MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hulín : Uh. Brod - 7. října 2017   15:00

Hulín
Hulín
43' Šrom  • 87' Otruba
2:0
(1:0)
Uh. Brod
Uh. Brod
Hulín
Dostál – Michálek, Ondřejka, Tureček, Dvořáček, Šrom (89. Kovář), Motal, Zlámal (C), Vyskočil, Hradil (73. Otruba), Kostka
Chytil, Otruba, Vyskočil, Kovář
Radim Duda – Karel Mikeska, Jakub Mojžíš
Sportovní areál města Hulín
162 diváků
Uh. Brod
Kohoutek – Holík (84. Nevařil), Pavelka, David, Šálek (C), Gettler, Dolina (70. Mančík), Pochylý, Sklenář, Vrága, Michalec (72. Hruboš)
Hruboš, Mančík, Nevařil, Červinka

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Ani vteřinu navíc nepřidal Radim Duda nad rámec druhého poločasu. Neměl k tomu důvod, hrálo se téměř bez přerušení. Domácí Spartak Hulín dnes potvrdil roli favorita a po zásluze bere tři body po brankách Šroma a Otruby. Náskok však mohl být daleko větší, domácí dnes neproměnili řadu stoprocentních šancí. Za stavu 1:0 mohlo být naopak srovnáno, Hruboš však nedokázal z dobré příležitosti trefit branku. Tři body tak zůstávají doma, nováček soutěže odjíždí s prázdnou.
90+1'
90'
Utkání se v podstatě jen dohrává, o vítězi je rozhodnuto. Hosté teď chybovali v rozehrávce, ovšem Hulín toho nedokázal využít.
89'
Domácí střídají. Ze hřiště odchází Michal Šrom. Na úplný závěr tohoto duelu se podívá Jiří Kovář.
87'
Hulín právě vstřelil branku!
Výbornou práci odvedl Šrom, který zatáhl po levé straně a poté přihrál pod sebe na nabíhajícího BRONISLAVA OTRUBU, který ve skluzu nedal hostujícímu gólmanovi žádnou šanci a navýšil domácí náskok!
86'
Vyskočil teď rychle rozehrál na Motala, který míč chytře drží na útočné polovině, hosté mu nemohou sebrat balón ani ve dvou hráčích.
84'
Třetí střídání v týmu ČSK Uherský Brod: ze hřiště odchází Robin Holík, přichází Libor Nevařil.
83'
A znovu se chvíli nehrálo. Hulín rozehrával rohový kop, který žádné vzrušení před brankářem Kohoutkem nepřinesl.
82'
Uherský Brod teď několikrát v řadě netakticky fauloval. Domácí pochopitelně vůbec nespěchají, hra se hodně kouskuje.
81'
Domácí nyní propadli a mohlo být srovnáno! V podstatě sám na bránu uháněl Hruboš, kterému střela vůbec nesedla, hostující fotbalista se na sebe hodně zlobí!
79'
Otruba se nyní dobře uvolnil a z nějakých dvaceti metrů vystřelil na zadní tyč! Brankář Kohoutek si nebyl jistý, zda míří balón do brány a raději vyrazil na rohový kop!
78'
Dobrý výběh brankáře Dostála teď zastavil celou akci Uherského Brodu! Do zajímavé situace se dostával hostující kanonýr Vrága.
77'
Další nedorozumění v domácí rozehrávce. Pro balón si teď bez větších potíží došel Kohoutek, který už hledá spoluhráče, kterému by rozehrál.
76'
Domácí budou rozehrávat rohový kop. Hlasatel právě oznámil, že dnešnímu utkání přihlíží 162 diváků!
73'
Střídá také Hulín. Velmi pomalým tempem ze hřiště odchází Erik Hradil. Jeho místo na závěr tohoto duelu zaujme Bronislav Otruba.
72'
Další střídání na hostující straně. Ze hřiště odchází Jan Michalec, opačným směrem míří Filip Hruboš.
71'
Sledujeme slabší pasáž hry, domácí už příliš nepospíchají, hostům se nedaří v kombinaci. Odkopávat od brány teď bude Dostál.
70'
Hosté střídají. Dohráno má Vojtěch Dolina, místo kterého už na trávník vbíhá Marek Mančík.
70'
Vyskočil posunul na levou stranu hřiště, odkud přišel centr. S tím si ale hostující zadáci poradili a míč odkopli do zámezí.
68'
Hosté teď zatlačili svého soupeře na vlastní polovině, Hulín se ubránil jen za cenu rohového kopu.
67'
Ztráta domácích, po které přišel brejk hostů. Fotbalisté z Uherského Brodu celou situaci vyřešili špatně a do šance se vůbec nedostali.
66'
V hlavní roli znovu Ondřejka! Ten si dobře naběhl na centr z pravé strany, ovšem jeho hlavička končí nad! Těžko věřit, že z tolika příležitostí jsme zatím viděli jen jednu branku!
64'
Ondřejka se nyní nestačil vrátit z ofsajdového postavení, což neuniklo čárovému rozhodčímu, který signalizuje ofsajd!
62'
Po levé straně hřiště se probíjel Tureček, kterého hostující zadáci zastavili výborným obranným zákrokem.
61'
Standardka se nevyvedla, ovšem vzápětí mohl přijít trest pro domácí v podobě vyrovnávací branky! Jeden z hostujících fotbalistů dostal na levé straně spoustu prostoru, ovšem jeho pokus z dobré pozice skončil pouze vysoko nad!
60'
Hosté teď vybojovali rohový kop. Domácí se ubránili a přišel zbytečný faul, Uherský Brod bude rozehrávat velmi zajímavou standardní situaci!
58'
Neskutečné, co domácí dnes nepromění! První střelu vyrazil brankář před sebe, kde dorážel úplně volný Šrom. Ten však trefil pouze přesouvajícího se Kohoutka, který stále drží naděje svého týmu!
57'
Další snahu Hulína zastavil praporek čárového rozhodčí, který signalizuje ofsajd, rozehrávat budou hosté.
56'
Domácí jsou i v úvodu druhé půle lepším týmem a herně mají určitě navrch. Vedení o jednu branku je však hodně ošemetné.
54'
Celou situaci nakonec vyřešil hostující gólman. Fotbalisté z Uherského Brodu šli rychle dopředu, jenže domácí zadáci vše zvládli na jedničku.
52'
První žlutou kartu tohoto utkání viděl hostující Richard David. Domácí budou rozehrávat zajímavou standardní situaci!
