (MFK Vyškov).
44'
Lahodný napálil odražený míč pouze do bránícího protihráče, následně fauloval a hlavní arbitr poprvé vytahuje žlutou kartu.
44'
Letící míč před bránu Hlučínu byl odvrácen do bezpečí.
41'
Domácí vstřelili další branku, ale ta nebyla uznána, upřímně netuším proč, zřejmě pro faul nebo ofsajd.
39'
Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Němeček, přichází Božović.
38'
Hosté se dožadovali pokutového kopu, ale hlavní arbitr nařizuje jen rohový kop. Nedovedu si představit, co by se stalo, kdyby stejná situace nastala i na druhé straně.
38'
Rychlý brejk hostů šancí nekončí, centrovaný míč byl zblokován do zámezí.
36'
Ojedinělá možnost Vyškova končí míčem v zámezí a Kolenko v klidu rozehrává.
34'
Hudeczek byl volný na pravé straně, měl dost času si vše dobře promyslet, místo přihrávky volil střelu z ostrého úhlu ke vzdálenější tyči, kterou asi o metr minul.
32'
Praks hodně špatnou přihrávku neměl šanci dostihnout, aut pro domácí.
30'
Foltýn byl od míče čistě odstaven, následně Kollár neodkopl míč tak, jak by si představoval, ale soupeř se nakonec ke střele nedostal.
26'
Málek trefil pouze protihráče před sebou, od kterého se balón odrazil do zámezí.
25'
Dobrý centr Málka málem ke gólu využil Foltýn, chyběl mu asi krok k tomu, aby se k míči dostal.
23'
První nebezpečnější pokus Vyškova, Studený mířil k pravé tyči domácího celku, ale Kolenko zasáhl včas a balón vyrazil.
21'
Hudeczek si zpracoval letící míč a poté pálil z voleje, mířil příliš vysoko nad bránu.
20'
Ofsajd a v něm domácí tým.
17'
Vyškov roli favorita zatím nepotvrzuje, domácího gólmana zatím neohrozil, ten bude nyní rozehrávat od své brány.
15'
DOMINIK KRAUT po rozehrání rohového kopu na krátko napřáhl z dálky a zamířil do horní části soupeřovy brány.
12'
Odehraný míč po rohovém kopu Hlučínu končí až na jeho polovině.
10'
Studený se málem dostal k míči v malém vápně, Kolenko byl nakonec přeci jen rychlejší.
8'
TOMÁŠ DOSTÁL se dostal osamocen před brankáře a zamířil přesně k pravé tyči jeho svatyně.
6'
Míč zůstal na chvíli volný na středu pokutového území hostů, ti jej však rychle odkopli do bezpečí.
5'
Domácí se hodně rozčilovali, když hlavní arbitr odpískal faul ve prospěch Vyškova. Za nadávky, které směřovali k rozhodčímu, by se nemuseli stydět ani fans Baníku či Sparty.
2'
Dostál adresoval špatně přihrávku směrem k bráně a z celé útočné akce tak nebylo nic.
1'

FC Hlučín: Kolenko – Heiník, Žižka "C", Mac, Štefek – Málek, Foltyn, Dostál, Hudeczek – Krejčí M., Kraut.
Náhradníci: Kodeš – Massaniec, Fojtík, Ságner, Jančík.

MFK Vyškov: Kollár – Praks, Cvijović, Krejčí J., Němeček – Studený, Bennett, Přerovský, Matocha, Lahodný, Jeřábek "C".
Náhradníci: Klimeš – Novotný, Hodinář, Božović.

Rozhodčí: Hájek R. – Sedláček T., Lenfeld O..
Posledních pět vzájemných zápasů

Hlučín – Vyškov 3:1
Vyškov – Hlučín 0:1
Vyškov – Hlučín 1:2
Hlučín – Vyškov 4:3
Vyškov

Vyškovu patří v tabulce třetí pozice, o skóre za druhým Prostějovem. Mimo svůj stadion sehrál dosud čtyři zápasy s bilancí dvou výher a dvou remíz, vstřelil jedenáct branek a šest inkasoval.
Hlučín

Domácím patří jedenáctá pozice s osmi body, když z devíti zápasů vybojovali dvě výhry a stejný počet remíz. Na svém trávníku z pěti klání zvítězili v jednom případě, když 5:1 deklasovali HFK Olomouc, celkem doma skórovali devětkrát a osm branek inkasovali.
Dobrý den, šest zápasů má dnes na programu MSFL, většina se začátkem v 15:00, což je případ souboje týmu ze střední a horní části tabulky, Hlučínu a Vyškova. Mírným favoritem je druhý zmíněný celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.