Německý pohár -  ONLINE PŘENOS -  Fürth : Ingolstadt - 24. října 2017   20:45

1:3
(0:0)
Ingolstadt
Ingolstadt
48' Cohen   • 83' Lex   • 87' Morales
Fürth
Funk – Maloča, Caligiuri, Magyar (88. Hofmann) – Narey, Gjasula, Ayçiçek, Wittek – Cigerci, Raum (84. Schad) – Dursun
Gugganig, Hofmann, Ernst, Kirsch, Hilbert, Königsmann, Schad
Osmers – Bramlage, Paltčikov
Trolli Arena, Fürth
Ingolstadt
Nyland – Levels, Matip, Wahl, Gaus – Christiansen (77. Träsch), Cohen, Morales – Sekine (46. Leipertz), Čolak (67. Lex), Lezcano
Leipertz, Lex, Knaller, Brégerie, Kutschke, Schröck, Träsch

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Po nezáživném prvním poločase jsme byli svědky skvělé druhé pětačtyřicetiminutovky! Hned v první minutě skóre otevřel nádhernou střelou Raum. O malou chvíli později bylo vyrovnáno, z pokutového kopu se prosadil Cohen. Na další gól jsme si museli počkat do 83. minuty, když se trefil Lex. Skóre utkání uzavřel v samotném závěru krásnou střelou Morales. FC Ingolstadt 04 tak potvrdil roli mírného favorita a postupuje do třetího kola německého poháru.
90+3'
90+2'
Cigerci to zkusil z nějakých dvaceti metrů. Jeho střela skončila vysoko nad, víc už se v tomto utkání nejspíše nestane!
90+1'
Rozhodčí přidal dvě minuty nad rámec druhé půle. Domácí se v té první dostali až do zámezí, rozehrávat bude Nyland.
90'
Obrovskou šanci spálil hostující Lezcano, který zhruba z deseti metrů překopl úplně prázdnou bránu! Ingolstadt to ale příliš mrzet nemusí.
89'
Po souboji mezi Dursunem a Gausem se domácí dožadovali taktéž pokutového kopu. Sudí Osmers zůstává klidný.
88'
Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Magyar, přichází Hofmann.
87'
Ingolstadt právě vstřelil branku!
Vypadá to, že je rozhodnuto! Na zrodu celé akce byl opět Leipertz. Míč se dostal asi tři metry za velké vápno, spoustu prostoru dostal ALFREDO MORALES, jehož krásná střela k tyči skončila až za zády Funka!
86'
Hosté se dokázali ubránit a následně také získali míč. Fotbalisté Ingolstadtu kombinují na vlastní polovině hřiště.
85'
Domácím už příliš času nezbývá. Nyní budou rozehrávat standardní situaci po faulu kapitána Matipa.
84'
Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Raum, přichází Schad.
83'
Výbornou práci na levé straně předvedl Leipertz, který následně posunul na svého spoluhráče. STEFAN LEX poté takřka z nulového úhlu prostřelil brankáře Funka, který čisté svědomí určitě nemá. Spolupráce dvou střídajících hráčů teď zafungovala na jedničku!
82'
Caligiuri zasáhl Lezcana, ani v tomto případě ale hlavní sudí nepíská pokutový kop. Hráči Ingolstadtu se pořádně zlobí!
81'
Domácí měli štěstí! Po centru z pravé strany se zjevil před bránou úplně volný Matip. Ten na míč ale nedosáhl, v opačném případě by nejspíše skóroval.
80'
Hodně nepřesná střela z kopačky Rauma! Rozehrávat od brány bude hostující gólman Nyland.
79'
Hosté viděli ruku a dožadovali se odpískání pokutového kopu. Hlavní rozhodčí však zůstává naprosto klidný.
78'
Leipertz to přehnal s agresivitou a byl mu odpískán útočný faul. Fotbalista Ingolstadtu se hodně diví, tohle rozhodnutí se mu příliš nezdá.
77'
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Christiansen, přichází Träsch.
75'
Dobrou přihrávku na pravé straně dostal Narey! Střela domácího fotbalisty jen těsně minula levou tyč hostující svatyně!
