MSFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Val. Meziříčí : Otrokovice - 1. října 2017   10:15

Val. Meziříčí
20' Gebert  • 55' Gebert  • 90' Drozd
3:0
(1:0)
Otrokovice
Otrokovice
Michut – Behan (74. Bělíček), Vrána (82. Žilinský), Gebert, Byrtus, Drozd, Malý (K), Jurča, Kebísek, Gregáň, Šulák (59. Výmola)
Repáň – Žilinský, Výmola, Bělíček
Richtár – Macrineanu, Sedláček
Valašské Meziříčí
Otrokovice
Jelínek – Škubník, Zábojník, Slaný, Pěnička, Jasenský (K), Chwaszcz (84. Kopečný), Bahounek (73. Lapčík), Červenka (77. Mensah), Kavumbagu, Mlýnek
Hrnčiřík – Lapčík, Mensah, Kopečný

Z tohoto online přenosu je to vše, s přáním hezkého dne se s vámi loučí Lukáš Jasoněk.
Dohrávku 9. kola MSFL zvládlo lépe favorizované Valašské Meziříčí, které na své půdě porazilo otrokovickou Viktorii přesvědčivě 3:0. Vítězství domácího týmu dvěma brankama zařídil Gebert a konečnou podobu výsledku dal v závěru utkání Drozd.
90+1'
90'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Na konečných 3:0 zvýšil v samotném závěru utkání FILIP DROZD. Dvojice domácích hráčů se po průnikové přihrávce dostala za záda otrokovických obránců a jejich spolupráci zakončil střelou do prázdné brány právě Drozd.
88'
V žádném případě se Viktoriánům nedá upřít snaha. Faktem ovšem zůstává, že recept na obranu Valmezu hledají hosté marně.
86'
TJVM si v závěru duelu hlídá vypracovaný náskok.
84'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Chwaszcz, přichází Kopečný.
83'
Bezprostředně po rozehrávce zmíněného rohu zakončili domácí mimo tři tyče.
82'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Vrána, přichází Žilinský.
81'
To ale byla bomba! Jelínek (FC Viktoria Otrokovice) ji musel zneškodnit s vypětím všech sil. Následuje rohový kop.
80'
Rohový kop rozehráli domácí nacvičeným signálem, po přihrávce k vápnu pálil zakončující hráč slepými.
78'
Talentovaný Kopečný (FC Viktoria Otrokovice) na svou příležitost zatím netrpělivě čeká, těší se do hry.
77'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Červenka, přichází Mensah.
75'
Zanedlouho budou znovu střídat Otrokovice. U postranní čáry už se totiž rozcvičuje Kopečný.
74'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Behan, přichází Bělíček.
73'
Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Bahounek, přichází Lapčík.
72'
Pas domácího hráče za obranu adresáta nenašel, protože byl příliš dlouhý. Následuje odkop.
71'
Hlavičkovanou uvnitř otrokovického vápna ukončil důrazný odkop hostujícího obránce.
70'
Hosté se snadno ubránili exekuci rohového kopu.
68'
Centr z nařízeného přímého kopu přistál v rukavicích otrokovického brankáře Jelínka.
67'
Žlutou kartu dostává Chwaszcz (FC Viktoria Otrokovice).
64'
Valmez kontroluje dění na hrací ploše, otěže utkání drží pevně ve svých rukou.
61'
Ten se domácím nepovedl. Míč se snesl do klubka hráčů a z něj potom vylétl mimo rizikovou zónu.
60'
Valašské Meziříčí rozehraje rohový kop.
59'
Střídání v týmu TJ Valašské Meziříčí: ze hřiště odchází Šulák, přichází Výmola.
56'
Na tahu je Viktoria Otrokovice.
55'
Domácí zaútočili po levém křídle, následnou přihrávku zpracoval uvnitř vápna VOJTĚCH GEBERT a zamířil neomylně k pravé tyči. Úspěšný střelec má zaděláno na hattrick.
53'
V úvodu druhé půle disponuje Valmez územní převahou, tu zatím nedokáže přetavit v gól.
50'
Další pokus domácích fotbalistů. Tentokrát dalekonosný projektil prolétl vysoko nad břevnem.
48'
Některý z domácích hráčů se jako blesk z čistého nebe zjevil přímo před Jelínkem, ale v zakončení selhal, když netrefil míč ideálně.
46'
Fotbalisté spolu s rozhodčími se vracejí na hřiště.
Poločas mnoha šancí, který nasytil i toho nejnáročnějšího fotbalového labužníka, vyšel lépe fotbalistům Valašského Meziříčí, ti díky Gebertově trefě z dvacáté minuty vedou 1:0.
45'
45'
Povedenou ránu z dvaceti metrů ještě hezčím zákrokem zkrotil otrokovický gólman Jelínek, který skočil po míči jako nějaká kočkovitá šelma.
44'
Valmez ještě hledá skuliny v defenzivě hostů.
43'
Otrokovicím odpískal rozhodčí útočný faul.
41'
Fotbalisté teď mezi sebou zápolí o míč uprostřed hrací plochy, nedají si ani metr prostoru zadarmo.
38'
Hra se obrátila a hosté chtěli zahrozit prostřednictvím dlouhého nákopu, ovšem přepočítali se.
37'
Borci v bílých dresech navštívili otrokovické území a snaží se tam vymyslet nějakou tu kulišárnu.
35'
Valmez uklidňuje hru kombinací na svém plácku.
34'
Další nevyužitá příležitost Otrokovic! U zadní tyče číhal hlavou zakončující hráč, který poslal míč jen těsně kolem bližší brankové konstrukce. To je pro obranu TJVM další varování.
31'
Hosté si vypracovali zajímavou šanci! Po přihrávce zleva vypálil hráč zevnitř šestnáctky, avšak z ideální pozice netrefil cílené zařízení.
30'
Hra se přemístila doprostřed hřiště.
27'
Hráči TJMV zůstali na útočné polovině a zakončili. První pokus šel do obránce, druhý vysoko nad břevno.
26'
Jeho exekutor zakroutil balon přímo na brankáře Otrokovic a ten ho vyrazil do bezpečných míst.
25'
Valmez vnikl na útočnou půlku a rozehraje tam roh.
23'
Náskok domácího mužstva mohl být rázem dvougólový! Razantní střele zblízka však Jelínek vystavil exkluzivní stopku.
20'
Po necelých dvaceti minutách se favorizovaný tým ujímá vedení! Na hranici vápna se k odraženému balonu dostal VOJTĚCH GEBERT, a přestože ho napoprvé napálil do tyče, následná dorážka už přesný cíl našla.
18'
Viktoriáni zůstali u balonu vnikli do pokutového území, kde se ale prosadit nedokázali.
17'
Michut (TJ Valašské Meziříčí) vytáhl ze své dílny důležitý zákrok proti prudké ráně ze standardní situace a podržel tak svůj celek.
16'
Po zisku míče se hosté pokusili kontrovat roztažením hry doleva, to ovšem nevyšlo.
15'
Domácí se rozhodli napadnout rozehrávku svých soupeřů a na jejich území vybojovali autové vhazování.
14'
Momentálně se hraje v blízkosti středového kruhu.
12'
Už to vypadalo, že hosté z rychlého brejku zaúřadují, nakonec z toho však byla pouze střela mimo. Gólman Michut si oddechl.
11'
Proti centrovanému balonu vyšel Jelínek (FC Viktoria Otrokovice) a vyboxoval ho mimo vápno.
10'
Další roh pro Valašské Meziříčí.
8'
Defenziva Otrokovic čelila rohovému kopu a svou úlohu zvládla na jedničku.
7'
Aktivní domácí si vypracovali další střeleckou příležitost, znovu zpoza vápna tentokrát přestřelili.
6'
Jelínka protáhla táhlá rána zpoza šestnáctky! Tohle byla první veká šance utkání a domácí publikum za ni svým oblíbencům zatleskalo.
4'
Domácí se odhodlali ke střele z vápna, při které přízemní pokus minul bližší pravou tyčku.
3'
Takhle to nepůjde. Fotbalisté Otrokovic nakopli balon na hráče stojícího v ofsajdu.
2'
Oba soupeři se zatím pouze oťukávají.
1'
Míč uvedli do hry hráči Valašského Meziříčí.
1'
Hlavní aktéři právě nastoupili na hrací plochu.