51'
Obrovská šance Hulína! Po přihrávce na velké vápno se do zakončení dostal jeden z domácích fotbalistů. Jeho přízemní pokus skončil vedle pravé tyče hostující brány!
49'
Gettler se nyní probíjel do zajímavé příležitosti. Hostujícímu útočníkovi byl odpískán útočný faul, domácí rychle rozehrávají.
48'
Hodně opatrný vstup do druhé půle z obou stran. Domácí zatím kombinují na vlastní polovině a vyčkávají.
46'
Je to tak, po uplynutí jedné minuty ukončil hlavní rozhodčí první poločas, který přinesl obrovský tlak domácích, několik šancí, ale jen jednu branku. Tu v samotném závěru první půle obstaral krásnou střelou Michal Šrom. Pro hosty je jednogólové manko ještě dobrým výsledkem. Uvidíme, s čím přijdou oba celky do druhé půle, která začne zhruba v 16:02.
45+2'
45+1'
Hlavní sudí přidal jednu minutu nad rámec prvního poločasu. Domácí kombinují na vlastní polovině, víc už se nejspíše nestane.
44'
Hosté mohli brzy odpovědět. Šálek posunul na Gettlera, jehož pokus z dvaceti metrů končí vysoko nad!
43'
Domácí jdou do zaslouženého vedení! MICHAL ŠROM dostal výbornou přihrávku na hranici velkého vápna, dobře se uvolnil a jeho střelecký pokus na vzdálenější tyč končí až za zády Kohoutka!
41'
Uherský Brod šel do přečíslení! Na levé straně byl úplně volný Holík, který však přihrávku dostal pozdě a jeho následný pokus byl zblokovaný!
40'
Domácí teď hledají skulinku v defenzívě svého soupeře. Obléhají velké vápno soupeře a kombinují. Další větší příležitosti ale nepřicházejí.
38'
Fotbalisté Hulína vybojovali standardní situaci na pravé straně. Centrovaný míč však nenašel žádného z domácích fotbalistů.
36'
Michalec teď výbornou přihrávkou našel Pochylého, jehož nebezpečná střela skončila těsně vedle. Dostál si musel pořádně oddechnout!
35'
Další nebezpečná hlavička teď přišla po centru z levé strany, odkud domácí rozehrávali standardní situaci. Balón však skončil těsně vedle levé tyče Kohoutka!
34'
Na zemi teď zůstal ležet Šrom, který po krátkém ošetření musí až za lajnu, hra tak zase pokračuje.
33'
Neuvěřitelné, co nyní domácí neproměnili! S první hlavičkou si Kohoutek poradil a vyrazil před sebe. Motal však z malého vápna přestřelil úplně prázdnou bránu!
31'
Další dobrá příležitost pro Hulín! Ten hraje většinu svých útoků po levé straně, odkud přišla přihrávka pod sebe. Tureček však sebral míč lépe postavenému spoluhráči, který se už napřahoval ke střele!
29'
K míči se nakonec dostal znovu Tureček. Ten však o balón přišel a domácí se musí rychle vracet.
28'
Turečka teď ubránil dobrým obranným zákrokem David, který zahrál pouze na roh. Hulín má jasně navrch, hosté se jenom brání!
26'
Další útok domácích končí střelou Kostky zhruba z dvaceti metrů. Balón končí i v tomto případě vysoko nad hostující svatyní.
24'
Další gólovka pro domácí! Po centru z levé strany se k hlavičce zhruba na penaltě dostal Tureček, jehož pokus vyrazil s obrovskými problémy brankář Kohoutek, roh pro Hulín!
22'
Michalec místo střely ještě hledal kapitána Šálka. Ten byl v ofsajdovém postavení a nemohl hrát. Domácí rychle rozehrávají.
21'
K hlavičce se nakonec dostal Kostka. Jeho pokus však končí vysoko nad hostující bránou, odkop pro Kohoutka.
20'
Několik centrovaných míčů do pokutového území hostů, Uherský Brod se ubránil znovu jen za cenu rohového kopu.
19'
Skvělá přihrávka pod sebe, na kterou si nabíhal úplně volný Šálek. Před ním však výborným obranným zákrokem zasáhl jeden z bránících fotbalistů!
17'
Hosté rozehrávali standardní situaci, ovšem pro balón si bez větších problémů došel brankář Dostál, který si velmi hlasitě zakřičel.
16'
Dobrý centr do vápna hostů! Šrom se po míči natahoval marně, na balón nakonec nedosáhl.
15'
Hulín je v těchto chvílích jednoznačně lepším týmem, hosté jsou pod tlakem a volí dlouhé nákopy na polovinu svého soupeře.
13'
Roh však žádné nebezpečí pro Kohoutka nepřinesl. Chvíli poté přišel útočný faul, rozehrávat budou hostující fotbalisté z vlastní poloviny.
12'
Z pravé strany teď centroval Hradil. Hostující zadáci se dokázali ubránit jen za cenu rohového kopu.
11'
Další obrovská příležitost pro domácí! Skvělou přihrávku dostal Ondřejka, který postupoval úplně sám na hostujícího gólmana! Kohoutek však předvedl výborný zákrok!
9'
Rychlá kombinace, po které se Hulín dostal až do velkého vápna soupeře. Domácí však nedokázali zakončit. Střela přišla až poté zhruba z pětadvaceti metrů a skončila vysoko nad.
7'
Zatím se hraje ve vysokém tempu. Domácí si nyní nerozuměli a přišli o míč, rozehrávat budou fotbalisté z Uherského Brodu.
6'
O dvě minuty později mohli jí do vedení také domácí! Motal skvěle posunul na Ondřejku, který oklamal bránícího protihráče a poté z malého vápna přestřelil bránu Kohoutka!
4'
Hosté rozehráli rohový kop centrem na zadní tyč, kde se ocitl úplně volný Pavelka! Jeho hlavička však minula domácí svatyni! To byla dobrá příležitost pro Uherský Brod.
2'
Gettler si teď naváděl balón na střed hřiště a přihrál Sklenářovi. Střelecký pokus hostujícího fotbalisty však zblokovala domácí defenzíva.
1'