74'
Dursun se po centru z pravé strany natahoval zbytečně, na míč totiž nakonec nedosáhl. Fürth se však velmi rychle zase dostal k míči.
73'
Hraje se teď velmi ostře z obou stran. Gaus ve skluzu zasáhl pouze protihráče, třetí žlutá během posledních tří minut.
72'
Podobná situace také na druhé straně hřiště. Ayçiçek zastavil rychlý výpad soupeře a vidí žlutou kartu.
71'
Rychlý kontr Fürthu zastaven taktickým faulem, za který vidí žlutou kartu hostující Morales.
70'
Fotbalisté v bílém ale přidali a převzali iniciativu utkání. V tuto chvíli jsou to právě oni, kteří mají lehce navrch.
69'
Slibně rozvíjející akci domácích teď překazil čárový rozhodčí, který signalizoval ofsajd. To se nelíbí příznivcům Fürthu.
67'
Nejprve se do zakončení dostal Cigerci, ovšem jeho střela postrádala přesnost. Poté zakončoval Dursun, roh pro domácí!
66'
Domácí se rychlými přihrávkami dostali z velmi složité situace. To ocenili také příznivci, kteří hlasitě tleskají.
65'
Lezcano si pomohl útočným faulem, hlavní sudí Osmers píská, chvíle odpočinku pro fotbalisty Fürthu.
64'
Hra se trochu uklidnila, hosté však i nadále drží míč a mají určitě navrch. Větší příležitosti nepřicházejí.
62'
Pro centrovaný míč Witteka si nyní došel brankář Nyland. Ten na nic nečeká a ihned rozehrává.
61'
Christiansen zůstal ležet na zemi a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Druhá penalta pro hosty ale nepřichází, fotbalista Ingolstadtu se zvedá.
60'
Z dlouhé vzdálenosti napřáhl Lezcano. Jeho pokus směřoval pouze doprostřed brány, Funk neměl žádné větší problémy!
59'
Střelecký pokus skončil pouze na dobře postavené zdi, hráči Ingolstadt i nadále zůstávají u balónu a kombinují.
58'
Ostrý zákrok Ayçiçeka na Leipertze! Přímý kop pro hosty z nějakých dvaadvaceti metrů!
57'
Fotbalisté Ingolstadtu jsou v posledních minutách daleko aktivnějším celkem, vybojovali už pátý rohový kop v tomto utkání.
56'
Lezcano byl jasně stáhnutý za dres, hosté rozehrávali standardku. Fürth se ubránil jen za cenu rohového kopu.
55'
Znovu se nehraje, na zemi tentokráte zůstal ležet Leipertz, který se po poločase dostal do hry, domácí příznivci pískají.
54'
Hostující fotbalista dokulhal za postranní lajnu, hra může zase pokračovat. Hráči Fürthu teď vrátili svému soupeři míč.
52'
Na zemi teď zůstal ležet hostující kapitán Matip, který bude muset být ošetřen, nějakou chvíli se určitě nebude hrát.
51'
Domácí se dostávali do přečíslení, Cohen zatáhl za záchranou brzdu a po zásluze je potrestán žlutou kartu.
50'
Druhá půle začala v obrovském tempu! Zblokovaný pokus Ayçiçeka končí těsně vedle brány, roh pro Fürth!
48'
Míč si vzal na starost ALMOG COHEN, který míč napálil doprostřed! Brankář šel na stranu, hosté tak velmi rychle srovnávají!
48'
Magyar stáhl Čolaka k zemi, hlavní sudí nařídil pokutový kop pro hosty!
46'
Fürth právě vstřelil branku!
Tak to byl parádní fotbalový moment hned v úvodu druhé půle! DAVID RAUM se dostal do obtížného úhlu a vypadalo to, že bude centrovat. On však střelou na bližší tyč vymetl šibenici a otevřel skóre tohoto utkání!
46'
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Sekine, přichází Leipertz.
46'
První poločas příliš fotbalové krásy nenabídl. Oba celky hrají velmi opatrně a na stoprocentní příležitost čekáme. Největší šanci měl hned v úvodu Čolak. Jeho hlavička ale skončila kousek nad bránou Funka. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne zhruba ve 21:48.
