MSFL - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Hodonín - 5. listopadu 2017   10:15

Uničov
Uničov
10' Markovič  • 32' Komenda
2:2
(2:2)
Hodonín
Hodonín
6' Sasin   • 18' Sasin
Uničov
Uvízl – Koutek, Rajnoha, Markovič, Juřátek (K)- Kasal (68. Jeřábek), Vasiljev (46. Dostál), Ambrozek, Vychodil (46. Nuc) – Komenda, Krč.
Studený – Jeřábek, Dostál, Nuc.
Nováček – Petr, Rosický. Delegát: Rabušic.
U stadionu 619, 783 91 Uničov.
Hodonín
Petráš – Čurgali (73. Kyselka), Novotný, Deklava, Fojtík (83. Komara) – Paděra, Vinkler (78. Holešinský), Polách (K), Michna, Sasín – Žák.
Lupač – Komara, Kyselka, Dovhanyuk, Tulaydan, Holešinský.

90+1'
90+1'
Nákop Nuce skončil v rukavicích Petráše.
90'
Druhý poločas bude nastaven o 1 minutu.
90'
Sasin už se hnal sám na Uvízla, ale včas ho skluzem odzbrojil Markovič.
88'
Centr na bližší tyč důrazně odvrátil Žák.
88'
Střelu domácího hráče z úhlu tečoval obránce na roh.
85'
Centr Juřátka z volného přímého kopu Hodonín odvrátil.
83'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Komara.
81'
Jeřábek se pěknou kličkou zbavil obránce, svým centrem už ale nenašel spoluhráče.
79'
Míč z volného přímého kopu hostů odvrátil hlavou bránící hráč.
78'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Vinkler, přichází Holešinský.
75'
Juřátek trefil z penalty jen pravou tyč.
74'
Byla nařízena penalta. Hráč Hodonína zahrál na zemi rukou a rozhodčí odpískal pokutový kop pro Uničov.
73'
Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Čurgali, přichází Kyselka.
71'
Nadějný únik Krče utnul mávaný ofsajd.
69'
Dnešní utkání sleduje 118 diváků.
68'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Kasal, přichází Jeřábek.
67'
První centr hosté odvrátili, po druhém následuje další roh.
67'
Ambrozkův centr srazil Vinkler na roh.
64'
Žlutou kartu dostává Koutek (SK Uničov).
63'
Dlouhý aut Michny skončil až v rukavicích Uvízla.
61'
Míč do vápna Komenda nezachytil a Petráš tak bude odkopávat.
57'
Koutek přeběhl přihrávku, která skončila v autu.
56'
Fojtík centroval už z autu.
52'
Hlavičku Žáka po rohu tečovali domácí na další roh.
49'
Krč dostal od Nuce přihrávku do vápna, domácího útočníka včas obral o míč jeden z obránců.
48'
Uničov se dostal s míček k vápnu Hodonína, zakončit ale nedokázal.
46'
Uničov se hned po rozehrávce hnal dopředu, nákop sebral do rukavic Petráš.
46'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vasiljev, přichází Dostál.
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vychodil, přichází Nuc.
46'
45'
První poločas skončil. K vidění byl zajímavý poločas, který přinesl celkem 4 góly a několik dalších šancí.
44'
Během pár vteřin jsme viděli ofsajd na každé straně.
42'
Vychodil mohl jít do solidní šance, ale míč si špatně předkopl.
40'
Paděra zvolil malou domů, rozehrávat se bude od Petráše.
38'
Útočnou akci hostů ukončil odmávaný ofsajd.
32'
Uničov právě vstřelil branku!

TOMÁŠ KOMENDA se hnal do brejku, už to vypadalo, že bude zastaven, ale zvolil překvapivou střelu, která zapadla k levé tyči a zařídil tak vyrovnání.
30'
Domácí akce skončila útočným faulem.
28'
Ambrozek zvolil překvapivou střelu z úhlu, která byla celkem povedená a šla těsně pod břevno, Petráš byl připraven a míč chytil.
27'
Nákop domácích skončil v rukavicích Petráše.
26'
Střela Žáka skončila vedle levé tyče domácí brány.
25'
Michnovu střelu z malého vápna k pravé tyči vyrazil nohou Uvízl.
24'
Tentokrát zkoušel Krč na Komendu, ale ani on nebyl úspěšný.
23'
Komenda sice vyhrál hlavičkový souboj, ale míč na Krče nedostal.
18'
Hodonín právě vstřelil branku!

RADEK SASIN si naběhl na centr z pravé strany a z první přesně zakončil.
14'
Střela Koutka z voleje po rohovém kopu trefila jen pořadatele za bránou.
13'
Přihrávku na Vychodila zachytil hostující hráč.
10'

FILIP MARKOVIČ se prosadil po rohovém kopu a vyrovnal na 1:1.
9'
Krčovu střelu z malého vápna vyrazil reflexivně Petráš.
6'

Po rohovém kopu se ve vápně dostal ke střele RADEK SASIN, který míč ze vzduchu zkopl k levé tyči.
5'
Střelu Panděry tečoval obránce na roh.
4'
Rajnoha ubránil o postranní čáry Žáka.
2'
Krčův přízemní centr zachytil bránící hráč.
1'
Nečekanou střelu hostů z dálky Uvízl vyboxoval.
1'
Výkop měli hosté hrající zleva doprava.
1'
-1'
Hráči už nastoupili na trávník. Uničov v modrém, Hodonín v červeno-černém.

SK Uničov: Uvízl – Koutek, Rajnoha, Markovič, Juřátek (K)- Kasal, Vasiljev, Ambrozek, Vychodil – Komenda, Krč.
Náhradníci: Studený – Jeřábek, Dostál, Nuc.

FK Hodonín: Petráš – Čurgali, Novotný, Deklava, Fojtík – Paděra, Vinkler, Polách (K), Michna, Sasín – Žák.
Náhradníci: Lupač – Komara, Kyselka, Dovhanyuk, Tulaydan, Holešinský.

Rozhodčí: Nováček – Petr, Rosický. Delegát: Rabušic..
Hezké nedělní ráno z Uničova. Vše je připraveno k odehrání posledního domácího utkání v roce 2017.
Hodonín v minulém kole podlehl v domácím prostředí Hlučínu 2:1. Na kontě má patnáct bodů. Uničov přivezl z Petřkovic vítězství 2:0 a o jeden jediný bod je před svým dnešním soupeřem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.