SK Spartak Hulín: Dostál – Michálek, Ondřejka, Tureček, Dvořáček, Šrom, Motal, Zlámal (C). Vyskočil, Hradil, Kostka
Náhradníci: Chytil, Otruba, Vyskočil, Kovář

ČSK Uherský Brod: Kohoutek – Holík, Pavelka, David, Šálek (C), Gettler, Dolina, Pochylý, Sklenář, Vrága, Michalec
Náhradníci: Hruboš, Mančík, Nevařil, Červinka

Rozhodčí: Radim Duda – Karel Mikeska, Jakub Mojžíš.
Do role favorita staví sázkové kanceláře Spartak Hulín. Utkání bude jako hlavní řídit pan Radim Duda. Na čarách mu budou pomáhat pánové Karel Mikeska a Jakub Mojžíš. Potvrdí domácí roli favorita a získají tři body? Sledujte náš online přenos a určitě se do dozvíte!
Na druhé straně ČSK Uherský Brod, který na tom není o moc lépe. Nováček soutěže, který se do třetí ligy vrátil po 19 letech, má na svém kontě tři výhry, dvě remízy a čtyři prohry, jedenáct bodů stačí na desátou pozici. Fotbalisté Uherského Brodu před týdnem přivítali Uničov a utkání skončilo bezbrankovou remízou, diváci se gólu nedočkali. Nejlepším střelcem hostů je Michal Vrága, který má rovněž čtyři góly.
SK Spartak Hulín zatím zaznamenal dvě výhry, dvě remízy a pět proher, což je osm bodů a momentálně dvanáctá příčka v tabulce. I před týdnem hráli fotbalisté Hulína na domácí půdě, ovšem na 1.HFK Olomouc nestačili, prohráli 2:3. Nejlepším střelcem domácích je zatím se čtyřmi brankami Lukáš Motal, který se trefil také před týdnem.
Pěkný den přeji všem fotbalovým příznivcům. Moravskoslezská fotbalová liga má v sobotu na programu hned šest soubojů. Jedním z nich bude utkání z dolní poloviny tabulky, ve kterém SK Spartak Hulín na svém hřišti přivítá ČSK Uherský Brod.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.