MSFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Petřkovice : Prostějov - 30. září 2017   15:00

Petřkovice
Petřkovice
0:4
(0:2)
Prostějov
Prostějov
13' Machynek   • 27' Fládr   • 63' Langer   • 86' Zapletal
Petřkovice
Chvěja – Moskál, Hrdlička, Leibl (75. Latocha), Sporysz, Neumann, Baranek (C), Holiš (83. Žyla), Lokša, Polášek, Špavelko
Godula – Latocha, Žyla
Radek Běhal – Petr Kondler, Maxim Kontoršikov
Stadion Odra Petřkovice, Ostrava
Prostějov
Jícha – Machynek, Rus, Hirsch (86. Marčík), Schuster, Sus – Pančochář, Fládr, Langer (88. Sečkář) – Kroupa (C), Hapal (83. Zapletal)
Neoral – Sečkář, Zapletal, Marčík, Píchal, Petrović

90'
88'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Langer, přichází Sečkář.
86'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Hirsch, přichází Marčík.
86'
Prostějov právě vstřelil branku!
Autorem branky je MICHAL ZAPLETAL.
83'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Hapal, přichází Zapletal.
83'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Holiš, přichází Žyla.
75'
Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Leibl, přichází Latocha.
66'
Žlutou kartu dostává Chvěja (FC Odra Petřkovice).
63'
Autorem branky je TOMÁŠ LANGER.
54'
Žlutou kartu dostává Špavelko (FC Odra Petřkovice).
46'
45'
27'
Autorem branky je ZDENĚK FLÁDR.
13'
Autorem branky je LUBOMÍR MACHYNEK.
1'

FC Odra Petřkovice: Chvěja – Moskál, Hrdlička, Leibl, Sporysz, Neumann, Baranek (C), Holiš, Lokša, Polášek, Špavelko
Náhradníci: Godula – Latocha, Žyla

1. SK Prostějov: Jícha – Machynek, Rus, Hirsch, Schuster, Sus – Pančochář, Fládr, Langer – Kroupa (C), Hapal
Náhradníci: Neoral – Sečkář, Zapletal, Marčík, Píchal, Petrović

Rozhodčí: Radek Běhal – Petr Kondler, Maxim Kontoršikov.
1. SK Prostějov:

Prostějov minulou sezonu sestoupil z FNL, kde jasně skončil na posledním místě s dvanácti body. Letos se zatím nachází na čtvrtém místě se sedmnácti body. Poslední zápas doma uvítal Valašské Meziříčí a i když po poločase prohrával 0:1, ve druhém poločase nastal obrat a po výhře 4:1 zůstaly tři body doma. V poháru nezvládl domácí zápas s minulým finalistou Opavou a prohrál 1:3. Nejlepším prostějovským střelcem je se šesti góly Karel Kroupa. Trenérem je Oldřich Machala.
FC Odra Petřkovice:

Petřkovice zažívají poslední dobou skvělé sezóny. V roce 2015 postoupily z Moravskoslezského přeboru a hned následující ročník postoupily i z Divize. Letos si už teda podruhé zahrají MSFL. Minulou sezonu skončily na 6. místě což braly jako úspěch, letos se jim ovšem už tak nedaří a aktuálně se nachází na dvanáctém místě se sedmi body. Z posledních pěti zápasů získaly pouze bod a proti Prostějovu to budou chtít zlomit. Poslední zápas prohrály ve Velkém Meziříčí těsně 2:3. V poháru doma vypadly se Znojmem až po penaltách. Nejlepším petřkovickým střelcem je Radovan Lokša, který si připsal už čtyři úspěšné zásahy. Trenérem je Martin Špička.
V 9. kole MSFL se proti sobě utkají domácí FC Odra Petřkovice a 1. SK Prostějov. Tyto kluby se spolu ještě neutkaly, jelikož Petřkovice dlouhodobě bojovaly v Moravskoslezském přeboru, ale v sezoně 2014/15 vybojovaly postup do Divize, odkud se ihned dostaly až do MSFL. Prostějov hrál dlouho v MSFL. Ovšem v sezoně 2015/16 ligu vyhrál a postoupil do FNL. Odtamtud ale okamžitě spadl a letos si teda zahraje zase MSFL. Hrát se bude na Stadionu Odra Petřkovice v Ostravě, který nabídne kapacitu pro 1500 diváků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.