Žlutou kartu dostává Machynek (1. SK Prostějov).
77'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Kutal, přichází Pezzotti.
75'
Do konce utkání zbývá čtvrthodina hry, stav je stále bezbrankový a každý gól už tak může rozhodnout o bodovém zisku jednoho či oného týmu.
73'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Fišara, přichází Ivan.
68'
Žlutou kartu dostává Liu (FK Mohelnice).
66'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Vokoun, přichází Yimuran.
60'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Petržela, přichází Fládr.
46'
45'
41'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Šteigl, přichází Hirsch.
32'
Ani z rohu se místní fanoušci žádného vzrušení nedočkali, tlak Prostějova pokračuje.
31'
Domácí zahrávali po faulu ve středu hřiště zajímavou standardní situaci, centr z něj byl však odvrácen na rohový kop.
30'
Půlhodina hry je za námi, Prostějov má aktivitu stále ve svých rukou, ovšem recept na obranu Mohelnice hledá marně.
5'
Domácí jsou v úvodu duelu aktivnější, obrana soupeře zatím však jejich náletům odolává.
1'

1. SK Prostějov: Jícha – Kroupa (C), Sečkář, Hapal, Pančochář, Šteigl, Machynek, Schuster, Langer, Petržela, Sus.
Náhradníci: Neoral – Petrovič, Zapletal, Fládr, Rus, Hirsch.

FK Mohelnice: Rohel – Grigorovs, Kuba (C), Kotůlek, Fišara, Šichor, Liu, Svoboda, Vokoun, Knýř, Kutal.
Náhradníci: Hora – Ivan, Pezzotti, Yimuran.

Rozhodčí: Soukal – Černý, Galář..
Vítám všechny fanynky a fanoušky českého fotbalu! Dnes se v rámci dalšího kola třetí nejvyšší soutěže – MSFL – představí před svými fanoušky 1. SK Prostějov, jež se po roční odmlce vrátil zpět do Moravsko-slezské ligy, a jeho soupeřem budeme ambiciózní celek z Olomoucka – FK Mohelnice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.