TJ Valašské Meziříčí: Michut – Behan, Vrána, Gebert, Byrtus, Drozd, Malý (K), Jurča, Kebísek, Gregáň, Šulák
Náhradníci: Repáň – Žilinský, Výmola, Bělíček

FC Viktoria Otrokovice: Jelínek – Škubník, Zábojník, Slaný, Pěnička, Jasenský (K), Chwaszcz, Bahounek, Červenka, Kavumbagu, Mlýnek
Náhradníci: Hrnčiřík – Lapčík, Mensah, Kopečný

Rozhodčí: Richtár – Macrineanu, Sedláček.
FC Viktoria Otrokovice

Minulou sezonu bojovala Viktoria o záchranu a jak se zdá, stejný osud ji čeká i v ročníku 2017/18. Po osmi odehraných utkáních se totiž otrokovický celek krčí až na předposlední pozici a na své premiérové vítězství stále marně čeká. Mírnou útěchou mu snad může být jen pětice nerozhodných výsledků.
TJ Valašské Meziříčí

Coby nováček MSFL si celek Valašského Meziříčí vede zatím velice dobře, když s bilancí čtyř výher a stejného počtu porážek okupuje osmou pozici. V předchozím kole se Velmez představil v Prostějově a na hřišti aktuálně druhého celku tabulky prohrál vysoko 1:4, přestože po prvním poločase vedl.
Výsledky vzájemných zápasů

19.04.2014 Otrokovice – Valašské Meziřící 5:2
21.09.2013 Valašské Meziřící – Otrokovice 3:1
27.07.2008 Valašské Meziřící – Otrokovice 2:3np
Všem fotbalovým fanynkám a fanouškům přeji příjemné nedělní ráno a zároveň vás vítám u sledování textové online reportáže z utkání TJ Valašské Meziříčí – FC Viktoria Otrokovice, které se odehraje v rámci dohrávky 9. Moravskoslezské fotbalové ligy od 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.