MSFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Uničov : Mohelnice - 8. října 2017   10:15

1:2
(1:0)
Mohelnice
Mohelnice
49' Woitek   • 86' Čank
Uničov
Uvízl – Juřátek (K), Rajnoha, Markovič, Koutek (88. Vychodil) – Jeřábek, Vasiljev (74. Kasal), Nuc (59. Dostál), Ambrozek – Komenda, Krč.
Studený – Dostál, Kasal, Michalík, Šléška, Vychodil.
Vostrejž Ivan – Černý Josef, Černý Dalibor. Delegát: Sedláček Pavel.
U stadionu 619, 783 91 Uničov.
Mohelnice
Rohel – Hlavsa, Kuba (K), Knýř, Vokoun – Yimuran (59. Čank), Fišara, Šichor, Svoboda (90. Pezzotti) – Kutal (69. Kotůlek), Woitek.
Skýva – Pezzotti, Kotůlek, Čank, Xi.

90+1'
90+1'
Poslední nákop domácích skončil v autu, načež rozhodčí ukončil zápas.
90'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Pezzotti.
90'
Druhý poločas bude nastaven o 1 minutu.
89'
Pokus Woiteka z dálky skončil nad bránou.
88'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Koutek, přichází Vychodil.
86'
Mohelnice právě vstřelila branku!
PETR ČANK zakončil z první přesně k pravé tyči.
85'
Kasalův pokus zblokovala obrana, následný pokus o dorážku utnul odmávaný ofsajd.
83'
Žlutou kartu dostává Kasal (SK Uničov).
82'
Krč si dokázal najít prostor a vyskočil na centr, jeho zakončení hlavou chyběl jen kousek ke gólu.
81'
Následuje další, tentokrát z druhé strany.
80'
Dostál neměl moc možností co dělat, získal alespoň roh.
78'
Dnešní utkání sleduje 286 diváků.
77'
Volný přímý kop Mohelnice skončil útočným faulem.
74'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Vasiljev, přichází Kasal.
73'
Krč se po rohu dostal k hlavičce, která skončila těsně nad břevnem.
72'
Woitek viděl Uvízla venku z brány tak to zkusil ze 40 metrů, jeho pokus skončil vysoko nad bránou.
70'
Zakončení hostujícímu hráči nesedlo a míč poslal hodně vedle brány.
69'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Kutal, přichází Kotůlek.
69'
Přízemní centr Jeřábka odvrátil ve vápně obránce.
67'
Jeřábek získal v nouzi alespoň roh.
66'
Centr šel přímo na Rohela.
66'
Vasiljev byl zastaven nedovoleně, domácí mají volný přímý kop.
65'
Domácí mají aut kousek od rohového praporku.
59'
Střídání v týmu FK Mohelnice: ze hřiště odchází Yimuran, přichází Čank.
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Nuc, přichází Dostál.
59'
Akrobatickým zákrokem míč odvrátil Fišara.
58'
Volný přímý kop z 30 metrů pro domácí.
56'
Skupinku hráčů se teď málem pobili, nakonec z toho je jen žlutá pro Yimurana.
54'
Mohelnice v posledních minutách ovládá hru, teď z toho byla střela těsně nad bránu.
53'
Woitek neměl daleko k druhé brance, jeho zakončení tentokrát skončilo těsně vedle levé tyče.
53'
Nuc podkopl na útočné polovině protihráče.
49'
Hned zkraje 2. půle je srovnáno. Prosadit se dokázal LUKÁŠ WOITEK.
48'
Komenda poslal do vápna míč na Krče, ten si ho poté až moc předkopl a z nadějné akce nebylo nic.
46'
45'
45'
Nepovedený Krčův pokus o centr ukončil 1. poločas.
44'
Rohel při zákroku zaváhal, míč mu vypadl a měl štěstí, že se Jeřábek nedostal k dorážce.
44'
Po centru z volného přímého kopu zakončil Kuba skluzem vedle brány.
43'
Markovič dostal od rozhodčího za faul slovní varování.
41'
Domácí měli volný přímý kop, ale místo nakopu vpřed zvolili rozehrávku vzad.
40'
Na centr si vyskočil Uvízl a míč lapil.
39'
Ambrozek ztratil míč na útočné polovině, hosté kombinují, ale zatím nijak nebezpečně.
38'
Dlouhý nákop Mohelnice skončil v autu.
35'
Uvízl bude odkopávat od brány.
34'
Žlutou kartu dostává Hlava (FK Mohelnice).
33'
Hosté teď kombinují mezi gólmanem a obránci.
31'
Střelu Šichora zblokovala domácí obrana.
28'
Žlutou kartu dostává Ambrozek (SK Uničov).
27'
Krč dostal dlouhý míč do vápna, na který stihl naběhnout. Ještě se s ním vracel bránící hráč, přesto domácí útočník dokázal zakončit, Rohel vyrazil střelu na roh.
26'
Fišara na půlící čáře ostře zkosil protihráče a může být rád, že se to obešlo bez karty.
24'
Centr Jeřábka skončil až za brankovou čárou.
23'
Ani dva skluzy domácích hráčů neukončili útočnou akci hostů, nakonec střílel Šichor k pravé tyči, Uvízl šel na zem a míč chytil.
22'
Centr Vokouna zachytil ve vápně domácí hráč.
21'
Duo Jeřábek-Nuc ubránilo u rohového praporku hostujícího hráče, ale míč drží stále Mohelnice.
19'
Dalekonosný pokus hostů skončil metr nad bránou.
18'
Střelu Kutala zblokovala domácí obrana.
16'
Dlouhý nákop vpřed domácím nevyšel.
14'
Útočný faul ukončil útočné snažení hostů.
12'
První rohový kop pro domácí.
10'
Krč byl faulován u postranní čáry a rozhodčí dal Kubovi slovní varování.
8'
Rohel vyběhl z brány a odkopl míč před nabíhajícím Ambrozkem.
7'
Domácí fanoušci si mohou pamatovat trenéra hostů Dušana Žmolíka, který v Uničově hrál do roku 2015.
6'
Uničov právě vstřelil branku!

Na centr Jeřábka z pravé strany si naběhl TOMÁŠ KOMENDA a lehkým přiťuknutím poslal míč do brány.
5'
Útočné snažení domácích ukončil ofsajd Krče.
3'
Rohový kop Mohelnice odvrátil odkopem jeden z obránců.
2'
Přízemní centr Vasiljeva zakončil domácí hráč ve skluzu jen do rukavic Rohela.
1'
Domácí nastoupili v červeném, hosté v modrém.
1'
V Uničově je dnes zataženo, zatím bez deště.
V dosavadních čtyřech vzájemných zápasech v MSFL těchto týmů skončily první tři remízou, ten poslední vyhrál v dubnu Uničov 4:0 góly Nuce, Krče, Komendy a Tomáš Vasiljeva.
Mohelnice je na tom o dost hůře. V 9 ligových zápasech ještě nevyhrála a má jen 3 body za remízy, v tabulce jí patří poslední 16. místo. Minulé kolo prohrála 0:2 s Hlučínem.
Uničov se po porážkách v úvodních dvou kolech zvedl a následujících 7 zápasů neprohrál. Po 9 kolech mu se 13 body patřila 7. příčka. V minulém kole hrál bez branek v Uherském Brodu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.