Uvízl – Rajnoha, Markovič, Vejvoda (K), Koutek – Nuc (62. Kasal), Ambrozek (78. Vasiljev), Juřátek, Jeřábek – Komenda, Krč.
Ogrodník – Poláček, Kostelník. Delegát: Ondráš.
Prostějov
Jícha – Sečkář, Rus, Sus, Hirsch – Pančochář, Langer (88. Fládr), Šteigl (79. Zapletal), Schuster – Kroupa (K), Hapal.
Neoral – Píchal, Zapletal, Machynek, Fládr, Petržela.

90+1'
Konec zápasu. Dnešní bojovný zápas branku nepřinesl. Uničov tak poprvé v sezóně dokázal bodovat.
90+1'
Hapal přitáhl Uvízla až na kraj velkého vápna, ale své následné zakončení poslal jen vedle pravé tyče.
90'
Druhý poločas bude nastaven o 1 minutu.
90'
Tečovanou střelu Pančocháře Uvízl chytil.
88'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Langer, přichází Fládr.
85'
Žlutou kartu dostává Rus (1. SK Prostějov).
79'
Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Šteigl, přichází Zapletal.
78'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Vasiljev.
77'
Hra je teď hodně rozkouskovaná.
74'
Šteigl našel dlouhým míčem na levé straně volného Sečkáře, který svou střelu příliš uspěchal a míč poslal vedle pravé tyče domácí brány.
73'
Dnešní utkání sleduje 280 diváků.
72'
Sus si v souboji s Komendou počínal nedovoleně, následný volný přímý kop proskákal hlavami hráčů až za brankovou čáru.
71'
Žlutou kartu dostává Vejvoda (SK Uničov).
68'
Volný přímý kop z levé strany domácí obrana zvládla odvrátit.
67'
Žlutou kartu dostává Markovič (SK Uničov).
67'
Centr Jeřábka proletěl skrz celým vápna, těsně před lajnou ho ještě zachytil Kasal, který už se nedokázal prodrat přes duo obránců.
66'
Dlouhý míč hostů skončil až u Uvízla.
62'
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Nuc, přichází Kasal.
60'
Volný přímý kop z 20 metrů napálili domácí jen do zdi, následná střela Krče byla hodně nepřesná.
56'
Po dobré kombinaci se hráč Prostějova ocitl sám před Uvízlem, domácí brankář jeho střelu vyrazil na roh.
46'
Žlutou kartu dostává Juřátek (SK Uničov).
46'
45+1'
První poločas skončil. Prostějov měl opticky víc ze hry, ale do solidní šance se dostal jen dvakrát. V 7. minutě Kroupa a ve 25. duo Šteigl – Hapal nedotáhlo solidní akci k zakončení do prázdné brány. Za Uničov měl nejblíže k brance v 8. minutě Markovič.
45'
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
43'
Rohový kop Prostějova sebral do rukavic Uvízl.
40'
Koutek si dobře nabíhal na míč do vápna, ale dřív se k němu dostal gólman Jícha.
39'
Komenda poslal svou střelu z dálky vysoko nad bránu.
38'
Langer zkoušel přihrát do vápna někomu ze svých spoluhráčů, domácí obrana míč zachytila.
36'
Hostující hráči čekali příliš dlouho s centrem od levé postranní čáry a o míč přišli.
31'
Žlutou kartu dostává Nuc (SK Uničov).
29'
Útok domácích ukončil signalizovaný ofsajd.
28'
Krč si nabíhal na dlouhý míč do vápna, ještě před ním zasáhl bránící hráč.
25'
Šteigl se ve vápně dobře uvolnil, ale místo střely volil raději nahrávku na nabíhajícího Hapala, který ve velké šanci sám před bránou nedokázal trefit míč.
20'
V dalším souboji kapitánů byl opět úspěšnější Vejvoda.
19'
Šteigl pod tlakem Jeřábka zavedl míč až za brankovou čáru, Uvízl bude odkopávat.
18'
Hirschova střela z první byla hodně nepovedená.
15'
Hapal upadl ve vápně Uničova, rozhodčí penaltu nepískl a nyní hostujícímu hráči vysvětloval proč.
14'
Jeřábek poslal svou střelu hodně vedle brány.
13'
Po tvrdé srážce už je Juřátek na nohou, ale jeden z hostujících hráčů stále leží na zemi a je ošetřován.
12'
Volný přímý kop hostů z levé strany odvrátil hlavou Vejvoda.
11'
Hráči Uničov se dostali před vápno Prostějova, ale nikdo si míč dobře nezpracoval k pořádnému zakončení.
8'
Velká šance i na druhé straně. Domácí dobře rozehráli volný přímý kop, na míč si naskočil Markovič a hlavou zakončil jen těsně nad břevno Jíchovy brány.
7'
K hlavičce ze tří metrů se po centru dostal Kroupa, Uvízl jeho pokus reflexivně vyrazil nad sebe a následně už míč bezpečně zkrotil.
5'
Šteigl vymýšlel zajímavý míč do uličky pro Kroupu, který se mohl ve vápně dostat k zakončení, dobrou poziční hru ale předvedl v souboji kapitánů Vejvoda, který byl u míče dřív.
4'
Komenda se dostal do vápna, ale příliš dlouho váhal se zakončením a do střely se mu stihl dostat bránící hráč.
4'
Vejvoda důrazně ale čistě zastavil u lajny útok hostů.
3'
Nuc pobízel k útočné akci Komendu, ještě před ním se dostal k míči bránící Rus.
1'
Výkop měli hosté hrající zleva doprava.
1'
-1'
Hráči už nastupují na trávník. Uničov v modro-bílé, Prostějov v červeno-černém vršku a bílých spodkách.

SK Uničov: Uvízl – Rajnoha, Markovič, Vejvoda (K), Koutek – Nuc, Ambrozek, Juřátek, Jeřábek – Komenda, Krč.
Náhradníci: Červený – Vasiljev, Kasal, Šléška.

1. SK Prostějov: Jícha – Sečkář, Rus, Sus, Hirsch – Pančochář, Langer, Šteigl, Schuster – Kroupa (K), Hapal.
Náhradníci: Neoral – Píchal, Zapletal, Machynek, Fládr, Petržela.

Rozhodčí: Ogrodník – Poláček, Kostelník. Delegát: Ondráš..
Oba týmy se naposledy střetly v sezóně 2015/16. Oba zápasy tehdy vyhrál Prostějov (1:0 venku, 2:0 doma).
Prostějov se do MSFL vrátil po roce stráveném ve 2. lize, kde obsadil poslední místo. V tomto ročníku jeho hráči oba ligové zápasy vyhrály. Minulé kolo 2:0 nad Hlučínem.
Loňskému mistru MSFL z Uničova se zatím v nové sezóně vůbec nedaří. V lize prohrál oba zápasy, minulé 1:6 ve Velkém Meziříčí. Navíc vypadl už v 1. kole poháru.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.