45+1'
45'
Rozběhla se poslední minuta prvního poločasu. Hráči Ingolstadtu drží míč na vlastní polovině. Hlavní sudí nakonec nebude přidávat ani minutu, víc už se nejspíše nestane.
44'
Lezcano to vzal na sebe. Mezi dvěma obránci se ale neprobil a dostal se do zámezí, rozehrávat bude brankář Funk.
43'
Hosté měli pořádnou dávku štěstí, že se do zakončení nedostal Dursun. Ten byl úplně sám před Nylandem, balón proletěl těsně vedle něj.
42'
Narey sice v pokutovém území nenašel žádného svého spoluhráče, nakonec z toho ale bude rohový kop pro Fürth!
41'
Dursun se chtěl otočit kolem Gause. Nešťastně ho ale zasáhl rukou do obličeje, hostující fotbalista bude ošetřen.
40'
Fotbalisté Ingolstadtu si museli pomoct s brankářem Nylandem. Nakonec celou situaci zvládli na jedničku.
38'
Odražený míč se dostal k Moralesovi. Ten ale prováhal vhodný moment na střelu a o balón rychle přišel.
37'
Domácí chybovali v rozehrávce a hosté se dostávali do rychlého kontru. Přišel však výborný obranný zákrok Caligiuriho.
36'
Z dlouhé vzdálenosti teď napřáhl Morales. Jeho střela skončila hodně vysoko nad bránou Funka!
35'
Na zemi teď zůstal ležet domácí Wittek, už minimálně minutu se nehraje. Uvidíme, zda hlavní rozhodčí bude tohle zdržení přidávat do nastaveného času.
33'
Hra se teď trošku otevřela, hosté šli do přečíslení. Situaci však nevyřešili a o míč rychle přišli. Na druhou stranu už postupují fotbalisté Fürthu.
32'
Domácí se radovali ze vstřelené branky! Čárový sudí jim však radost brzy překazil, odmával ofsajd. Opravdu hraniční záležitost!
31'
Narey se do zakončení nedostal. Před nim zasáhl výborným obranným zákrokem Wahl, který míč odehrál na roh.
30'
Fotbalisté Ingolstadtu stále u míče. Hráči Fürth ani nenapadají, příliš fotbalové krásy nám tohle utkání zatím nenabídlo.
29'
Hosté teď více než minutu kombinují na vlastní polovině a hledají skulinku v domácí defenzivně. To se jim zatím příliš nedaří.
27'
Souboj dvou dvaadvacítek. Sekine si pomohl jasným šlapákem a vidí žlutou kartu. Maloča se svíjí bolestí a zůstává ležet na zemí.
26'
Byl to právě japonský fotbalista, který se postaral o rozehrávku. Jeho centr však nenašel hlavu žádného z jeho spoluhráčů.
25'
Na vážnější příležitost čekáme. Hosté nyní vybojovali standardní situaci, míč si vzal na starost Sekine, který nejspíše sám rozehraje.
23'
Zajímavý míč se nyní kroutil do velkého vápna! Dursunovi chyběl kousek, aby na něj dosáhl. To se ale nestalo, brankář Nyland rychle rozehrává.
22'
Závar v pokutovém území Ingolstadtu! Hosté se dostali k balónu a raději míč odehráli do bezpečí.
21'
Domácí rozehrávali standardku pomocí nacvičeného signálu. Ten jim ale vůbec nevyšel, bude z toho balón pro Ingolstadt.
20'
Čolak se snažil překvapit domácího gólmana. Volil střelu z voleje, kterou však Funk bez větších problémů chytá!
19'
Balón se při centru dostal mimo hrací plochu, zahraje si Funk, který bude odkopávat od vlastní brány.
18'
Hosté rozehrávali rohový kop. Fotbalisté Fürthu se ubránili jen za cenu dalšího rohu, už třetího pro Ingolstadt.
17'
Zatím velmi aktivní Čolak se dožadoval odpískání ruky svého protivníka. Wittek však podle čárového rukou nezahrál, balón pro Fürth.
16'
Morales dostal nepříjemný zásah loktem. Maloča se protihráči omlouvá, standardní situace pro Ingolstadt.
15'
Čolak už nestihl míč na hrací ploše a dostal se s ním až do zámezí. Odkopávat od brány bude brankáře Funk.
14'
Série nepřesností na obou stranách, Levels si teď pomohl v souboji s Raumem faulem, fotbalisté Fürthu rychle rozehrávají.
12'
Caligiuri si pomohl taktickým faulem na středu hřiště a může být rád, že se celá situace obešla bez žluté karty.
11'
Po aktivním úvodu teď tempo hry trochu upadá, oba týmy hrají dost opatrně a je jasné, že nikdo nechce inkasovat jako první.
10'
Domácí obránci se nyní ubránili jen za cenu autového vhazování, které Ingolstadt bude rozehrávat u rohového praporku.
9'
K hlavičce se dostával Dursun. Ještě předtím ale zahrál rukou, což neuniklo hlavnímu sudímu.
8'
Fürth teď využil nedorozumění na straně hostů a dostane k dispozici už druhý rohový kop v zápase.
6'
Do dobré příležitosti se dostával Morales! Ještě před nim ale zasáhl jeden z domácích fotbalistů, který si pomohl výborným obranným zákrokem.
5'
A hned z toho byla dobrá příležitost pro Ingolstadt! Ke střele se dostal Gaus, jehož pokus ještě hlavou nadzvedl Čolak. Balón skončil těsně nad bránou!
4'
Začalo se ve vysokém tempu, první rohový kop teď dostávají k dispozici také hostující fotbalisté.
2'
Domácí hned v úvodu utkání vybojovali rohový kop. Žádné nebezpečí z toho ale pro branku Nylanda nebylo.
1'

SpVgg Greuther Fürth: Funk – Maloča, Caligiuri, Magyar – Narey, Gjasula, Ayçiçek, Wittek – Cigerci, Raum – Dursun
Náhradníci: Gugganig, Hofmann, Ernst, Kirsch, Hilbert, Königsmann, Schad

FC Ingolstadt 04: Nyland – Levels, Matip, Wahl, Gaus – Christiansen, Cohen, Morales – Sekine, Čolak, Lezcano
Náhradníci: Leipertz, Lex, Knaller, Brégerie, Kutschke, Schröck, Träsch

Rozhodčí: Osmers – Bramlage, Paltčikov.
Sázkové kanceláře do role mírného favorita staví hostující tým. A to hlavně díky současné formě, kterou oba celky ve druhé lize mají. Poslední vzájemný duel se odehrál na konci srpna. Fürth měl výhodu domácího prostředí, ovšem tu nedokázal využít a prohrál 0:1.
Na druhé straně FC Ingolstadt 04, což je také tým ze druhé německé ligy. Ten je na tom ale o něco málo lépe, z dosavadních jedenácti kol nasbíral čtrnáct bodů a patří mu jedenáctá příčka. Hosté mají dobrou formu, čtyři zápasy v řadě už neprohráli, ve třech z nich pak zvítězili. Na úvod poháru hráli proti týmu TSV Mnichov 1860, což nebyl vůbec snadný los. Ingolstadt však dokázal zvítězit 2:1.
SpVgg Greuther Fürth je účastníkem druhé nejvyšší soutěže. Zatím se jim vůbec nedaří, po jedenáctém kole na svém kontě mají pouhých sedm bodů a jsou na předposledním místě tabulky. Fürth si v prvním kole poradil s Morlauternem, utkání zvládl bez větších problémů a zvítězil poměrem 5:0. Domácí prostředí by mělo být velikou výhodou, Fürth totiž šest ze sedmi získaných bodů v lize uhrál právě na svém hřišti.
Pěkný večer přeji všem fotbalovým příznivcům! Německý pohár má na programu druhé kolo a v rámci něj nás čeká hned šestnáct utkání. Jedním z nich bude také souboj, ve kterém SpVgg Greuther Fürth přivítá FC Ingolstadt 04.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.